5,0



Na podstawie 1 opinii
Calgon 5900627008203, 500 g, Pudełko
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,71 zł
41,75 zł / 1kg
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
4h 26m 19s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Odkamieniacze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SCANPART DC0157, 1000 ml, Płynny48,65 zł/1l
48,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Więcej informacji o reklamie
Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml576,00 zł/1l
144,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
Wessper Proszek do odkamieniania uniwersalny 3 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki0,05 zł/1l
137,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO14,59 zł/1l
72,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Dr. Beckmann, Odkamieniacz przeciw osadzaniu się kamienia, 100g (PRODUKT Z NIEMIEC)
130,50 zł/1kg
16,28 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,66 zł
Sprzedawca: Katomix

Calgon 5997321701820, 30 szt., Pudełko
93,80 zł/1kg
46,90 zł
Sprzedawca: Metler

Calgon Power Tabs Tabletki odkamieniające do pralki, 47 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
34,76 zł/1kg
83,90 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,52 zł
Sprzedawca: TR8

GUT&GÜNSTIG 6328761001 GUT&GÜNSTIG Waschmaschinen-Entkalker, 60 St.
22,15 zł/1kg
21,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Calgon 5900627043709, 1 kg, Pudełko
52,02 zł/1kg
52,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,92 zł/1kg
96,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Calgon, 3-in-1 Power Gel, Zmiękczacz wody przeciwko osadzaniu się kamienia, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
62,69 zł/1kg
48,27 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Heitmann, Odkamieniacz, 350 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
57,00 zł/1l
38,89 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,95 zł
Sprzedawca: Katomix

Antikalk Gel 1 l do pralek Gut&Gunstig
15,89 zł/1l
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Heitmann Środek do czyszczenia pralek Higiena Świeżość 3 w 1 250ml
66,80 zł/1l
16,70 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Aroumatum 4x 300 ml środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników i żelazek – naturalna formuła
57,38 zł/1kg
68,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

HEITMANN 491713 HEITMANNSCHNELL Entkalker 250 ml
44,28 zł/1l
21,96 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,07 zł
Sprzedawca: Katomix

HEITMANN 3362 HEITMANNSCHNELL Entkalker 2x 25,0 g
211,50 zł/1kg
12,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Kamix Odkamieniacz w płynie, 500 ml
28,48 zł/1l
18,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,24 zł
Sprzedawca: Lumarko

Oxo, Odkamieniacz do pralek w tabletkach, 50 sztuk
123,53 zł/1kg
38,49 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,06 zł
Sprzedawca: Katomix

Kamix, Odkamieniacz, 150g
144,65 zł/1kg
24,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zalety produktu:
- chroni przed kamieniem
- zapobiega osadzaniu się brudu
- chroni przed przykrymi zapachami
- dba o wewnętrzne elementy pralki
- najnowsza wersja pierwszego Calgonu na rynku
Calgon chroni pralkę przed dalszym odkładaniem się kamienia i zapobiega przed dalszym osadzaniem się brudu i osadów z detergentów na elementach pralki. Dzięki temu kamień, brud ani osady z detergentów nie będą się odkładać na tkaninach i ubrania nie będą sztywne w dotyku. Calgon zapobiega powstawaniu osadów z detergentów,które mogą powodować nieprzyjemny zapach.
Wyjątkowa formuła Calgon, dzięki polikarboksylanom, zmiękcza wodę, zapobiegając dalszemu osadzaniu się kamienia. Neutralizacja twardej wody ułatwia wypłukiwanie osadów z pralki i pozostawia pralkę czystą. Stosuj Calgon do każdego prania, by przedłużyć życie swojej pralki.
Używaj do każdego prania!
- Calgon w postaci proszku - pierwszy produkt Calgon na rynku
- Chroni najważniejsze części pralki
- Zapobiega powstawaniu kamienia i osadów z detergentów
w: pudełkach 500 g, 1 kg.
Rekomendowany przed wiodących producentów pralek: Bosh, Siemens, Whirpool
Sposób użycia:
Odpowiednie dozowanie: Dla pełnej ochrony, dozuj zgodnie ze stopniem twardości wody. 75 g bardzo twarda woda 50 g twarda woda 25 g średnio twarda woda 1. Używaj do każdego prania jako dodatek do zwykłego środka piorącego. 2. Umieść Calgon w komorze prania zasadniczego. 3. Dozuj ilość środka piorącego rekomendowaną dla miękkiej wody. Dla uzyskania najlepszych rezultatów używaj z detergentami nie zawierającymi fosforanów. 4. Bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin.
Bez Calgonu kamień, brud i osady z detergentów mogą się osadzać na bębnie oraz zatykać filtry i rury. Może to stanowić źródło brzydkich zapachów, pogarszając efekty prania, a nawet doprowadzić do zepsucia się pralki.
Z Calgonem 2w1 skuteczna ochrona przed kamieniem. Dzięki zneutralizowaniu twardej wody, Calgon zapobiega powstawaniu kamienia i chroni najważniejsze części pralki. Dodatkowo, pozostawia pralkę czystą i bez brzydkich zapachów. Calgon pomaga usuwać brud i osady z detergentów, które mogą powodować nieprzyjemny zapach.
- Przeznaczenie:
- Sprzęt AGD
- Materiał:
- Puder
- Najlepsze zastosowania:
- Pralka
- Waga wraz z opakowaniem:
- 500 g
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
Calgon 3in1 Powderless Water Softener
Wewnątrz pralki, za bębnem, w filtrach i rurach gromadzi się kamień, detergent i brud.
Osady te zmniejszają wydajność prania, mogą prowadzić do awarii pralki i powodować nieprzyjemne zapachy.
Proszek do zmiękczania wody Calgon 3w1
Neutralizujące działanie proszku Calgon 3 zapewnia ochronę, czystość i świeżość** pralki:
1. Silna ochrona przed osadzaniem się kamienia, zapobiegająca awarii pralki.
2. Aktywne składniki zapobiegające zabrudzeniom chronią przed gromadzeniem się brudu i pozostałości detergentów.
3. Pomaga zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w pralce.
* Stosować przy każdym praniu.
** W porównaniu z poprzednim produktem Calgon.
Opis szczegółowy Nowy Calgon 2w1 ma podwójne działanie: Calgon neutralizuje twardą wodę, dzięki czemu zapobiega powstawaniu kamienia i chroni najważniejsze części pralki. Calgon zapewnia blisko 100% ochronę przed kamieniem. Calgon pomaga utrzymać w czystości pralkę. Chroni przed osadzaniem się brudu w postaci osadów z detergentów (ochrona przed osadami z mydła zawartego w środkach piorących). Dzięki zneutralizowaniu twardej wody Calgon ułatwia wypłukiwanie osadów z pralki pozostawiając ją olśniewająco czystą.; Trzymać z dala od dzieci. Jeśli produkt dostanie się do oczu, wypłukać dużą ilością wody. Unikać połknięcia produktu. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarskiej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Umyć dokładnie ręce po użyciu. Produkt przechowywać z dala od artykułów spożywczych. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Parametry produktu Zastosowanie Używaj do każdego prania Skład >30%: zeolity, Sposób użycia Dla pełnej ochrony dozuj zgodnie z poziomem twardości wody. zeolity 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% polikarboksylany mniej niż 5% Waga jednostkowa brutto 0,54 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl Rodzaj produktu Środek czyszczący do pralek Zawartość nominalna 500 g Zagrożenie Nie Właściwości Zmiękcza wodę Trwałość od otwarcia 24 mies. Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 136 op. zb. (DU) Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Przechowywać w miejscu niem dla dzieci, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5900627008203 Marka: CALGON Kategoria: ŚRODKI CZYSZCZĄCE Podkategoria: ŚRODKI DO ODWAPNIANIA Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl Waga jednostkowa brutto: 0.54 kg
CALGON_Power Powder proszek do prania zmiękczający wodę 500g
- Model
- Original Power 3in1
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 520 g
- EAN
- 5900627008203
- Model
- Original Power 3in1
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 520 g
- EAN
- 5900627008203
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H319: Działa drażniąco na oczy.Pasuje również do tego

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,77 zł/1l
63,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
139,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: ZMH

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Sól specjalna Finish 1,2 kg
5,85 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Zestaw 3 szczotek do butelek Flaschox Premium - Ulepszona koncepcja 2021 I Szczotka do czyszczenia bez zarysowań - Otwarte opakowanie
255,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
50,77 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw startowy Air Wick Freshmatic Świeżość Jedwabiu i Lilii, 250 ml
131,44 zł/1l
34,13 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,86 zł
Sprzedawca: Katomix

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,44 zł/1l
52,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Szczoteczki Oral-B Precision Clean CleanMaximiser 10s
87,56 zł
Sprzedawca: VerkaufsExpress

KESPER Pojemnik na chleb z deską 325 X 15 X 21 cm 1804563
186,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Varta Day Light Multi LED F20, Latarka ręczna, Czarny, Srebrny, Żółty, Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium, Guma, LED, 9 lamp(y), 40 lm
43,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
177,78 zł
-25,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania czerni Perwoll Black Renew 3,96 L
12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

40 sztuk chusteczek zamiennych pasujących do mopa Swiffer Dust Magnet – kompatybilne chusteczki do zbierania kurzu, niebieskie
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Raptor

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
11,15 zł/1l
55,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,92 zł/1kg
96,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Dr. Beckmann, Odkamieniacz przeciw osadzaniu się kamienia, 100g (PRODUKT Z NIEMIEC)
130,50 zł/1kg
16,28 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,66 zł
Sprzedawca: Katomix

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dash powder Alpen Frische 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko super
wszystko super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wessper Proszek do odkamieniania uniwersalny 3 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
137,43 zł
Sprzedawca: CSVK
0,05 zł/1l

Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
144,00 zł
Sprzedawca: CSVK
576,00 zł/1l

Odkamieniacz Wessper Premium 6 x 250 ml uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,39 zł
Sprzedawca: CSVK
321,56 zł/1l

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(46)Liczba wystawionych ocen: 46
76,52 zł
Sprzedawca: CSVK
76,52 zł/1l

SCANPART DC0157, 1000 ml, Płynny



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,65 zł
Sprzedawca: Euroelectronics
48,65 zł/1l

3x Wessper Odkamieniacz 250ml alternatywa dla Philips Saeco CA6700 CA6700/99



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
68,86 zł
Sprzedawca: CSVK
275,44 zł/1l

Wessper Proszek odkamieniający uniwersalny 1 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
72,31 zł
Sprzedawca: CSVK
72,31 zł/1l

Kwas octowy 10L ESENCJA OCTOWA 80% (10L) 10x1L NUVIO + gratis



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
129,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
12,90 zł/1l

Aroumatum 4x 300 ml środek do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników i żelazek – naturalna formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,86 zł
Sprzedawca: CSVK
57,38 zł/1kg

Płynny odkamieniacz do w pełni automatycznych ekspresów do kawy - Ekspresy do kawy - Czajniki i parowary ze zbiornikiem na wodę - 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
64,69 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,16 zł
Sprzedawca: PG-Service
120,32 zł/1l

Elbow Grease | Uniwersalny odkamieniacz w formie proszku - 3x25 ml - Skuteczny - Środek do usuwania kamienia - Uniwersalny środek czyszczący
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Aquafloow uniwersalny odkamieniacz do ekspresów do kawy, ekologiczny odkamieniacz do w pełni automatycznych ekspresów do kawy 2 x 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,07 zł
Sprzedawca: CSVK
65,07 zł/1l

Kwas octowy 4L ESENCJA OCTOWA 80% 4l NUVIO + gratis



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
79,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
19,99 zł/1l

Wkład do perlatora do kranu, usuwający kamień, 2 sztuki, obrotowy o 360°, z 8 filtrami, do kuchni i łazienki
238,48 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
72,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
14,59 zł/1l

AquaFloow Odkamieniacz do ekspresów do kawy w płynie 0,5L Wydajny środek czyszczący do usuwania kamienia kompatybilny z Delonghi Jura, Saeco, Bosch, Siemens
57,03 zł
Sprzedawca: CSVK
114,06 zł/1l

Naturewater Siliphos Filter 790 g, wkład Siliphos, filtr do zmywarki Filtr do pralki Filtr do zmiękczania/odkamieniania wody
112,99 zł
Sprzedawca: WilTec
100,88 zł/1kg

GUT&GÜNSTIG 6328761001 GUT&GÜNSTIG Waschmaschinen-Entkalker, 60 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,15 zł/1kg

Odkamieniacz w spayu perfumowany Fresco Profumo 470ml - Viakal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,62 zł/1l

Odkamieniacz Classico Spray 470ml - Viakal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,15 zł/1l