Glade Automatic Spray OR Pure Clean - - Producent: SC Johnson GmbH Mettmanner Str. 25, 40699 Erkrath --- Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Może pęknąć po podgrzaniu. Powoduje poważne podrażnienie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na otwarty płomień lub inne źródło zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. --- P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką p...
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
268,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Glade Pure Clean Linen Zapas do odświeżacza elektrycznego 20 ml
122,36 zł/1kg
30,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
febreze 8700216657020 febreze Bad Lufterfrischer "Zitrusfrische", 8 ml
6 820,00 zł/1l
51,15 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Glade Automatic Spray OR Pure Clean - - Producent: SC Johnson GmbH Mettmanner Str. 25, 40699 Erkrath --- Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Może pęknąć po podgrzaniu. Powoduje poważne podrażnienie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na otwarty płomień lub inne źródło zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. --- P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik z produktem lub etykietę. p102 - Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. p210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu., P211 - Nie rozpylać w kierunku otwartego ognia lub innego źródła zapłonu., P251 - Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu., P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. p337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza, P410+P412 - Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. --- EUH066 - Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. EUH208 - Zawiera . Może powodować reakcję alergiczną. H222 - Skrajnie łatwopalny aerozol. H229 - Pojemnik pod ciśnieniem: Może pęknąć po podgrzaniu. H319 - Powoduje poważne podrażnienie oczu.
Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
107,35 zł
Sprzedawca: somnia24
Lock & Lock Frischhaltedosen Set 6-teilig HPL812 je 1,0 Liter
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62
113,28 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Rotho Albula Storage System 25L Cappuccino
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
320,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(253)Liczba wystawionych ocen: 253
363,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Glade, Wkład do mini odświeżacza, Tropikalne Kwiaty, 10 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
7 446,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
74,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Glade, Odświeżacz powietrza w sprayu, jaśmin i drzewo sandałowe, 18ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
5 458,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
98,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
3 234,00 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
64,68 zł
Sprzedawca: MANADA
EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(677)Liczba wystawionych ocen: 677
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Bestseller
LEGO DUPLO Klasyczne pudełko z klockami, zestaw z pojemnikiem do przechowywania, zabawka edukacyjna dla dziecka od 18 miesięcy (65 elementów), pomysł na prezent dla malucha, 10913
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
114,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Air Wick Freshmatic Max Zestaw startowy zapachów w sprayu Summer Pleasure 250 ml
190,00 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Pajoma zestaw zapachów do pokoju Vanilla & Berries Vanilla & Berries z dodatkiem drewna 100ml
695,10 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
491,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Glade Electric Oil NF Sensual
1 452,50 zł/1l
30,74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
29,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(581)Liczba wystawionych ocen: 581
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife
Odświeżacz powietrza do pomieszczeń zapach w sprayu zapach w sprayu wkład 250ml lawenda
87,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
21,80 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Glade, Wkład do mini odświeżacza, Romantyczna Wanilia, 10 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
6 955,00 zł/1l
69,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zestaw startowy Air Wick Freshmatic Świeżość Jedwabiu i Lilii, 250 ml
165,88 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
41,47 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Glade Automatic Spray Sensual Sandalwood Jasmine Refill 2 x 269ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
LEGO® DUPLO® Kolejka parowa, 10874
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(217)Liczba wystawionych ocen: 217
634,81 zł
Sprzedawca: Brickcomplete_com
Łóżko dwuosobowe Merax 140 x 200 cm z litego drewna z zagłówkiem i stelażem z listew, wysokiej jakości klasyczne łóżko drewniane sosnowa rama łóżka, białe
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
587,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-29,00 zł
558,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(655)Liczba wystawionych ocen: 655
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Colonpax 300 g błonnik dla zdrowia jelit oryginalny VEGAN
446,13 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
133,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
Recenzje klientów
Średnia ocena: 5,0
5,0Na podstawie 2 opinii
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%
Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%
Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%
Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%
Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg
5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg
Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
232,73 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 551,53 zł/1l
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,08 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 683,78 zł/1l
Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
253,88 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 410,44 zł/1l
Pałeczki zapachowe Rituals Karma
163,38 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
653,52 zł/1l
Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 335,28 zł/1l
Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Orphea Salvalana, prześcieradła do szuflad i szaf, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 x 12 prześcieradeł, zapach lawendy
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
902,71 zł/1kg
Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg
Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego