Najważniejsze informacje w skrócie

  • To woda toaletowa stworzona specjalnie dla kobiet.
  • Ciesz się lekkim i eleganckim zapachem, idealnym na co dzień.
  • Odkryj świeżą, kwiatową i przyjemnie ciepłą kompozycję z charakterystycznymi nutami białej herbaty.
  • Zachwyć się harmonijną mieszanką cytrusów, kwiatów, drzewa i piżma.
  • Pojemność 100 ml zapewni Ci długotrwałe doznania.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

104,20 zł

1 042,00 zł / 1l

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
2 624,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml
7 922,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Yvresse woda toaletowa dla kobiet 80 ml
Yves Saint Laurent Yvresse woda toaletowa dla kobiet 80 ml
5 408,88 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
432,71 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Korres Avgoustos EDT 50 ml UNISEX
Korres Avgoustos EDT 50 ml UNISEX
1 950,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
101,31 zł
-3,81 zł
97,50 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Szałwia muszkatołowa, Mandarynka, Morski, Irys, Herbata, Kumpel, Różowy, Piżmo, Ambrette, Tonkowiec wonny, Drewniany
Elizabeth Arden White Tea, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Szałwia muszkatołowa, Mandarynka, Morski, Irys, Herbata, Kumpel, Różowy, Piżmo, Ambrette, Tonkowiec wonny, Drewniany
2 099,40 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
104,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Woda toaletowa, 100ml
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Woda toaletowa, 100ml
1 130,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
113,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 szt.
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 szt.
1 260,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 100ml
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 100ml
1 142,40 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
114,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Red Door woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Elizabeth Arden Red Door woda toaletowa dla kobiet 50 ml
4 090,40 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
204,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Sunflowers Spray Naturel, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Melon, Osmantus, Brzoskwinia, Bergamot, Melon, Peach (fruit), Osmanthus, Cyklamen, Jaśmin
Elizabeth Arden Sunflowers Spray Naturel, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Melon, Osmantus, Brzoskwinia, Bergamot, Melon, Peach (fruit), Osmanthus, Cyklamen, Jaśmin
1 118,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 52
55,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Green Tea Lotus, Woda toaletowa, 100ml
Elizabeth Arden Green Tea Lotus, Woda toaletowa, 100ml
611,20 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
61,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Red Door, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Miodowy, Mech dębowy, Drzewo sandałowe
Elizabeth Arden Red Door, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Miodowy, Mech dębowy, Drzewo sandałowe
1 377,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
137,70 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Eau Florale woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 851,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
92,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom Woda toaletowa, 30ml
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom Woda toaletowa, 30ml
3 626,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
108,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
1 042,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
104,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily EDT 50ml
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily EDT 50ml
2 243,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
112,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden, Sunflowers, Mist Spray, 236 ml
Elizabeth Arden, Sunflowers, Mist Spray, 236 ml
210,17 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
49,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 30 ml
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 30 ml
2 720,67 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
81,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 100ml
Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 100ml
1 400,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
140,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
717,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
71,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Elizabeth Arden White Tea Eau de Toilette

Elizabeth Arden White Tea to lekki i elegancki damski zapach o świeżej, kwiatowej i przyjemnie ciepłej kompozycji. Harmonijna mieszanka łączy w sobie nuty cytrusów i herbaty z kwiatowymi i delikatnymi, drzewno-piżmowymi akcentami.

Zapach otwiera się nutami włoskiej mandarynki, szałwii muszkatołowej i świeżymi akcentami. W sercu rozwijają się biała herbata, yerba mate, biała irysa i kwiatowe nuty. Ciepłe nuty drzewne, fasola tonka i piżmo dopełniają kompozycję, nadając jej delikatny i elegancki charakter.

  • Woda toaletowa dla kobiet
  • Świeża, kwiatowa i ciepła kompozycja zapachowa
  • Z charakterystycznymi nutami białej herbaty
  • Z kwiatowymi, drzewnymi i piżmowymi akcentami
  • Lekki i elegancki zapach idealny na co dzień
  • Przeznaczony do codziennego użytku

Składniki (INCI):

ALCOHOL DENAT., WATER/AQUA/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYLENE GLYCOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CITRONELLOL, COUMARIN, FARNESOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, EXT. VIOLET 2

Informacje dotyczące alergii i tolerancji:
Produkt zawiera substancje zapachowe. W zależności od receptury, mogą występować substancje zapachowe, które muszą być wymienione na etykiecie, takie jak limonen, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna lub farnesol. Mogą one powodować reakcje alergiczne u osób wrażliwych. Osoby z znanymi alergiami na substancje zapachowe powinny dokładnie sprawdzić listę składników na opakowaniu przed użyciem. W przypadku podrażnień skóry należy przerwać stosowanie.

