Automatyczny pistolet natryskowy: ten pistolet natryskowy o podwójnym działaniu nie wymaga przełącznika, wystarczy pociągnąć za spust, aby zadziałał, powietrze zostanie rozpylone z powrotem, ciecz zostanie rozpylona, można swobodnie kontrolować dostarczanie cieczy i automatycznie przestanie działać po zwolnieniu spustu.
Wyższe ciśnienie powietrza i większy przepływ powietrza: W porównaniu do podobnych piór powietrznych na rynku, ciśnienie powietrza jest zwiększone o 50%, ciśnienie powietrza wynosi 15-50 psi, a przepływ powietrza osiąga 7,5 litra / min. Dysza tego pióra powietrznego ma tylko 0,3 mm, więc może rozpylać tylko akwarele, atramenty i barwniki, a także odpowiednio rozcieńczoną farbę.
Większa pojemność akumulatora i dłuższy czaspracy: Air Pen Gun jest wyposażony w akumulator o pojemności 900 mAh. Po pełnym naładowaniu czas pracy może osiągnąć pół godziny. Nie zaleca się używania zestawu Air Pen podczas ładowania.
Struktura i szeroki zakreszastosowań: Stylowy wygląd i brak otworów...
Zestaw aerografu, zestaw pistoletu natryskowego, zestaw pistoletu natryskowego z dyszami 0,3 mm, różowy do paznokci, tatuaży, zdobienia paznokci, ciast, makijażu, modelarstwa i innych rękodzieł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
185,22 zł
487,42 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
śr. 7 – śr. 21 października
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Farby do aerografów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Podstawowy zestaw kompresora aerografu Wiltec AS18-2 z 1 pistoletem aerografu typu 116 i bogatym wyposażeniem, zbiornikiem ciśnieniowym, do tworzenia modeli, tatuaży, zdobienia paznokci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
547,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Więcej informacji o reklamie
SucceBuy przenośny zestaw aerografu z kompresorem, aerografy o podwójnym działaniu z zasilaniem grawitacyjnym, wielofunkcyjny zestaw do sztuki, paznokci, tatuażu, makijażu, dekorowania ciast, modelowania - 110 V
238,74 zł/1kg
190,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Więcej informacji o reklamie
Zestaw narzędzi do piaskowania, w tym pistolet do piaskowania, do czyszczenia i malowania, kolor niebieski
Automatyczny pistolet natryskowy: ten pistolet natryskowy o podwójnym działaniu nie wymaga przełącznika, wystarczy pociągnąć za spust, aby zadziałał, powietrze zostanie rozpylone z powrotem, ciecz zostanie rozpylona, można swobodnie kontrolować dostarczanie cieczy i automatycznie przestanie działać po zwolnieniu spustu.
Wyższe ciśnienie powietrza i większy przepływ powietrza: W porównaniu do podobnych piór powietrznych na rynku, ciśnienie powietrza jest zwiększone o 50%, ciśnienie powietrza wynosi 15-50 psi, a przepływ powietrza osiąga 7,5 litra / min. Dysza tego pióra powietrznego ma tylko 0,3 mm, więc może rozpylać tylko akwarele, atramenty i barwniki, a także odpowiednio rozcieńczoną farbę.
Większa pojemność akumulatora i dłuższy czaspracy: Air Pen Gun jest wyposażony w akumulator o pojemności 900 mAh. Po pełnym naładowaniu czas pracy może osiągnąć pół godziny. Nie zaleca się używania zestawu Air Pen podczas ładowania.
Struktura i szeroki zakreszastosowań: Stylowy wygląd i brak otworów na korpusie. Przenośny i kompaktowy, łatwy do przenoszenia. Dzięki ciśnieniu 15-50 PSI doskonale nadaje się do paznokci, tatuaży, zdobienia paznokci, ciast, makijażu, modelowania i innych prac rzemieślniczych.
