5,0



Na podstawie 6 opinii
Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster Woda toaletowa, 60 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
80,85 zł
1 347,50 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml1 833,18 zł/1l
201,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml712,00 zł/1l
106,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Lagerfeld - Bois De Vétiver Les Parfums Matieres EDT 100ml964,00 zł/1l
96,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Karl New York Mercer Street, Woda toaletowa, 60ml
1 624,67 zł/1l
97,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lagerfeld - Les Parfums Matieres Bois de Cypres EDT 100ml
1 014,00 zł/1l
101,40 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lagerfeld - Les Parfums Matieres Bois d´Ambre EDT 50ml
1 372,00 zł/1l
68,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Pour Homme Woda toaletowa, 50ml
1 355,00 zł/1l
67,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Karl Vienna Opera Woda toaletowa, 60 ml
1 763,50 zł/1l
105,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 50ml
1 657,40 zł/1l
82,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Etienne Aigner No. 2 woda toaletowa 125 ml
1 752,00 zł/1l
219,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Etienne Aigner Initial Woda toaletowa, 100 ml
1 348,50 zł/1l
134,85 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Escada Sentiment Woda toaletowa, 75 ml
2 340,67 zł/1l
175,55 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml
7 742,60 zł/1l
387,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana The One Pour Homme Woda Toaletowa 50 ml dla Mężczyzn
3 701,60 zł/1l
185,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kenzo L'eau Kenzo Pour Femme Woda toaletowa, 30 ml
3 499,67 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Gisada Uomo Woda toaletowa, 100 ml
3 750,40 zł/1l
375,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mexx Woman Woda toaletowa, 20 ml
2 800,00 zł/1l
56,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Givenchy Irresistible Fraiche Woda toaletowa, 50 ml
4 345,00 zł/1l
217,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster to męski i niezwykle atrakcyjny zapach, który emanuje świeżością i jest idealny dla mężczyzn cieszących się życiem, którzy potrafią dostrzec piękno nawet w najmniejszych rzeczach. Ten zapach jest niczym spacer wzdłuż rzeki Alster z delikatnym uczuciem odświeżenia, w którym sorbet z mandarynki i mięta podkreślają elegancję aromatycznych nut lawendy, szałwii i frezji, aby na koniec połączyć się z kontrastującymi akordami białych drzew, piżma i mchu. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: mięta, mandarynka
Nuta serca: frezja, szałwia, lawenda
Nuta bazy: piżmo, mech, białe drzewa
Karl Hamburg Alster to aromatyczny zapach fougere dla mężczyzn. Elegancki akcent wody toaletowej to historia Hamburga opisana przez Karla Lagerfelda. Zapach Hamburg Alster przypomina spacer wzdłuż brzegów rzek Alster i Łaby, gdzie wdychasz lekką świeżość wody, delikatnie unoszącą się w powietrzu. Zapach został wprowadzony na rynek w 2021 roku.
Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster .
Woda toaletowa dla mężczyzn.
60 ml
Woda toaletowa Karl Hamburg Alster marki Lagerfeld została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 60 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Karl Hamburg Alster marki Lagerfeld została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 60 ml.
Hołd dla HamburgaHamburg Alster - olfaktoryczny hołd dla rodzinnego miasta Karla Lagerfelda - Hamburga? Miejsca pełnego wspomnień i emocjonalnych chwil. Świeżość mięty i mandarynki otwiera komponent aromatyczno-wodny o podnoszącej na duchu nucie głowy. Kwiatowe nuty frezji łączą się z aromatycznymi nutami lawendy i szałwii, tworząc wielowymiarowe serce, które jest subtelnie zaokrąglone ciepłymi nutami bazowymi piżma, mchu i drewna. Hamburg Alster to klasyczny i ponadczasowy zapach Karla Lagerfelda, który doskonale oddaje morską bryzę portowego miasta Hamburg.
- Waga
- 0.11 kg
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster Woda toaletowa, 60 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3386460124492
- Numer producenta
- JTI-110744753
- Waga
- 0.11 kg
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster Woda toaletowa, 60 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3386460124492
- Numer producenta
- JTI-110744753
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi

Lagerfeld - Les Parfums Matieres Bois de Cypres EDT 50ml
1 409,00 zł/1l
70,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rotho Twist, 50 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 298 mm
73,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lagerfeld - Les Parfums Matieres Bois de Cypres EDT 100ml
1 014,00 zł/1l
101,40 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

S/CONN 0.5m 3.5mm, 3.5mm, Męska, 3.5mm, Męska, 0,5 m, Czarny
124,52 zł/1m
62,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Szelki Hunter Ecco Sport Rapid M/20, 91039
130,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ZMH LED Strip 30m taśma świetlna Smart - taśma LED RGB 16 milionów zmian kolorów - muzyczny łańcuch świetlny regulowany za pomocą pilota z możliwością sterowania aplikacją - oświetlenie LED do dekoracji szafek na imprezy domowe dekoracja TV ", 16 milionów kolorów, sterowanie APP, synchronizacja muzyki, regulacja czułości, ściemnianie
162,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH

Huzaro Hero 6.0 biurko narożne w kształcie litery L biurko komputerowe do gier biurko biurowe | biuro domowe gabinet biuro | prawy lewy montaż 147x112 czarny
279,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Cuba - zestaw upominkowy Cuba Gold EDT 100 ml, żel po goleniu Cuba Gold 100 ml, żel pod prysznic Cuba Gold 200 ml i Cuba Gold EDT 35 ml 100ml
629,30 zł/1l
62,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Karl Lagerfeld Pour Femme Woda perfumowana, 85ml
1 421,29 zł/1l
120,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SoBuy OGT11-HG Stół barowy 5-częściowy stół barowy stół barowy z 4 krzesłami grupa siedzeń szary
549,95 zł
-34,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
515,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Nintendo Switch Sports, Nintendo Switch, Tryb multiplayer, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
221,85 zł
-35,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
185,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Półka kuchenna VASAGLE z 6 haczykami w kształcie litery S, stojak na przyprawy, ciemny brąz
420,27 zł
Sprzedawca: Lumarko

Shimano CN-NX10, Łańcuch rowerowy, Rower miejski, Stal, 25,4 / 2 mm (1 / 2")
129,84 zł/1m
32,46 zł
Sprzedawca: VISO

WALSER dywaniki samochodowe Regio, uniwersalne dywaniki podłogowe, zestaw dywaników samochodowych antracyt 14459
72,42 zł
Sprzedawca: AutoTuning

CASARIA Zestaw stołowy do ogrodu, składany, 170 cm, dla 8 osób, 3-elementowy
485,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Lenco IBT-6, Wielobarwny, 40 W, Bateria, USB, 0,5 W, 150 mm, 150 mm
639,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

RASASI FS178001, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Pomarańczowy, Brzoskwinia, Heliotrop, Muguet, Orchidea, Tuberoza
637,00 zł/1l
63,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kontroler Nacon PS4 Light Edition Niebieski
197,09 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Uchwyt do telewizora Uniwersalny uchwyt ścienny do telewizora o wadze do 35 kg i przekątnej od 13 do 42 cali
32,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster Woda toaletowa, 100 ml
2 096,10 zł/1l
209,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Karl Lagerfeld Karl New York Mercer Street, Woda toaletowa, 60ml
1 624,67 zł/1l
97,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lagerfeld - Bois De Vétiver Les Parfums Matieres EDT 100ml
964,00 zł/1l
96,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
712,00 zł/1l
106,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest świetne i zgodne z oczekiwaniami
Zawartość 0,1 l
Daję wodę toaletową w prezencie komuś, kto i tak jej używa. Osobiście uważam, że jest zbyt kwiatowy, ale to kwestia osobistego gustu.
Oceniono dnia 23 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny, świeży zapach
Zawartość 0,1 l
Świeży i przyjemny zapach od Karla Lagerfelda
Oceniono dnia 21 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Karl Lagerfeld
Zawartość 0,06 l
Kwiecisty, męski, delikatny, długotrwały
Oceniono dnia 14 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super artykuł, super szybka dostawa
Zawartość 0,1 l
pachnie bardzo dobrze
Oceniono dnia 28 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 14 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l