4,8



Na podstawie 9 opinii
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Woda toaletowa, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
113,06 zł
1 130,60 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml3 902,50 zł/1l
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Mexx Wild woda toaletowa spray 40 ml5 439,00 zł/1l
217,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Heritage, Woda toaletowa, 100ml3 410,20 zł/1l
341,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Prada L'Homme Woda toaletowa, 150ml3 848,33 zł/1l
577,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 043,50 zł/1l
104,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden 0085805230142, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Herbata, Porzeczka, Różowy, Piwonia, Szałwia muszkatołowa, Piżmo, Tonkowiec wonny, Bursztyn
2 758,67 zł/1l
82,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 szt.
1 260,20 zł/1l
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 100ml
1 139,40 zł/1l
113,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily EDT 50ml
1 969,60 zł/1l
98,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Red Door woda toaletowa dla kobiet 50 ml
3 658,20 zł/1l
182,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 30 ml
2 720,67 zł/1l
81,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

E. Arden, Green Tea Lotus, woda toaletowa w sprayu
655,90 zł/1l
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Sunflowers Spray Naturel, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Melon, Osmantus, Brzoskwinia, Bergamot, Melon, Peach (fruit), Osmanthus, Cyklamen, Jaśmin
1 118,00 zł/1l
55,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
1 040,50 zł/1l
104,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
591,90 zł/1l
59,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom Woda toaletowa, 30ml
3 528,00 zł/1l
105,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden, Sunflowers, Mist Spray, 236 ml
210,17 zł/1l
49,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche woda toaletowa dla kobiet 50 ml
2 545,00 zł/1l
127,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Eau Florale woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 851,80 zł/1l
92,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea Eau Lilac woda toaletowa spray (100 ml)
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose EDT 100ml
Elizabeth Arden
085805228422
White Tea Wild Rose to woda toaletowa od marki Elizabeth Arden. Kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2019 roku. Słodki zapach wywołujący uśmiech na twarzy.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: biała herbata, czerwona porzeczka, kwiat gruszy, palmarosa
Nuta serca: róża bułgarska, róża turecka, piwonia, szałwia muszkatołowa
Nuta bazy: piżmo, mate, bursztyn, fasolka tonka
Woda toaletowa dla kobiet
herbata,kwiat gruszy,czerwona porzeczka,zapach martina
róża,róża,piwonia,szałwia piżmo
piżmo,mate,bób tonka,bursztyn
White Tea Wild Rose z kolekcji White Tea to kwiatowy zapach dla kobiet. Głowa zawiera białą herbatę, kwiat gruszy, czerwoną porzeczkę i trawę o zapachu palmarosy. W sercu wyczujesz bułgarską i turecką różę, piwonię i szałwię piżmową. Kompozycję dopełniają piżmo, mate, bób tonka i bursztyn. Premiera w 2019 roku.
White Tea Wild Rose został wydany w 2019 roku i jest zachwycającym kwiatowym zapachem dla kobiet od projektantki mody Elizabeth Arden. Zapach ten jest nieinwazyjny dzięki unikalnej mieszance elementów, które równoważą nuty kwiatowe. Otwiera się górnymi nutami białej herbaty, kwiatu gruszki i czerwonej porzeczki, podczas gdy serce kwitnie bułgarską i turecką szałwią muszkatołową i czerwoną piwonią
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose.
Woda toaletowa dla kobiet.
100 ml
Kwiatowy zapach dla kobiet
Nuty zapachowe:
Nuty Głowy: biała herbata, czerwona porzeczka, kwiat gruszy, palmarosa
Nuty Serca: piwonia, róża bułgarska, róża turecka, szałwia
Nuty Bazy: bursztyn, fasola tonka, piżmo, yerba mate
Woda toaletowa White Tea Wild Rose marki Elizabeth Arden została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose woda toaletowa 100 ml spray White Tea Wild Rose marki Elizabeth Arden to zapach z rodziny kwiatowej, przeznaczony dla kobiet. Zawiera nuty białej herbaty, bułgarskiej róży, czerwonej porzeczki, piwonii, piżma, mate, bursztynu, bobu tonka, kwiatu gruszy, szałwii muszkatołowej i palmarosy. White Tea Wild Rose został założony przez Elizabeth Arden w 2019 roku.
- Model
- White Tea Wild Rose
- Waga
- 0.2 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Benzoesan etylu, Aldehyd heksylowy, Olejek z róż, Styral, Aldehyd cynamonowy, Octan izoamylu, Aldehyd anisylo-p-metoksybenzoesowy, Octan dodecylovanillinowy, Aldehyd fenylooctowy, Estragol, Metoksydifenylometan, Aldehyd mirystynowy, Octan metylowy, Alkohol benzylowy, Alkohol witaminowy, Cynamonitr, Vanilina, Anetol, Fosfolipidy, Kamforan
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 858052284220085805228422085805228422
- Numer producenta
- A0117984
- Model
- White Tea Wild Rose
- Waga
- 0.2 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Benzoesan etylu, Aldehyd heksylowy, Olejek z róż, Styral, Aldehyd cynamonowy, Octan izoamylu, Aldehyd anisylo-p-metoksybenzoesowy, Octan dodecylovanillinowy, Aldehyd fenylooctowy, Estragol, Metoksydifenylometan, Aldehyd mirystynowy, Octan metylowy, Alkohol benzylowy, Alkohol witaminowy, Cynamonitr, Vanilina, Anetol, Fosfolipidy, Kamforan
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 858052284220085805228422085805228422
- Numer producenta
- A0117984
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 szt.
1 260,20 zł/1l
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 043,50 zł/1l
104,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rotho Twist, 50 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 298 mm
73,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 100ml
1 139,40 zł/1l
113,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose, Kobiety, Letnie, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., WATER/AQUA/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYLENE GLYCOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT,...
2 545,00 zł/1l
127,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 180,60 zł/1l
146,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 424,00 zł/1l
142,40 zł
Sprzedawca: Tersorte

ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
687,00 zł/1l
68,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 980,00 zł/1l
119,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 195,00 zł/1l
119,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
1 040,50 zł/1l
104,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Sarah Jessica Parker Lovely Woda perfumowana, 200ml
751,85 zł/1l
150,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Słoiczek
235,65 zł/1l
94,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

6 dwuściennych szklanek do cappuccino 200 ml szklanki do kawy szklanki do herbaty szklanki do napojów
127,53 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Clinique Happy Heart, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Hiacynt, Drzewo sandałowe
2 450,60 zł/1l
122,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 510,20 zł/1l
175,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Escada Magnetism Woda perfumowana, 75ml
1 501,33 zł/1l
112,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
722,11 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Juicy Couture, I Am Juicy Couture, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
2 653,33 zł/1l
79,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 100ml
1 285,00 zł/1l
128,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
1 085,40 zł/1l
108,54 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

E. Arden, Green Tea Lotus, woda toaletowa w sprayu
655,90 zł/1l
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
22%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kobiecy zapach
Zawartość 0,1 l
Bardzo pochlebny, nie ostry, natrętny zapach. Aromat róży jest również bardzo przyjemny. Zapach na każdy dzień.
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach
Zawartość 0,1 l
Piękny zapach
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,03 l
Wszystko zgodnie z opisem
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 17 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 17 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 6 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
206,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 067,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l