Caputo Classica Doppio Zero 1kg włoska mąka pszenna typ 00

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

6,97 zł

6,97 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Mąki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 00 Caputo 25 kg
Mąka pszenna typ 00 Caputo 25 kg
5,53 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
143,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
7,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
6,87 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caputo Classica 5kg włoska mąka pszenna typ 00
Caputo Classica 5kg włoska mąka pszenna typ 00
5,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
9,28 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Küchenmeister mąka gryczana łagodna i uniwersalna 500g
Küchenmeister mąka gryczana łagodna i uniwersalna 500g
23,26 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
11,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bio weizenowy gluten do produkcji seitanu, 1 kg
Bio weizenowy gluten do produkcji seitanu, 1 kg
126,70 zł/1kg
126,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur
Zdjęcie produktu dla Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
9,52 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pizzamehl Typ 00
Pizzamehl Typ 00
5,39 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
5,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 00 Pizzeria Caputo 5 kg
Mąka pszenna typ 00 Pizzeria Caputo 5 kg
6,70 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
33,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Specjalistyczna mąka Monte Castello do pizzy Mąka pszenna typ 00 10000g
Specjalistyczna mąka Monte Castello do pizzy Mąka pszenna typ 00 10000g
5,75 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
57,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Caputo Aria 1kg włoska mąka z zakwasem do pizzy i pinsy typ 0
Caputo Aria 1kg włoska mąka z zakwasem do pizzy i pinsy typ 0
12,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA NA PIZZĘ PSZENNA TYP 00 1KG TOTA
Mąka Na Pizzę Pszenna Typ 00 1Kg Tota
3,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla IL MOLINO Mąka pszenna Pizza 00 1kg
IL MOLINO Mąka pszenna Pizza 00 1kg
4,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
55,75 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
23,51 zł
-5%
22,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Caputo Pasta Fresca e Gnocchi 1kg włoska mąka do makaronu i gnocchi typ 00
Caputo Pasta Fresca e Gnocchi 1kg włoska mąka do makaronu i gnocchi typ 00
8,17 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 405
Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Mąka Confezione Classica


Mąka FARINA CAPUTO Extra "00" w Confezione Classica oferuje najwyższej jakości wybór mąki do tradycyjnych włoskich wypieków. W opakowaniu 12 x 1 kg znajduje się łącznie 12 kg wysokiej jakości mąki, która doskonale nadaje się do wypieku pizzy, makaronów i innych pysznych dań. Mąka ta charakteryzuje się delikatną konsystencją i wysoką zawartością białka, co skutkuje elastycznym ciastem, które jest łatwe w obróbce i zapewnia chrupiącą konsystencję.

Mąka Farina Caputo jest wytwarzana z wysokiej jakości miękkiej pszenicy i charakteryzuje się wyjątkową jakością. Jest szczególnie odpowiednia do długiego rozczynu i pozwala przygotować autentyczne włoskie wypieki o pysznym smaku i doskonałej konsystencji. Confezione Classica oferuje praktyczne opakowanie, które utrzymuje świeżość mąki i ułatwia jej przechowywanie.

Mąka ta jest wszechstronna i nadaje się nie tylko do przygotowywania pizzy i makaronów, ale także do wypieków ciast, chleba i wielu innych. Jest to idealna mąka dla profesjonalnych szefów kuchni, piekarzy i kucharzy amatorów, którzy cenią sobie jakość i autentyczność. Dzięki mące Farina Caputo Extra "00" możesz mieć pewność, że Twoje potrawy zawsze będą udane i zrobią wrażenie na gościach. Odkryj różnorodność włoskiej kuchni z tą pierwszorzędną mąką Farina Caputo!

Specjalna MĄKA DO PIZZY Mąka Gran Miller "00" do pizzy została opracowana, aby zaoferować prawdziwie profesjonalny produkt dla tych, którzy chcą przygotować pizzę w domu w tradycyjny sposób przy użyciu drożdży piwnych. Użyte ziarna są starannie wyselekcjonowane i lekko zmielone, aby uzyskać mąkę, która gwarantuje elastyczność ciasta i wysoką odporność na żółknięcie. Jest to mąka wzbogacona glutenem pszennym, aby zapewnić szczelność podczas długiego wyrastania, co jest wskazane w celu uzyskania bardziej aromatycznej, chrupiącej i przede wszystkim strawnej pizzy. (W 200-240) Składniki: Mąka o skalibrowanej granulometrii, zapewniająca łatwe nawodnienie i doskonałą urabialność. Do miękkich ciast, które pozostają lekkie i aromatyczne po upieczeniu.

