5,0



Na podstawie 3 opinii
Güthart Back Decor figurki cukrowe tęcza i jednorożce 17g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,00 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Dekoracje tortów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dekoracja tortu jednorożec tęczowy tort urodzinowy dziewczynka268,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
17-częściowa dekoracja tortu tort urodzinowy różowy złoty brokatowy topper do babeczek215,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Dekoracja tortu na baby shower dekoracja tortu na baby shower dekoracja tortu na baby shower222,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Jednorożec dekoracja na tort urodzinowy dekoracja na tort z okazji urodzin topper tęczowa chmura balon dzieci dziewczynka chłopiec190,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Paw Patrol Cake Topper 30 szt. topperów do ciast, babeczek, ...
152,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Topper na tort Myszka Minnie - 16 sztuk
122,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Topper na tort - Dekora
50,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,16 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Zestaw księżniczek z bajki Günthart wykonany z delikatnego lukru 17g
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart zestaw cukru syrenka 16 g
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Dinos 20 g
12,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pszczoły cukrowe Günthart 20 g
19,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stitch cake topper - opłatek 20 cm
454,26 zł/1kg
50,22 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,88 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Figurka Spidermana na tort
177,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Topper na tort Świnka Peppa 17x12 cm urodziny
49,36 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,17 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Günthart wafelki kwiaty róży 11 g
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pastelowe kwiaty cukrowe 20 g
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stojak na ciasto 28 cm + szpatułki 3 szt
260,63 zł/1kg
108,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Figurki dekoracyjne Wilton – piłka nożna Wilton Materiał: tworzywo sztuczne, liczba sztuk: 7
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Günthart Sugar Hearts Small 10 g
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szukasz sposobu na urozmaicenie swoich deserów? W takim razie potrzebujesz naszego tęczowego zestawu cukru z jednorożcem!
Nie ma powodu, by zadowalać się nudnymi deserami.
Nasz zestaw 8 figurek cukrowych z tęczą jednorożca sprawi, że każdy deser będzie przyciągał wzrok. Z tym zestawem możesz stworzyć coś niezwykłego, szczególnie na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.
4 małe jednorożce i 4 tęcze wykonane z cukru. Urocze jednorożce mają różowe grzywy. Tęcze świecą z niebieskich chmur. Te modne, urocze figurki jednorożców i tęczy wykonane z cukru mogą być używane do dekoracji ciast, babeczek lub tortów pasujących do motywów księżniczek, koni lub bajek. Pozycja obowiązkowa dla fanów jednorożców!
Rozmiar: ok. 3,5 cm na figurkęZawartość: 4 jednorożce i 4 tęcze.
Zestaw jednorożców i tęczy wykonany z delikatnej masy cukrowej.
WSKAZÓWKA: Günthart BackDecor oferuje również posypki w kształcie jednorożców
WSKAZÓWKA: Nakładać na wilgotne desery tuż przed podaniem.
WSKAZÓWKA: Nakładać na twarde desery tuż przed ich wyschnięciem.
Zapakowane w bezpieczne opakowanie higieniczne. Uwaga fani jednorożców! Modna figurka jednorożca jest teraz dostępna również jako dekoracja tortu! Jednorożce z różowymi grzywami są wykonane z masy cukrowej. W takim razie potrzebujesz naszego zestawu tęczowych jednorożców!
Ponieważ nie ma powodu, dla którego miałbyś zadowalać się nudnymi deserami.
Nasz zestaw 8 figurek cukrowych jednorożców z tęczą sprawi, że każdy deser będzie przyciągał wzrok. Z tym zestawem możesz stworzyć coś niezwykłego, szczególnie na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.
Dzięki tym 8 różnym figurkom cukrowym z zestawu Unicorn Rainbow możesz udekorować wypieki odrobiną magii.
Zestaw ten łatwo rozpuszcza się na papierze podkładowym i jest prosty i łatwy w użyciu. Higieniczne opakowanie sprawia, że idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w restauracjach lub piekarniach.
Jest również idealny na przyjęcia dla dzieci!
Zestaw jednorożca i tęczy wykonany z delikatnej masy cukrowej.
WSKAZÓWKA: Günthart BackDecor oferuje również posypki w kształcie jednorożców
WSKAZÓWKA: Nakładać na wilgotne desery tuż przed podaniem.
WSKAZÓWKA: Nakładać na twarde desery tuż przed ich wyschnięciem.
Zapakowane w bezpieczne opakowanie higieniczne.
Güthart Back Decor figurki cukrowe tęcza i jednorożce 17g
Każdy, kto chciałby zjeść słodkie jednorożce, ma szczęście. Nasze cukrowe jednorożce są jadalne, podobnie jak słodkie tęcze w naszym zestawie dekoracji cukrowych. Możesz udekorować ciasta, babeczki, muffinki, babeczki i nie tylko tymi uroczymi figurkami z cukru. A potem podziwiać i przekąsić.
Cukrowe jednorożce i tęcze na przyjęcia z motywem jednorożca
Oczywiście takie słodkie niespodzianki są zawsze mile widziane wśród fanów jednorożców, ale jest to szczególnie wyjątkowa atrakcja na imprezę o tematyce jednorożca. Umieść małe jednorożce i tęcze wykonane z cukru na ciasteczkach paty i czekaj na entuzjastyczne spojrzenia gości i urodzinowego dziecka.
Günthart & Co KG
Hauptstraße 37
79801 Hohentengen a.H.
Günthart & Co KG Hauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H.
Cukier jednorożec i tęcza w jednym opakowaniu. Stwórz magiczne ciasto, słodycze lub deser dla swoich dzieci, ozdobione jednorożcami i tęczami. Więcej radości sprawi im możliwość samodzielnego udekorowania deseru. W opakowaniu znajduje się 8 figurek. Do kolorowania użyto bezpiecznych dla zdrowia i żywności barwników.
Składniki:
cukier, substancja zagęszczająca E 414, solubilizowane białko mleka, substancja zakwaszająca E 330, koncentrat kartaminy, barwniki: E 120, E 132, E 160a, E 172
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, substancja zagęszczająca E 414, trawione BIAŁKO MLEKA, substancja zakwaszająca E 330, koncentrat kartamusa, barwniki: E 120, E 132, E 160a, E 172. Może zawierać śladowe ilości jaj.
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1681 kj Energia kcal 396 kcal Tłuszcz 0.5GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.1GRM Węglowodany 98GRM Węglowodany, w tym cukier 96GRM Białko 1GRM Sól 0.01GRM
- Producent
- Günthart
- Liczba sztuk
- 8
- EAN
- 4049583116117
- Firma spożywcza
- Günthart & Co. KGHauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H.
- Nazwa handlowa
- Güthart Back Decor figurki cukrowe tęcza i jednorożce 17g
- Numer producenta
- 1611
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, substancja zagęszczająca E 414, trawione BIAŁKO MLEKA, substancja zakwaszająca E 330, koncentrat kartamusa, barwniki: E 120, E 132, E 160a, E 172. Może zawierać śladowe ilości jaj.
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1681 kj Energia kcal 396 kcal Tłuszcz 0.5GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.1GRM Węglowodany 98GRM Węglowodany, w tym cukier 96GRM Białko 1GRM Sól 0.01GRM
- Producent
- Günthart
- Liczba sztuk
- 8
- EAN
- 4049583116117
- Firma spożywcza
- Günthart & Co. KGHauptstraße 37, 79801 Hohentengen a.H.
- Nazwa handlowa
- Güthart Back Decor figurki cukrowe tęcza i jednorożce 17g
- Numer producenta
- 1611
Pasuje również do tego

