Bosch Siemens 00311929 4x 200g. Środek do czyszczenia pralek | pakiet wartościowy

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

297,02 zł

371,27 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 8 – pt. 9 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Akcesoria do dużego AGD i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Bosch / Siemens 00605740 Wkład (detergent w płynie) do pralki
Bosch / Siemens 00605740 Wkład (detergent w płynie) do pralki
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Two white pleated air filters are stacked on top of each other.
Bosch Siemens 00481723 2x filtr powietrza/pyłków do suszarki bielizny (opis)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
147,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Bosch Siemens 00481723 2x filtr powietrza/pyłków do suszarki bielizny (opis)
Bosch Siemens 00481723 2x filtr powietrza/pyłków do suszarki bielizny (opis)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
147,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Bosch - Türgriff - 00266751
Bosch - Türgriff - 00266751
129,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Bosch - Inbouwkit - 00618833
Bosch - Inbouwkit - 00618833
155,53 zł
Sprzedawca: InstaSpares
Zdjęcie produktu dla Bosch - Türverriegelung - 00633765
Bosch - Türverriegelung - 00633765
194,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla BOSCH - Osłona przed oparami - 00114294
BOSCH - Osłona przed oparami - 00114294
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
170,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Bosch Siemens 00166671 Uszczelka, filtr do zmywarki Aquastop Pralka
Bosch Siemens 00166671 Uszczelka, filtr do zmywarki Aquastop Pralka
113,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Calgon – środek do czyszczenia pralek – przeciw osadzaniu się kamienia – 15 tabletek – opakowanie ekonomiczne – 4 sztuki
Calgon – środek do czyszczenia pralek – przeciw osadzaniu się kamienia – 15 tabletek – opakowanie ekonomiczne – 4 sztuki
260,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla BOSCH - Heizelement - 12004179
BOSCH - Heizelement - 12004179
186,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Bosch Siemens Constructa uchwyt drzwi, uchwyt biały do pralki - Nr: 751782
Bosch Siemens Constructa uchwyt drzwi, uchwyt biały do pralki - Nr: 751782
174,43 zł
Sprzedawca: InstaSpares
Zdjęcie produktu dla Grupa BSH Wkład na detergent w płynie BOSCH 00418517 do pralki
Grupa BSH Wkład na detergent w płynie BOSCH 00418517 do pralki
77,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla BOSCH - Filtr z mikrositem - 00645038
BOSCH - Filtr z mikrositem - 00645038
164,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Calgon – środek do czyszczenia pralek – przeciw osadom wapiennym / pozostałościom detergentów / nieprzyjemnym zapachom – 55 tabletek – opakowanie ekonomiczne – 6 sztuk
Calgon – środek do czyszczenia pralek – przeciw osadom wapiennym / pozostałościom detergentów / nieprzyjemnym zapachom – 55 tabletek – opakowanie ekonomiczne – 6 sztuk
648,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla Calgon – środek do czyszczenia pralek – przeciw osadzaniu się kamienia – 48 tabletek – opakowanie ekonomiczne – 24 sztuki
Calgon – środek do czyszczenia pralek – przeciw osadzaniu się kamienia – 48 tabletek – opakowanie ekonomiczne – 24 sztuki
2 352,56 zł
-256,20 zł
2 096,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla Środek do czyszczenia pralek Dettol Duo 500 ml – opakowanie ekonomiczne – 5 sztuk
Środek do czyszczenia pralek Dettol Duo 500 ml – opakowanie ekonomiczne – 5 sztuk
388,36 zł
-59,78 zł
328,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Zdjęcie produktu dla Bosch - Wärmetauscher - 00770952
Bosch - Wärmetauscher - 00770952
618,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Worek filtrujący Beko do suszarki bębnowej - Nr: 2982200100, C00864432
Worek filtrujący Beko do suszarki bębnowej - Nr: 2982200100, C00864432
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
143,30 zł
Sprzedawca: InstaSpares
Zdjęcie produktu dla BOSCH - Reparatur-Kit - 00754869
BOSCH - Reparatur-Kit - 00754869
89,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Bosch Siemens 00707195 Osłona, pokrywa do suszarki do ubrań (opis)
Bosch Siemens 00707195 Osłona, pokrywa do suszarki do ubrań (opis)
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
144,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Bosch Siemens 00311929 4x 200g. Środek czyszczący do pralek | opakowanie wartościowe

Oryginalne akcesoria Wysoka jakość Zawartość: 4 x 200 g (= 4 zastosowania)
Kompatybilny z urządzeniami producentów
Bosch
Siemens
Wysokość
12 cm
Szerokość
7 cm
Producent
Waga
0.8 kg
EAN
4242005082889
Numer producenta
00311929

Kompatybilny z urządzeniami producentów
Bosch
Siemens
Wysokość
12 cm
Szerokość
7 cm
Producent
Waga
0.8 kg
EAN
4242005082889
Numer producenta
00311929
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Płynny odkamieniacz do w pełni automatycznych ekspresów do kawy - Ekspresy do kawy - Czajniki i parowary ze zbiornikiem na wodę - 500 ml
Płynny odkamieniacz do w pełni automatycznych ekspresów do kawy - Ekspresy do kawy - Czajniki i parowary ze zbiornikiem na wodę - 500 ml
120,32 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
64,69 zł
-7%
60,16 zł
Sprzedawca: PG-Service
Zdjęcie produktu dla Exquisit GT320-HE-041D Weiss, 308 l, 15 kg/24h, SN-T, 41 dB, D, Biały
Exquisit GT320-HE-041D Weiss, 308 l, 15 kg/24h, SN-T, 41 dB, D, Biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2 844,11 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: HausDerGeschenke
Zdjęcie produktu dla Amazon Fire TV Stick 4K, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Amazon Prime Video, Netflix, Now TV, RaiPlay, Twitch, YouTube
Amazon Fire TV Stick 4K, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Amazon Prime Video, Netflix, Now TV, RaiPlay, Twitch, YouTube
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 238
291,89 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Bosch WGG244ZR10, Od przodu, 9 kg, B, 70 dB, 1400 RPM, A
Bosch WGG244ZR10, Od przodu, 9 kg, B, 70 dB, 1400 RPM, A
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
3 612,75 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: BRaUN_Elektro
Zdjęcie produktu dla Prześcieradło z gumką etérea Topper z dżerseju 140x200 – 160x200 cm – 100% bawełna, zachowuje kształt i jest łatwe w pielęgnacji – białe
Prześcieradło z gumką etérea Topper z dżerseju 140x200 – 160x200 cm – 100% bawełna, zachowuje kształt i jest łatwe w pielęgnacji – białe
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
61,00 zł
Sprzedawca: magita
Zdjęcie produktu dla Bosch - Zestaw Pługów Do Suszarek Bębnowych - 00312111
Bosch - Zestaw Pługów Do Suszarek Bębnowych - 00312111
263,46 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
131,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Dr Beckmann, Płyn do czyszczenia pralek, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Dr Beckmann, Płyn do czyszczenia pralek, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
66,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
6,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Calgonit finish 3143116 Calgonit finish DISHWASHER CLEANER 250,0 ml
Calgonit finish 3143116 Calgonit finish DISHWASHER CLEANER 250,0 ml
47,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,80 zł
Sprzedawca: SupportGroup
Zdjęcie produktu dla Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
741,31 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
96,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla ORYGINALNY - Blacha do pieczenia Bosch / Siemens / Neff 00662999 - oryginał - 465 x 375 x 29 - emalia
ORYGINALNY - Blacha do pieczenia Bosch / Siemens / Neff 00662999 - oryginał - 465 x 375 x 29 - emalia
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 133
145,74 zł
Sprzedawca: SUM24
Zdjęcie produktu dla Bosch Siemens Neff Constructa blacha do pieczenia, blacha do ciasta, emaliowana blacha do tłuszczu 00662999, 662999, 17008354
Bosch Siemens Neff Constructa blacha do pieczenia, blacha do ciasta, emaliowana blacha do tłuszczu 00662999, 662999, 17008354
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
196,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla PROSZEK DO CZYSZCZENIA PRALEK I ZMYWAREK (KONCENTRAT) ECO 200 g - ALMAWIN
PROSZEK DO CZYSZCZENIA PRALEK I ZMYWAREK (KONCENTRAT) ECO 200 g - ALMAWIN
73,15 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla wózek na zakupy 56 L Aluminiowa torba na zakupy Sturdy Black
wózek na zakupy 56 L Aluminiowa torba na zakupy Sturdy Black
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
152,73 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Zdjęcie produktu dla Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
576,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
144,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Wózek na zakupy, 2 kółka, z torbą chłodzącą
Wózek na zakupy, 2 kółka, z torbą chłodzącą
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 191
336,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Close-up studio shot of a washing machine door lock mechanism.
Przekaźnik blokujący BOSCH 00638259 do pralki | Blokada, przekaźnik
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
143,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Heitmann Środek do czyszczenia pralek Higiena Świeżość 3 w 1 250ml
Heitmann Środek do czyszczenia pralek Higiena Świeżość 3 w 1 250ml
66,80 zł/1l
16,70 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Zdjęcie produktu dla Philips AquaClean CA6903/22 2x Antywapienny filtr wody, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plastik, Plastik, 2 szt., 70%, 130 mm
Philips AquaClean CA6903/22 2x Antywapienny filtr wody, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plastik, Plastik, 2 szt., 70%, 130 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
88,34 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla Hermia Concept, SV24Y200, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
Hermia Concept, SV24Y200, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
422,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
Zdjęcie produktu dla Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
109,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Durgol DED 18, 70 mm, 138 mm, 160 mm, 400 g, GHS07: Szkodliwy, Ostrzeżenie
Durgol DED 18, 70 mm, 138 mm, 160 mm, 400 g, GHS07: Szkodliwy, Ostrzeżenie
540,88 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
67,61 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kärcher 2.445-243.0, Czarny, Szary, Nylon, Nakładka ze szczotką
