4,6



Na podstawie 9 opinii
Pizzamehl Typ 00
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,39 zł
5,39 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mąki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mąka pszenna typ 00 Caputo 25 kg5,53 zł/1kg
143,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo7,09 zł/1kg
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Caputo Nuvola Super 5kg włoska mąka pszenna na pizzę typ 09,96 zł/1kg
49,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni7,05 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Specjalistyczna mąka Monte Castello do pizzy Mąka pszenna typ 00 10000g
5,75 zł/1kg
57,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aurora Mills Aurora mąka do pizzy specjalna mieszanka mąki pszennej 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

IL MOLINO Mąka pszenna Pizza 00 1kg
4,89 zł/1kg
4,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
9,28 zł/1kg
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Caputo Classica Doppio Zero 1kg włoska mąka pszenna typ 00
6,97 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
17,45 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister mąka gryczana łagodna i uniwersalna 500g
23,26 zł/1kg
11,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka Na Pizzę Pszenna Typ 00 1Kg Tota
3,39 zł/1kg
3,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla 8076802795019, Mąka pszenna, 1 kg, 346 kcal, 1468 kJ, 1,7 g, 11 g
8,32 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka na pizzę 00 Pizza Napoletana Rossa 1kg - 5 Stagioni
7,79 zł/1kg
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Frießinger Mühle Napoletana La Verace Pizzamehl Typ 00 1 kg
14,00 zł/1kg
14,42 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Mąka do pizzy Farina Tipo 1 1kg - Caputo
9,28 zł/1kg
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Frießinger - Mąka do pizzy Tipo 00 1000g - Mąka pszenna - Producent / Dystrybutor: Frießinger Mühle GmbH Brühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen 1er Pack
Frießinger Pizzamehl Typ 00 (1000 g)
Frießinger Pizzamehl Typ 00 (1000 g)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1438 kj Energia kcal 339 kcal Tłuszcz 1GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.1GRM Węglowodany 69GRM Węglowodany, w tym cukier 0.4GRM Białko 12GRM Sól 0.01GRM
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneGluten
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Nazwa handlowa
- Mąka pszenna
- Producent
- Frießinger Mühle
- Numer producenta
- 210171
- EAN
- 4006363109554
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1438 kj Energia kcal 339 kcal Tłuszcz 1GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.1GRM Węglowodany 69GRM Węglowodany, w tym cukier 0.4GRM Białko 12GRM Sól 0.01GRM
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneGluten
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Nazwa handlowa
- Mąka pszenna
- Producent
- Frießinger Mühle
- Numer producenta
- 210171
- EAN
- 4006363109554
Pasuje również do tego

Frießinger Mühle La Farina mąka do pizzy T00 14 procent zawartości białka 1000g
14,00 zł/1kg
14,42 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Mąka Semola Rimacinata Di Grano Duro 1kg- Mininni
7,05 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Caputo Lievito 100g drożdże włoskie na pizzę
105,58 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
13,10 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka Caputo Semola, pszenica durum, mąka pszenna, opakowanie 1000g
17,45 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
7,09 zł/1kg
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
10,63 zł/1kg
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka Semola di Grano Duro 250g - il Molino Chiavazza
11,40 zł/1kg
2,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
9,28 zł/1kg
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 732,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

To Ta! Mąka Pszenna Chlebowa Typ 750 1 Kg
3,49 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Bomann PC-DKP 1211, Czarny, Stal nierdzewna, Blat, 64 cm, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 2 stref(y)
407,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

WORKI NA ŚMIECI 120 L worki na śmieci worki na śmieci worek na śmieci żółty 10 sztuk
24,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tri Top Orange Mandarine 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
116,16 zł/1kg
61,85 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra mąka do pizzy
Zamówiłem kilka mąk i ta mąka jest naprawdę dobra. Łatwa do zrobienia według przepisu na stronie Zrobiłem ją ponownie z tylko 5 g drożdży i pozostawiłem do wyrośnięcia na 48 godzin. Po 24 godzinach uformowałem 6 kulek. Było pyszne
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku.
Kupiłbym to produkt ponownie. Można go polecić.
Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg

Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(68)Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg

Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg

Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg

Mąka kukurydziana 1kg Brat.pl
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,92 zł/1kg

Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg

Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg

Mąka do pizzy Farina 0 Aria 5kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,81 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg

Mąka pszenna Semolina Di Grano Duro 5kg - Mininni



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
33,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,64 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg

Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg

Mąka Farina Tipo 1 5kg - Caputo
46,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,24 zł/1kg

Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg

Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg

Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg

Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg

Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg

Caputo Classica 5kg włoska mąka pszenna typ 00



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,99 zł/1kg