4,9



Na podstawie 8 opinii
Herlitz 8643025, 25 ml, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, 6 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,42 zł
577,10 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Farby do rękodzieła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Farby szkolne Nerchau, kolory podstawowe i dodatkowe, 13 x 18 ml
4 320,00 zł/1l
77,76 zł
Sprzedawca: somnia24

LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Kolor gwaszu 1.000 ml różne kolory
47,81 zł/1l
382,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creative Deco Zestaw Farb Plakatowych | 20 ml x 24 Kolorów | Nietoksyczne | Podstawowe, Neonowe, Brokatowe, Metaliczne Kolory | Idealne dla Dzieci
78,72 zł/1kg
62,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Zestaw farb akrylowych Tritart dla dzieci i dorosłych - 15x farba akrylowa z pędzlem - 16-częściowy zestaw farb akrylowych - wodoodporny zestaw farb akrylowych i pędzli
79,67 zł/1kg
54,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Wonday APN400092 Wonday gwasz 12 ml, różne kolory, opakowanie 5 szt
885,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creative Deco Tempery Zestaw Farb Plakatowych | 20 ml x12 Kolorów | Zmywalne Farby dla Dzieci | Intensywne Nasycone Kolory | Bezpieczne i Nietoksyczne
103,96 zł/1kg
51,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

KREUL MUCKI, Zestaw szablonów do rysowania dla dzieci, 4 lat(a), 10 szt.
412,07 zł/1l
83,65 zł
Sprzedawca: somnia24

zestaw farb akrylowych int!rend - 24 farby akrylowe po 12 ml + 2 pędzle - Farba akrylowa do drewna, płótna, gliny, kamieni i gipsu - Farba akrylowa do modelowania, kolorowania i rękodzieła
4 933,33 zł/1l
59,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
100,25 zł/1l
100,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Farba rzemieślnicza KREUL "MUCKI", 80 ml, zestaw 6 sztuk
1 148,60 zł/1l
114,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Marabu KiDS, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Farba na bazie wody, 80 ml, 6 szt.
1 090,38 zł/1l
87,23 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

10 BUTELEK GOUACHE W OPAKOWANIU BLISTER, 10 ml każda: BIAŁY, PODSTAWOWY ŻÓŁTY, POMARAŃCZOWY, CZERWONY, MAGENTA, FIOLETOWY, CYAN, ZIELONY, BRĄZOWY, CZARNY
155,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw farb akrylowych Tritart dla dzieci i dorosłych z 12 pędzlami i 2 paletami do mieszania | Farba akrylowa 14er | Zestaw do malowania kompletny zestaw farb akrylowych do papieru i drewna |
3 758,89 zł/1l
67,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

int!rend Zestaw farb akrylowych z pędzlami - 14 kolorów akrylowych o pojemności 18 ml - Wodoodporna farba akrylowa do malowania na płótnie, drewnie, glinie i kamieniach - Farba akrylowa
126,25 zł/1kg
84,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Mapowana farba gwaszowa COLOR'PEPS, w tubce, blister 5 sztuk
338,67 zł/1l
20,32 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Astra, Farby plakatowe w tubkach, 12 kolorów
150,64 zł/1l
54,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 250 ml, weiá
278,04 zł/1l
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Stylex 28650, 12 ml, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Czerwony, Biały, Żółty, 12 szt.
280,21 zł/1l
40,35 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farba plakatowa żółta 500 ml Shan
29,48 zł/1kg
14,74 zł
Sprzedawca: Shan