Kärcher 2.445-243.0, Czarny, Szary, Nylon, Nakładka ze szczotką
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
39,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mjmjaroszynscy_pl
Zdjęcie produktu dla Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla 29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
149,73 zł/1m²
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 334
38,57 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Rowery elektryczne LCD MTB 26 cali, rower elektryczny, rower elektryczny, 36 V/13 Ah, bateria litowa, 250 W, przebieg 55-100 km, czarny
Rowery elektryczne LCD MTB 26 cali, rower elektryczny, rower elektryczny, 36 V/13 Ah, bateria litowa, 250 W, przebieg 55-100 km, czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
3 049,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Czarna podstawa pod pralkę Jayseuw, wymiary 63 x 54 x 45,5 cm
Czarna podstawa pod pralkę Jayseuw, wymiary 63 x 54 x 45,5 cm
346,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Rama podstawy pralki z szufladą 63x54x31cm Biały
Rama podstawy pralki z szufladą 63x54x31cm Biały
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
298,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Zestaw do układania w stos BASE SPACE BRIDGE firmy Meliconi
Zestaw do układania w stos BASE SPACE BRIDGE firmy Meliconi
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
463,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla Cokół pralki 2-krotny 'Bothel' z wysuwanymi półkami 150 kg Biały
Cokół pralki 2-krotny 'Bothel' z wysuwanymi półkami 150 kg Biały
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
592,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Pralka na podwójnej podstawie "Heyen" z 2 szufladami Biały
Pralka na podwójnej podstawie "Heyen" z 2 szufladami Biały
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
488,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Jopassy 2X Rama podstawy pralki z szufladą do suszarki do 150 kg Szafka podstawy pralki czarna
Jopassy 2X Rama podstawy pralki z szufladą do suszarki do 150 kg Szafka podstawy pralki czarna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
634,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Podstawa pod pralkę Jopassy 2 wykonana ze stali Podstawa pod pralkę z szufladą do 150 kg 62,5x54,5x32,5 cm
Podstawa pod pralkę Jopassy 2 wykonana ze stali Podstawa pod pralkę z szufladą do 150 kg 62,5x54,5x32,5 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
634,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Jopassy 2x Podstawa pod pralkę z szufladą Czarna Podstawa pod pralkę Cokół pod pralkę 62,5x54,5x32,5cm
Jopassy 2x Podstawa pod pralkę z szufladą Czarna Podstawa pod pralkę Cokół pod pralkę 62,5x54,5x32,5cm
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
634,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Cokół pod pralkę Olvy z kółkami, podstawa pod pralkę, podstawa pod pralkę 300kg lodówko-suszarka
Cokół pod pralkę Olvy z kółkami, podstawa pod pralkę, podstawa pod pralkę 300kg lodówko-suszarka
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
127,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Cokół pod pralkę Olvy, nośność 200 KG, rama pod pralkę, rama pod pralkę również do suszarek, lodówek
Cokół pod pralkę Olvy, nośność 200 KG, rama pod pralkę, rama pod pralkę również do suszarek, lodówek
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
118,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Rama łącząca do pralko-suszarki z szufladą
Rama łącząca do pralko-suszarki z szufladą
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
388,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Rama podstawy pralki z szufladą 63x54x31cm Czarna
Rama podstawy pralki z szufladą 63x54x31cm Czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
298,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Cokół pralki 'Florimont' z wysuwaną półką stalowy biały
Cokół pralki 'Florimont' z wysuwaną półką stalowy biały
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
298,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Łącznik Pralki I Suszarki Z Wyjmowaną Półką. Lumarko!
Łącznik Pralki I Suszarki Z Wyjmowaną Półką. Lumarko!
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
196,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Hengda – szafka pod pralkę z 2 szufladami, czarna, wymiary: 62,5 x 54,5 x 32,5 cm
Hengda – szafka pod pralkę z 2 szufladami, czarna, wymiary: 62,5 x 54,5 x 32,5 cm
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
589,46 zł
-49,50 zł
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Wpro SKS101, Zestaw do układania na sobie, Biały, Plastik, CE, 600 mm, 600 mm
Wpro SKS101, Zestaw do układania na sobie, Biały, Plastik, CE, 600 mm, 600 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
267,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla Podstawa pod pralkę SucceBuy, 1230x635x625 mm, nośność 267 kg, cokół z podwójnymi półkami, 4 nóżki o regulowanej wysokości do podnoszenia pralek
Podstawa pod pralkę SucceBuy, 1230x635x625 mm, nośność 267 kg, cokół z podwójnymi półkami, 4 nóżki o regulowanej wysokości do podnoszenia pralek
622,99 zł
-176,00 zł
446,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Podstawa pod pralkę Jayseuw, biała, wymiary 63 x 54 x 45,5 cm
Podstawa pod pralkę Jayseuw, biała, wymiary 63 x 54 x 45,5 cm
346,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Rama łącząca pralkę/suszarkę z wieszakiem na ręczniki
Rama łącząca pralkę/suszarkę z wieszakiem na ręczniki
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
271,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Rama łącząca "Buxton" do pralki/suszarki z wysuwaną półką
Rama łącząca "Buxton" do pralki/suszarki z wysuwaną półką
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
271,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl