4,5



Na podstawie 17 opinii
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,47 zł
103,13 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ferrero | 24x Kinder Creamy, Milky & Crunchy4 894,74 zł/1kg
93,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Rogaliki KINDER KORNETTI CIOCCOLATTO, 270 g76,57 zł/1kg
22,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0422,30 zł/1kg
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee White Chocolate Office Pack (5x125g Packung) + blok usy
211,40 zł/1kg
169,12 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nutella w plastikowym wiaderku XL z praktycznym uchwytem do przenoszenia 1350 g
148,09 zł/1kg
199,92 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

kinder 5733 Joy 3 St.
896,50 zł/1kg
53,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
80,56 zł/1kg
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

merci® 15423 Finest Selection HERBE VIELFALT Pralinen 250,0 g
108,00 zł/1kg
30,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4031.6, 112 g, Ciemna czekolada, 4 szt., Orzechy, Orzeszki ziemne, 514 kcal, 2143 kJ
107,59 zł/1kg
12,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Niederegger Ciasto Marcepanowe Czarny Las Wiśnia Ciemna Czekolada 185g
272,76 zł/1kg
50,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Joy Chrupiące Wafelki Posypane Kakao W Kremie Z Niespodzianką 20 G
402,50 zł/1kg
8,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher Oryginalny baton z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi 90g
148,89 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Toffifee White Chocolate Hazelnut z kremem mlecznym i karmelem 125 g
Popularny Toffifee jest teraz z porcją białej czekolady i jasnym mlecznym kremem.
Toffifee Biała Czekolada jest nie tylko dla miłośników białej czekolady, ale dla całej rodziny, młodych i starszych!
AUGUST STORCK KGWaldstraße 2713403 BerlinNie czekaj, zamów już dziś Toffifee Bombo z białą czekoladą! teraz i poczuj rozkosz w każdym kęsie!
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
AUGUST STORCK KG
Waldstr. 27, D-13403 Berlin
Nazwa żywności
Orzech laskowy (10%) w karmelu (41%) z kremem z odtłuszczonego mleka (37%) i białą czekoladą (12%)
Wykaz składników
Składniki: Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), ORZECHY LASKOWE (13,1%), syrop glukozowy, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU (8,1%), CUKIER MLECZNY, substancja utrzymująca wilgoć syrop sorbitolowy, masło kakaowe, zagęszczone ODTŁUSZCZONE MLEKO, zagęszczony SŁODZIKSSMOLK, WHOLE MILK POWDER, WHEY POWDER, syrop cukru trzcinowego, WHEY CREAM, emulgator lecytyny (SOYA), aromaty (zawiera PEANUTS), BUTTER MILK POWDER, sól. MOŻE RÓWNIEŻ ZAWIERAĆ MIGDAŁY I INNE ORZECHY.
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Chronić przed ciepłem!
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 2258
Wartość kaloryczna w kcal 541
Tłuszcz w g 32,70
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w gtłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 15,00
Węglowodany w g 55,90
Węglowodany, w tym cukier w g 46,50
Białko w g 6,40
Sól w g 0,30
Zawiera alergeny
Orzeszki ziemne i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; orzechy laskowe (Corylus avellana) i produkty pochodne
Może zawierać śladowe ilości ... zawiera
Orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; migdały (Amygdalus communis L.) i produkty pochodne
Toffifee - BIAŁA CZEKOLADA 125 g
Wszystko w bieli: Toffifee White Chocolate jest idealnym towarzyszem na każdy dzień i zapewnia niepowtarzalną przyjemność podjadania
Pyszne połączenie jasnego kremowego nadzienia, pysznego karmelu, chrupiącego prażonego orzecha laskowego i białej czekolady sprawia, że Toffifee White Chocolate to wyjątkowy przysmak
Toffifee smakuje każdemu: Toffifee to przysmak zarówno dla młodszych, jak i starszych - do spędzania czasu z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami
Toffifee jest idealny do dzielenia się i podjadania - dla jeszcze większej zabawy i wspólnych chwil przyjemności
Zakres dostawy: 1 x 125 g Toffifee White Chocolate / Czekoladowa, orzechowa przekąska z białą czekoladą do podjadania między posiłkami / Do oferowania, dzielenia się i dawania w prezencie
- Waga:
- 125 g
- Wartość kaloryczna (na 100 g):
- 2258 kJ
- Wartość kaloryczna (na 100 g):
- 541 kcal
- Zawartość węglowodanów (na 100 g):
- 55,9 g
- Zawartość cukru (na 100 g):
- 46,5 g
- Zawartość tłuszczu (na 100 g):
- 32,7 g
- Zawartość tłuszczów nasyconych (na 100 g):
- 15 g
- Zawartość białka (na 100 g):
- 6,4 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,3 g
- Smak:
- Smak czekoladowy
- Składniki:
- Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), ORZECHY JAŁOWE (13,1%), syrop glukozowy, SŁODKIE MLEKO W PROSZKU (8,1%), CUKIER MLECZNY, substancja utrzymująca wilgoć - syrop sorbitolowy, masło kakaowe, SKONDENSOWANE SŁODKIE MLEKO, sKONDENSOWANE SŁODKIE MLEKO, PEŁNOTŁUSTE MLEKO W PROSZKU, MLEKO W PROSZKU, syrop cukru trzcinowego, MLEKO W PROSZKU, emulgator lecytyny (SOJA), aromaty (zawiera ORZECHY PEANUTS), MASŁO W PROSZKU, sól.#MOŻE RÓWNIEŻ ZAWIERAĆ MIGDAŁY I INNE ORZECHY.
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
Opis szczegółowy Dla wszystkich miłośników białej czekolady, Toffifee White Chocolate. Doskonale znane Toffifee teraz w nowej odsłonie. Parametry produktu Smak Czekoladowy, Karmelowy Dodatki Z orzechami, Z karmelem, Z czekoladą białą Zawartość netto 125 g Waga jednostkowa brutto 0,15 kg Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Niemcy Składniki Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (13,1 %), syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku (8,1 %), laktoza (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, tłuszcz kakaowy, mleko zagęszczone odtłuszczone, zagęszczona serwatka (z mleka), mleko pełne w proszku, pełnotłuste mleko w proszku, syrop sacharozowy, produkt z serwatki (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), aromaty (zawiera orzeszki ziemne), maślanka w proszku (z mleka), sól. może zawierać także migdały i inne orzechy. Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 336 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Tak Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne Tak Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Tak Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych Tak Migdały i produkty z migdałami Może zawierać Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 541 kcal Wartość energetyczna kJ 2258 kJ Wielkość porcji 125 g Zawartość białek 6,4 g Zawartość soli 0,3 g Kwasy tłuszczowe nasycone 15 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 32,7 g Cukry 46,5 g Zawartość węglowodanów 55,9 g Ilość porcji w opakowaniu 15 szt. Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 4014400932959 Marka: Toffifee Kategoria: BOMBONIERKI Podkategoria: BOMBONIERKI OPAKOWANIE DO 250G Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.15 kg
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (13,1 %), syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku (8,1 %), laktoza (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, tłuszcz kakaowy, mleko zagęszczone odtłuszczone, zagęszczona serwatka (z mleka), mleko pełne w proszku, pełnotłuste mleko w proszku, syrop sacharozowy, produkt z serwatki (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), aromaty (zawiera orzeszki ziemne), maślanka w proszku (z mleka), sól. może zawierać także migdały i inne orzechy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Jednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 541 kcalWartość energetyczna kJ: 2258 kJWielkość porcji: 125 gZawartość białek: 6,4 gZawartość soli: 0,3 gKwasy tłuszczowe nasycone: 15 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 32,7 gCukry: 46,5 gZawartość węglowodanów: 55,9 gIlość porcji w opakowaniu: 15 szt.
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Toffifee White Chocolate 125g
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 opakowanie
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 762266
- EAN
- 4014400932959
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (13,1 %), syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku (8,1 %), laktoza (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, tłuszcz kakaowy, mleko zagęszczone odtłuszczone, zagęszczona serwatka (z mleka), mleko pełne w proszku, pełnotłuste mleko w proszku, syrop sacharozowy, produkt z serwatki (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), aromaty (zawiera orzeszki ziemne), maślanka w proszku (z mleka), sól. może zawierać także migdały i inne orzechy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Jednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 541 kcalWartość energetyczna kJ: 2258 kJWielkość porcji: 125 gZawartość białek: 6,4 gZawartość soli: 0,3 gKwasy tłuszczowe nasycone: 15 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 32,7 gCukry: 46,5 gZawartość węglowodanów: 55,9 gIlość porcji w opakowaniu: 15 szt.
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Toffifee White Chocolate 125g
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 opakowanie
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 762266
- EAN
- 4014400932959
Pasuje również do tego