Sposób użycia:
W razie potrzeby spryskać skórę, najlepiej na miejsca, gdzie krew krąży, takie jak szyja i nadgarstki. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie nakładać na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Ostrzeżenie:
Substancja łatwopalna. Trzymać z dala od źródeł ciepła, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie spryskiwać w oczy. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.



Woda toaletowa dla kobiet
mandarynka, szałwia muszkatołowa, paproć, woda morska
herbata, mate, irys
bursztyn, piżmo, nasiona hibiskusa, bób tonka, nuty drzewne



White Tea z tytułowej kolekcji to piżmowy, orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet. Głowa zawiera mandarynkę, szałwię piżmową, paproć i akordy morskie. W sercu wyczujemy mate, białą herbatę i białego irysa. Kompozycję dopełnia połączenie ambry, piżma hibiskusa, bobu tonka i egzotycznego drewna.Wprowadzony na rynek w 2017 roku.



Perfumy damskie White Tea

Elizabeth Arden

EDT 100 mlPozwól

zaskoczyć się w m perfum

om damskim White Tea

Elizabeth Arden EDT i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!


  • Płeć:
    • Kobiety
    • Unisex
  • Typ: EDT (woda toaletowa)
  • Nazwa perfum: White Tea


Zapach ten został stworzony przez House of Elizabeth Arden wraz z perfumiarzami Rodrigo Flores Roux Guillaume Flavigny i Caroline Sabas. Został wydany w 2017 roku jako niezwykle świeże, ciepłe kwiatowe perfumy dla kobiet. Klasyczny ziołowy zapach z egzotycznymi nutami, który oferuje ekscytujące doznania



Pozwól, aby w Parfum Elizabeth Arden EDT White Tea (100 ml) zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Elizabeth Arden!



  • Płeć: Dama
  • Typ: EDT (woda toaletowa)
  • Nazwa zapachu: White Tea
  • Pojemność: 100 ml
Od 41,74 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]



Kwiatowy zapach dla kobiet.


Nuty zapachowe:

nuty głowy: szałwia, nuty morskie, mandarynka, fern

nuty serca: biała herbata, biały irys, yerba mate

nuty bazy: ambra, fasola Tonka, drzewa egzotyczne



Woda toaletowa White Tea marki Elizabeth Arden została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Przygotowany przez ekspertów w organiczny i prosty sposób, White Tea to wykwintny, delikatny zapach, który zachęca do delektowania się chwilą i zatracenia się w ciepłych wspomnieniach. Rodzina zapachowa: drzewno-kwiatowo-piżmowa. Nutami głowy są włoska mandarynka, esencja szałwii, morska bryza i japońska biała paproć, nutami serca są ekstrakt z białej herbaty, absolut mate, akord białego irysa i akord sapucaia, a nutami bazy są: Madras Wood, Hibiscus Seed Absolute, Tonka Bean Absolute z Wenezueli, Ambermax i Musk Trio (Velvione).

Elizabeth Arden White Tea. Odpowiedni dla: Kobiety, Pojemność (ml): 100 ml, Rodzaj butelki: Butelka bez możliwości ponownego napełnienia

E.Arden White Tea Edt Spray

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa spray 100ml
Model
White Tea
Waga
0.31 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Alkohol denaturowany, woda (Aqua), kompozycja zapachowa, glikol butylenowy, ekstrakt z liści kamelii chińskiej, glikol propylenowy, cytronellol, kumaryna, farnesol, geraniol, limonene, linalol, butyl metoksydibenzoilometan, etyloheksylowy metoksycynamat, etyloheksylowy salicylan, barwnik VILET 2
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
85805557331
0085805557331
085805557331
Numer producenta
G0023845442

