3,7



Na podstawie 7 opinii
Eurolite P 1L Płyn do wytwornicy dymu 1 L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,90 zł
+ 27,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wytwornice dymu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wytwarzacz mgły Antari Z-1000 II1 677,90 zł
Sprzedawca: Music_Center

Więcej informacji o reklamie
Eurolite P 5L Płyn do wytwornicy dymu 5 L104,42 zł
Sprzedawca: Music_Center

BeamZ 160.582, Gotowy do użycia płyn, 5000 ml, Żółty, Kanister
36,89 zł/1l
184,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Płyn do efektów dymowych Eurolite -C- standard, 5L, 5 kg, przezroczysty
72,62 zł
Sprzedawca: TRIKON

karpal Maszyna do mgły 500W Profesjonalna i przenośna maszyna do dymu Halloween na wesele Teatr Impreza Klub DJ Efekt
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Eurolite N-10 with ON/OFF controller Mehrfarbig (51701943)
281,13 zł
Sprzedawca: Green_Country

Wkład do zamgławiacza Eurolite -B2D- basic 1l
21,35 zł
Sprzedawca: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -P2D- Profesjonalny płyn przeciwmgielny 5l
89,70 zł
Sprzedawca: TRIKON

eurolite płyn przeciwmgielny zapach, 20ml truskawka
44,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

BeamZ S700-LED, 700 W, 230 V, 50 Hz, 2,4 kg, 265 x 145 x 130 mm
306,34 zł
Sprzedawca: TRIKON

Wkład do zamgławiacza Eurolite -P2D- profesjonalny 1l
25,63 zł
Sprzedawca: TRIKON

BeamZ Rage 1500LED, LED, 6 lamp(y), Niebieski, Zielony, Czerwony, 1500 W, 230 - 240 V, 50 - 60 Hz
655,23 zł
Sprzedawca: TRIKON

Maszyna do mgły Eurolite N-11 LED HYBRID BL z efektem świetlnym, z przewodowym pilotem zdalnego sterowania, z uchwytem montażowym (51701957)
200,77 zł
Sprzedawca: TRIKON

TolleTour Maszyna do mgły 500W Profesjonalna i przenośna maszyna do dymu Halloween na wesele Teatr Impreza Klub DJ Efekt
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Zestaw N-10 srebrny + B Podstawowy płyn przeciwmgielny 1l
196,50 zł
Sprzedawca: TRIKON

Eurolite N-10 Nebelmaschine mit Füllstandsanzeige, inkl. Kabelfernbedienung (51701944)
183,68 zł
Sprzedawca: TRIKON

Smoke Fluid -E2D- Ekstremalny płyn przeciwmgielny 5l
119,61 zł
Sprzedawca: TRIKON

BeamZ 160.670, Płyn do czyszczenia, 250 ml, Butelka
108,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Generator mgły Eurolite N-10
243,40 zł
-8,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
235,00 zł
Sprzedawca: Music_Center

Płyn specjalny Base*Hazer 5l kanister
56,39 zł/1l
281,93 zł
Sprzedawca: TRIKON
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Muszą istnieć powody, dla których produkt cieszy się zaufaniem klientów od ponad dwóch dekad. Muszą istnieć powody, dla których sprzedaliśmy ponad 1 milion jednostek płynu do mgły w ciągu ponad 20 lat. Jakość i niezawodność to kluczowe elementy sukcesu. Nasi klienci wiedzą, że z każdym płynem Eurolite w ich rękach znajduje się produkt absolutnie wysokiej jakości. Aby produkt był wysokiej jakości, musi nie tylko wytwarzać pożądaną mgłę; płyn nie może w żadnym wypadku zagrażać zdrowiu ludzi. Może to zabrzmieć nieco dramatycznie, ale faktem jest, że nieczyste płyny mogą poważnie uszkodzić drogi oddechowe. Ponadto wysoce łatwopalne płyny mogą również powodować poważne szkody. Niestety, wielu dostawców nie bierze tych zagrożeń pod uwagę! Z drugiej strony w Steinigke płyny Eurolite są poddawane rygorystycznej procedurze testowej. Nasze płyny są również regularnie testowane przez niezależne organy. Dlatego, w przeciwieństwie do wielu innych, możemy zagwarantować, że nasze płyny mają następujące cechy jakościowe:- na bazie wody- bezzapachowe- bezglicerynowe- toksykologicznie nieszkodliwe- zdrowe- dobrze biodegradowalne- niepalneKażdy, kto używa naszych płynów do mgły, obdarza nas zaufaniem. My odwzajemniamy to zaufanie, rygorystycznie sprawdzając nasze płyny - dzięki czemu obie strony odnoszą korzyści.
Długotrwały efekt mgły o dużej gęstości
- Zalecane zastosowania: dyskoteki, sceny wewnętrzne
- Płyn do wytwornic mgły
- Na bazie wody
- Bezzapachowy
- Skład niezawierający gliceryny
- Nieszkodliwy toksykologicznie
- Nieszkodliwy dla zdrowia
- Kanister wielokrotnego użytku
- Łatwo ulega biodegradacji zgodnie z OECD 301E/EEC 84/449 C3
- Niepalny, bez ograniczeń transportowych, bez towarów niebezpiecznych
- Podlega stałemu monitorowaniu i spełnia wymagania REACH
- Wyprodukowano w Niemczech
| Waga: | 1,06 kg |
EUROLITE SMOKEFLUID -P- Profi, 1 litr, płyn przeciwmgielny
Zaufanie jest ważne, kontrola jest jeszcze ważniejsza - dlatego nasze płyny do mgły są testowane zgodnie z obowiązującymi normami, aby spełnić wszystkie wymogi prawne, takie jak rozporządzenie REACH.
Dlaczego produkt cieszy się zaufaniem klientów od ponad dwóch dekad? Dlaczego w ciągu ponad 20 lat sprzedano ponad 1 milion sztuk płynu do mgły? Jakość i niezawodność to bezkonkurencyjna kombinacja sukcesu. Nasi klienci doceniają fakt, że każdy płyn Eurolite jest produktem wysokiej jakości. Oprócz wytwarzania pożądanej mgły, ważne jest dla nas również, aby nasze płyny nie zagrażały zdrowiu. Poddajemy nasze płyny Eurolite rygorystycznej procedurze testowej i są one regularnie badane przez niezależne organy.
- Długotrwały efekt mgły o wysokiej gęstości
- Bezzapachowy
- Skład niezawierający gliceryny
- Bezpieczny dla środowiska pod względem toksykologicznym
- Nieszkodliwy dla zdrowia
- Łatwo ulega biodegradacji zgodnie z OECD 301E/EEC 84/449 C3
- Niepalny, bez ograniczeń transportowych, bez towarów niebezpiecznych
- Podlega stałemu monitorowaniu
- Wyprodukowano w Niemczech
- Płyn mgłowy na bazie wody gotowy do użycia
Dane techniczne:
- Rozmiar pojemnika: 1 litr
- Typ płynu: Gotowy do użycia płyn przeciwmgielny na bazie wody
- Waga: 1,06 kg
Opis
Stwórz efekt mgły na następnej imprezie!
Dzięki temu płynowi do mgły możesz stworzyć długotrwały efekt mgły o dużej gęstości na swojej imprezie. Ta mgła nie jest szkodliwa dla zdrowia i jest bezpieczna pod względem toksykologicznym.
Szczegóły
- Płyn do mgły 1 litr - Zalecane zastosowanie:
Dyskoteki, sceny halowe - Płyn do maszyn mgłowych - Długotrwały efekt mgły o dużej gęstości - Na bazie wody - Bezzapachowy - Skład bez gliceryny - Nieszkodliwy toksykologicznie - Nieszkodliwy dla zdrowia - Kanister wielokrotnego użytku - Łatwo biodegradowalny zgodnie z OECD 301E/EEC 84/449 C3 - Niepalny,
brak ograniczeń transportowych, brak towarów niebezpiecznych - Podlega ciągłemu monitorowaniu i spełnia wymagania REACH -
Ma nietoksyczną kompozycję bezglutenową, jest niepalny i nieszkodliwy dla zdrowia. Płyn jest również biodegradowalny według OECD 301E / EEC 84/449 C3 i jest zgodny z REACH. Jest przechowywany w pojemniku wielokrotnego użytku. Pojemność: 1 l. Wyprodukowane w Niemczech.
Wkład do zamgławiacza. Gotowy do użycia płyn na bazie wody. Długotrwały efekt mgły o wysokiej gęstości. Bezzapachowy. Nie zawiera gliceryny. Nietoksyczny. Przyjazny dla zdrowia. Biodegradowalny zgodnie z OECD 301E/EEC 84/449 C3. Niepalny, bez ograniczeń transportowych, bez materiałów niebezpiecznych. Stała kontrola jakości. . Wyprodukowano w Niemczech.
- Wymiary
- 8 cm x 8 cm x 27,5 cm
- Producent
- EUROLITE
- Waga
- 1.5 kg
- EAN
- 4026397088045
- Numer producenta
- FILLING-FOR-FOG-MACHINE-P-1L
- Wymiary
- 8 cm x 8 cm x 27,5 cm
- Producent
- EUROLITE
- Waga
- 1.5 kg
- EAN
- 4026397088045
- Numer producenta
- FILLING-FOR-FOG-MACHINE-P-1L
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Oświetlenie sceniczne LED siedem Mini ruchoma głowa Oświetlenie sceniczne Kolorowe światło Ruchome światło sceniczne
306,37 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Maszyna do mgły Fiqops Maszyna do mgły podłogowej 500W 13 kolorów RGB efekt mgły pokaz LED
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

karpal Maszyna do mgły 500W Profesjonalna i przenośna maszyna do dymu Halloween na wesele Teatr Impreza Klub DJ Efekt
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

BeamZ 160.582, Gotowy do użycia płyn, 5000 ml, Żółty, Kanister
36,89 zł/1l
184,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

EUROLITE Smoke Fluid -DSA- efekt, 1l płyn przeciwmgielny
38,44 zł
Sprzedawca: TRIKON

EUROLITE Strobe Disk 25
64,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: TRIKON

eurolite płyn przeciwmgielny zapach, 20ml Tutti-Frutti
17,08 zł
Sprzedawca: TRIKON

Światło dyskotekowe Światło imprezowe, sterowane muzyką światła dyskotekowe DJ z pilotem, przenośne mini światła dyskotekowe RGB z obrotem 360 °, światło
241,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

eurolite płyn przeciwmgielny zapach, 20ml wanilia
17,08 zł
Sprzedawca: TRIKON

SWANEW Maszyna do mgły RGB Show 500W Dym LED Efekt mgły DJ Bezprzewodowy pilot 13 kolorów
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Fiqops Fog Machine DJ Stage Fogger RGB Wedding Floor Fog Machine Stage Effect LED
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

10 uchwytów meblowych KW128 Black Rozstaw otworów 128 mm + śruby
39,90 zł
Sprzedawca: Meblando

EINFEBEN maszyny mgłowe światło sceniczne efekt sceniczny dyskoteka ślubna RGB LED 500W efekt mgły
170,15 zł
-3,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

eurolite płyn przeciwmgielny zapach, 20ml truskawka
44,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Grill gazowy Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktowy wózek do grillowania, z 3 palnikami i pokrywą
995,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Płyn do efektów dymowych Eurolite -C- standard, 5L, 5 kg, przezroczysty
72,62 zł
Sprzedawca: TRIKON

Wkład do zamgławiacza Eurolite -C- Standard, 1l
21,27 zł
Sprzedawca: TRIKON

Wkład do zamgławiacza Eurolite -B- Basic, 1l
21,35 zł
Sprzedawca: TRIKON

Eurolite B 5L Płyn do wytwornicy dymu 5 L
68,34 zł
Sprzedawca: TRIKON

Eurolite Mist Maker Refill -E- Extreme, 1l
29,90 zł
Sprzedawca: TRIKON

Wkład do zamgławiacza Eurolite -B2D- basic 1l
21,35 zł
Sprzedawca: TRIKON

Wkład do zamgławiacza Eurolite -C2D- standard 1l
25,63 zł
Sprzedawca: TRIKON

Eurolite P 5L Płyn do wytwornicy dymu 5 L
104,42 zł
Sprzedawca: Music_Center

EUROLITE Smoke Fluid -P2D- Profesjonalny płyn przeciwmgielny 5l
89,70 zł
Sprzedawca: TRIKON

Lotronic SMOKE1L-N, Gotowy do użycia płyn, 1000 ml, Żółty, Butelka, 1,1 kg
143,99 zł/1l
143,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Eurolite Mist Maker Refill -X- Extreme A2, 1l
34,17 zł
Sprzedawca: TRIKON

Płyn przeciwmgielny EUROLITE B - średnia gęstość - średnia żywotność
72,62 zł
Sprzedawca: TRIKON

Figurka dekoracyjna Ponury Żniwiarz 90 cm
61,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 57% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
57%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 29% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
29%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Eurolite Smoke Fluid -E
Płyn zapewnia gęstą i długotrwałą mgłę, prawie bezzapachową. Jestem bardzo zadowolony z produktu. Halloween może nadejść! Cena przystępna, wysyłka szybka. Mogę tylko polecić!
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony i szybka dostawa
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 8 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

HQ Power 431956
862,66 zł
Sprzedawca: VGBrandShop

Wytwarzacz mgły Antari Z-1000 II
1 677,90 zł
Sprzedawca: Music_Center

1500W 3w1 Maszyna przeciwmgielna DMX LED Światło RGB Maszyna przeciwmgielna ze zdalnym sterowaniem Zamgławiacz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
541,71 zł
Sprzedawca: Easybuy

Maszyna do mgły ze światłami dyskotekowymi i 9 światłami 500W maszyna do dymu Halloween z bezprzewodowym pilotem Automatyczna przenośna scena zewnętrzna na imprezy (9 świateł LED)
347,87 zł
Sprzedawca: Easybuy

500W maszyna do dymu maszyna do dymu światło LED scena dym maszyna do mgły efekt impreza weselna
217,85 zł
Sprzedawca: Easybuy

Przenośna maszyna do mgły, 40 W, ręczna maszyna do mgły z pilotem, światło RGB, mini maszyna do mgły do portretów, ślubów, fotografii produktowej, atmosfery festiwalu wideo, efektów scenicznych
868,81 zł
Sprzedawca: elezone

Maszyna do dymu HOMCOM 450 W z 13 kolorowymi diodami LED i efektem RGB
220,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE

12-kolorowa 500-watowa maszyna do mgły z pilotem 9 świateł LED efekt sceniczny maszyny do dymu dla DJ-ów dyskoteka impreza bożonarodzeniowa



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
339,70 zł
Sprzedawca: Easybuy

24 V nawilżacz powietrza z funkcją zmiany kolorów i ultradźwiękowym rozpylaczem mgły do stawów i akwariów, 12 diod LED
73,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

13-kolorowa 500-watowa maszyna do mgły z pilotem 18 świateł LED RGB efekt sceniczny maszyna do dymu dla DJ dyskoteka impreza bożonarodzeniowa



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
215,00 zł
Sprzedawca: Easybuy

Maszyna mgłowa 3500W do suchego lodu na Halloween, Boże Narodzenie, wesele i występy sceniczne



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 029,80 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Eurolite P 5L Płyn do wytwornicy dymu 5 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
104,42 zł
Sprzedawca: Music_Center