5,0



Na podstawie 9 opinii
Ziarna wanilii Bourbon (20 szt.) 100% Madagaskar - 18-20 cm Najwyższa jakość dla smakoszy + darmowy nóż waniliowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
170,80 zł
2 135,00 zł / 1kg
+ 27,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa11 519,80 zł/1l
575,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Wanilia w proszku Zmielone Organiczne Ziarna Wanilii 25 G Bez Dodatków Organiczne1 020,00 zł/1l
51,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
WANILIA LASKI 16 SZT 12-14cm Laska Wanilii GRUBE900,00 zł/1l
46,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru759,80 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Ziarna wanilii Bourbon (10 szt. - 10-11 cm) 100% naturalne z Madagaskaru
2 143,50 zł/1kg
42,87 zł
Sprzedawca: Vaynilla

LASKA WANILII 13-16 cm Wanilia Laski Madagaskar Jakość 1 Kol-Pol - 1 sztuka
259,80 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Laska wanilii Bourbon, cała, laska wanilii z Madagaskaru do pieczenia, 1 szt
148 796,00 zł/1kg
371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Mielone goździki 100g Aromatyczne goździki jakość 1
219,80 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Organiczny strąk wanilii 1 szt
7 468,00 zł/1kg
18,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Bio waniliowy proszek Bourbon, 60g
2 343,67 zł/1kg
140,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Strąki wanilii 10 szt. 10-14 cm strąki wanilii strąki wanilii strąki wanilii JAKOŚĆ 1 świeże strąki
499,80 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Młynek do przypraw Brecht Bourbon wanilia mielona, 15 g
28 066,00 zł/1kg
420,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wanilia Bourbon w proszku naturalna premium (30g)
2 133,33 zł/1kg
64,00 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Najwyższej jakości organiczny proszek z imbiru, 100 g
23,95 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Wanilia - mielona 5 g
2 682,00 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Przyprawa do chleba - mielona, 50g, opakowanie 2 sztuk
235,50 zł/1kg
23,55 zł
Sprzedawca: taleoo

Wanilia Bourbon - mielona 10 g
3 128,00 zł/1kg
31,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Młynek do przypraw Brecht Bourbon cukier waniliowy, 110 g
366,73 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

WANILIA BOURBON LASKA BEZGLUTENOWA(2 szt.) - BIOVEGAN
555,60 zł/1kg
15,33 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Kurkuma – mielona, 40g, zestaw 6 sztuk
312,25 zł/1kg
74,94 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Prawdziwe laski wanilii Bourbon, świeże, ręcznie zbierane i pakowane bezpośrednio na miejscu. Zapach tych lasek wanilii jest wyjątkowy: intensywny, harmonijny i zrównoważony. Ten zapach jest niepowtarzalny i łączy w sobie niemal 200 naturalnych substancji, tworząc delikatną i urzekającą kompozycję. Nie bez powodu wanilię nazywa się "królową przypraw", a wanilia Bourbon to korona wśród odmian wanilii.
Tylko wanilia pochodząca z tzw. wysp Bourbon (Madagaskar, Reunion, Komory i itius) może być sprzedawana jako wanilia Bourbon. Bez dodatku wzmacniaczy smaku, barwników i sztucznych aromatów. Najwyższa jakość. Laski są świeżo pakowane i hermetycznie zamknięte zgodnie z najwyższymi standardami higieny. Dla optymalnego przechowywania po otwarciu opakowania próżniowego, dołączamy specjalny, nieprzezroczysty worek stojący z zapięciem.
Laski wanilii Bourbon są halal, koszerne i wegańskie.
Wanilia stała się nieodłącznym elementem naszej kuchni. Przygotuj fantastyczne ciasta i torty, ulepsz swoje desery lub spróbuj samodzielnie przygotowanych dżemów lub lodów? Przenieś do swojego domu kuchnię najwyższej klasy i rozpieszczaj siebie oraz swoich bliskich wspaniałymi potrawami.
Prawdziwe, wysokiej jakości laski wanilii Bourbon (całe) z Madagaskaru.
- Bez dodatku wzmacniaczy smaku, barwników i sztucznych aromatów
- Najwyższa jakość
- Laski są świeże i aromatyczne
- W opakowaniu blister, zapewniającym optymalną świeżość i trwałość
- Dodatkowo, nieprzezroczysty worek stojący z zapięciem
- Halal, wegańskie, koszerne
- Idealne do pieczenia i gotowania
- 100% naturalne
Dodatkowo, do naszych 100% autentycznych lasek wanilii Bourbon z Madagaskaru, otrzymują Państwo nasz praktyczny nóż do wanilii, który ułatwia wydobywanie nasion z łuski. Aby to zrobić, najlepiej trzymać laskę wanilii palcem wskazującym na samym końcu, a obok, ostrzem noża, przyłożyć klingę. Przecinamy laskę wanilii wzdłuż. Następnie, drugą stroną noża (płaską), ponownie przykładamy do samego końca otwartej łuski wanilii i przeciągamy nóż wzdłuż całej łuski. Dzięki tej metodzie, uzyskamy wszystkie nasiona z łuski wanilii.
Nie wyrzucajcie pustych łusek wanilii!
Z pustych łusek wanilii można wyśmienicie przygotować aromatyczną sól waniliową lub cukier waniliowy: wydrążone łuski wanilii są idealne do przygotowania domowego cukru waniliowego! Umieść łuskę wanilii w szczelnym pojemniku. Dodaj cukier, zamknij pojemnik i po kilku dniach ciesz się aromatycznym smakiem. Twój domowy cukier waniliowy, idealny do ciast, deserów, a także do herbaty, to prawdziwa uczta dla podniebienia! Wskazówka: użyj brązowego cukru trzcinowego zamiast przemysłowo rafinowanego białego cukru. Domowy cukier waniliowy – nigdy nie wyrzucaj łusek!
To, co działa z cukrem, oczywiście działa również z solą. W tym celu, zmiel pustą łuskę wanilii i wymieszaj zmieloną laskę wanilii Bourbon z grubą solą morską. Gotowe – aromatyczna sól dla kucharzy, idealna do przyprawiania warzyw, ryb i mięs.
(Pusty paragraf, zawierający tylko kod XML, który nie powinien być tłumaczony.)- Lista składników
- Strąki wanilii Bourbon
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Strąki wanilii Bourbon
- Producent
- Veana
- Numer producenta
- 60558
- EAN
- 4260558135463
- Lista składników
- Strąki wanilii Bourbon
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Strąki wanilii Bourbon
- Producent
- Veana
- Numer producenta
- 60558
- EAN
- 4260558135463
Pasuje również do tego