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Ciasto Baumkuchen w polewie z mleka pełnotłustego, 100g | HAMMERMÜHLE
218,20 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PAPSTAR papierowa słomka do picia 200 mm różne kolory 200 sztuk
137,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
329,08 zł/1kg
78,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 batonów waflowych 135g
133,91 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

merci® 931297 merci® Finest Selection Black & White Pralinen 240,0 g
151,13 zł/1kg
52,24 zł
-30%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,86 zł/1kg
122,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,09 zł/1kg
50,62 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Spektakularny
Waga 0,15 kg
Spróbuj, nie pożałujesz
Oceniono dnia 31 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały jak zawsze
Waga 0,625 kg
po prostu dobry
Oceniono dnia 7 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Legger☺️
Waga 0,15 kg
Oceniono dnia 20 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smakuje naprawdę pysznie
Waga 0,15 kg
Super dobre.
Oceniono dnia 25 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko
Waga 0,625 kg
Nieskomplikowany
Oceniono dnia 29 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry
Waga 0,625 kg
bardzo dobry
Oceniono dnia 5 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nieuszkodzony i kompletny
Waga 0,15 kg
Po długim czasie wysyłki produkt dotarł nieuszkodzony. Data przydatności do spożycia na moim opakowaniu to 01/11/2023. Być może ta informacja będzie pomocna dla innych potencjalnych nabywców.
Oceniono dnia 21 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Waga 0,15 kg
Karmel trochę zwarty Ale całość jest dobra Szkoda, że nie są pakowane pojedynczo
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg