4,9



Na podstawie 119 opinii
Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,55 zł
710,33 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
7h 41m 31s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lagerfeld - Bois De Vétiver Les Parfums Matieres EDT 100ml962,00 zł/1l
96,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Karl Lagerfeld Pour Homme Woda toaletowa, 100ml930,50 zł/1l
93,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Chevignon Best of, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.2 567,30 zł/1l
256,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Lanvin, L'Homme Sport, Eau De Toilette, For Men, 100 ml993,00 zł/1l
99,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
862,00 zł/1l
86,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Grey Woda toaletowa, 100 ml
654,50 zł/1l
80,31 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
533,00 zł/1l
109,90 zł
-3,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,70 zł/1l
139,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 481,90 zł/1l
148,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Nautica - Voyage EDT 100ml
604,50 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars EdT 100ml dla kobiet
2 670,70 zł/1l
267,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
981,30 zł/1l
196,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry London, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cynamon, Lawenda, Skóra, Mimoza, Dąb, Tytoń
1 767,20 zł/1l
176,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Adidas Active Bodies Woda toaletowa, 100ml
753,90 zł/1l
75,39 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Lagerfeld - Classic Grey EDT 50ml
2 308,00 zł/1l
115,40 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
594,50 zł/1l
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Classic marki Karl Lagerfeld to orientalno-drzewne perfumy dla mężczyzn. Zapach Classic został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ron Winnegrad.
Lagerfeld Classic został wprowadzony na rynek w 1978 roku przez dom mody Karla Lagerfelda. Lagerfeld Classic jest znany jako wyrafinowany orientalno-drzewny zapach. Ten męski zapach zawiera mieszankę ciepłych przypraw i tytoniu. Jest to klasyk zaprojektowany przez perfumiarza Rona Winnegrade'a. Flakon Lagerfeld Classic został zaprojektowany przez samego Karla Lagerfelda. Idealny zapach na wieczorne wyjście
Karl Lagerfeld Classic.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
150 ml
Lagerfeld Classic to przyjemny orientalno-drzewny zapach dla mężczyzn z subtelną nutą cynamonu i tytoniu. Te uwodzicielskie perfumy luksusowej marki Lagerfeld są idealne dla mężczyzny, który szuka jakości, sławy i gustuje w sprawdzonych nutach. Classic to zapach starych tradycji, które przedstawiają silniejszą płeć jako eleganckich, zadbanych i szarmanckich uwodzicieli. Jeśli właśnie taki chcesz być, marzenie każdej kobiety, i każdego dnia ubierać się w sławę Lagerfelda, zaopatrz się w ten zapach, który znajdziesz na naszej stronie w przyjemnie niskiej cenie! Harmonijne połączenie jakości, luksusu i naturalnych składników, rozpoczyna się orzeźwiającymi nutami zieleni, z którymi delikatnie koresponduje odurzający zapach herbaty, upajająca woń szałwii, wyrazista moc bergamotki, lekko kwaśna cytryna i aldehydy. Atrakcyjny orientalny akcent zapewnia drzewo sandałowe połączone z paczulą, pudrowym orris, egzotycznym jaśminem i suchym cedrem. Niezwykły i bardzo męski składnik - tytoń, sprawia, że zapach ten jest doświadczeniem dla prawdziwych smakoszy i miłośników pysznych dymnych aromatów. Klasyczne wykończenie z bobu tonka, piżma, wanilii i ambry oraz mchu jest miłym akcentem kończącym. Woda toaletowa Classic ma wysoką trwałość.
Woda toaletowa Classic marki Lagerfeld została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 150 ml.
Woda toaletowa Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic to wyjątkowo zmysłowy i uzależniający zapach, w którym zakochasz się Ty i osoby z Twojego otoczenia!
Lagerfelf Classic woda toaletowa spray 150ml
- Model
- Lagerfeld Classic
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3386460082075
- Numer producenta
- https://www.brasty.sk/images/w320/94632-1.jpg
- Model
- Lagerfeld Classic
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3386460082075
- Numer producenta
- https://www.brasty.sk/images/w320/94632-1.jpg
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
862,00 zł/1l
86,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Grey Woda toaletowa, 100 ml
654,50 zł/1l
80,31 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
533,00 zł/1l
109,90 zł
-3,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic AS 100 ml M
683,50 zł/1l
68,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,70 zł/1l
139,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 481,90 zł/1l
148,19 zł
Sprzedawca: somnia24

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
733,36 zł/1l
91,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 132,10 zł/1l
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Joop! Le Bain Woda perfumowana, 75ml
1 116,63 zł/1l
89,33 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Klasyczny dezodorant dla mężczyzn 75 ml - Karl Lagerfeld
327,78 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Braun Series 9 81747657, Głowica goląca, 1 głowic(e), Srebrny, Niemcy, 18,29 g, 16 mm
600,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Akumulatorowy sekator tyczkowy 3 w 1 Bezszczotkowy elektryczny teleskopowy sekator tyczkowy Piła ogrodnicza Nożyce ogrodowe z 2 × akumulatorem, długość tyczki 2 m, Kompaktowy sekator tyczkowy do przycinania drzew
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
594,50 zł/1l
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Skrzynia ogrodowa na poduszki 310 litrów o wyglądzie rattanu Zamykana na kółka Uchwyty Czarny
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Okulary Z Płynną Regulacją Ostrości Samoregulujące
15,74 zł
Sprzedawca: Przydasie

Hugo Boss Boss Orange Man Woda toaletowa, 100ml
1 145,90 zł/1l
114,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

La Rive Hitfire Woda toaletowa, 90ml
696,89 zł/1l
62,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Yves Saint Laurent - Kouros EDT 100ml
3 518,00 zł/1l
351,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Ted Lapidus Lapidus pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
988,10 zł/1l
98,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Przenośne radio cyfrowe Retekess V115 (FM/AM/SW), akumulator 1000 mAh 48H, pamięć 100 stacji, funkcja nagrywania, idealne do kuchni lub ogrodu
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Retevis_Official_Shop

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
298,83 zł/1l
89,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Teleskop Bodenwischer Classic XL z mikrofibry
123,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 184,48 zł/1l
146,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyjątkowe
Używam Karl Lagerfeld Classic od wielu, wielu lat. Próbowałem innych, ale zawsze wracam do zawsze wracam do Lagerfeld Classic. Moi sąsiedzi zawsze mi mówią mi, że nie możesz tego zobaczyć, ale możesz to tak dobrze poczuć i wiesz, że pan Hecht tu był. wiesz, że pan Hecht tu był.
Oceniono dnia 6 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny zapach
Zapach otrzymałem szybko i dobrze zapakowany, zapach jest bardzo przyjemny i długotrwały Mogę polecić wodę toaletową każdemu, kto szuka ładnego zapachu.
Oceniono dnia 15 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Dobry stosunek ceny do wydajności Bardzo szybkie przetwarzanie Otrzymane 1 dzień przed śledzeniem Zamówię ponownie w przyszłości
Oceniono dnia 17 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt najwyższej jakości
Najlepsze męskie wody toaletowe Lagerfeld Classic z 1978 roku – od ponad 48 lat używam wody toaletowej Lagerfeld Classic... dziękuję, dziękuję, dziękuję
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy zapach dla mężczyzn
Bardzo klasyczny i męski. Jednocześnie świeży i nie przytłaczający. Bardzo przyjemny
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy zapach
Korzystna cena, szybka dostawa, przedmiot gotowy do natychmiastowego użycia, dokładnie dopasowany, dobra jakość.
Oceniono dnia 10 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lagerfeld Classic woda toaletowa dla mężczyzn
Realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko. Towar zgodny z oczekiwaniami. Odbiorca był bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 26 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jedne z moich ulubionych perfum.
Nadal uważam, że te perfumy są bardzo dobre, mimo upływu lat. W tej cenie były nie do pobicia!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l