5,0



Na podstawie 9 opinii
Strąki wanilii Bourbon (20 szt. - 12-13 cm) w 100% naturalne z Madagaskaru, najwyższa jakość dla smakoszy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,97 zł
2 655,31 zł / 1kg
+ 27,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii7 487,10 zł/1l
748,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa11 519,80 zł/1l
575,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
WANILIA LASKI 16 SZT 12-14cm Laska Wanilii GRUBE900,00 zł/1l
46,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Ekstrakt waniliowy bez alkoholu / Czysty ekstrakt waniliowy / 1,7 fl oz / 50 ml / Halal579,80 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

CEYLON laski cynamonu 25g FRESH AROMATIC
179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Naturalny ekstrakt waniliowy klasy 1
579,80 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Strąki wanilii, laski wanilii, laski I Sort, MADAGASKAR BOURBON
79,80 zł/1l
6,99 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Drobny cukier waniliowy 500 g z NATURALNĄ wanilią
399,60 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Laski wanilii BOURBON 5szt świeże długie 15cm+
519,80 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Pasta waniliowa 30G ŚWIEŻO Z CAŁYCH ŁUSEK WANILII, Pasta waniliowa
359,80 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

EKSTRAKT WANILIOWY26 g - DECOCINO
1 034,62 zł/1kg
26,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ziarna wanilii Bourbon (10 szt. - 10-11 cm) 100% naturalne z Madagaskaru
2 143,50 zł/1kg
42,87 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Strąki wanilii 10 szt. 10-14 cm strąki wanilii strąki wanilii strąki wanilii JAKOŚĆ 1 świeże strąki
499,80 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

LASKA WANILII 13-16 cm Wanilia Laski Madagaskar Jakość 1 Kol-Pol - 16 sztuk
999,93 zł/1kg
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOL-POL

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru
759,80 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Wanilia Bourbon w proszku naturalna premium (30g)
2 133,33 zł/1kg
64,00 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Bourbon Vanille – zmielona wanilia, 10g | NATURATA
3 128,00 zł/1kg
31,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczny strąk wanilii 1 szt
7 468,00 zł/1kg
18,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta waniliowa Bourbon 100 g + pistacje sycylijskie 200 g
2 126,20 zł/1l
106,31 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Organiczne strąki wanilii Organiczne strąki wanilii 6 sztuk Premium 15 Cm+ Grubość Xl
764,80 zł/1l
38,24 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Prawdziwe laski wanilii Bourbon, świeże, ręcznie zbierane i pakowane bezpośrednio na miejscu. Zapach tych lasek wanilii jest wyjątkowy: intensywny, harmonijny i zrównoważony. Ten zapach jest niepowtarzalny i łączy w sobie niemal 200 naturalnych substancji, tworząc delikatną i urzekającą kompozycję. Nie bez powodu wanilię nazywa się "królową przypraw", a wanilia Bourbon to korona wśród odmian wanilii.
Tylko wanilia pochodząca z tzw. wysp Bourbon (Madagaskar, Reunion, Komory i itius) może być sprzedawana jako wanilia Bourbon. Bez dodatku wzmacniaczy smaku, barwników i sztucznych aromatów. Najwyższa jakość. Laski są świeżo pakowane i hermetycznie zamknięte, zgodnie z najwyższymi standardami higieny. Aby zapewnić optymalne przechowywanie po otwarciu opakowania, dołączamy specjalny, nieprzezroczysty worek stojący z zapięciem.
Laski wanilii Bourbon są halal, koszerne i wegańskie.
Wanilia stała się nieodłącznym elementem naszej kuchni. Przygotuj fantastyczne ciasta i torty, ulepsz swoje desery lub spróbuj samodzielnie przygotowanych dżemów lub lodów? Przenieś do swojego domu kuchnię najwyższej klasy i rozpieszczaj siebie oraz swoich bliskich wspaniałymi potrawami.
Prawdziwe, wysokiej jakości laski wanilii Bourbon (całe) z Madagaskaru.
- Bez dodatku wzmacniaczy smaku, barwników i sztucznych aromatów
- Najwyższa jakość
- Laski są świeże i aromatyczne
- W opakowaniu blister, zapewniającym optymalną świeżość i trwałość
- Dodatkowo, nieprzezroczysty worek stojący z zapięciem
- Halal, wegańskie, koszerne
- Idealne do pieczenia i gotowania
- 100% naturalne
- Lista składników
- Strąki wanilii Bourbon
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 32 g
- Firma spożywcza
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Strąki wanilii Bourbon
- Producent
- Veana
- Numer producenta
- 60558
- EAN
- 4260558135807
- Lista składników
- Strąki wanilii Bourbon
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 32 g
- Firma spożywcza
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Nazwa handlowa
- Strąki wanilii Bourbon
- Producent
- Veana
- Numer producenta
- 60558
- EAN
- 4260558135807
Pasuje również do tego

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
46,12 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,06 zł
Sprzedawca: Katomix

Ziarna wanilii Bourbon (50 sztuk - 12-13 cm) 100% naturalne z Madagaskaru
2 655,25 zł/1kg
212,42 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Relaxdays 10027276, 1 szt.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Projektor ULTIMEA 1080P Zaktualizowana wersja z funkcją unikania przeszkód, 700 ANSI lumenów, 15000:1, inteligentne wyrównanie ekranu, Apollo-P40
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UltimeaGmbH

Emerio SEW-121820, Niebieski, Biały, Półautomatyczna maszyna do szycia, Szycie, Czterostopniowy, Prąd elektryczny
241,02 zł
-10,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
230,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Strąki wanilii Bourbon (5 szt. - 12-13 cm) w 100% naturalne z Madagaskaru, najwyższa jakość dla smakoszy
2 655,00 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Grill raclette Bestron z 8 patelniami
505,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pickerd Gourmet Vanilla Paste z wyselekcjonowanej wanilii 50g
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Organic Bourbon Vanilla Paste zamiast 1 organicznej laski wanilii 45g
63,27 zł/1kg
28,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

WMF 32.0100.4390, Metaliczny, 25 szt.
95,50 zł
Sprzedawca: TR8

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GOŹDZIKI CAŁE30 g - LEBENSBAUM
330,33 zł/1kg
9,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw 24 szt. – Deco Haus Pojemniki na przyprawy z bambusowym zakręcanym zamknięciem – zestaw z etykietami, lejkiem, szczoteczką do czyszczenia, flamastrem, 120 ml, 10,5 x 4,3 cm
176,00 zł
-8,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
167,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Sól RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
12,32 zł/1kg
7,68 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,39 zł
Sprzedawca: Katomix

Steviola® Tabs 300 sztuk | niskokaloryczne | praktyczne w podróży | wegańskie | przyjazne dla zębów | zamiennik cukru
20,12 zł
Sprzedawca: BioCare

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Narzuta Na Łóżko Dwustronna Uniwersalna Kołdra Kapa Pled Derka Koc TAVIRA Fiolet (zestaw 3cz.) 220x240cm + 2 poszewki na poduszki 40x40 cm
89,99 zł
Sprzedawca: euromatshop

Zenker 30 waniliowa forma do pieczenia ciastek mała Sparkling Christmas, forma do piekarnika z teflonową powłoką nieprzywierającą ułatwiającą pieczenie, wysokiej jakości forma do domowych ciastek (kolor: czarny)
171,48 zł
-78,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,20 zł
Sprzedawca: TR8

Dr Oetker Finesse o naturalnym smaku wanilii bourbon 2x5g
6,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Crispy Donuts 65g
195,23 zł/1kg
12,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10027891, 1 szt.
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Kompletny zestaw 5 czarnych noży kuchennych - doskonały chwyt
45,00 zł
Sprzedawca: homerci

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Nobby 28159, Beżowy, Zielony, Świeża woda, Słona woda, 1 szt., 105 mm, 155 mm, 70 mm
1 992,29 zł/1m
177,48 zł
-38,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
34,22 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Tritart Zestaw pdzli 25 sztuk - Zestaw pdzli syntetycznych - Pdzle akrylowe Akwarela - Zestaw pdzli do farb akrylowych - Zestaw pdzli akrylowych Malarstwo olejne
63,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

RUF 216852006 RUF Vanillezucker, 1,0 kg
57,05 zł/1kg
57,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Oetker 666711007 Dr. Oetker Vanillezucker, 1,0 kg
65,98 zł/1kg
65,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super jakość
Szybka dostawa, przedmiot zgodny z opisem i świetna jakość 100% rekomendacja
Oceniono dnia 12 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Byłem bardzo zadowolony z szybkiej dostawy i najlepszych towarów.
Oceniono dnia 4 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cenne
Szybka dostawa i miło, że są ładnie zapakowane w folię termokurczliwą na 2x5.
Oceniono dnia 12 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały smak
Bardzo dobra jakość, duże strąki.
Oceniono dnia 21 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Najlepsza najwyższa jakość
Oceniono dnia 12 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna obsługa klienta
Bardzo dobry
Oceniono dnia 26 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,36 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

Suszone, mielone kurki 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l