5,0



Na podstawie 3 opinii
Marabu 17030050970, Biały, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,03 zł
390,30 zł / 1l
+ 68,10 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Farby do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Marabu 115000000200 Marker tekstylny Marabu "Textile Marker", zestaw 10 sztuk46,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Marabu 1715000000087, Czarny, Zielony, Czerwony, Ultramarine, Biały, Żółty, Farby do ubrań, Płynny, 90 ml, 6 szt.800,11 zł/1l
72,01 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Marabu 1719000000084, Niebieski, Zielony, Farba w spraju, Płynny, 300 ml, 3 szt.232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 17150005032, Czerwony, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
587,20 zł/1l
29,36 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 1703000000082, Czarny, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
993,30 zł/1l
99,33 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 171950073, Czarny, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
345,10 zł/1l
34,51 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 171600096, Niebieski, Liliowy, Purpurowy, Różowy, Farby do ubrań, Płynny, 60 ml, 4 szt.
1 898,50 zł/1l
113,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Marabu Textil 070, 50 ml, Biały, Zmywalny, 1 szt.
553,00 zł/1l
27,65 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 1711000000080, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Żółty, Farby do ubrań, 15 ml, 4 szt.
4 718,00 zł/1l
70,77 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17160005232 Farba do tkanin Marabu "Textile", czerwona, 50 ml
1 241,00 zł/1l
62,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 17160075073, Czarny, Farby do ubrań, Płynny, 500 ml, 1 szt.
205,22 zł/1l
102,61 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

KREUL 91953, Biały, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
665,80 zł/1l
33,29 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biała
2 240,00 zł/1l
100,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 17140039784, Złoto, Metaliczny, Farby do ubrań, Płynny, 15 ml, 1 szt.
5 762,00 zł/1l
86,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Marabu 17820009073, Czarny, Farby do ubrań, Twardy, 25 ml, 1 szt.
2 564,80 zł/1l
64,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Marabu 1703000000081, Czarny, Purpurowy, Żółty, Farby do ubrań, 3 szt.
98,14 zł
Sprzedawca: MATFEL

Pebeo Setasilk, 45 ml, 05 Mohnrot
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 1716000000087, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Farby do ubrań, Płynny, 90 ml, 6 szt.
800,11 zł/1l
72,01 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 1108 05 000 Mattlack 50 ml(P)
1 083,00 zł/1l
54,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu do it, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 150 ml, 1 szt.
333,53 zł/1l
50,03 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Farby do ubrań
- Kolor farby:
- Biały
- Kolor produktu:
- Czarny, Przezroczysty, Biały
- Barwa:
- 970
- Zmywalny:
- Tak
- Maksymalna temperatura prania:
- 40 °C
- Pojemność:
- 100 ml
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
na bazie wody, do ciemnych wykończeń i miękkich tkanin niewymagających płukania, odporny na pranie w temperaturze do 40 stopni, o wysokiej lepkości, odporny na światło, mieszalny, matowe kolory,
- Zawartość
- 100 ml
- Kolor
- Biały
- Producent
- Marabu
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4007751733139
- Numer producenta
- 17030050970
- Zawartość
- 100 ml
- Kolor
- Biały
- Producent
- Marabu
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4007751733139
- Numer producenta
- 17030050970
Uwaga!
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Marabu 17030050974, Czarny, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
390,30 zł/1l
39,03 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 17030050956, Cyjan, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
390,30 zł/1l
39,03 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 17030050913, Czerwony, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
390,30 zł/1l
39,03 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 1703000000082, Czarny, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
993,30 zł/1l
99,33 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 17150005032, Czerwony, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
587,20 zł/1l
29,36 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 0118000000080, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Różne kolory, 5 kol., 3 mm, Tkanina, 5 szt.
1 537,20 zł/1kg
76,86 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 17030050919, Żółty, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
405,40 zł/1l
40,54 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 17150005073, Czarny, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 1715 05 021 Textile plus średnio żółty 50 ml
1 332,00 zł/1l
66,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 17030050914, Purpurowy, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
1 059,40 zł/1l
105,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Regał VASAGLE Półka stojąca, metalowa rama, gabinetowa, stabilna
439,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Decola Acrylic Textile Paint Set | 12x20 Ml Farby do tkanin zmywalne w pralce | Made by Nevskaya Palitra
93,53 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Marabu 17030050960, Zielony, Farby do ubrań, 100 ml, 1 szt.
405,40 zł/1l
40,54 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 171600096, Niebieski, Liliowy, Purpurowy, Różowy, Farby do ubrań, Płynny, 60 ml, 4 szt.
1 898,50 zł/1l
113,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Marabu 171950073, Czarny, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
345,10 zł/1l
34,51 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 070, 50 ml, Biały, Zmywalny, 1 szt.
553,00 zł/1l
27,65 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 1711000000080, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Żółty, Farby do ubrań, 15 ml, 4 szt.
4 718,00 zł/1l
70,77 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 0314000000002, Beżowy, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Żółty, Farby do ubrań, 10 szt.
1 793,33 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 1716000000087, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Farby do ubrań, Płynny, 90 ml, 6 szt.
800,11 zł/1l
72,01 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 17160005232 Farba do tkanin Marabu "Textile", czerwona, 50 ml
1 241,00 zł/1l
62,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 17160075073, Czarny, Farby do ubrań, Płynny, 500 ml, 1 szt.
205,22 zł/1l
102,61 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Textilspray Fashion Set 3tlg.
232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 17150005015, Zielony, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 0308000000001, Czarny, Niebieski, Zielony, Różowy, Czerwony, Żółty, Farby do ubrań, 80 ml, 6 szt.
1 083,25 zł/1l
86,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 173000000060 Rama do sitodruku Marabu (szer.) 250 x (gł.) 188 x (wys.) 5 mm
69,36 zł
Sprzedawca: TR8

Marabu 17150005030, Czerwony, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 021, 50 ml, Żółty, Zmywalny, 1 szt.
553,00 zł/1l
27,65 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Materac ortopedyczny z zimnej pianki z 7 strefami | 140x200 H2 & H3 - optymalne wrażenia ze snu dzięki doskonałemu rozkładowi nacisku
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Czarny, Biały
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Czarny, Biały
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Kolor Czarny, Biały
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Nordatech

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
212,05 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 823,53 zł/1kg

Simplicol 1708, Niebieski, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 000,00 zł/1kg

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,87 zł/1kg

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
33,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,00 zł/1l

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,07 zł/1l

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,87 zł/1l

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
93,87 zł/1l

Kreul Javana Farba do tkanin Vanille 50 ml 1 szt.
14,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
277,80 zł/1l

Barwnik do tkanin Motylek (Wrzosowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Czarna farba plakatowa 250 ml (Artykuły szkolne i papiernicze, Kolory)
19,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
78,52 zł/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,07 zł/1kg

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml Gold 130
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml White 102
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l