5,0



Na podstawie 1 opinii
Parker 1950373, Niebieski, Średni, Niebieski, Srebrny, Długopis kulkowy, 2 szt., Blister
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,50 zł
+ 16,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wkłady do długopisów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Parker 1950371, Niebieski, Średni, Stal nierdzewna, 1 szt.
305,67 zł/1l
18,34 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

wkłady herlitz biros X-20, niebieskie
103,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

PARKER 2119152 PARKER biros, wkład o dużej pojemności QUINKflow, opakowanie blister 3 szt
84,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Wkład do długopisu 216655, niebieski
394,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Faber-Castell 148746, Niebieski, Długopis kulkowy, Niebieski, Srebrny, 1 szt.
27,72 zł
Sprzedawca: VISO

Parker 1950327, Niebieski, Średni, Niebieski, Srebrny, Pióro kulkowe, 2 szt., Blister
77,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Waterman S0944480, Czarny, Średni, Długopis kulkowy, 1 szt.
39,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pelikan 915447, Niebieski, Pogrubiony, Srebrny, 1,2 mm, Długopis kulkowy, 1 szt.
52,09 zł
Sprzedawca: MATFEL

Parker S0909480, Niebieski, Srebrny, 1 mm, 1 szt.
17,50 zł
Sprzedawca: SellSell

Parker 1950346, Niebieski, Średni, Niebieski, Długopis żelowy, 1 szt.
43,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Waterman 1964017, Czarny, Drobny, Metaliczny, Długopis kulkowy, 1 szt.
26,15 zł
Sprzedawca: MANADA

Pelikan 915439, Niebieski, Srebrny
52,08 zł
Sprzedawca: MATFEL

Eberhard Faber 582108, Niebieski, Niebieski, 0,7 mm, Długopis żelowy, 1 szt., Blister
22,01 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Wkłady do długopisów Parker QUINKflow czarny (F)
17,50 zł
Sprzedawca: SellSell

Wkład do długopisu Pentel iZee BXC467, niebieski, 2 sztuki
22,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Quink Gelmine - M niebieski 1 sztuka w blistrze. Opakowanie zawiera 12 sztuk.
368,31 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Wkład Biros M niebieski blister
21,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Wkład Biros M niebieski Opakowanie 6 sztuk
149,07 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Rotring Jumbo Giant, Niebieski, Średni, Stal nierdzewna, Długopis kulkowy
202,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Schneider Schreibgeräte 75 Silver, Srebrny, Średni, Złoto, Metal, Długopis kulkowy, 10 szt.
444,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wkład do długopisu Parker QUINKflow niebieskie M. - 2 sztuki. Grubość pisma: średnia M (ok. 0,8 mm) Pasuje do każdego długopisu Parker. Kolor tuszu: niebieski
W zestawie
Wkład do długopisu Parker QUINKflow niebieski M. x 2 sztuki
- Kolory długopisu:
- Niebieski
- Rozmiar linii:
- Średni
- Kolor produktu:
- Niebieski, Srebrny
- Odpowiedni do rodzaju długopisów:
- Długopis kulkowy
- Ilość na paczkę:
- 2 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Blister
PARKER Kugelschreibermine QUINKflow 2er, mittlere Spitze, Blau, 2 Stück in Blisterverpackung.
Parker 1950373, Kolory pisma: Niebieski, Rozmiar linii: Średnia, Kolor produktu: Niebieski, Srebrny. Ilość w opakowaniu: 2 sztuki
- Model
- Quinkflow
- Kolor
- Niebieski
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3501179503738
- Numer producenta
- 1950373
- Model
- Quinkflow
- Kolor
- Niebieski
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3501179503738
- Numer producenta
- 1950373
Pasuje również do tego

Parker 1950371, Niebieski, Średni, Stal nierdzewna, 1 szt.
305,67 zł/1l
18,34 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

Parker 1950368, Niebieski, Drobny, Niebieski, Srebrny, Długopis kulkowy, 1 szt., Blister
591,50 zł/1l
35,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

wkłady herlitz biros X-20, niebieskie
103,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
107,51 zł
Sprzedawca: somnia24

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
228 380,96 zł/1kg
119,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Duży słoik wosku zapachowego Yankee Candle Mango Peach Salsa 1114681E
124,55 zł/1kg
83,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
219,10 zł/1kg
21,91 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Boxstuff - Dymo LetraTag 91201 - S0721610 - taśma do etykiet - czarny na białym plastiku - 12 mm x 4 m - 3 sztuki
58,00 zł
Sprzedawca: Boxstuff

Lock & Lock Frischhaltedosen Set 6-teilig HPL812 je 1,0 Liter
113,28 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Bibs Colour, Klasyczny smoczek dziecięcy, Okrągły, Lateks
95,90 zł
Sprzedawca: TR8

Świeca zapachowa Home Inspiration duża Cherry Vanilla 538 g
195,15 zł/1kg
104,99 zł
Sprzedawca: LeMont

Pilot FriXion Ball 0,7 Sada 3 per
78,83 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

LOCK&LOCK Frischhaltedose 1000 ml 20,7x13,4x7cm 1 Stck. HPL817T
32,63 zł
Sprzedawca: VISO

Niania elektroniczna ZELURXX z kamerą, 2,8", monitorowanie temperatury, funkcja interkomu, noktowizor IR, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biała
198,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

PARKER 2119152 PARKER biros, wkład o dużej pojemności QUINKflow, opakowanie blister 3 szt
84,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Świąteczny zestaw upominkowy z kubkiem i świecami wotywnymi w szkle
98,99 zł
Sprzedawca: Apollo_store

Febreze, Golden Orchidee, Wkład do odświeżacza, 20ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 810,00 zł/1l
56,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pilot 001489 Rollerball niebieski
231,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Air Wick EA_0262968, Spray automatyczny, 250 ml
137,20 zł/1l
34,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 694,67 zł/1l
20,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Butelka uzupełniająca zapach do pomieszczeń pomarańcza mango, 500 ml
313,88 zł/1l
156,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ipuro sweet Paris Room Fragrance 50ml - Odświeżacz powietrza z olejkiem zapachowym (opakowanie 1 szt.)
677,80 zł/1l
33,89 zł
Sprzedawca: LBD

LEGO Star Wars Captain Rex's AT-TE, Zestaw do budowania, 9 lat(a), 972 szt., 1,57 kg
1 999,99 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

WoodWick - Crimson Berries Ship (crunchy fruit) - Scented candle 453.6g
150,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pajoma zestaw zapachów do pokoju Vanilla & Berries Vanilla & Berries z dodatkiem drewna 100ml
695,10 zł/1l
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pilot FriXion Ball, Wielobarwny, Wielobarwny, 0,7 mm, 0,35 mm, CE
142,99 zł
Sprzedawca: AllMarkers

Schneider 50-132503 Schneider Kugelschreiber Slider Rave blau Mine 755 XB 5Stk.
120,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

wałek żelowy edding 2185 biały (opakowanie blister 2 szt.)
9,16 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wymienne końcówki do markerów akrylowych, 30 sztuk. Trwałe nylonowe końcówki do projektów DIY i rękodzieła
146,76 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Wkład atramentowy, zamiennik wkładu atramentowego, wkład atramentowy, wkład atramentowy 65XL, wkład atramentowy do HP, wkład do drukarki
107,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Filament PLA do Długopisu 3D 1,75 mm 30 Kolorów x 3 m
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

uni-ball® 141352 Wkład wymienny SN-220 do uni-ball® POWER TANK - 0,4 mm, niebieski (nieusuwalny)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
20,39 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