Model
White Tea
Waga
0.31 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Alkohol denaturowany, woda (Aqua), kompozycja zapachowa, glikol butylenowy, ekstrakt z liści kamelii chińskiej, glikol propylenowy, cytronellol, kumaryna, farnesol, geraniol, limonene, linalol, butyl metoksydibenzoilometan, etyloheksylowy metoksycynamat, etyloheksylowy salicylan, barwnik VILET 2
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
85805557331
0085805557331
085805557331
Numer producenta
G0023845442
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Słoiczek
Elizabeth Arden White Tea, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Słoiczek
236,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Woda toaletowa, 100ml
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Woda toaletowa, 100ml
1 130,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
113,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 426,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
142,60 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Szałwia muszkatołowa, Mandarynka, Morski, Irys, Kumpel, Różowy, Herbata, Ambrette, Piżmo, Tonkowiec wonny, Drewniany
Elizabeth Arden White Tea, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Szałwia muszkatołowa, Mandarynka, Morski, Irys, Kumpel, Różowy, Herbata, Ambrette, Piżmo, Tonkowiec wonny, Drewniany
2 733,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
81,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden Green Tea Lotus, Woda toaletowa, 100ml
Elizabeth Arden Green Tea Lotus, Woda toaletowa, 100ml
611,20 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
61,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 141
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 szt.
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 szt.
1 260,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
654,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
65,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 505
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic
Zdjęcie produktu dla ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
687,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
68,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 365,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 160
136,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lalique de Lalique Woda perfumowana, 100ml
Lalique de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 040,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
108,40 zł
-4,35 zł
104,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 446
518,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 220
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Clinique Happy Heart, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
Clinique Happy Heart, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
1 176,70 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
117,67 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów płaskich MaxiClean z wiadrem czyszczącym 2 w 1 Zestaw mopów 5,7 l Mop podłogowy Mop System czyszczenia 360°
Zestaw mopów płaskich MaxiClean z wiadrem czyszczącym 2 w 1 Zestaw mopów 5,7 l Mop podłogowy Mop System czyszczenia 360°
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
103,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Multiple views of a gray patio umbrella, including one open and two closed.
Yaheetech Parasol ogrodowy ø 270 cm Parasol ogrodowy Składany parasol rynkowy Parasol z mechanizmem korbowym
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 214
159,00 zł
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Zdjęcie produktu dla Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
558,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1029
55,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Brita 1023120, 3 szt., Brita, Kartridż
Brita 1023120, 3 szt., Brita, Kartridż
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 776
159,19 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Gillette - Gillette Fusion ProGlide Power (8 pcs) - Replacement heads
Gillette - Gillette Fusion ProGlide Power (8 pcs) - Replacement heads
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 99
194,29 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Wader Mega Bouwblokken 24 Stuks
Wader Mega Bouwblokken 24 Stuks
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
282,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moschino Funny!, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Pomarańczowy, Różowy pieprz, Porzeczka, Zielona herbata, Jaśmin, Piwonia, Fioletowy, Ambra, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
Moschino Funny!, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Pomarańczowy, Różowy pieprz, Porzeczka, Zielona herbata, Jaśmin, Piwonia, Fioletowy, Ambra, Cedr, Piżmo, Mech dębowy
988,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 118
98,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Adormii o mocy ssania 50000 Pa, z czasem pracy 60 minut, funkcją parkowania, idealny do domów z zwierzętami, bezprzewodowy, z szczotką zapobiegającą plątaniu włosów
Odkurzacz akumulatorowy Adormii o mocy ssania 50000 Pa, z czasem pracy 60 minut, funkcją parkowania, idealny do domów z zwierzętami, bezprzewodowy, z szczotką zapobiegającą plątaniu włosów
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 266
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Uchwyt Na Rolki Toaletowe Ecence + 2 Haki Na Ręczniki, Montaż Bez Wiercienia, Chrom
Uchwyt Na Rolki Toaletowe Ecence + 2 Haki Na Ręczniki, Montaż Bez Wiercienia, Chrom
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
235,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Poduszka ortopedyczna 40x80 z pianką z pamięcią kształtu dla indywidualnego komfortu snu
Poduszka ortopedyczna 40x80 z pianką z pamięcią kształtu dla indywidualnego komfortu snu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
239,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 937
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Recenzje klientów

Na podstawie 61 opinii
Oceniono dnia 21 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
5 gwiazdek za zapach
Oceniono dnia 2 czerwca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetne perfumy
Oceniono dnia 26 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko idealnie
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super obsługa
Oceniono dnia 25 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobre perfumy, dobra i szybka dostawa
Oceniono dnia 7 września 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo bardzo pozytywny
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dostawa
Oceniono dnia 2 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Elizabeth arden white tea woda toaletowa
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy
Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk, Obraz wygenerowany przez AI
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.
Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml
John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MEXX Fresh Woman EDT 15ml
MEXX Fresh Woman EDT 15ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.
Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop
Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l