4,9



Na podstawie 29 opinii
Tesori d'Oriente Muschio Bianco 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,10 zł
120,40 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608418,76 zł/1l
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Odświeżacz powietrza Lattafa Spray 450ml - Khamrah221,11 zł/1l
99,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Rituals Ayurveda – Pachidła zapachowe – Wkład zapachowy474,60 zł/1l
237,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 676,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Odświeżacz Ayurveda 250 ml Tesori d'Oriente
120,40 zł/1l
30,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dyfuzor Tesori d'Oriente Muschio Bianco 200 ml
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
148,35 zł/1l
29,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Cyjan, Różowy, Sosna, 250 ml, 250 g, Spray w puszce
58,36 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
1 094,50 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Muschio Bianco wkład 20 ml
999,00 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,70 zł/1kg
21,87 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Odświeżacz powietrza do pomieszczeń zapach w sprayu zapach w sprayu wkład 250ml lawenda
87,20 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Felce Azzurra Casa Spray Muschio Bianco 250 ml
121,80 zł/1l
30,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Felce Azzurra Pura Montagna Spray 250 ml
63,96 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Febreze AIR Lufterfrischer Spray Apfel & Zimt 300ml
59,93 zł/1l
17,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Yara Moi odświeżacz powietrza 300 ml
88,00 zł/1l
26,40 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 694,67 zł/1l
20,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Badee Al Oud Oud For Glory Air Freshener 300 ml
72,70 zł/1l
21,81 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Felce Azzurra Zen Garden, Spray, 250 ml, Uniwersalne, Zielony, Owocowy, Lilia, Piwonia
51,48 zł/1l
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 650 ml, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
15,54 zł/1l
10,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tesori d'Oriente Muschio Bianco - Odświeżający spray do ciała 250 ml
CARUNO
️
TESORI D'ORIENTE MUSCHIO BIANCO - ODŚWIEŻAJĄCY SPRAY DO CIAŁA 250 ML
Odkryj zapachową esencję białego piżma z linii Tesori d'Oriente. Ten odświeżający spray do ciała to idealny sposób na otulenie się subtelnym i zmysłowym aromatem, który relaksuje zmysły i dodaje pewności siebie. Poczuj harmonię i ukojenie, które emanuje z każdej kropli tego wyjątkowego produktu.
Tesori d'Oriente to włoska marka kosmetyczna, która od lat tworzy unikalne kompozycje zapachowe inspirowane tradycjami orientalnymi. Marka słynie z wysokiej jakości składników i starannie dobranych esencji, które tworzą niezapomniane doznania zapachowe. Produkty Tesori d'Oriente to prawdziwa podróż do świata egzotycznych aromatów i luksusowej pielęgnacji.
Spray do ciała Muschio Bianco to doskonały sposób na odświeżenie i nawilżenie skóry. Jego delikatna formuła nie tylko otula ciało pięknym zapachem, ale także pielęgnuje i chroni je przed wysuszeniem. Idealny do stosowania po kąpieli, przed wyjściem z domu lub w ciągu dnia, aby poczuć się świeżo i komfortowo.
- ️
Białe piżmo to jeden z najbardziej cenionych składników w perfumerii. Jego subtelny i zmysłowy aromat dodaje elegancji i pewności siebie. Zapach białego piżma jest delikatny, ciepły i otulający, co sprawia, że idealnie nadaje się na każdą okazję. Spray do ciała Tesori d'Oriente Muschio Bianco to esencja luksusu i subtelnej elegancji, zamknięta w praktycznym opakowaniu.
Linia Muschio Bianco od Tesori d'Oriente to synonim harmonii i ukojenia. Jej zapach to połączenie delikatnych kwiatowych nut z ciepłym i zmysłowym aromatem białego piżma. Produkty z tej linii idealnie nadają się do codziennej pielęgnacji, zapewniając uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień. Spray do ciała Muschio Bianco to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie i subtelność.
TESORI D'ORIENTE MUSCHIO BIANCO ODSWIEŻAJĄCY SPRAY DO CIAŁA 250 ML
- Długotrwały zapach białego piżma
- Odświeżająca formuła idealna na każdą porę dnia
- Delikatna mgiełka otulająca ciało zmysłowym aromatem
- Praktyczne opakowanie o pojemności 250 ml
- Idealny do codziennego użytku
- Stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie elegancję i subtelność
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 413630
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 413630
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco - Odświeżający spray do ciała 250 ml
CARUNO Numer: 8008970050409, PGD-75C5-413630. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Perfumy/Mgiełki do ciała i włosów
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Tesori d'Oriente Muschio Bianco - Odświeżający spray do ciała 250 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Odświeżacz powietrza Muschio Bianco 250ml - Tesori d'Oriente
Odświeżacz powietrza Muschio Bianco 250ml - Tesori d'Oriente - odkryj tajemniczy świat orientalnych woni! Muschio Bianco to po włosku piżmo.
Oryginał za który dajemy głowę. Produktów marki Tesori d "Oriente nie mamy najtaniej i mieć nie będziemy. Ze względu na to, że te produkty są często podrabiane, kupujemy je w zaufanej firmie i nawet nie próbujemy być najtańsi. W Polsce są oferty zakupu tych produktów w niższej cenie niż przy zakupie pełnego TIR-a u producenta. Wielu klientów narzeka po po prostu na podróbki. My kupujemy bezpośrednio i wiemy, co kupujemy.
