5,0



Na podstawie 3 opinii
Odtłuszczacz Chante Clair Limone 5L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
177,80 zł
35,56 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Uniwersalne środki czyszczące i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny11,75 zł/1l
235,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Kwas octowy ESENCJA OCTOWA 80% 2l Flexol19,50 zł/1l
39,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący Cytryna - 709 ml - Świeży zapach - Uniwersalny środek czyszczący - Domowy środek czyszczący42,30 zł/1l
36,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol21,19 zł/1l
105,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Chanteclair Sgrassatore Universale, Środek czyszczący i odtłuszczający, Uniwersalne, 0,6 l, Spray, Butelka, 1 szt.
18,87 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meglio Odtłuszczacz Uniwersalny Marsylia 750 ml
22,43 zł/1l
16,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ajax, Płyn uniwersalny, cytryna, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,22 zł/1l
71,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

The Pink Stuff 5060033821114, Pasta (substancja), Wiadro
27,93 zł/1kg
23,74 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Ajax, Plyn Uniwersalny, polne kwiaty, 1l
11,02 zł/1l
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Odłuszczacz do kuchni, środek do czyszczenia tłuszczu, 500 ml, gotowy do użycia
172,20 zł/1l
86,10 zł
Sprzedawca: boni-shop

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego
16,67 zł/1l
83,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Frosch, Pomarańczowy płyn do mycia, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,51 zł/1l
47,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Dual Power Uniwersalny odtłuszczacz w sprayu Marsylia, 750 ml
11,56 zł/1l
8,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ajax, Uniwersalny środek czyszczący, kwiaty hibiskusa, 1 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
53,10 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Meglio, Odtłuszczacz, Lemon, zapas, 750 ml
29,68 zł/1l
22,26 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Izopropanol 750 ml 99,9% IPA Środek czyszczący w sprayu Odtłuszczacz do elektroniki GiDeli
57,48 zł/1l
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Żel Smacchiatore tessuti Liquido Extra Power 375ml - Chante Clair
105,20 zł/1l
39,45 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Meglio, Spray do czyszczenia łazienki, 650 ml
41,26 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Frosch® 225878 Frosch® Allzweckreiniger 0,75 l
950,20 zł/1l
47,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Savo, Środek czyszczący do podłóg, kwiatowy zapach, 750 ml
29,71 zł/1kg
23,77 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odtłuszczacz Liquido Limone 5l - Chante Clair
Płyn Sgrassatore Liquido Limone 5l - Chante Clair
Nowa formuła! Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i przyjemne! Płyn Sgrassatore Liquido Limone 5l marki Chante Clair to doskonałe rozwiązanie do trudnych zadań czyszczenia w Twoim domu. Zainspirowany świeżością cytrusowych ogrodów, zapewnia maksymalny efekt usuwania brudu i tłuszczu, pozostawiając Twoje powierzchnie nieskazitelnie czyste.
Ten rozwiązujący problemy płyn to idealne narzędzie do zadań domowych lub wieloletnich zanieczyszczeń. Odporne na tłuszcz i zanieczyszczenia powierzchnie takie jak kuchenne blaty, płyty ceramiczne, okapy oraz ceramiczne i emaliowane powierzchnie nie stanowią już wyzwania. Współpracuje nawet z najtrudniejszymi plamami i tłuszczem, zapewniając wynik, którego oczekujesz.
Wysoka wydajność to kolejna zaleta tego płynu. Dzięki pojemności 5l zużycie produktu jest znacznie bardziej ekonomiczne, co pozwala na dłuższe korzystanie z jednej butelki. Dodatkowo, płyn Sgrassatore Liquido Limone 5l marki Chante Calir został zaprojektowany z myślą o środowisku - jest biodegradowalny, co oznacza, że dbasz nie tylko o swoje wnętrze, ale także o planetę.
Przekonaj się sam, jak wiele korzyści może przynieść Ci płyn Sgrassatore Liquido Limone 5l marki Chante Clair. Spraw, by Twoje czyszczenie było efektywne, przyjemne i ekonomiczne. Niech Twoje powierzchnie zawsze lśnią i emanują świeżością cytrusów!
 /
Opis:
Wysoka skuteczność usuwania wszelakiego rodzaju zabrudzeń tłustych z twardych powierzchni w łazience, kuchni oraz z powierzchni plastikowych i metalowych, np. w samochodzie a nawet tłustych plam z ubrań.
Instrukcje bezpieczeństwa:- Przechowywać w miejscu niem dla dzieci- Nie połykać ani nie pić- Osoby z alergiami skórnymi powinny unikać długotrwałego kontaktu ze skórą- Nie dopuścić do kontaktu z oczami UWAGA: Chante Clair Sgrassatore jest wyjątkowo skoncentrowany. Należy najpierw przetestować przydatność produktu na niewidocznym obszarze. Unikać długotrwałego kontaktu z produktami wykonanymi z aluminium, malowanymi lub gorącymi powierzchniami. Chante Clair Sgrassatore nie nadaje się do tworzyw sztucznych, ceramiki szklanej ani naturalnego drewna.ZAWIERA: Mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, mydło. Inne składniki: perfumy, benzizotiazolinon, metyloizotiazolinon, limonenOSTRZEŻENIE. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się, zasięgnąć porady lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.
- Zawartość
- 5 l
- Składniki
- Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 5580 g
- EAN
- 8015194507398
- Numer producenta
- 8015194522599
- Zawartość
- 5 l
- Składniki
- Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 5580 g
- EAN
- 8015194507398
- Numer producenta
- 8015194522599
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Płyn do płukania Kwiat Pomarańczy 1L
11,46 zł/1l
13,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chanteclair Sgrassatore Universale, Środek czyszczący i odtłuszczający, Uniwersalne, 0,6 l, Spray, Butelka, 1 szt.
18,87 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zestaw 20 worków próżniowych na ubrania z hermetycznym zaworem i ręczną pompką - STORAGEBAG
99,26 zł
-4,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Chante Clair Sgrassatore Lawenda 600 ml
23,32 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Gamepad z poręcznym klipsem Bezprzewodowy kontroler Bluetooth PS4 Xbox Android iOS Windows Mac Smartphone Tablet PC Telefon Halter 400mAh Akku Retoo
34,89 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
385,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
625,00 zł/1kg
187,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bicycle Gear wózek dla psa - max. 40 kg - składana przyczepka dla psa z osłoną przeciwdeszczową - łatwy montaż - niebieski
972,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
53,34 zł/1l
33,34 zł
Sprzedawca: BEBELUC

