5,0



Na podstawie 2 opinii
ROBBYROB Woda destylowana 20-litrowy kanister Artykuł typu drop-on
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
98,50 zł
4,93 zł / 1l
+ 3000,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Woda destylowana i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
500 etykiet do wysyłki, 20 x 11 cm (4x6 cali) – samoprzylepne etykiety do wysyłki DHL, DPD, GLS, wykonane z papieru termicznego, przeznaczone do drukarek etykiet (500 sztuk, 1 opakowanie)51,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
14,67 zł/1l
73,33 zł
Sprzedawca: somnia24

EUROLUB Woda destylowana 25 litrów
4,88 zł/1l
121,98 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Destylowana woda demineralizowana 5L
4,40 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

Dobre i tanie 2214853009 Woda destylowana 2L
18,07 zł/1l
36,14 zł
Sprzedawca: M_plus_L

VELIND Woda destylowana
35,96 zł/1l
35,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Woda demineralizowana 5 litrów
21,80 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mill Clean Woda demineralizowana, 1,22 l
7,46 zł/1l
9,10 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Mill Clean Woda demineralizowana perfumowana Grejpfrut, 1,22 l
8,89 zł/1l
11,78 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,84 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Woda destylowana zdemineralizowana 12 l – czysta, do żelazek i samochodów, bez osadu wapiennego – GiDeli
7,08 zł/1l
89,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Aromatum Woda demineralizowana 20 l – woda destylowana do żelazek, akumulatorów, nawilżaczy powietrza
5,36 zł/1l
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Woda zdemineralizowana Neutral Kanister 5 litrów - Onyx
40,89 zł/1l
204,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

woda demineralizowana 1 litr beżowy
78,86 zł/1l
78,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

5L BITREX (Benzoesan denatonium) 20% w alkoholu etylowym – skażalnik alkoholu, środek zabezpieczający przed spożyciem, do IPA, MEK i denaturatu
179,80 zł/1l
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN

Special Ingredients Woda destylowana 5 l – woda demineralizowana, woda czysta, jakość spożywcza
223,92 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe

agipa 115450 agipa Versandetiketten, 75 x 34 mm, weiß, auf Rolle
185,10 zł
-39,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
145,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Etykiety wysyłkowe Etykiety termiczne 1000 etykiet 100x150mm
91,37 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Etykiety wysyłkowe Etykiety termiczne 2000 etykiet 100x150mm
151,92 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Z-3NP - Nalepki przesyłkowe „Ładunek łatwo tłukący się” - 75x105
0,99 zł
Sprzedawca: Kams
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda destylowana -
Gospodarstwo domowe: żelazka parowe, nawilżacze, odparowywacze kaloryferów, spryskiwanie roślin domowych - Samochód: uzupełnianie akumulatorów samochodowych, wycieraczek (zmieszanych ze spirytusem metylowym) i chłodnic samochodowych
-Laboratorium, kosmetyka, hobby i kemping
-Nie nadaje się do celów medycznych - Demineralizowana, czysta chemicznie - zgodnie z EN 285 i DIN 43530
-Napromieniowana UV
-Puste pojemniki można utylizować za pomocą pojemników na odpady "Green Dot"
- dejonizowana, napromieniowana UV, czysta chemicznie - zgodna z normami DIN 43 530 (VDE 0510) i EN 285 - do użytku domowego, hobbystycznego, kempingowego, samochodowego, laboratoryjnego itp.
- Bez osadów wapiennych
Dalsze właściwości techniczne:
- Pojemnik: kanister
dejonizowany, napromieniowany UV, chemicznie czysty zgodny z DIN 43 530 (VDE 0510) i EN 285 do użytku domowego, hobbystycznego, kempingowego, samochodowego, laboratoryjnego itp. nie osadza się kamień Cechy Zawartość: 20 l Pojemnik: kanister
20 l
- Zawartość
- 20 l
- Wymiary
- 250mm x220mm x420mm
- Producent
- Walter Schmidt Chemie
- Waga
- 19 kg
- EAN
- 4001068700204
- Numer producenta
- 1029000000
- Zawartość
- 20 l
- Wymiary
- 250mm x220mm x420mm
- Producent
- Walter Schmidt Chemie
- Waga
- 19 kg
- EAN
- 4001068700204
- Numer producenta
- 1029000000
Pasuje również do tego

2x dipos CC Apple iPad 11 Zoll A16 11. Gen 2025
113,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dipos

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

EUROLUB Woda destylowana 25 litrów
4,88 zł/1l
121,98 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
14,67 zł/1l
73,33 zł
Sprzedawca: somnia24

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

Destylowana woda demineralizowana 5L
4,40 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

Dobre i tanie 2214853009 Woda destylowana 2L
18,07 zł/1l
36,14 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Naturewater 3-stopniowa odwrócona osmoza RO - 190 l/dzień 50 GPD - Demineralizacja osmozy - System odwróconej osmozy Filtr do wody pitnej
196,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SWAREY S500 Przenośna elektrownia Power Station 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Ładowarka baterii Power Bank z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Power Box Power Bank
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Akarium 300 litrów, czarne, z szafką. Wymiary: 143,5 cm x 39 cm x 120,5 cm
3 670,70 zł
Sprzedawca: MonsterShop

Razor Power Core E90, Klasyczna hulajnoga, Czarny, Zielony, 16 km/h, 54 kg, 8 lat(a), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
797,00 zł
-32,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
765,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Scood

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Vasagle ULWS33BX, Półka pływająca, Do montażu na ścianie, Metal, Płyta wiórowa, Czarny, Brązowy, Uniwersalne, 5 kg
84,33 zł
Sprzedawca: Houseland

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Wodoodporne przezroczyste plandeki PCV Plandeki chroniące rośliny Zasłony przeciwdeszczowe Plandeka, 2m x4m Plandeka ochronna na meble ogrodowe, odporna na zimno, deszcz, przeciw zamarzaniu
40,12 zł/1m²
320,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Barcelona 180cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Biały Mat 1,8 m
799,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Kuchenka rakietowa Petromax rf33
678,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ProStore

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prosperplast Aqua Tower, 450 l, Antracyt, Woda deszczowa, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
725,88 zł
-44,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
680,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Płyn Do Chłodnic 5L Czerwony Jakość G12 -35°C Na Dodatkach Basf Radiator Coolant / Ma Professional
7,55 zł/1l
37,77 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Komink Prity K1D
2 304,87 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A+.
Od A++ do GSprzedawca: Jacobwarm

EASYmaxx 07787200125, Szary, 15 butel., 220 mm, 220 mm, 900 mm, 2,3 kg
226,85 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Generator wiatrowy 12 V 1200 W z regulatorem ładowania, 5-łopatowa turbina wiatrowa, miniaturowa latarnia, zestaw generatora turbiny wiatrowej, czysta
606,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

EMSA 509244, 1,2 l, Antracyt, Czarny, Stal nierdzewna, 6 h, 12 h
194,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plastik, Zielony, 1,3 kg
5,93 zł/1l
118,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Karl Krüger A26, 10 l, Okrągły, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna
151,77 zł
Sprzedawca: Di-Life

Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
385,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Idealny do gotowania na parze
Oceniono dnia 24 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Aromatum Woda demineralizowana 5 l – woda destylowana do żelazek, akumulatorów, nawilżaczy powietrza
61,25 zł
Sprzedawca: CSVK
12,25 zł/1l

EUROLUB Woda destylowana 5 litrów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
24,46 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
4,89 zł/1l

EUROLUB Woda destylowana 2 litry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,42 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
5,71 zł/1l