Ten wyjątkowy odświeżacz powietrza Muschio Bianco 250ml od Tesori d'Oriente przyniesie do Twojego domu zapach tajemniczego i egzotycznego Orientu. Zanurz się w niezwykłej atmosferze i poczuj magię tradycji orientalnej pielęgnacji, która otuli Twoje wnętrze aromatem.
Dzięki swojej innowacyjnej formule, odświeżacz powietrza Muschio Bianco 250ml działa długotrwale - zapewnienie świeżego i przyjemnego zapachu w Twoim domu przez wiele godzin. Jego aromatyczny bukiet otuli każdy kąt Twojego mieszkania, tworząc atmosferę relaksu i doskonałego samopoczucia.
Wyrób ten został starannie przygotowany z myślą o Twoich potrzebach. Jego delikatna kompozycja zapachowa Muschio Bianco - białego mchu - okaże się niezwykłą odmianą wśród produków tego rodzaju. Skorzystaj z unikalnego doświadczenia Tesori d'Oriente i podaruj swojemu domowi wyjątkowy zapach, który podkreśli jego charakter i sprawi, że poczujesz się jak w magicznej pałacowej oazie.
Spraw, aby Twój dom zawsze pachniał świeżością i egzotyką Orientu. Wypróbuj odświeżacz powietrza Muschio Bianco 250ml - Tesori d'Oriente i uprzyjemnij sobie codzienne chwile pełne relaksu i piękna. Zapach tajemniczego Orientu jest już na wyciągnięcie ręki - nie przegap tej unikalnej okazji.
Odświeżacz Powietrza Spray Muschio Bianco 250ml Waniliowo-Piżmowa Harmonia
Odkryj wyjątkową atmosferę spokoju i harmonii z Tesori d'Oriente Muschio Bianco – odświeżaczem powietrza w sprayu, który otuli Twoje wnętrze zmysłowym aromatem waniliowo-piżmowych nut.
To coś więcej niż zapach – to emocje zaklęte w eleganckiej butelce, które codziennie wprowadzą Cię w stan relaksu i równowagi. Dzięki wysokiej koncentracji esencji zapachowej już kilka psiknięć wystarczy, aby wypełnić przestrzeń głębokim, aksamitnym aromatem białego piżma.
Zainspirowany włoskimi rytuałami relaksacyjnymi, odświeżacz Tesori d'Oriente doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Wyjątkowa jakość oraz niepowtarzalny zapach sprawiają, że jest to także idealny pomysł na prezent dla miłośników elegancji i komfortu.
Zalety:
Delikatny i długotrwały zapach białego piżma i wanilii – koi nerwy i zapewnia dobre samopoczucie
Natychmiastowe odświeżenie powietrza – wystarczą 2–3 psiknięcia
Stylowe opakowanie – elegancja, która ozdobi każde wnętrze
Uniwersalne zastosowanie – idealny do każdego pomieszczenia
Prosty w użyciu – ergonomiczna butelka z blokadą bezpieczeństwa
Świetny pomysł na prezent – dla osób ceniących i piękno zapachu
Parametry:
Pojemność: 250 ml
Forma: Spray
Zapach: Muschio Bianco (białe piżmo, wanilia)
Typ: Odświeżacz powietrza do pomieszczeń
Producent: Tesori d'Oriente
Zastosowanie: Dom, biuro, łazienka, salon
Informacje o bezpieczeństwie:
Skrajnie łatwopalna ciecz i pary – trzymać z dala od źródeł ognia
Działa drażniąco na oczy – w razie kontaktu przemywać wodą
Może powodować reakcje alergiczne skóry – składniki: Benzyl Salicylate, Coumarin
Nie wdychać bezpośrednio po aplikacji
Nie stosować na ciało, zwierzęta ani jedzenie
Chronić przed dziećmi – produkt nie jest zabawką
W przypadku pożaru: użyć gaśnicy proszkowej lub CO₂
Sformułowany jako aromatyczne perfumy do domu, natychmiast uwalnia do otoczenia intensywne i otulające nuty zapachu Białego Piżma.
Wystarczy kilka waporyzacji, aby stworzyć wyrafinowaną i przyjazną atmosferę oraz oddać się upojnym i długotrwałym doznaniom węchowym.
Odświeżacz powietrza Tesori 250 ml White Pizmo
- Jednostka miary: szt
Perfumy do wnętrz White Musk natychmiast roztaczają w domu wysublimowany i delikatny zapach białego piżma. Tworzy przyjemną atmosferę harmonii, dobrego samopoczucia i relaksu.
Tesori d'Oriente - Muschio Bianco Home spray and diffuser 250ml Standard package. For women.
Białe piżmo Oriental Treasures 250ml
-Treasures of the Orient White Musk Raumspray 250 ml
- Zawartość
- 0.25 l
- Model
- Muschio Bianco
- Producent
- AS Discount
- Zakres dostawy
- 1x Muschio Bianco 250ml odświeżacz powietrza w sprayu
- Waga
- 360 g
- EAN
- 8008970050409
- Rodzaj zapachu
- Białe piżmo, wanilia
- Zawartość
- 0.25 l
- Model
- Muschio Bianco
- Producent
- AS Discount
- Zakres dostawy
- 1x Muschio Bianco 250ml odświeżacz powietrza w sprayu
- Waga
- 360 g
- EAN
- 8008970050409
- Rodzaj zapachu
- Białe piżmo, wanilia
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P502: Przestrzegać wskazówek producenta lub dostawcy dotyczących odzysku lub wtórnego wykorzystania.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dyfuzor Tesori d'Oriente Muschio Bianco 200 ml
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dezodorant spray Muschino Bianco 150ml - Tesori d'Oriente
200,73 zł/1l
30,11 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
9,70 zł/100ml
29,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odświeżacz Ayurveda 250 ml Tesori d'Oriente
120,40 zł/1l
30,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Cyjan, Różowy, Sosna, 250 ml, 250 g, Spray w puszce
58,36 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
20,54 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tesori d'Oriente Hammam Odświeżacz 250 ml
119,96 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Muschio Bianco 300 Ml
42,73 zł/1l
14,99 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente White Musk, Krem pod prysznic, 500 ml, Dorosły, Mężczyźni/Kobiety, Ciało, Uniwersalne
48,56 zł/1l
24,28 zł
Sprzedawca: MANADA

Tesori d'Oriente - Muschio Bianco Laundry Parfum Perfumed water for textiles 250ml
390,84 zł/1l
97,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tesori d’Oriente White Musk, Okrągły, Białe piżmo, 1 szt.
160,65 zł/1kg
32,13 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Avanti_Shop

Savo, Środek czyszczący do podłóg, kwiatowy zapach, 750 ml
29,71 zł/1kg
23,77 zł
Sprzedawca: VISO

Ajax, Plyn Uniwersalny, polne kwiaty, 1l
11,02 zł/1l
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
148,35 zł/1l
29,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel Pod Prysznic Tesori D'oriente Mirra 250 Ml
52,72 zł/1l
13,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn Do Kąpieli Tesori D'oriente Mirra 500 Ml
45,94 zł/1l
24,98 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Torba prezentowa Allegra 140 x 85 x 390 mm, na butelkę, ciemnoczerwona, butelka
27,77 zł/1l
16,66 zł
Sprzedawca: VISO

Ajax, Uniwersalny płyn, Jaśmin, 1l
9,39 zł/1l
9,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
625,00 zł/1kg
187,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Żel doccia Aegyptus 250ml - Tesori d'Oriente
51,48 zł/1l
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Skarby Orientu - Żel pod prysznic Olejek Arganowy i Słodki Cyperus 250ml
60,48 zł/1l
15,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Spray do ciała 200 ml
98,75 zł/1l
19,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
46,96 zł/1l
14,94 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 023,50 zł/1l
102,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Relaxdays 10019248, 1 szt.
96,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 97% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
97%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
3%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
najlepszy spray do pomieszczeń...
To najlepszy spray do pomieszczeń, a do tego w ładnej puszce... niestety jest coraz droższy - prawie o połowę droższy niż rok temu... tutaj nadal w cenie, która jest prawie przystępna - prawdopodobnie nie będzie już przystępna za rok! Szkoda.
Oceniono dnia 10 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny spray do pomieszczeń
Ten spray do pomieszczeń ma wspaniały zapach, a przede wszystkim utrzymuje się przez długi czas. Dostawa była również bardzo szybka.
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zgodnie z życzeniem
Produkt na najwyższym poziomie, zgodny z opisem, oraz szybka dostawa!
Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Patyczki zapachowe Tesori d'Oriente
Jestem bardzo zadowolony. Bardzo przyjemny zapach
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Pachnie świetnie, wygląda świetnie
Oceniono dnia 12 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Top!
Oceniono dnia 27 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lubię ten zapach
Uwielbiam całą gamę zapachów
Oceniono dnia 4 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Jestem pod wrażeniem
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg

ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg

5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Sprzedawca: LittleFarm

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg

Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
232,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 551,53 zł/1l

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 686,78 zł/1l

Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
254,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 412,94 zł/1l

Pałeczki zapachowe Rituals Karma
163,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
653,52 zł/1l

Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 337,67 zł/1l

Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Orphea Salvalana, prześcieradła do szuflad i szaf, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 x 12 prześcieradeł, zapach lawendy
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
902,71 zł/1kg

Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg

Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
1 832,78 zł/1l

Bakhoor Yara
64,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 612,50 zł/1l