BUF BOOF® P100 Fotelik samochodowy i-Size R129 40–150 cm, obracany 360°, ISOFIX, ochrona boczna, funkcja leżenia do 165°, BlackBear
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BUF_BOOF

10x Tusz Do Epson Epson 603XL WF2835 2850 2830 DWF XP2100 2105 3100 4100 3105
34,22 zł
Sprzedawca: GP-TONER

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Hulajnoga balansowa vento unicorn kidwell
173,44 zł
Sprzedawca: Seleo

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
13,58 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair Sgrassatore Universale, Środek czyszczący i odtłuszczający, Uniwersalne, 0,6 l, Spray, Butelka, 1 szt.
22,48 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Remington S8590, Prostownica, Ciepły, 160 °C, 230 °C, 15 s, Brąz
139,99 zł
Sprzedawca: FANEO

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Relaxdays Patelnia do naleśników z odlewu aluminiowego 25 cm, patelnia żeliwna z powłoką nieprzywierającą do naleśników, łatwa w pielęgnacji, wyjątkowo płaska, czarna
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy środek czyszczący do użytku domowego
Używam go w domu, nie ma nic lepszego, od lat jest to mój ulubiony produkt.
Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Astonish | Uniwersalny środek czyszczący z olejkiem pomarańczowym - 750 ml - Środek do czyszczenia wielu powierzchni - Świeży zapach - Skuteczne czyszczenie
11,69 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,59 zł/1l

Sil SIFG8 Sil 1 für Alles Fleckenentferner Gel, 1,3 l



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,98 zł/1l

Kwas octowy ESENCJA OCTOWA 80% 2l Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
19,50 zł/1l

Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
235,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
11,75 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący - Lawenda - 709 ml - Środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
52,17 zł/1l

The Pink Stuff 5060033823675, 500 ml, Krem, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,98 zł/1l

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
83,37 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
16,67 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący Cytryna - 709 ml - Świeży zapach - Uniwersalny środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,30 zł/1l

Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
105,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
21,19 zł/1l

Elbow Grease, Spray do tłuszczu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Clean - Ekologiczne i skuteczne czyszczenie powierzchni, podłóg i dywanów 1l
57,59 zł
Sprzedawca: cleaning-shop
57,59 zł/1l

Elbow Grease | Citric Acid Cleaner - 250 G - Naturalny - Przyjazny dla środowiska - Wszechstronne zastosowanie
13,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,96 zł/1l

Astonish | Odplamiacz do tekstyliów - do ubrań - Spray - Oxy Active - 750 ml - Detergent
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,99 zł/1l

Preparat do czyszczenia elewacji, koncentrat do czyszczenia elewacji, 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,63 zł/1kg

HOTREGA Flechtex Środek do usuwania porostów z powierzchni kamiennych 750ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,77 zł/1l

Płyn Do Czyszczenia Szyb Astonish Eukaliptus I Cytryna 750 Ml
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,96 zł/1kg

Elbow Grease | Pasta czyszcząca 350g - Uniwersalne zastosowanie - Usuwa uporczywe plamy - Zapach cytrynowy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
28,26 zł/1l

Der General, Uniwersalny srodek czyszczacy, gorska wiosna, 750 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
22,32 zł/1l

Elbow Grease, Cream Cleaner, Mleczko do czyszczenia, 540g (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
16,65 zł/1kg

Elbow Grease | Pasta czyszcząca - 540 g - Mikrokryształki - Świeży zapach grejpfruta - Skuteczne czyszczenie



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,95 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
16,65 zł/1l