Zestaw aerografu, zestaw pistoletu natryskowego, zestaw pistoletu natryskowego z dyszami 0,3 mm, czarny do paznokci, tatuaży, zdobienia paznokci, ciast, makijażu, modelarstwa i innych rękodzieł
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
185,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo
vidaXL Zestaw aerografu z 2 pistoletami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
321,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
TRIXIE 12819, Czarny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60
272,06 zł
Sprzedawca: Sotel
zestaw 4x 100 ml uzupełniającego tuszu kompatybilnego z HP 302, HP 304 w czterech kolorach
293,57 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
117,43 zł
Sprzedawca: Octopus
HP 2-pak czarnych/trójkolorowych oryginalnych tuszów 304, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 4 ml, 2 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(165)Liczba wystawionych ocen: 165
209,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(251)Liczba wystawionych ocen: 251
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
HP 2-pak czarnych/trójkolorowych oryginalnych tuszów 304, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 4 ml, 2 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(102)Liczba wystawionych ocen: 102
188,03 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78
172,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Gourmetmaxx 07329, Czerwony, Biały, Plastik, Stal nierdzewna, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60
196,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Rozgałęźnik HDMI 3-portowy przełącznik 3w1 Out HDMI Przełącznik HD 4K 1080P Fire Stick MiBox Kompatybilny Xbox PS5 Projektory Monitory DVD Blue-Ray Ręczny Retoo
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
16,49 zł
Sprzedawca: Retoo
XXL Największy drewniany domek dla lalek - 123 cm - podświetlany LED - taras, akcesoria, ogródek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Bicycle Gear wózek dla psa - max. 40 kg - składana przyczepka dla psa z osłoną przeciwdeszczową - łatwy montaż - niebieski
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(129)Liczba wystawionych ocen: 129
972,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1157)Liczba wystawionych ocen: 1157
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Stojak na ciasto 28 cm + szpatułki 3 szt
260,63 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
108,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Ergonomiczny materac z zimnej pianki 120 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1905)Liczba wystawionych ocen: 1905
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Kominek stołowy Jago® - stal nierdzewna, bioetanol, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, z gaśnicą, czarny - kominek, szklany kominek, szklany ogień, ogień stołowy, dekoracyjny ogień stołowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Podstawowy zestaw kompresora aerografu Wiltec AS196A z 1 pistoletem aerografu typu 116 i bogatym wyposażeniem, zbiornik ciśnieniowy 3 l, do modelarstwa, tatuaży, zdobienia paznokci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
945,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Kompresor do aerografu Wiltec AS196 z 1 pistoletem do aerografu typu 116 i bogatym wyposażeniem, zbiornik ciśnieniowy 3 l, do modelarstwa, tatuażu, zdobienia paznokci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
871,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Podstawowy zestaw kompresora aerografu Wiltec AS189 z 1 pistoletem aerografu typu 116 i bogatym wyposażeniem, zbiornik ciśnieniowy 3 l, do modelarstwa, tatuażu, zdobienia paznokci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
682,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Kompresor do aerografu Wiltec AS186 z 1 pistoletem do aerografu typu 116 i bogatym wyposażeniem, zbiornik ciśnieniowy 3 l, do modelarstwa, tatuażu, zdobienia paznokci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
681,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Kompresor do aerografu Wiltec AS176 z 1 pistoletem do aerografu typu 116 i bogatym wyposażeniem, zbiornik ciśnieniowy 0,3 l, do modelarstwa, tatuażu, zdobienia paznokci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
578,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Podstawowy zestaw kompresora aerografu Wiltec AS18-2 z 1 pistoletem aerografu typu 116 i bogatym wyposażeniem, zbiornikiem ciśnieniowym, do tworzenia modeli, tatuaży, zdobienia paznokci
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
547,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Podkładka treningowa Evans RealFeel Attacktile 10 cali ze stojakiem
331,29 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: keepdrum-Store
220,86 zł/1kg
AK Interactive AK16029 – Zestaw farb Magic Colors 3 x 30 ml – nowy
95,92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-7%
89,16 zł
Sprzedawca: Social-Discount
2 972,00 zł/1l
SucceBuy przenośny zestaw aerografu z kompresorem, aerografy o podwójnym działaniu z zasilaniem grawitacyjnym, wielofunkcyjny zestaw do sztuki, paznokci, tatuażu, makijażu, dekorowania ciast, modelowania - 110 V
AK Interactive S.L. AK-11237, Lakier Matowy, 100 ml (III generacji)
65,44 zł
Sprzedawca: Social-Discount
654,40 zł/1l
Rare Retro Legend Colour Aladdin Magic Genie Light Wishing Lamp Pot to Collect (Bronze)
95,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-2,00 zł
93,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 6% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
1 033,33 zł/1kg
Lampa LED w kształcie długopisu, żółte światło, wklęsła głowica, medyczna lampa w kształcie długopisu wykonana ze stopu aluminium z pomiarem źrenicy, fioletowa
78,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 6% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
2 600,00 zł/1kg
AK Interactive Precision Paneliner, jasnoszary (30 ml) (AK-12101)
58,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-6%
55,15 zł
Sprzedawca: Social-Discount
1 838,33 zł/1l
AK Interactive The INKS Crimson
58,77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-6%
55,15 zł
Sprzedawca: Social-Discount
1 838,33 zł/1l
Zestaw narzędzi do piaskowania, w tym pistolet do piaskowania, do czyszczenia i malowania, kolor niebieski
137,63 zł
Darmowa wysyłka2% zniżki
Sprzedawca: funnyshopping
252,07 zł/1kg
Przenośna kabina modelarska z 4 uchwytami na aerografy, oświetleniem i odsysaniem
430,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Revell Bronze, metallic 14 ml-tin, Brąz, 1 szt.
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,59 zł
Sprzedawca: Bambule
756,43 zł/1l
Revell Light grey, mat USAF 14 ml-tin, Szary, 1 szt.
12,02 zł
Sprzedawca: Bambule
858,57 zł/1l
Kabina lakiernicza dla modelarzy z oświetleniem LED i regulowanym systemem odciągu