5,0



Na podstawie 1 opinii
Coral, Optimal Color, Płyn do prania, 20 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
79,16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,85 zł-39%
47,85 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań9,08 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka
92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania czerni Perwoll Black Renew 3,96 L
12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania kolorów Perwoll Renew Blossom 2,75 L
37,99 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,16 zł/1l
52,04 zł
Sprzedawca: somnia24

burti NOIR detergent w płynie 26WL do ciemnego prania 1450 ml
16,70 zł/1l
24,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyn do prania dla dzieci 500ml, delikatny płyn do prania wełny, jedwabiu i naturalnych tkanin
117,96 zł/1l
58,98 zł
Sprzedawca: Ka_SHOP

Odświeżacz koloru w płynie Dash 100WL
94,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
18,85 zł/1l
94,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Perwoll, Renew, Płyn do prania czarnego, 52 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
79,81 zł/1kg
119,71 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Sodasan 778170
20,73 zł/1l
31,10 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płyn do prania ubrań kolorowych, które tracą głębie koloru po pierwszym praniu. Kolory są dłużej intensywne, ponieważ płyn chroni włókna i zapobiega mechaceniu. Doskonale radzi sobie z zabrudzeniami oraz czyści i pielęgnuję ubrania.
Cudownie pachnące pranie z detergentem Coral OPTIMAL COLORCzy nadal szukasz idealnego detergentu do prania kolorowego? W takim razie już teraz wybierz detergent OPTIMAL COLOR od Coral. Wnika on głęboko we włókna ubrań i delikatnie usuwa uporczywe plamy. Ponadto detergent OPTIMAL COLOR nadaje Twoim ulubionym rzeczom cudownie długotrwały świeży zapach.Jasne koloryDzięki delikatnemu czyszczeniu płynnego detergentu Coral kolory kolorowego prania są zachowane i wyglądają tak jasno, jak wcześniej. Detergent nadaje się do prania w temperaturze do 60°C. Zawartość 1,0 l wystarcza na ok. 20 prań. Uwaga na informacje dotyczące zagrożeń i bezpieczeństwa:Ostrzeżenia o zagrożeniach:- Powoduje poważne podrażnienie oczu.- Działa szkodliwie po połknięciu.- Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne.- Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutkiDziała szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.-Powoduje poważne uszkodzenie oczu.-Powoduje podrażnienie skóry.-Może powodować reakcję alergiczną skóry.wskazujące środki ostrożności:-Przechowywać poza zasięgiem dzieci.-W przypadku kontaktu z oczami: P351 Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.-W miarę możliwości usunąć soczewki kontaktowe, jeśli są. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.Hasło ostrzegawcze:OstrożnieKlasa zagrożenia/kategoria:-Toksyczność ostraKat.4-Toksyczność ostra dla środowiska wodnegoKat. 1 - Przewlekła toksyczność dla środowiska wodnegoCat. 2+3 - Poważne uszkodzenie oczu/działanie drażniące na oczyKat. 1 - Działanie żrące/drażniące na skóręKat. 2-Uczulające działanie na drogi oddechowe/skóręKat. 1
Kolorowy detergent Coral Optimal Color to detergent w płynie i ekspert Coral w dziedzinie kolorowego prania: głębokie czyszczenie i żywe kolory.
Coral 102133 optymalny kolor Waschmittel 1,0 l
- Zawartość
- 1 l
- Składniki
- Sposób użycia: Wlać odpowiednią ilość płynu do prania wraz z odmierzoną dawką detergentu do pojemnika wlewającego pralki. Można używać zarówno do prania białych, jak i kolorowych tkanin. Składniki: Woda, substancje powierzchniowo czynne anionowe, substancje powierzchniowo czynne niejonowe, konserwanty, barwniki.
- Producent
- Coral
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 8720181039447
- Numer producenta
- 102133
- Zawartość
- 1 l
- Składniki
- Sposób użycia: Wlać odpowiednią ilość płynu do prania wraz z odmierzoną dawką detergentu do pojemnika wlewającego pralki. Można używać zarówno do prania białych, jak i kolorowych tkanin. Składniki: Woda, substancje powierzchniowo czynne anionowe, substancje powierzchniowo czynne niejonowe, konserwanty, barwniki.
- Producent
- Coral
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 8720181039447
- Numer producenta
- 102133
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P202: Nie używać przed zapoznaniem się i zrozumieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
P201: Przed użyciem zapoznać się ze specjalnymi środkami ostrożności.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 014: Reaguje gwałtownie z wodą.
Pasuje również do tego

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań
13,11 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Madel 8002295030528, Płynny, 250 ml, Tkanina, Biały, Włochy
43,96 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nikwax Tech Wash detergent do prania odzieży funkcyjnej na zewnątrz 1 litr
79,98 zł/1l
79,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HWESTA

Płyn do prania czerni Perwoll Black Renew 3,96 L
12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Gel Expert Lavender 900 ml 20 prań
51,50 zł/1l
46,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sanytol Dezynfekujący dodatek do prania Białe Kwiaty, 500 ml
47,34 zł/1kg
23,67 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)
164,95 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Woolite delikatny płyn do prania ubrań i wełny Keratin Therapy 3,6 L
13,86 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Metler

Softlan Plyn do plukania Bouquet Rose, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
30,77 zł/1l
20,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

Płyn do prania Lavatrice Colorati Ravviva e Protegge 2,07l - Chante Clair
11,89 zł/1l
25,29 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Płyn do szyb, 750 ml
20,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Persil Liquid 45 Wash Colour 1.215L
36,21 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: Prostor

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyn do prania Detersivo Muschio Bianco 1,76l - Omino Bianco
17,04 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dodatek do prania Dettol - Sensitive - 1,5 l - 4 sztuki - opakowanie ekonomiczne
45,51 zł/1l
273,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,16 zł/1l
52,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Odplamiacz do tkanin Smacchiatore 500 ml
35 300,00 zł/1l
17,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bros Microbec Ultra, Preparat do latryn i suchych toalet, 4 saszetki
119,00 zł/1kg
11,90 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Hoffmanns płyn do prania firanek 11WL 660g
0,02 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn Do Prania Koloru Yumos Terapia Regeneracyjna 2,52 L
11,43 zł/1kg
31,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Tesori d’Oriente 8008970060743, Płynny, 760 ml, Wanilia, Butelka
19,72 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania ciemnych ubrań Dual Power 2 l
10,45 zł/1l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania ciemnych ubrań Dual Power 2 l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,45 zł/1l

Odplamiacz do tkanin Smacchiatore 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35 300,00 zł/1l

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych Delikatny Dla Skóry Moomin Color 900Ml
49,39 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,78 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l