5,0



Na podstawie 1 opinii
Jeremias Swabian spaetzle PGI Gourmet ze świeżym jajkiem 500g opakowanie 2 szt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
40,17 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Praski do szpecli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orion tarka do spaetzle, krajalnica do spaetzle, sito do spaetzle, sito do tartego makaronu 33x11x7 cm34,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Więcej informacji o reklamie
Profesjonalna Maszynka Do Zakręconych Ziemniaków Chipsów Patyczki 3 Ostrza107,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Orion Tarka do Spaetzle Sito do Spaetzle 18 cm Gnocchi39,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Więcej informacji o reklamie
Krajalnica do Spaetzle ze stali nierdzewnej44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dinkel – jasne kluski szwarcwaldzkie (Spätzle), 500g | NATURATA
359,55 zł
Sprzedawca: taleoo

Tarka do klusek Gastro 34 cm
164,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Spaetzle i Knöpfle
98,14 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Gefu prasa do ziemniaków G13155
186,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Obracarka do ziemniaków i szpecli Leifheit
204,11 zł
Sprzedawca: HammerArzt

GSD Spätzle board maple
49,49 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zestaw Spaetzle 5 w 1 ORANGE od Muxel
97,26 zł
Sprzedawca: Muxel

Küchenprofi Spätzle-Hobel 1002312800 4007371027991
147,99 zł
Sprzedawca: MARKA24

Krajalnica do Spaetzle
65,67 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Küchenprofi Spätzle-Sieb 808162827 4007371039840
149,99 zł
Sprzedawca: MARKA24

Krajalnica do spaetzle GEFU ze stali nierdzewnej TRADIZIONE, krótkie spaetzle
205,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Westmark Spätzle-/Kartoffelpresse »Spätzlepress«, Rundloch, silber 61102230
438,27 zł
-228,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
209,32 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

GEFU 13170, Prasa do ziemniaków, Aluminium, Aluminium, 410 mm, 93 mm
269,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Fackelmann 45453
355,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Westmark Spätzle-/Kartoffelpresse »Spätzlepress«, Rundloch, rot 6110223R
203,78 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Przystawka do spaetzle GEFU Ergo
180,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Jeremias Swabian Spaetzle PGI Gourmet ze świeżym jajkiem 500g opakowanie 2 szt
- Zgodnie z tradycyjną recepturą, jak domowej roboty
- obfity i pełny smak
- złocistożółty kolor
Semolina z pszenicy durum z najlepszych regionów upraw, świeże jaja z niemieckiego chowu ściółkowego i doskonała woda pitna Birkenfeld ze źródła w Schwarzwaldzie zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze wyśmienite makarony są starannie produkowane przy użyciu tradycyjnych metod produkcji na nowoczesnych maszynach i delikatnie suszone w celu zachowania składników odżywczych. Jest to zauważalne w delikatnym smaku, właściwościach pęcznienia i obfitym kęsie.
Im wyższa zawartość jaj, tym bardziej zwiększają się te właściwości i jędrność podczas gotowania.
Uwaga: Szwabskie spaetzle ChOG.
Chronione oznaczenie geograficzne (ChOG)
Badenia-Wirtembergia jest ojczyzną spaetzle i narodowym daniem Szwabów.
Szwabskie spaetzle to makaron jajeczny o domowym charakterze, który ma nierówny kształt i waha się między cienkim i grubym, długim i krótkim.
Szwabskie spaetzle są bardzo dobrze znane i cieszą się szczególną renomą ze względu na swoje regionalne pochodzenie. Wynika to z ich długiej tradycji jako specjalności regionu Szwabii i rozwiniętych tam umiejętności rzemieślniczych w zakresie wytwarzania spaetzle.
Obszar geograficzny Szwabii obejmuje całą Badenię-Wirtembergię i cały okręg administracyjny Szwabii w Wolnym Państwie Bawarii.
UE przyznaje znaki pochodzenia dla regionalnej jakości, aby zapewnić, że tam, gdzie jest napisane oryginalne, jest oryginalne.
Żywność z tym znakiem jest ściśle związana z regionem poprzez jakość lub reputację. Co najmniej jeden z etapów tworzenia wartości dodanej - produkcja, przetwarzanie lub wytwarzanie - musi odbywać się w regionie.
Fabryka makaronu Jeremias GmbH Industriestr. 13-19 75217 Birkenfeld
- Producent
- EAN
- 4251753719428
- Numer producenta
- 24933-2
- Producent
- EAN
- 4251753719428
- Numer producenta
- 24933-2
Pasuje również do tego

Szwabska zupa ravioli
35,15 zł/1l
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KitchenAid 5KSM5SSBRC, Pojedyńczy, Miedź, 4,8 l, Stal nierdzewna, 286 mm, 286 mm
817,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Culinaria Schwäbische Frischei Spätzle PGI semolina z pszenicy durum 2500g
39,35 zł/1kg
98,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Spätzle, makaron jajeczny, 500g | PURAL
28,62 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Szwabski ser spaetzle
76,31 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jeremias® 1325863002 Jeremias® Family Schwäbische Spätzle mit Ei 2,5 kg
35,10 zł/1kg
87,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Barilla Lasagne, Lazania, Makaron nadziewany, 500 g, 20 min, CE
36,26 zł/1kg
19,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Cheese Tortellini makaron jajeczny z nadzieniem serowym 1000g
37,50 zł/1kg
37,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Maggi Fix do kurczaka paprykowy kremowy z cebulką 31g
164,85 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi Fix – wiejska potrawka z mielonym mięsem, o wyrazistym, pikantnym smaku, 39 g
138,97 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bowl - Pasta & Käse 60g | SCHNITZER
137,67 zł/1kg
8,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Maggi Fix do sznycla po zurysko – kremowa konsystencja, 47 g
115,74 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gulasz z fasolką szparagową 8 x 1200 ml Metzger Meyer // Zupa // Łużycka // Opakowanie zbiorcze
30,41 zł/1l
332,95 zł
-41,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
291,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g
113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jeremias Gourmet Szwabski skrobany makaron spaetzle specjalność 2500g
36,09 zł/1kg
90,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos śmietanowy Maggi do pieczenia – kremowy i łagodny, idealny do dań mięsnych, 64 g
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dinkel - Spätzle hell 500g | NATURATA
38,58 zł/1kg
19,29 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,22 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zimmermann Oryginalna bawarska zupa z wątróbki spaetzle skoncentrowana 400ml
23,52 zł/1kg
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
![Zdjęcie produktu dla Lampa stołowa biała [43 x Ø 25cm] Lampa stołowa Lampka nocna Lampka do czytania [lux.pro]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/80cb28892551a680561b16ba963e72be.webp)
Lampa stołowa biała [43 x Ø 25cm] Lampa stołowa Lampka nocna Lampka do czytania [lux.pro]
176,23 zł
-4,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
171,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Huertas - gulasz z fasoli / Fabada Asturiana - 415g
37,54 zł/1kg
15,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maszynka do krojenia spaetzle z ostrzem i rękawicami kuchennymi, wykonana ze stali nierdzewnej, przeznaczona do garnków o średnicy 24-27 cm, kolor srebrny
274,29 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Orion późna tarka późne sito 27 cm + skrobak do ciasta
45,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Krajalnica do Spaetzle ze stali nierdzewnej
44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Orion tarka do spaetzle, krajalnica do spaetzle, sito do spaetzle, sito do tartego makaronu 33x11x7 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Profesjonalna Maszynka Do Zakręconych Ziemniaków Chipsów Patyczki 3 Ostrza
107,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Orion Tarka do Spaetzle Sito do Spaetzle 18 cm Gnocchi
39,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Sitko kuchenne Orion Tarka kuchenna do szpecli Knöpfle Halušky



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
22,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Jeremias Swabian spaetzle PGI Gourmet ze świeżym jajkiem 500g opakowanie 2 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
40,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies