5,0



Na podstawie 1 opinii
Shark S6003, Przenośna myjka parowa, 0,35 l, Szary, Srebrny, Fioletowy, 8 m, 1200 W, 2,5 bar
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
705,88 zł
2 016,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Myjki parowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony318,00 zł
-18,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Więcej informacji o reklamie
MalTec myjka-czyścik parowy HDS3550W-PRO250,73 zł/1l
137,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Więcej informacji o reklamie
Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Mop parowy, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga910,00 zł/1l
455,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
406,45 zł
-43,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
363,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Shark S6005EU, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Szary, Biały, Przyciski, 6 m, IPX4
1 769,98 zł/1l
884,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Shark S6001EU, Przenośna myjka parowa, 0,4 l, Wielobarwny, Biały, 1200 W, 2,5 bar, Podłoga, Laminat, Płytki
355,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz parowy Shark S6002EU niebieski
1 507,33 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Black & Decker FSM1616, Mop parowy, Biały, 5 m, 0,35 l, 1600 W, 230 V
1 406,29 zł/1l
492,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black & Decker FSMH13E10, Biały, Przyciski, 4,8 m, 1300 W, 25 s, 15 min
560,53 zł/1l
213,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
674,97 zł/1l
279,99 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
269,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Shark S1000, Przenośna myjka parowa, 0,375 l, Miętowy, Biały, 5,5 m, 1050 W, 5 bar
2 304,00 zł/1l
864,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Hoover Steam Capsule 2w1 Odkurzacz parowy 2w1 0,35 l 1700 W Niebieski, Zielony
1 121,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
366,66 zł/1l
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Rowenta RY6597, Mop parowy, 0,6 l, Biały, Niebieski, 7 m, 0,6 l, 1200 W
1 052,00 zł/1l
631,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Odkurzacz parowy 0,7 l 1700 W Titanium niebiesko-zielony Kapsuła parowa Hoover CAP1700D 011
756,50 zł/1l
529,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hoover Steam Capsule CAN1700R 011, Mop parowy, 0,7 l, Zielony, Limonka, 6 m, 1700 W, 0,18 s
900,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Ariete 4164/00, Mop parowy, 0,35 l, Biały, Jasny Niebieski, Obrotowy, 5 m, CE
818,00 zł/1l
286,30 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu
Czy możemy przedstawić? Inteligentna kontrola intensywności pary w naszym najlepszym jak dotąd parowym urządzeniu do czyszczenia podłóg.
Wybierz jeden z trzech różnych poziomów intensywności pary i czyść uszczelnione twarde podłogi bezpiecznie i delikatnie. Automatyczny odkurzacz parowy Klik n' Flip zwalcza 99,9%* powszechnie występujących w gospodarstwie domowym bakterii, nawet na twardym drewnie, marmurze, płytkach i kamieniu. Dzięki temu idealnie nadaje się do gospodarstw domowych z dziećmi lub zwierzętami.
Wyczyść i zdezynfekuj podwójną powierzchnię podłogi, po prostu składając nasadkę, aby użyć drugiej strony praktycznej nakładki na mopa Dirt Grip. Wykonana z wysokiej jakości mikrofibry, schnie w mgnieniu oka i imponuje niezawodnym zbieraniem** cząstek brudu, a także dodatkową mocą szorowania w przypadku szczególnie lepkich zabrudzeń.
Mopy Dirt Grip można prać w pralce i używać ponownie, oszczędzając na kosztach ciągłego kupowania nowych ściereczek do podłóg.
Czystość bez smug dzięki równomiernie ustawionym dyszom parowym wewnątrz nasadki mopa. Szczególnie uporczywe zabrudzenia z twardych podłóg można usunąć, aktywując tryb strumienia pary - wystarczy złożyć nasadkę mopa do tyłu. Skoncentrowany strumień pary zostanie wyemitowany z centralnej dyszy, rozluźniając cząsteczki brudu. Po złożeniu nakładki można je zebrać za pomocą nakładki na mopa.
Po zakończeniu mopowania wystarczy zdjąć nakładkę Dirt Grip z myjki parowej za naciśnięciem przycisku, aby nie mieć kontaktu z brudną ściereczką.
*Badania skuteczności zostały przeprowadzone w kontrolowanych warunkach testowych. Warunki i wyniki mogą się różnić w zależności od gospodarstwa domowego. Technologia Klik n'Flip może być używana wyłącznie w trybie czyszczenia parą, a nie w trybie uderzenia pary. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.
**W porównaniu z poprzednimi nakładkami na mopy Shark
Cechy techniczne Technologia Klik n' Flip
Innowacyjna technologia Klik n' Flip umożliwia korzystanie z obu stron nakładki mopa Dirt Grip. Wystarczy odwrócić nakładkę na mopa, aby wyczyścić dwa razy więcej powierzchni niż wcześniej.
Zabrudzoną nakładkę na mopa można łatwo zdjąć z urządzenia za naciśnięciem przycisku, dzięki czemu nie trzeba jej dotykać.
Technologia Steam Blast
Po przekręceniu dyszy podłogowej tryb Steam Blast zapewnia bezpośrednie uderzenie pary, które usuwa uporczywy, przyklejony brud. Wystarczy ponownie obrócić dyszę podłogową, aby kontynuować mopowanie.
Łatwy w użyciu
Ten lekki odkurzacz podłogowy jest łatwy w manewrowaniu na wszystkich rodzajach twardych podłóg dzięki elastycznemu złączu.
Inteligentna regulacja pary
Funkcja inteligentnej regulacji umożliwia wybór między trzema różnymi poziomami intensywności pary. Twarde i szczelne podłogi, w tym twarde drewno, marmur, płytki i kamień, można bezpiecznie czyścić i dezynfekować.
Dane techniczne
- Ciśnienie pary w barach 2,5
- Moc w watach 1200
- Czas nagrzewania w min. 0,5
- Pojemność zbiornika w litrach 0,35
- Waga: 2,7 kg
- Wymiary: 34 x 18 x 118 (szer. x gł. x wys.)
- Pokrycia podłogowe: Laminat, podłogi drewniane, marmur, płytki, kamień
- Długość kabla: 6 m
Zakres dostawy
- Odkurzacz parowy Shark S6003EU
- Instrukcja obsługi
Odkurzacz parowy Shark S6003EU
Automatyczny odkurzacz parowy z trzema ustawieniami pary do głębokiego czyszczenia wszystkich rodzajów twardych i szczelnych podłóg, w tym laminatu, twardego drewna, marmuru, płytek i kamienia.
Cechy:
- Technologia Klik n' Flip
- Technologia Steam Blast
- Inteligentne sterowanie parą z trzema poziomami pary
- Odpowiedni do laminatów, podłóg z twardego drewna, marmuru, płytek i kamienia
- Czas nagrzewania: ok. 30 sekund
- Podgrzewa wodę do ok. 160 C
- Pojemność: 350 ml
- Długość kabla: 6 metrów
- Moc: 1200 W
- Wymiary (szer. x gł. x wys.): 34 x 18 x 118 cm
- Waga: 2,7 kg
Specyfikacja techniczna
| Cechy produktu - Cecha1 | płytki |
| Ogólne - Wysokość (mm) | 1180 |
| Cechy produktu - Cecha4 | drewno |
| Ogólne - Długość kabla (m) | 6 |
| Ogólne - Szerokość (mm) | 340 |
| Dane techniczne - Napięcie (V) | 220 - 240 |
| Typ - Typ | Odkurzacz parowy |
| Ogólne - Waga bez akcesoriów (kg) | 2700 |
| Ogólne - Długość (mm) | 180 |
| Dane techniczne - Pojemność zbiornika (litry) | 0.35 |
| Cechy produktu - Cecha2 | laminat |
| Dane techniczne - Czas nagrzewania (min.) | mniej niż2 |
| Dane techniczne - Całkowita moc grzewcza (W) | 1200 |
| Cechy produktu - Cecha3 | parkiet |
- Model:
- Przenośna myjka parowa
- Pojemność:
- 0,35 l
- Kolor produktu:
- Szary, Srebrny, Fioletowy
- Wyjmowany przenośny odkurzacz parowy:
- Tak
- Długość przewodu:
- 8 m
- Moc:
- 1200 W
- Para pod ciśnieniem:
- 2,5 bar
- Regulowana para:
- Tak
- Czyszczenie powierzchni:
- Podłoga, Laminat, Płytki, Drewno
- Rodzaj regulacji pary:
- Drabina schodkowa
- Czas pracy:
- 15 min
- Waga produktu:
- 2,7 kg
- Szerokość produktu:
- 340 mm
- Głębokość produktu:
- 260 mm
- Wysokość produktu:
- 1150 mm
- Szczoteczka do czyszczenia:
- Tak
- Pojemnik do uzupełniania:
- Tak
- Podręcznik użytkownika:
- Tak
- Przewodnik użytkownika:
- Tak
Parowy system czyszczenia podłóg z inteligentnym sterowaniem parą.
Trzy regulowane automatyczne tryby parowe do łatwego i bezpiecznego czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg, w tym parkietu, marmuru, kamienia i płytek. Idealny do najczęściej ch obszarów, a także do codziennych zabrudzeń.
Technologia Click 'n' Flip czyści i dezynfekuje, eliminując 99,9%* najczęstszych zarazków domowych. Idealny dla rodzin z dziećmi lub zwierzętami.
Włóż główkę szczoteczki do ściereczki Dirt Grip i zatrzaśnij, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu. Te szybkoschnące ściereczki z mikrofibry o wyjątkowej chłonności** zatrzymują brud i usuwają nawet uporczywe plamy.
Ściereczki Dirt Grip można prać w pralce, dzięki czemu można wreszcie pożegnać się z kosztami i kłopotami związanymi z jednorazowymi chusteczkami.
Przekręć głowicę dwukrotnie, aby wyczyścić i zdezynfekować powierzchnię, a następnie zwolnij ściereczkę za naciśnięciem przycisku bez dotykania brudu.
Direct Steam rozprowadza parę po całej głowicy, zapewniając równomierne czyszczenie bez pozostawiania śladów. W celu dokładniejszego czyszczenia, tryb Steam Blaster uwalnia uporczywe zabrudzenia strumieniem pary skierowanym z dyszy. Wystarczy jeden gest, aby powrócić do poprzedniej pozycji i zakończyć czyszczenie.
- kabel o długości 8 m - duża elastyczność podczas czyszczenia
- 1.moc 200 W - krótki czas nagrzewania i doskonałe rezultaty czyszczenia
- Technologia strumienia pary - otwórz nasadkę do czyszczenia parą, aby uzyskać strumień pary o wysokiej temperaturze
- Technologia Klik n' Flip - czyszczenie jeszcze większej ilości powierzchni za jednym przetarciem
- 3 różne ustawienia pary - zawsze w zależności od potrzeb
Odkurzacz parowy Shark do czyszczenia twardych podłóg, dwustronnego mopowania i unikania kontaktu z brudem dzięki technologii Klik n' Flip, bordowy/stalowoszary
Wypowiedz wojnę zabrudzonym płytkom, laminatom i kamiennym podłogom - dzięki myjce parowej Shark do podłóg twardych, naszemu mopowi parowemu z przełączaną parą do szczególnie trudnych przypadków, bitwa jest już wygrana! Nawet uporczywe, lepkie osady są usuwane pod wpływem pary.
- Proste czyszczenie na mokro i wilgotno: Przymocuj ściereczkę podłogową z mikrofibry do podstawy mopa parowego i rozpocznij wycieranie. Odwróć ściereczkę i kontynuuj wycieranie. Użyj uchwytu Klik, aby przetransportować zużytą ściereczkę do pralki. Ręce pozostają czyste dzięki funkcji Klik n' Flip.
- 3 różne ustawienia szczotki parowej dla ukierunkowanego uwalniania pary wodnej o wysokiej temperaturze.
- Ściereczki podłogowe mogą być używane po obu stronach - czyszczenie dwa razy większej powierzchni za pomocą jednej ściereczki.
- W zestawie: 2 ściereczki do podłóg Dirt-Grip, które można prać w pralce, 1 butelka do napełniania, 8-metrowy elastyczny kabel.
| Najważniejsze cechy | |
|---|---|
| Kontrola pary | Tak |
| Obszar zastosowania | Uszczelnione podłogi twarde |
| Materiał pojemnika | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Metaliczny szary/bordowy |
| Wykonanie | Mop parowy |
| Typ produktu | Odkurzacz parowy |
| Wzór | Mop parowy |
| Właściwości techniczne | |
|---|---|
| Typ produktu | Myjka parowa |
| Konstrukcja | Mop parowy |
| Maksymalna moc | 1200 W |
| Maksymalna pojemność | 0.38 l |
| Maksymalna pojemność zbiornika na wodę | 0.38 litrów |
| Promień działania | 7.28 m |
| Czyszczenie parą | |
|---|---|
| System wytwarzania pary | Tak |
| Sterowanie parą | Tak |
| Cechy | |
|---|---|
| Szczotka wielofunkcyjna do dywanów i twardych podłóg | Nie |
| Termostaty | Nie |
| Uchwyt na akcesoria | Nie |
| Funkcje specjalne | Klik n Flip, technologia strumienia pary |
Konstrukcja
- Długość kabla: 8 m
- Kolor produktu: srebrny, fioletowy, szary
- Typ: Przenośny odkurzacz parowy
- Pojemność: 0,35 litra
- Odłączany przenośny odkurzacz parowy: Tak
Moc wyjściowa
- Moc: 1200 W
Waga i wymiary
- Szerokość: 340 mm
- Głębokość: 260 mm
- Waga:2,7 kg
- Wysokość:1150 mm
Moc wyjściowa
- Regulacja pary:Tak
- Rodzaj regulacji pary:Stopniowa
- Czas pracy:15 min
- Ciśnienie pary:2,5 bara
- Czyszczenie powierzchni:Twarda podłoga, laminat, płytki, drewno
Zawartość opakowania
- Instrukcja obsługi:Tak
- Instrukcja obsługi:Tak
- Kubek uzupełniający:Tak
- Szczotka do czyszczenia:Tak
- Zawartość
- 0.35 l
- Kolor
- SzarySrebrnyFioletowy
- Producent
- Shark
- Maksymalne ciśnienie robocze
- 0.002 kbar
- Moc
- 1200 W
- Maksymalna temperatura
- 160 °C
- Waga
- 2.7 kg
- EAN
- 0622356220743622356220743
- Numer producenta
- S6003EU
- Zawartość
- 0.35 l
- Kolor
- SzarySrebrnyFioletowy
- Producent
- Shark
- Maksymalne ciśnienie robocze
- 0.002 kbar
- Moc
- 1200 W
- Maksymalna temperatura
- 160 °C
- Waga
- 2.7 kg
- EAN
- 0622356220743622356220743
- Numer producenta
- S6003EU
Pasuje również do tego

parasol z oświetleniem LED wiszący parasol ogrodowy 300 cm - antracytowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
406,45 zł
-43,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
363,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Shark S6005EU, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Szary, Biały, Przyciski, 6 m, IPX4
1 769,98 zł/1l
884,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
530,39 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
674,97 zł/1l
279,99 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
269,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz parowy Shark S6002EU niebieski
1 507,33 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Ninja AF300, Frytkownica na gorące powietrze, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Podwójny
668,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Kolor: czarny błyszczący - 14,4 V (technologia litowo-jonowa)
477,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vileda Looper Elektryczny mop obrotowy ze spryskiwaczem 169835
659,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Shark S6001EU, Przenośna myjka parowa, 0,4 l, Wielobarwny, Biały, 1200 W, 2,5 bar, Podłoga, Laminat, Płytki
355,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
5 640,74 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

Shark Stratos, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Brzoskwinia, Prostokątny, Suchy, Bateria
1 200,82 zł
-58,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 142,54 zł
Sprzedawca: Di-Life

AEG CX7-2-45MÖ, Odkurzacz stojący 2 w 1, Worek na kurz, Czarny, Suchy, Goła podłoga, Dywan, Podłoga, Stopnie schodowe, Tapicerka, Działanie, Ładowanie, Operacje
800,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Black & Decker FSM1616, Mop parowy, Biały, 5 m, 0,35 l, 1600 W, 230 V
1 406,29 zł/1l
492,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ninja AF400EU, Frytkownica na gorące powietrze, 9,5 l, Podwójny, Czarny, Obrotowy, Dotyk, Autonomiczny
971,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 996,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet

Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 16V
610,30 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Bardzo się cieszę, że znów mam mopa parowego Shark. Działa świetnie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
1 917,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 278,66 zł/1l

COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
409,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
-16,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
318,25 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
2 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
449,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
249,97 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
439,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
429,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
346,75 zł
-11,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,46 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
216,64 zł/1l

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(378)Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l

giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
469,39 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
361,99 zł
Sprzedawca: Lubluelu-DE
723,98 zł/1l

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Sprzedawca: Olvy

Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m
893,95 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
1 787,90 zł/1l

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,95 zł
-15,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,18 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Sprzedawca: Olvy