4,8



Na podstawie 9 opinii
Elizabeth Arden White Tea, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Szałwia muszkatołowa, Mandarynka, Morski, Irys, Herbata, Kumpel, Różowy, Piżmo, Ambrette, Tonkowiec wonny, Drewniany
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
104,97 zł
2 099,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera 212 NYC Men, Mężczyźni, 200 ml, Bergamotka, Flower Stems & Bergamot, Gardena, Jaśmin, Gardenia & Jasmine2 003,50 zł/1l
400,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cardamom seeds, Iris, Wetiwer5 436,00 zł/1l
543,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 986,50 zł/1l
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 042,00 zł/1l
104,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Woda toaletowa, 100ml
1 130,60 zł/1l
113,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 100ml
1 142,40 zł/1l
114,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 szt.
1 260,20 zł/1l
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Red Door woda toaletowa dla kobiet 50 ml
4 090,40 zł/1l
204,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Elizabeth Arden Sunflowers Spray Naturel, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Melon, Osmantus, Brzoskwinia, Bergamot, Melon, Peach (fruit), Osmanthus, Cyklamen, Jaśmin
1 118,00 zł/1l
55,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
717,30 zł/1l
71,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea Lotus, Woda toaletowa, 100ml
611,20 zł/1l
61,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden, Sunflowers, Mist Spray, 236 ml
210,17 zł/1l
49,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
664,40 zł/1l
66,44 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Red Door, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Miodowy, Mech dębowy, Drzewo sandałowe
1 377,00 zł/1l
137,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
1 042,00 zł/1l
104,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom Woda toaletowa, 30ml
3 626,67 zł/1l
108,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily EDT 50ml
2 243,20 zł/1l
112,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Eau Florale woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 851,80 zł/1l
92,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea Mgiełka do ciała 236ml
185,50 zł/1l
44,52 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Elizabeth Arden White Tea Eau de Toilette
Elizabeth Arden White Tea to lekki i elegancki damski zapach o świeżej, kwiatowej i przyjemnie ciepłej kompozycji. Harmonijna mieszanka łączy w sobie nuty cytrusów i herbaty z kwiatowymi i delikatnymi, drzewno-piżmowymi akcentami.
Zapach otwiera się nutami włoskiej mandarynki, szałwii muszkatołowej i świeżymi akcentami. W sercu rozwijają się biała herbata, yerba mate, biała irysa i kwiatowe nuty. Ciepłe nuty drzewne, fasola tonka i piżmo dopełniają kompozycję, nadając jej delikatny i elegancki charakter.
- Woda toaletowa dla kobiet
- Świeża, kwiatowa i ciepła kompozycja zapachowa
- Z charakterystycznymi nutami białej herbaty
- Z kwiatowymi, drzewnymi i piżmowymi akcentami
- Lekki i elegancki zapach idealny na co dzień
- Przeznaczony do codziennego użytku
Składniki (INCI):
ALCOHOL DENAT., WATER/AQUA/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYLENE GLYCOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CITRONELLOL, COUMARIN, FARNESOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, EXT. VIOLET 2
Informacje dotyczące alergii i tolerancji:
Produkt zawiera substancje zapachowe. W zależności od receptury, mogą występować substancje zapachowe, które muszą być wymienione na etykiecie, takie jak limonen, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna lub farnesol. Mogą one powodować reakcje alergiczne u osób wrażliwych. Osoby z znanymi alergiami na substancje zapachowe powinny dokładnie sprawdzić listę składników na opakowaniu przed użyciem. W przypadku podrażnień skóry należy przerwać stosowanie.
Sposób użycia:
W razie potrzeby spryskać skórę, najlepiej na miejsca, gdzie krew krąży, takie jak szyja i nadgarstki. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie nakładać na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Ostrzeżenie:
Substancja łatwopalna. Trzymać z dala od źródeł ciepła, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie spryskiwać w oczy. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 50 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Szałwia muszkatołowa, Mandarynka, Morski
- Główne nuty zapachowe serca:
- Irys, Herbata, Kumpel, Różowy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Piżmo, Ambrette, Tonkowiec wonny, Drewniany
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL DENAT., WATER/AQUA/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYLENE GLYCOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CITRONELLOL, COUMARIN, FARNESOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, EXT. VIOLET 2 (CI 60730).
jpg ELIZABETH ARDEN White Tea EDT 50ml Elizabeth Arden 085805557324
Producent: ELIZABETH ARDEN
Rodzaj: woda toaletowa
Pojemność: 50ml
White Tea to drzewno - kwiatowo - piżmowa kompozycja dla kobiet. Twórcami są Rodrigo Flores-Roux, Guillaume Flavigny i Caroline Sabas.
Nuty zapachowe:
-nuty głowy: mandarynka, szałwia muszkatołowa, paproć i nuty morskie;
-nuty serca: biała herbata, mate i biały irys;
-nuty podstawy: bursztyn, ambrette (piżmian właściwy), fasolka tonka i egzotyczne drzewa
White Tea to woda toaletowa od marki /Elizabeth Arden. Kompozycja zapachowa o drzewno-piżmowo-kwiatowym aromacie. Wydana w 2017 roku. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: /mandarynka, szałwia muszkatołowa, paproć, nuty morskie
Nuta serca: /biała herbata, mate, biały irys
Nuta bazy: /bursztyn, ambrette, fasolka tonka, drzewo egzotyczne
White Tea z tytułowej kolekcji to piżmowy, orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet. Głowa zawiera mandarynkę, szałwię piżmową, paproć i akordy morskie. W sercu wyczujemy mate, białą herbatę i białego irysa. Kompozycję dopełnia połączenie ambry, piżma hibiskusa, bobu tonka i egzotycznego drewna.Wprowadzony na rynek w 2017 roku.
Ten nowy zapach zaprasza do delektowania się elegancką kobiecością dzięki mieszance piżmowych, drzewnych kwiatów. Otwarcie składa się z musującej włoskiej mandarynki i bujnego akordu morskiej bryzy. Nuta serca z ekstraktu z białej herbaty, absolutu róży tureckiej i absolutu mate Paraguay prowadzi do zmysłowego absolutu ambrette z drzewa Madras
Perfumy damskie White Tea
Elizabeth Arden
EDT 50 mlPozwólzaskoczyć się w m perfum
om damskim White TeaElizabeth Arden EDT i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: White Tea
Elizabeth Arden White Tea.
Woda toaletowa dla kobiet.
50 ml
White Tea marki Elizabeth Arden to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. White Tea został wydany w 2017 roku, a jego twórcą jest Rodrigo Flores-Rue. Nutami głowy są nuty morskie, paproć, mandarynka i szałwia; nutami serca są biała herbata, biały irys i mate; nutami bazy są ambrette (malwa piżmowa), egzotyczne nuty drzewne, fasolka tonka i ambra.
Kwiatowy zapach dla kobiet.
Nuty zapachowe:
nuty głowy: szałwia, nuty morskie, mandarynka, fern
nuty serca: biała herbata, biały irys, yerba mate
nuty bazy: ambra, fasola Tonka, drzewa egzotyczne
Woda toaletowa Elizabeth Arden White Tea inspirowana jest zapachem białej herbaty. Wyjątkowy, a jednocześnie prosty i naturalny zapach White Tea przeniesie Cię do kwiatowego ogrodu, gdzie wokół poczujesz odurzające kwiaty. Kompozycję otwierają musujące akordy pomarańczy wraz z nutami morskimi. Ekstrakt z białej herbaty i maté podkreślają Twoją kobiecość. Egzotyczne drewno, bursztyn i bób tonka dopełniają tę harmonijną kompozycję. Elizabeth Arden White Tea to ucieczka dla zmysłów. Rozkoszuj się filiżanką białej herbaty, błękitnym niebem i daj się ponieść harmonijnym nutom wody toaletowej White Tea. Woda toaletowa dla kobiet Elizabeth Arden White Tea została wprowadzona na rynek w 2017 roku.
Woda toaletowa White Tea marki Elizabeth Arden została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
White Tea marki Elizabeth Arden to woda toaletowa dla kobiet z rodziny drzewno-kwiatowej. Naturalne i spontaniczne proste perfumy, bez bogactwa i zmysłowości, które zachęcają nas do cieszenia się małymi przyjemnościami życia, oglądania morza, dobrej książki, pięknego zachodu słońca lub po prostu łyka kawy, małych rutynowych chwil, które dają nam ogromne chwile przyjemności. Zapach ten został stworzony w 2017 roku przez perfumiarzy Rodrigo Flores-Roux, Guillaume Flavigny i Caroline Sabas. Jest to zapach o "czystym zapachu", świeżo wypranej pościeli, noworodka, zapach, który nie męczy, jest wygodny i przyjemny, idealny na każdą porę dnia, ponieważ pomaga nam uciec i stworzyć spokojną i odpowiednią atmosferę do rozkoszowania się sobą.
Elizabeth Arden White Tea. Odpowiedni dla: Kobiety, Pojemność (ml): 50 ml, Rodzaj butelki: Butelka bez możliwości ponownego napełnienia
E.Arden White Tea Edt Spray
Elizabeth Arden biała herbata woda toaletowa 50 ml
Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa spray 50ml
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, kompozycja zapachowa, woda, limonene, linalol, cytral, geraniol, citronellol.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 008580555732485805557324085805557324
- Numer producenta
- A0106573
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, kompozycja zapachowa, woda, limonene, linalol, cytral, geraniol, citronellol.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 008580555732485805557324085805557324
- Numer producenta
- A0106573
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 042,00 zł/1l
104,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
209,06 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Lampa stołowa LED Pina Pro, ciemnoszara, akumulatorowa i ściemnialna, bezprzewodowa, szafranowa, 2200-2700-3000K
454,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SOLOLED

Sony Interactive Entertainment Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, Powyżej 13 lat, Do pobrania
312,03 zł
-22,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
290,00 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Elizabeth Arden White Tea, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Szałwia muszkatołowa, Mandarynka, Morski, Irys, Kumpel, Różowy, Herbata, Ambrette, Piżmo, Tonkowiec wonny, Drewniany
2 733,00 zł/1l
81,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Słoiczek
236,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Gumowa szczotka Click System
48,85 zł
Sprzedawca: Lumarko

Mattel Games 52370, Gra karciana, 7 lat(a), Gra rodzinna
76,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

VidaXL 244022, Biały
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

SONGMICS Ławka 110 cm z miejscem do przechowywania, składane siedzisko, podnóżek, jasnoszary
240,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

COSTWAY parasol Hawaje, parasol plażowy PP-słomiany uchylny, parasol ogrodowy regulowana wysokość, ochrona UV, parasol pp-słomiany z torbą do przenoszenia
177,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
687,00 zł/1l
68,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 100ml
1 142,40 zł/1l
114,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Ariana Grande Ari, Kobiety, 100 ml, Spray
1 719,60 zł/1l
171,96 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Woda toaletowa, 100ml
1 130,60 zł/1l
113,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 426,00 zł/1l
142,60 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 szt.
1 260,20 zł/1l
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Red Door woda toaletowa dla kobiet 50 ml
4 090,40 zł/1l
204,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Elizabeth Arden Green Tea Lotus, Woda toaletowa, 100ml
611,20 zł/1l
61,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
22%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemny, świeży zapach
Zawartość 0,05 l
Używam tych perfum od dłuższego czasu, podoba mi się świeży, przyjemny zapach, który utrzymuje się przez długi czas i nie jest przytłaczający
Oceniono dnia 1 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
White Tea od Room de Toilette Spray
Zawartość 0,05 l
White Tea to bardzo przyjemny zapach, który długo się utrzymuje
Oceniono dnia 17 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczone zgodnie z zamówieniem
Zawartość 0,03 l
Zapach jest bardzo dobry
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,03 l
Wszystko zgodnie z opisem
Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 10 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l