Właściwości reologiczne (z arkusza danych Mulino Antimo Caputo):
Stabilność ciasta W : 200 - 230
Elastyczność 20-22

Średnia wartość odżywcza na 100g:

Energia

1481 kJ / 349 kcal

Tłuszcz

1,0 g

w tym nasycone kwasy tłuszczowe

0,1 g

Węglowodany

73,0 g

w tym cukier

1,0 g

Białko

12,0 g

Sól

0,017 g

Aktywność enzymatyczna 250 - 300

Dlaczego nie należy wyrzucać żywności po upływie terminu przydatności do spożycia:

  • Data przydatności do spożycia (MHD) po prostu wskazuje, do kiedy produkt zachowa swoją optymalną jakość i smak, podczas gdy data ważności wskazuje bezpieczeństwo produktu.
  • Data przydatności do spożycia jest wymagana przez prawo w celu zagwarantowania jakości, ale wiele produktów może być nadal bezpiecznych i smacznych po tym terminie.
  • Wiele produktów jest nadal bezpiecznych do spożycia po upływie daty przydatności do spożycia. Można określić, czy produkt jest nadal jadalny po upływie daty przydatności do spożycia za pomocą prostego testu sensorycznego (takiego jak zapach, smak i wygląd), a tym samym sprawdzić, czy produkt jest nadal w porządku.
  • Prawidłowe przechowywanie ma duży wpływ na okres przydatności do spożycia. Produkty przechowywane w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu często zachowują swoją jakość po upływie daty przydatności do spożycia.
  • Wydłużenie okresu przydatności do spożycia produktów pomaga ograniczyć marnowanie żywności, co ma trwały efekt.


Mąka Caputo 00 Classica, włoska mąka pszenna, opakowanie 1000g

Mąka Caputo 00 Classica to wysokiej jakości włoska mąka pszenna typu "00", ceniona od dziesięcioleci zarówno przez profesjonalnych, jak i amatorskich piekarzy. Dzięki wyjątkowo drobnemu zmieleniu i wszechstronności, idealnie nadaje się do pizzy, makaronu, chleba, focaccia oraz wielu innych wypieków i produktów piekarniczych. Ta tradycyjna mąka, produkowana w młynie Caputo w Neapolu, symbolizuje autentyczną włoską kulturę pieczenia i gwarantuje niezawodne rezultaty.

Cechy produktu

• Włoska mąka pszenna typu "00"
• Wyjątkowo drobno zmielona, idealna do elastycznych ciast
• Wszechstronna, nadaje się do wielu wypieków
• Idealna do pizzy, chleba, focaccia i makaronu
• Wysoka jakość, zapewnia elastyczne ciasto
• Zawartość: 1000g

Chwile przyjemności

Dzięki mące Caputo 00 Classica, można przygotować zarówno klasyczne neapolitańskie pizze, jak i domowy makaron, puszystą focaccia lub aromatyczny chleb. Jej drobna struktura zapewnia elastyczne ciasto i ułatwia obróbkę – idealna dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie przygotowywać włoskie specjały.

Zalety

• Oryginalna włoska mąka z Neapolu
• Bardzo drobno zmielona, typ 00
• Nadaje się do wielu rodzajów ciasta
• Dobra elastyczność i łatwość obróbki
• Idealna dla amatorów i profesjonalistów
• Autentyczny smak włoskich wypieków

Najczęściej zadawane pytania

Co oznacza oznaczenie "typ 00" na włoskiej mące?
Oznaczenie "typ 00" oznacza wyjątkowo drobne zmielenie mąki i jest często używane do pizzy, makaronu i ciast drożdżowych.

Do jakich wypieków nadaje się mąka Caputo 00 Classica?
Nadaje się do pizzy, chleba, focaccia, makaronu, bułek i wielu innych rodzajów ciasta.

Czy mąka nadaje się do ciasta na pizzę?
Tak, mąka Caputo 00 Classica jest szczególnie polecana do przygotowywania autentycznych włoskich ciast na pizzę.

Jaka jest waga opakowania?
Opakowanie zawiera 1000g mąki pszennej typu 00.

Credenza d'Italia GmbH
Breuninger Straße 10/2
74343 Sachsenheim


Caputo Doppio Zero Classica 1kg włoska mąka pszenna typ 00

Dzięki odpowiednio dostosowanej wielkości ziaren mąka Caputo 00 idealnie nadaje się do ciasta lekkiego i puszystego.

Liczba „00” oznacza, że mąka została dwukrotnie zmielona, dzięki czemu jest drobniejsza i wysokiej jakości. Ma również wyższą zawartość glutenu niż zwykła mąka, dzięki czemu mieszanka jest mocniejsza, ale nie jest cięższa.

Idealna do miękkich, lekkich ciast, o krótkim czasie wyrastania. Polecane do jasnego pieczywa z miękkim, białym miękiszem.

Klasyczna mąka sprawdzi się w wielu przepisach.

Białko 11,50%

W 220/240

Elastyczność P/L 0,50 / 0,60



Mąka do pizzy Doppio Zero 1kg - Caputo

Mąka Caputo 00 - idealna do pizzy

Wysokiej jakości mąka Caputo 00 jest idealna do przygotowywania klasycznej pizzy. Produkowana jest przez firmę Caputo, która od 1924 roku specjalizuje się w produkcji mąki do różnych celów. To producent najsłynniejszej i najlepszej mąki na świecie - prawdziwego Mercedesa wśród mąk, docenianego przez szefów kuchni z całego świata. Mąka Caputo dostępna jest w klasycznym opakowaniu 1 kg.