Atrament Eclats 50 ml, zielono-niebieski
163,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Graja staje się malarstwem, a kolory ożywają!
Zestaw gwaszowych akwarel – 6 kolorów x 20 ml to idealny wybór dla małych artystów i miłośników sztuki, którzy chcą eksperymentować z intensywnymi, kryjącymi i łatwymi do mieszania odcieniami. Rozpuszczalne w wodzie i praktycznie zapakowane w tubki po 20 ml, te farby pozwalają na równomierne i kontrolowane nanoszenie, będąc doskonałe do malowania na papierze, tekturze lub innych kreatywnych podłożach.
Dzięki kremowej konsystencji i szybkiemu schnięciu gwasze są doskonałe do zajęć szkolnych, prac plastycznych, warsztatów malarskich lub swobodnej zabawy.
Główne cechy:
Zestaw 6 intensywnych kolorów, zapakowanych w tubki po 20 ml każda, dla efektywnego i higienicznego użytkowania.
Farby rozpuszczalne w wodzie, o wysokiej kryciu i równomiernym pokryciu.
Gęsta, kremowa tekstura, łatwa do nanoszenia pędzlem na papier, tekturę lub inne porowate powierzchnie.
Idealne do technik malowania kryjącego, łączenia kolorów, prac warstwowych lub efektów dekoracyjnych.
Zapakowane w praktyczne pudełko z kartonu, łatwe do przechowywania i transportu.
✔️ Idealne dla dzieci, początkujących oraz do zajęć artystycznych w szkole lub w domu.
✔️ Stymulują kreatywność, zręczność i rozwój wizualny poprzez kolor i wyraz.
- Kolor farby:
- Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty
- Pojemność zbiorniczka:
- 25 ml
- Forma produktu:
- Słoik
- Liczba dołączonych farb:
- 6 szt.
- Kolor produktu:
- Zielony, Czerwony
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
farby do kolorowania herlitz school - 6 pojemników
Szkolna farba do kolorowania herlitz w praktycznym opakowaniu z 6 pojemniczkami to idealny wybór dla kreatywnych dzieci i artystów. Każdy pojemnik zawiera 25 ml wysokiej jakości szkolnej farby do kolorowania, która charakteryzuje się lepką konsystencją i jest idealna do różnych technik malowania. 6 podstawowych kolorów można wykorzystać do tworzenia niezliczonych mieszanek kolorów i kreatywnych prac, które są zabawne zarówno w domu, jak i w szkole.
Farby można rozcieńczać wodą, co ułatwia ich stosowanie oraz czyszczenie pędzli i przyborów malarskich. Kolory można również malować, co pozwala na tworzenie warstw i ciekawych efektów. Atrakcyjne składane pudełko zapewnia bezpieczne przechowywanie farb i sprawia, że są one zawsze pod ręką, gdy pojawi się twórcza inspiracja.
- Zawartość: 6 pojemników z farbami szkolnymi o pojemności 25 ml
- 6 jasnych kolorów podstawowych zapewniających szeroki zakres możliwości
- Lepkie dla optymalnego uwalniania koloru
- Można rozcieńczać wodą w celu łatwej aplikacji
- Możliwość malowania w celu uzyskania kreatywnych efektów
- Praktyczne składane pudełko do bezpiecznego przechowywania
farby szkolne herlitz, różne kolory, pudełko 6 sztuk kryjące, gęste, można je rozcieńczać wodą, łatwe do mieszania, można je zamalowywać, w pojemnikach, różne kolory: po 25 ml białego, żółtego, czerwonego, niebieskiego, zielonego i czarnego zawiera:
6 sztuk (08643025-005) Farby do kolorowania szkolne - dobre krycie - można rozcieńczać wodą - łatwe do mieszania - można zamalowywać - Zawartość: 1 x 25 ml każda biała, żółta, czerwona, niebieska, zielona, czarna - Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat, ponieważ małe części mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo zadławienia!
Farba do kolorowania dla szkół
- dobre krycie
- może być rozcieńczana wodą
- łatwa do mieszania
- można zamalowywać
- Zawartość: 1 x po 25 ml farby białej, żółtej, czerwonej, niebieskiej, zielonej, czarnej
Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ małe części mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!
Ogólne
Ilość w opakowaniu
6 (specyfikacje dotyczą jednej sztuki)
Typ produktu
Kolor
Kolor
Różne kolory
Pojemność koloru
20 ml
Właściwości
Rozpuszczalny w wodzie
Różne kolory
Opakowanie
Pudełko kartonowe
- 6 pojemników 20 ml
- 6 kolorów podstawowych
- lepki
- rozcieńczalny wodą
- może być malowany
6 runde Farbfelder, 4 Mischfelder, mit Griffloch, Maße: 235 x 170 mm (08643033-000)
Herlitz - Farba - różne kolory - 20 ml (opakowanie 6 szt.)
Farby szkolne i artystyczne (niesklasyfikowane) Farby szkolne 6 kolorowych pojemników.
- Zawartość
- 150 ml
- Kolor
- ZielonyCzerwony
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.2 kg
- EAN
- 4008118643023
- Numer producenta
- 8643025
- Zawartość
- 150 ml
- Kolor
- ZielonyCzerwony
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.2 kg
- EAN
- 4008118643023
- Numer producenta
- 8643025
Uwaga!
Pasuje również do tego

Stylex 35065, Zestaw pędzli, Mieszany
23,53 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
1 174,23 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
463,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

WESTCOTT E-10130 BP Geometry trójkąt przeciwprostokątna: 140 mm przezroczysty
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KREUL 26250 KREUL Gouachefarbe el Greco, 12 ml, zestaw 12 sztuk
311,81 zł/1l
44,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
969,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem - douszne - Bluetooth - aktywna redukcja szumów - Czarny (BHR4272GL)
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Xoro HRS 8660 HD DVB-S2 Receiver
196,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TASSIMO Milk Composite, T DISC
192,94 zł/1kg
66,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Philips HD7548, Przelewowy ekspres do kawy, 1,32 l, Kawa mielona, 1100 W, Czarny, Metaliczny
419,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Swirl Y 05, Worek na kurz, Biały, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm
61,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

PASO SCHWARZ młodzieżowa torba szkolna - 4-CZĘŚCIOWY ZESTAW
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAGOSHOP

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, 12 l, 80 dB, Czarny, Czerwony, Srebrny
253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

ProfiCare PC-HL 3116, Ceramika, 8 h, 1,5 m, IP24, Wewnętrzna, Ściana
275,00 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

notatnik herlitz x.book, DIN A5, linijka rozmiar 14, 8 kartek
103,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Hasbro Error de datos F4984 in Black color size Talla unica
79,95 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,00 zł
Sprzedawca: ToysLine

Varta 06430, Jednorazowa bateria, CR2430, Lit, 3 V, 1 szt., 290 mAh
7,05 zł
Sprzedawca: Baltrade

HP Oryginalny wkład atramentowy 302, czarny, Standardowy, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 3,5 ml, 1 szt., 170 stron(y)
92,49 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Drewniane patyczki do lodów Relaxdays, 500 sztuk, patyczki do lodów, rękodzieło, pieczenie, lody na patyku DIY, wys. x szer.: 11,5 x 1 cm, kolor naturalny
70,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 250 ml, weiá
278,04 zł/1l
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
329,08 zł/1kg
78,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Herma 14265 Okładka na książkę Basic, 20 sztuk, 265 x 540 mm
37,05 zł/1m
16,30 zł
Sprzedawca: M_plus_L

COSTWAY zestaw biurko dziecięce z regulacją wysokości i krzesłem, oświetlenie LED (niebieskie)
343,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Casaria Sztuczna choinka 150 cm z metalowym stojakiem 310 końcówek Szybki montaż Dekoracja świąteczna Choinka Choinka PVC Zielona
102,72 zł
-2,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Idena 10426 - Segregator ringowy DIN A4, w zestawie 12 sztuk, mechanizm 2-ringowy o średnicy 16 mm, szerokość grzbietu 2 cm, w 12 różnych kolorach, odpowiedni na ok. 30 kartek o gramaturze 80 g/m²
117,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

PLAYMOBIL 71472, Pudełko, Wolnostojący, Wielobarwny
132,21 zł
Sprzedawca: Brickcomplete_com
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 kwietnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękne szkolne kolory
Z naszym dwulatkiem wykonujemy wiele prac ręcznych i kolorujemy. Wiaderka z farbami są takie same jak te, które kiedyś mieliśmy. Kolory są pięknie nasycone i idealne do mieszania i malowania pędzlem.
Oceniono dnia 19 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Wszystko super Dziękuję
Oceniono dnia 12 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Bardzo mi się podoba
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Hobby YARN – Twiny Charme, zestaw 10 sztuk – bawełna, 50 g na motek, miękka przędza mieszana, do szydełkowania i dziergania 318 – Copper Rust
107,72 zł
Sprzedawca: HobbyYARN

vidaXL Farba ścienna zielona 2,5 l Nadruk ścienny
128,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
31,85 zł/1kg

Markery akrylowe metaliczne, 30 kolorów, wodoodporne, do malowania na kamieniach, szkle, ceramice, drewnie i płótnie
407,51 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
815,02 zł/1kg

vidaXL Farba ścienna szara 2,5 l Nadruk na ścianie
121,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
30,12 zł/1kg

Zestaw barwników do świec, 8 kolorów, płynny, o wysokiej koncentracji, przeznaczony do wosku sojowego i wosku pszczelego. Zawiera: 10 knojców, naklejki i uchwyty do knojców
228,27 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
11 413,50 zł/1kg

Zestaw barwników do świec, 10 kolorów, po 5g każdy, do stosowania z woskiem sojowym, woskiem pszczelim i woskiem palmowym. Idealny do samodzielnego tworzenia świec
212,06 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
4 241,20 zł/1kg

Zestaw barwników do wosku świecowy, 9 kolorów, w kształcie kwiatów, do samodzielnego wytwarzania świec
216,00 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
4 000,00 zł/1kg

Zestaw 6 płynnych barwników do wosku świec, przeznaczonych do wosku sojowego i wosku pszczelego, idealny do samodzielnego tworzenia świec. Pojemność: 10 ml na butelkę
203,73 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
2 037,30 zł/1kg

Wosk pszczeli, 900g, kolor biały
350,54 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
398,34 zł/1kg

Pasta pigmentowa silikonowa, 8 kolorów, idealna do zestawów do rękodzieła i squishy, pojemność 80 ml
268,67 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 905,46 zł/1kg

Garnek do topienia wosku, 3 litry, wykonany z aluminium, z uchwytem chroniącym przed ciepłem i 50 otworami na foremki
297,08 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
29 708,00 zł/1kg

Garnek do topienia wosku do świec, 550 ml, ze stali nierdzewnej, z podziałką i odpornym na ciepło uchwytem, idealny do produkcji świec, czekolady i mydła
236,60 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 183,00 zł/1kg

vidaXL Skóra owcza w różnych kolorach (60-70)x(90-100) cm
224,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
281,24 zł/1kg

Zestaw barwników do świec, 12 kolorów, 5g/kolor, do wosku sojowego, wosku pszczelego i wosku palmowego, do samodzielnego tworzenia świec
212,06 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
2 356,22 zł/1kg

Zestaw metalicznych proszków miki do żywicy epoksydowej, 6 kolorów x 10g, perłowe pigmenty kolorystyczne do projektów rękodzielniczych
219,51 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 658,50 zł/1kg

Barwnik do świec, płynny, 32 kolory, bardzo skoncentrowany, 5 ml/kolor, do użytku z woskiem żelowym, parafinowym i woskiem pszczelim
276,92 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
5 538,40 zł/1kg

Płynny barwnik do wosku, bardzo skoncentrowany, 14 kolorów, 5 ml/kolor, przeznaczony do wosków żelowych, parafinowych i wosku pszczelego
235,85 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
23 585,00 zł/1kg

Garnek ze stali nierdzewnej do topienia wosku, z uchwytem, pojemność 350 ml
274,80 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 616,47 zł/1kg

Świeca z wosku sojowego, 270g, z 10 knotami, do samodzielnego wykonania, kolor czarny
170,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
631,22 zł/1kg

Płatki wosku pszczelego, 2,2 kg, kolor biały, do produkcji świec, balsamów do ust, mydeł i lotionów
495,59 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
212,70 zł/1kg