4,6



Na podstawie 56 opinii
Karl Lagerfeld, Bois de Vetiver, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
69,50 zł
1 390,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 23m 15s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml710,33 zł/1l
106,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Lagerfeld - Bois De Vétiver Les Parfums Matieres EDT 100ml962,00 zł/1l
96,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Karl Lagerfeld Pour Homme Woda toaletowa, 100ml933,00 zł/1l
93,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M2 800,00 zł/1l
403,36 zł
-123,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
280,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Jean Paul Gaultier - Le Beau EDT 125ml
2 750,00 zł/1l
357,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lagerfeld - Classic Grey EDT 50ml
2 308,00 zł/1l
115,40 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Karl Lagerfeld Karl Vienna Opera Woda toaletowa, 60 ml
1 763,50 zł/1l
105,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster Woda toaletowa, 60 ml
1 347,50 zł/1l
80,85 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Karl Lagerfeld Bois D'Ambre Woda toaletowa, 100ml
868,00 zł/1l
89,45 zł
-2,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry Touch for Men Woda toaletowa, 30ml
3 436,67 zł/1l
103,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
981,30 zł/1l
196,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss - Hugo Iced EDT 75ml
2 352,40 zł/1l
176,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lagerfeld - Les Parfums Matieres Bois de Cypres EDT 100ml
753,50 zł/1l
88,74 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 044,00 zł/1l
104,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
588,60 zł/1l
58,86 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
862,00 zł/1l
86,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Bois de Santal EDT 50 ml M
1 419,00 zł/1l
70,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Eau De Rochas, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
5 884,80 zł/1l
294,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Rochas, L'Homme Rochas, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 281,30 zł/1l
128,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lacoste, L'Homme, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 269,50 zł/1l
126,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bois De Vetiver to woda toaletowa dla mężczyzn od marki Karl Lagerfeld. Drzewno - aromatyczna kompozycja zapachowa wydana w 2017 roku. Zapach dedykowany tajemniczym i zmysłowym Panom...
Pánská toaletní voda
krvavý pomeranč,grapefruit,máta
vetiver,geranium,růže
ambroxan,pačuli,pižmo
Bois De Vetiver to drzewno-aromatyczny zapach dla mężczyzn. Głowa składa się z czerwonej pomarańczy, różowego grejpfruta i mięty. Serce składa się z wetywerii, geranium i róży. W bazie rozkwitają piżmo, paczula i ambroksan. Zapach został wprowadzony na rynek w 2017 roku.
Perfumy męskie Bois De
Vétiver Lagerfeld ED
T 50 mlPozwól, aby wperfumy męskie Bois De Vétiver
Lagerfeld EDT zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Lagerfeld!
- Płeć: Mężczyźni
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: Bois De Vétiver
Karl Lagerfeld, Bois de Vetiver, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
Drzewno-świeża woda toaletowa stworzona przez perfumiarza Christophe'a Raynauda, celebrująca wieloaspektową różnorodność wetywerii dzięki wszechstronnej, strukturalnej kompozycji. Potężna i subtelna, ciepła i chłodna jednocześnie, ta szlachetna, drzewna interpretacja z majestatycznymi kontrastami uosabia ostateczny męski zapach.
Woda toaletowa Bois de Vétiver marki Lagerfeld została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego zapachu.
Karl Lagerfeld Bois De Vetiver Edt Spray
Nuty głowy: Mięta, Różowy grejpfrut, Krwista pomarańcza: Nuty środkowe: Róża, Geranium, Wetyweria: Nuty bazy: Piżmo, Paczula, Ambroksan
- Model
- Bois de Vétiver
- Waga
- 0.5 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3386460087285
- Numer producenta
- 106007
- Model
- Bois de Vétiver
- Waga
- 0.5 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3386460087285
- Numer producenta
- 106007
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lagerfeld - Bois De Vétiver Les Parfums Matieres EDT 100ml
962,00 zł/1l
96,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 044,00 zł/1l
104,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 389,40 zł/1l
138,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne Paco woda toaletowa unisex 100 ml
1 459,50 zł/1l
145,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lagerfeld - Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume EDP 100ml
1 025,30 zł/1l
102,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
1 211,60 zł/1l
121,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Fragrance World Cocktail Intense 100ml edp
663,00 zł/1l
66,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armani Emporio She EDP 100ml
2 004,10 zł/1l
200,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bezprzewodowe słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Play, ANC, sterowanie dotykowe, IPX4, do 7,5 godziny muzyki, czarne
48,57 zł
Sprzedawca: TechPunt

Armaf Odyssey Mega Man EDP 100ml
939,50 zł/1l
93,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Paco Rabanne, Paco, Eau De Toilette, Unisex, 100 ml
869,00 zł/1l
86,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya, Woda perfumowana, 60ml
1 539,67 zł/1l
92,38 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 117,50 zł/1l
411,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Jean Paul Gaultier - Le Beau EDT 125ml
2 750,00 zł/1l
357,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Karl Lagerfeld Karl New York Mercer Street, Woda toaletowa, 60ml
1 624,67 zł/1l
97,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lagerfeld - Classic Grey EDT 50ml
2 308,00 zł/1l
115,40 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Karl Lagerfeld Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
933,00 zł/1l
93,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Karl Vienna Opera Woda toaletowa, 60 ml
1 763,50 zł/1l
105,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Bois D'Ambre Woda toaletowa, 100ml
868,00 zł/1l
89,45 zł
-2,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 79% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
79%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie sądziłem, że tak będzie, i miło się zaskoczyłem.
Zawartość 0,1 l
Wypróbowałem to i okazało się świetną alternatywą dla KL Classic
Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Zawartość 0,1 l
Bardzo ładne opakowanie i wspaniały zapach
Oceniono dnia 18 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach dla mężczyzn
Zawartość 0,06 l
Bardzo przyjemny, świeży zapach. Super szybka dostawa.
Oceniono dnia 31 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka wysyłka, korzystne ceny
Zawartość 0,1 l
Szybka wysyłka. Korzystne ceny. Chętnie ponownie w dowolnym momencie
Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa!!!!!
Zawartość 0,1 l
Dobrze znany produkt
Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybki i niezawodny
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Zawartość 0,1 l
Dobry
Oceniono dnia 2 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy
Zawartość 0,1 l
Zawsze bardzo dobry męski zapach, który zamawiam ponownie i ponownie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l