Strąki wanilii Bourbon (5 szt. - 12-13 cm) w 100% naturalne z Madagaskaru, najwyższa jakość dla smakoszy
2 655,00 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Strąki wanilii Bourbon (20 szt. - 12-13 cm) w 100% naturalne z Madagaskaru, najwyższa jakość dla smakoszy
2 655,31 zł/1kg
84,97 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ziarna wanilii Bourbon (50 sztuk - 12-13 cm) 100% naturalne z Madagaskaru
2 655,25 zł/1kg
212,42 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
106,24 zł/1kg
53,12 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Prawdziwa wanilia Bourbon (10 szt.) 100% naturalna z Madagaskaru 18-20 cm Najwyższa jakość dla smakoszy
575,00 zł/1kg
115,00 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
203,00 zł/1kg
60,90 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

WANILIA BOURBON LASKA(1 szt.) - LEBENSBAUM
648,89 zł/1kg
11,68 zł
Sprzedawca: taleoo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,08 zł/1kg
96,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
112,01 zł/1kg
280,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Laski wanilii BOURBON 5szt świeże długie 15cm+
519,80 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Kotanyi Szafran Oryginalny 0,12g
748,00 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 120 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
509,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
6 088,00 zł/1kg
45,66 zł
Sprzedawca: somnia24

ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
970,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
286,03 zł/1kg
66,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kapsułki z dzikim kardamonem, całe, zielone, organiczne, 100g
3 479,90 zł/1kg
416,99 zł
-69,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
347,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

m&ms Crispy nadziewane chrupiącym ryżem w cukrowej miseczce 36g
116,67 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium

Lindt & Sprüngli Alpine Whole Milk Nut 300g
183,00 zł/1kg
54,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,76 zł/1kg
50,88 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
136,20 zł/1kg
13,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Czekolada Velvet 2,5 kg - biała
159,20 zł/1kg
398,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bób tonka 100g (bób tonka)
999,80 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Duzy zestaw roslin doniczkowych z 5 roslinami - 9 cm
77,55 zł
Sprzedawca: Exotenherz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super jakość
Szybka dostawa, przedmiot zgodny z opisem i świetna jakość 100% rekomendacja
Oceniono dnia 12 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Byłem bardzo zadowolony z szybkiej dostawy i najlepszych towarów.
Oceniono dnia 4 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cenne
Szybka dostawa i miło, że są ładnie zapakowane w folię termokurczliwą na 2x5.
Oceniono dnia 12 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały smak
Bardzo dobra jakość, duże strąki.
Oceniono dnia 21 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Najlepsza najwyższa jakość
Oceniono dnia 12 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna obsługa klienta
Bardzo dobry
Oceniono dnia 26 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,40 zł/1l

Suszone, mielone kurki 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy bez alkoholu / Czysty ekstrakt waniliowy / 1,7 fl oz / 50 ml / Halal



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
579,80 zł/1l

Wiberg pieprz czarny bardzo intensywny i ostry smak 630g
104,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
165,22 zł/1kg