4,6



Na podstawie 9 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
KREUL 73614 KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", zestaw Love Neon!
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
76,36 zł
636,33 zł / 1l
+ 24,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Farby do malowania palcami i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KREUL Stoff-Fingerfarbe "MUCKI", 150 ml, 4er-Set174,13 zł/1l
104,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej informacji o reklamie
Zestaw 12 farb do malowania palcami111,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Farby do malowania palcami 6 kolorów 40ml1 097,75 zł/1l
43,91 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Maped 907004, 2 lat(a), Plastik, Wielobarwny, 9 szt.106,03 zł/1kg
72,10 zł
Sprzedawca: MATFEL

Farby do malowania palcami Marabu 303000000085 KIDS, 35 ml, zestaw 6 różnych kolorów
197,53 zł/1kg
55,90 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL MUCKI, Niebieski, Złoto, Różowy, Srebrny, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
133,20 zł/1l
79,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL Finger Color "MUCKI", zestaw 5 x 50 ml
283,60 zł/1l
70,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 49933, Mazaki, Chłopak, dziewczyna, 6 szt., Wielobarwny
87,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 23213 KREUL MUCKI Fingerfarbe hellblau 750,0 ml
119,84 zł/1l
89,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

KREUL 27156 KREUL kredka do tkanin w gwiazdki "MUCKI", zestaw 5 sztuk
433,56 zł/1kg
39,02 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kreul 28104 Farba palcowa Blue 150 ml 1 szt.
329,00 zł/1l
49,35 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 23107, Fioletowy, Bezglutenowe, 150 ml
146,00 zł/1l
21,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 23101, Biały, Bezglutenowe, 150 ml
223,07 zł/1l
33,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SES Creative 25144
188,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 2305 Farba do malowania palcami KREUL "MUCKI", zestaw premium #wildChild
107,50 zł/1l
164,37 zł
-35,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Farba do porcelany "MUCKI", niebieska, 150 ml, KREUL
333,67 zł/1l
59,20 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL Finger Color "MUCKI", zestaw 5 x 50 ml
318,28 zł/1l
79,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 29103 KREUL farby do malowania palcami "MUCKI", zestaw do zabawy kolorami
141,80 zł/1l
70,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 4000798284015, Biały, Farba na bazie wody, Płynny, 250 ml, 1 szt.
151,60 zł/1l
37,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL Farba do malowania palcami "MUCKI", fioletowa, 750 ml
113,16 zł/1l
84,87 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kolor do marmurkowania "Magic Marble", Set Love Neon!
- 20 ml w słoiczku
- z zakraplaczem
- krótki czas schnięcia
- Kolory można mieszać ze sobą
- do marmurkowania zanurzeniowego
-poliuretan = 6 sztuk, różne kolory 1 x biały, różowy matowy, neonowy żółty, neonowy pomarańczowy, neonowy różowy, szary matowy
Instrukcje dotyczące marmurkowania koloru "Magic Marble":
1. Krople: Napełnij wodą pojemnik, w którym można całkowicie zanurzyć przedmiot. Uwaga: Pojemnika nie można całkowicie wyczyścić. Dlatego w razie potrzeby należy zabezpieczyć pojemnik plastikową torbą. Krótko wstrząsnąć. Nałóż kolor marmurkowy blisko powierzchni wody.
2. Narysuj wzór: Im więcej farby kapnie na powierzchnię, tym bardziej intensywne kolorystycznie będzie marmurkowanie. W przypadku styropianu należy użyć nie więcej niż 15 kropli i maksymalnie 4 kolorów. Po naniesieniu koloru należy natychmiast narysować wzór marmurkowy za pomocą drewnianego patyczka. Użycie od 2 do 3 kolorów jest idealne dla uzyskania efektu marmurkowania.
3. Zanurzanie: Umieść przedmiot, np. styropianowe serce, na drewnianym patyczku. Powoli zanurz serce w wodzie, pozostaw na chwilę i szybko wyciągnij. Aby zapobiec tworzeniu się drugiej warstwy koloru na przedmiocie, dmuchnij na powierzchnię wody przed wyciągnięciem go, aby kolor spłynął na krawędź. Pozostawić do wyschnięcia. W zależności od powierzchni marmurkowanego przedmiotu, farba będzie sucha jak pył po 15-30 minutach. Po całkowitym wyschnięciu przedmioty można wytrzeć do czysta.
4. Gotowe: Do następnego marmurkowania ostrożnie usuń nadmiar koloru z powierzchni wody za pomocą arkusza papieru (krawędź papieru). Usuń wszelkie pozostałości farby, aby uzyskać równomierne rozprowadzenie nowego koloru. W przypadku silnego zabrudzenia należy odnowić wodę.
Kreatywne wskazówki:
- kolejność nakładania kolorów ma wpływ na wzór marmurkowania: pierwszy kolor jest wypierany przez drugi, dzięki czemu drugi kolor jest bardziej widoczny.
- w przypadku marmurkowania w jednym kolorze należy użyć odcienia "Bezbarwny" i żądanego odcienia.
- podczas marmurkowania należy zawsze pracować szybko, w przeciwnym razie na powierzchni wody utworzy się lekko zaschnięta warstwa koloru.
- Farbę należy zamknąć natychmiast po użyciu.
- zaleca się noszenie rękawic i fartucha.
- w przypadku tekstyliów i tkanin zaleca się przeprowadzenie wstępnych testów.
Przykłady zastosowania:
- do marmurkowania drewna, szkła, plastiku, papieru, metalu, gliny, terakoty lub styropianu
- do barwienia wydmuchiwanych jajek wielkanocnych lub bombek choinkowych
Odpowiednie dla:
- Hobbyści
Farba do marmurkowania KREUL "Magic Marble", zestaw Love Neon!
- farba do marmurkowania Magic Marble
- do marmurkowania drewna, szkła, plastiku, papieru, metalu, kamionki itp.
- zawartość: 6 kolorów po 20 ml (biały, mademoiselle rosé matowy, neonowy żółty, neonowy różowy, neonowy pomarańczowy, wulkaniczny szary matowy) i instrukcja
- słoiczek z zakraplaczem dla łatwej i precyzyjnej pracy
- wyjątkowy blask i świetlistość kolorów, krótki czas schnięcia
Marmurkowy wygląd jest wyraźnie rozpoznawalny jako trend w modzie, dekoracji i wystroju wnętrz.
Blogerzy lifestylowi, skaterzy i surferzy uwielbiają przypadkowe wzory, które sprawiają, że projekt jest wyjątkowy - i to nie tylko w Wielkanoc, kiedy jajka są zanurzane w kolorze.
Każdy może marmurkować za pomocą kolorów marmurkowych KREUL Magic Marble, a fajne efekty nadają każdemu przedmiotowi dekoracyjnemu indywidualny charakter. Niezależnie od tego, czy chodzi o pocztówki, fronty szuflad, ceramiczne kubki, słoiki na podgrzewacze, korkowe podstawki czy drewniane pudełka, wszędzie tam, gdzie trzeba stworzyć niezwykły wzór, marmurkowanie oferuje niewyobrażalne możliwości.
Kolory nadają się do marmurkowania zanurzeniowego i projektowania drewna, plastiku, papieru, metalu, ceramiki, terakoty, szkła i styropianu.
Oferują wyjątkowy blask i świetlistość kolorów. Praktyczny słoiczek o pojemności 20 ml ma mały otwór z zakraplaczem, co ułatwia precyzyjną pracę.
Aby uzyskać stylowe efekty kolorystyczne, kreatywni ludzie łączą maksymalnie 3 kolory w jednym zanurzeniu.
Marmurkowa powierzchnia ma efekt nadruku i równomiernie wtapia się w tło.
Instrukcje aplikacji
- Oto jak: Wlej wodę z kranu do wiadra.
- Dobrze wstrząśnij KREUL Marbling Colour i rozprowadź blisko powierzchni wody.
- Narysuj smugi drewnianym patyczkiem. Powinieneś pracować szybko.
- Powoli zanurzaj przedmiot w wodzie, aż kolor pokryje całą powierzchnię.
- Następnie zdmuchnij kolor pozostały na powierzchni wody w kierunku krawędzi, aby nie osiadł ponownie na marmurkowej powierzchni podczas wyciągania.
- Przed kolejnym zanurzeniem zetrzyj pozostałości koloru z powierzchni wody za pomocą papieru, którego już nie potrzebujesz.
- Po krótkim czasie schnięcia można ustawić poszczególne elementy dekoracyjne.
Zakres dostawy
W zestawie znajduje się 6 słoiczków o pojemności 20 ml każdy w kolorach białym, mademoiselle rosé matt, neon yellow, neon orange, neon pink i volcanic grey matt.
20 ml, w słoiczku, z zakraplaczem, krótki czas schnięcia, kolory można mieszać ze sobą, do marmurkowania, 1 x biały, różowy matowy, neonowy żółty, neonowy pomarańczowy, neonowy różowy, szary matowy
Zestaw Kreul Magic Marble Love Neon łączy w sobie jaskrawe, neonowe kolory z delikatnymi, pudrowymi odcieniami, tworząc uderzający efekt marmuru, który jest idealny do odważnych i delikatnych projektów. Niezależnie od tego, czy chodzi o dekorowanie pocztówek, drewnianych pudełek, ceramicznych kubków czy plastikowych jajek, zestaw ten oferuje niezliczone możliwości tworzenia stylowych wzorów - i to nie tylko na Wielkanoc. Sześć kolorów - White, Mademoiselle Rosé matt, Volcano Grey matt, Neon Yellow, Neon Pink i Neon Orange - oferuje wyjątkowy blask i świetlistość z matowym lub świetlistym wykończeniem. Każdy słoiczek o pojemności 20 ml ma otwór pipety do precyzyjnej aplikacji. Aby użyć farby, wystarczy wstrząsnąć, upuścić na powierzchnię wody, zawirować drewnianym patyczkiem i zanurzyć przedmiot, aby stworzyć wzór przypominający marmur. Farba przylega równomiernie do drewna, szkła, plastiku, papieru, metalu, ceramiki, terakoty i styropianu i szybko wysycha, zapewniając wydajną pracę. Ten zestaw jest idealny dla twórców, którzy chcą połączyć zabawną neonową energię z delikatnymi, eleganckimi tonami.
KREUL Magic Marble Marbling Colours Set Love Neon! 6 x 20 ml
Zestaw sześciu kolorowych farb marmurkowych do tworzenia losowych wzorów i unikalnych efektów kolorystycznych
- Zawartość
- 120 ml
- Kolor
- Różowy
- Zawiera baterie
- Nie
- Producent
- Kreul
- Liczba sztuk
- 6
- Waga
- 0.45 kg
- EAN
- 4000798122584
- Numer producenta
- 73614
- Zawartość
- 120 ml
- Kolor
- Różowy
- Zawiera baterie
- Nie
- Producent
- Kreul
- Liczba sztuk
- 6
- Waga
- 0.45 kg
- EAN
- 4000798122584
- Numer producenta
- 73614
Uwaga!
Pasuje również do tego

KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
762,40 zł/1l
76,24 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL Magic Marble, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Farba marmurowa, Płynny, 20 ml
5 199,50 zł/1l
103,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

BRUBAKER Jajka wielkanocne 6 cm plastikowe matowe białe z zawieszkami - realistyczny wygląd - zestaw 20 sztuk
40,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble" matowy, zestaw Chalky Living
996,50 zł/1l
99,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fiamma Level Up 2 szt
191,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Marabu Easy Marble, Niebieski, Zielony, Szary, Liliowy, Szarobrązowy, Przezroczysty, Farba pastelowa, Płynny, 90 ml, 6 szt.
965,33 zł/1l
86,88 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 1305000000087, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Przezroczysty, Żółty, Farba olejna mieszalna z wodą, Płynny, 90 ml, 6 szt.
706,44 zł/1l
63,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

KREUL 73213, Turkusowy, Farba do marmurkowania, Płynny, 20 ml, 1 szt.
1 645,00 zł/1l
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Papstar 13800, Okrągły, Biały, 50 szt.
2 941,61 zł/1kg
161,20 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: somnia24

KREUL 73210, Jasny Niebieski, Niebieski, Płynny, 20 ml, 1 szt.
1 494,50 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 73219, Złoto, Farba do marmurkowania, Płynny, 20 ml, 1 szt.
4 317,50 zł/1l
86,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
329,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Tryb multiplayer, E10+ (powyżej 10 lat), Do pobrania
432,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KREUL 16603 KREUL Glass & Porcelain Classic, Metallicfarben 6er-Set
5 399,50 zł/1l
107,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
276,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Papstar 17915, Okrągły, Biały, 10 szt.
800,94 zł/1kg
68,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Makita DDF482RFJ, Wiertarka pistoletowa, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 1900 RPM, 3,8 cm, 1,3 cm
808,18 zł
Sprzedawca: HammerArzt

HobbyFun Keraflott masa odlewnicza biały proszek odlewniczy na bazie gipsu 5000g
22,72 zł/1kg
113,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rayher, proszek do odlewania z gipsu Raysin 200, kolor "biały", wyjątkowo twardy, opakowanie 4 kg
47,83 zł/1kg
191,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Wodoodporny ochraniacz na materac 180 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
189,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

SONGMICS Półka łazienkowa na książki, 5 poziomów, regulowana wysokość, bambusowa
250,13 zł
Sprzedawca: decoaltaa

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, dla wszystkich
400,38 zł
Sprzedawca: Sotel

LED - Pawilon ogrodowy 3x4m Minzo Pawilon słoneczny Namiot ogrodowy Designerski pawilon
1 390,00 zł
-300,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 090,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Marabu 13050039098, Turkusowy, Farba olejna mieszalna z wodą, Płynny, 15 ml, 1 szt.
1 343,33 zł/1l
20,15 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

KREUL 16600, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Farba na bazie wody, Płynny, 20 ml, 6 szt.
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
1 561,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Są lepsze kolory
Użyliśmy tych kolorów do marmurkowych plastikowych pisanek. Piękne kolory same w sobie, ale niestety bardzo spływają i kapią. Kolory spływają z jajek, co daje naprawdę świetne efekty, ale nie do końca o to nam chodziło. Kilka lat temu zrobiliśmy to samo z farbą do marmurkowania Marabu i nie było tak, a jajka miały kolor, który chcieliśmy. W przypadku tych kolorów efekty kapania i spływania niestety różnią się od tego, czego faktycznie chcieliśmy. Szkoda, bo szczególnie mniejsze dzieci tego nie rozumieją. Jednak te kolory są naprawdę intensywne.
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

ARTEZA DIY farba akrylowa A408 fioletowa 118 ml
18,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
160,93 zł/1l

Paletka paleta malarska szkolna do mieszania farb 22x17 cm plastikowa biała dla dzieci i uczniów
4,05 zł
Sprzedawca: Przydasie
810,00 zł/1l

Zestaw 12 farb do malowania palcami
111,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zestaw do malowania twarzy - 15 kolorów, na bazie wody i zmywalny, przyjazny dla skóry i nietoksyczny, z 2 pędzlami, dla dzieci, na karnawał i Halloween
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
444,94 zł/1kg

Zestaw kolorów In The Dark Samoświecące fosforyzujące kolory do malowania ścian i ciała
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
309,07 zł/1kg

6-kolorowy zestaw do malowania twarzy i ciała, bezpieczny, szybkoschnący makijaż na Halloween dla dzieci i dorosłych, 30 g
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 916,67 zł/1kg

Feuchtmann MY FAVORITE PAINT, Różne kolory, Zmywalny, Bezglutenowe
85,27 zł
Sprzedawca: BEBELUC
1 136,93 zł/1kg

Maped 907004, 2 lat(a), Plastik, Wielobarwny, 9 szt.
72,10 zł
Sprzedawca: MATFEL
106,03 zł/1kg

Farby do malowania palcami Keyroad 6 kolorów
24,72 zł
Sprzedawca: MATFEL
247,20 zł/1kg

Farby do malowania palcami 4 kolory x 50ml Astra Creativo
37,00 zł
Sprzedawca: MATFEL
127,59 zł/1kg

Farby do malowania palcami 6 kolorów 40ml
43,91 zł
Sprzedawca: MATFEL
1 097,75 zł/1l

Farby do malowania palcami 6 kolorów po
44,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
103,79 zł/1kg

Farby Do Malowania Palcami Psi Patrol 12 Kolorów 15 Ml
34,16 zł
Sprzedawca: MATFEL
113,87 zł/1kg