Różowy topper na tort Disney Princess wykonany z jadalnego papieru
50,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,84 zł
Sprzedawca: TR8

Frozen 15,5cm
10 011,00 zł/1kg
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
1 737,00 zł/1kg
173,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tatuaże z jednorożcami, Djeco
525,00 zł/1kg
21,00 zł
Sprzedawca: Fabrykawafelkow

Figurka Spidermana na tort
177,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Paw Patrol Cake Topper 30 szt. topperów do ciast, babeczek, ...
152,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Jednorożec 6 zaproszeń
23,43 zł
Sprzedawca: M_plus_L

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cukier Günthart ABC i liczby 27 g
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lampka nocna z funkcją ładowania - LED Touch Dimmable z 7 kolorami RGB, bezprzewodowe ładowanie 15W - Głośnik Bluetooth Budzik i zegar USB AUX TF Retoo
32,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,89 zł
Sprzedawca: Retoo

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
777,00 zł/1kg
194,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PlayGo PLAYGO Rinkinys indų 24mėn.+ art. 3118
106,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Pisaki cukrowe Dr. Oetker, 4 kolory - niebieski, żółty, czerwony, zielony
126,40 zł/1kg
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
19,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Dr. Oetker 2456, Biały, 30 szt.
83,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Funcakes Deco Melts - Zielone 250g
729,00 zł/1kg
182,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dunlop pompka rowerowa HT z manometrem
49,00 zł
Sprzedawca: Aktro

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
209,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Figurki dekoracyjne Wilton – piłka nożna Wilton Materiał: tworzywo sztuczne, liczba sztuk: 7
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ZESTAW 109 sztuk balonów z helem zaręczynowe przyjęcie firmowe przyjęcie młodzieżowe zestaw dekoracji balon prysznic łuk
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AO-Projekt-GmbH

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

HOME DELUXE - Piaskownica MATSCHEKISTE - Żaglowiec z dachem i podłogą - Wymiary: 160 x 78 x 103 cm - wraz z materiałem montażowym I Drewniana piaskownica łódź piracka
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

2x folia ochronna do obiektywu aparatu Samsung Galaxy A51 przezroczysta osłona ekranu folia ochronna wyświetlacza dipos
45,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dipos

Różowy biały akwarela kwiaty piwonii naklejka ścienna naklejka ścienna główny wystrój
75,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Materac dziecięcy COZY 80 x 160 cm z pokrowcem do prania - Materac do łóżka dziecięcego
519,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

BOXILAND® żelki kalendarz adwentowy 2026, 24 rodzaje, słodkie & kwaśne
131,12 zł/1kg
222,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt, moja wnuczka będzie zachwycona
Na jeden z tortów mojej wnuczki
Oceniono dnia 6 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Vilde | Patera na ciasto stal nierdzewna na nóżce 33 cm - Talerz do tortu - Stojak na tort
49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
116,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki kwiaty róży 11 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart słodka dekoracja cukrowa z marchewki wykonana z drobnego lukru 36g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pszczoły cukrowe Günthart 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Dinos 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Funny Faces z delikatnego lukru plastycznego żółty 17g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki stokrotki kwiaty 6 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart zestaw cukru syrenka 16 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pastelowe kwiaty cukrowe 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Komiksowe oczy Günthart wykonane z drobnego lukru cukrowego 10g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier Günthart ABC i liczby 27 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart szczęśliwe żuki i koniczynki w czekoladzie do dekoracji 14 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Güthart Back Decor figurki cukrowe tęcza i jednorożce 17g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Back und Decor sugar mini footballs black white 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,27 zł/1kg

Róże marcepanowe Günthart, złote 54 g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Hearts Small 10 g
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart posypka dekoracyjna, serce mix 100 g
15,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Nonpareilles Blue 85 g
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthert Fondant Bunt 500 g
28,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,02 zł/1kg