Składniki: Mąka pszenna miękka typ "00" Informacja żywieniowa na 100g/ml: Energia 1481kJ/349kcal Tłuszcz 1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g Węglowodany 73g, w tym cukier 1g Błonnik 2,5g Białko 12g Sól 0,017g Masa netto: 1000g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Mąka pszenna typu "00" (do wypieków)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna: 349 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 1481 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 73 g W tym cukry: 1 g Tłuszcze: 1 g W tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Błonnik: - g Białko: 12 g Sól: 0,01 g
Alergeny
Gluten
Waga
1000 g
Wymiary
600 MM 230 MM 230 MM
Firma spożywcza
Credenza d'Italia GmbHBreuninger Straße 10/2 74343 Sachsenheim
Nazwa handlowa
Mąka pszenna
Producent
Numer producenta
891125
EAN
8014601028747

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Mąka pszenna typu "00" (do wypieków)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna: 349 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 1481 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 73 g W tym cukry: 1 g Tłuszcze: 1 g W tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Błonnik: - g Białko: 12 g Sól: 0,01 g
Alergeny
Gluten
Waga
1000 g
Wymiary
600 MM 230 MM 230 MM
Firma spożywcza
Credenza d'Italia GmbHBreuninger Straße 10/2 74343 Sachsenheim
Nazwa handlowa
Mąka pszenna
Producent
Numer producenta
891125
EAN
8014601028747
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
10,63 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
9,52 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
9,28 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caputo 100% Grani Italiani 1kg włoska mąka pszenna typ 0
Caputo 100% Grani Italiani 1kg włoska mąka pszenna typ 0
10,95 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Küchenmeister mąka gryczana łagodna i uniwersalna 500g
Küchenmeister mąka gryczana łagodna i uniwersalna 500g
23,26 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
11,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Caputo Nuvola Super 5kg włoska mąka pszenna na pizzę typ 0
Caputo Nuvola Super 5kg włoska mąka pszenna na pizzę typ 0
9,96 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
49,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caputo Aria 1kg włoska mąka z zakwasem do pizzy i pinsy typ 0
Caputo Aria 1kg włoska mąka z zakwasem do pizzy i pinsy typ 0
12,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
105,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Caputo Integrale do pizzy, pełnoziarnista, włoska, opakowanie 1000g
Mąka Caputo Integrale do pizzy, pełnoziarnista, włoska, opakowanie 1000g
7,99 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
7,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
29,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
-2%
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bestron ABP602, Czarny, Prostokątny, Patelnia grillowa, 475 x 255 mm, 2000 W, 230 V
Bestron ABP602, Czarny, Prostokątny, Patelnia grillowa, 475 x 255 mm, 2000 W, 230 V
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 208
270,61 zł
-22,08 zł
248,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 13 min
10,76 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina Tipo 1 1kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina Tipo 1 1kg - Caputo
9,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pasticceria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pasticceria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
7,79 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Cheffinger garnek Ø 28cm 5.7L powłoka marmurowa
Cheffinger garnek Ø 28cm 5.7L powłoka marmurowa
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 164
503,00 zł
-388,00 zł
115,00 zł
Sprzedawca: PcSelekt
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 347
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Oro 1 kg 5 Stagioni
Mąka pszenna Oro 1 kg 5 Stagioni
7,49 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lehmann LHODF-1880C, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 76 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Lehmann LHODF-1880C, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 76 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 355
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10024079, 1 szt.
Relaxdays 10024079, 1 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Kakao Dallmayr 18069070 do automatów vendingowych 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 do automatów vendingowych 1kg
167,93 zł/1kg
167,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Snickers Protein Powder 875g
Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biały, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biały, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
31,50 zł/1m
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 243
63,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 792
124,90 zł
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1217
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Recenzje klientów

Na podstawie 7 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobry stosunek ceny do wydajności, idealny do robienia makaronu
Oceniono dnia 19 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Czy to naprawdę nowy produkt? Dziwny zapach.
Oceniono dnia 4 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pozostały tylko 3 miesiące przydatności do spożycia!
Oceniono dnia 6 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka kukurydziana 1kg Brat.pl
Mąka kukurydziana 1kg Brat.pl
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Gluten Free per Pizza 1kg - 5 Stagioni
Mąka Gluten Free per Pizza 1kg - 5 Stagioni
40,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MĄKA MIGDAŁOWA BEZGLUTENOWA 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
MĄKA MIGDAŁOWA BEZGLUTENOWA 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
42,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
84,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mondamin Klasyczna jasna zasmażka, idealna do sosu beszamelowego, 250 g
Mondamin Klasyczna jasna zasmażka, idealna do sosu beszamelowego, 250 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,16 zł/1kg