3,7



Na podstawie 7 opinii
2x Dr.Beckmann intensywny odbarwiacz 3w1 200g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,16 zł
70,80 zł / 1kg
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Proszki do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg7,00 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg18,33 zł/1l
75,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sole 800291002947023,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg29,40 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Heitmann, Power, Odplamiacz, 250g
42,73 zł/1kg
44,99 zł
-71%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Katomix

Dr. Beckmann, Super Weiß, 80g (PRODUKT Z NIEMIEC)
0,14 zł/1l
10,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dash powder Alpen Frische 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Beckmann Colour & Dirt Catcher Ultra 10szt
24,58 zł
Sprzedawca: TR8

PROSZEK DO PRANIA UNIWERSALNY LAWENDOWY ECO 1,08 kg (20 PRAŃ) - ALMAWIN
31,95 zł/1kg
34,51 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr.Beckmann Magic Leaves Color 25Stk
48,22 zł/1kg
24,11 zł
Sprzedawca: Katomix

Persil Universal Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 20WL 1300g
61,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Beckmann Magic Leaves Universal 25Stk
23,78 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Heitmann Odplamiacz Galasowy ze szczotką, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
56,16 zł/1l
19,99 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,04 zł
Sprzedawca: Katomix

Wybielacz tlenowy, wybielacz do prania, 400g, środek do wybielania tkanin
30,50 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

PROSZEK DO PRANIA KOLOROWYCH UBRAŃ SENSITIVE ECO 1,375 kg (27 PRAŃ) - KLAR
27,34 zł/1kg
43,92 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,59 zł
Sprzedawca: taleoo

GiDeli aktywny tlen 1kg, nadwęglan sodu, środek czyszczący, gospodarstwo domowe
58,25 zł/1kg
58,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Dr Beckmann, Chusteczki do prania, kolor, 40 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
23,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
177,78 zł
-25,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Dr.Beckmann 5510947007 Dr.Beckmann Farb- und Schmutzfangtücher MEHRWEG weiß
435,11 zł/1kg
19,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odbarwia białe i odporne na odbarwienia kolorowe tkaniny
- Do odbarwiania w praniu ręcznym lub w pralce
- Odbarwia również delikatne tkaniny, takie jak wełna i jedwab
- Skuteczny od 30°C
Odzież intensywnie farbująca może szybko powodować odbarwienia. Kolory krwawią i przenoszą pozostałości kolorów na całe pranie. Oryginalne kolory można przywrócić za pomocą Intensywnego odplamiacza Dr. Beckmann. Specjalne składniki usuwają przebarwienia. Po odbarwieniu ubrania wyglądają jak przedtem.
Jak skutecznie odbarwiać
Należy przestrzegać instrukcji dotyczących temperatury i pielęgnacji tkanin.
Przed odbarwieniem kolorowego prania należy przetestować oryginalny kolor (wszystkie oryginalne kolory z wyjątkiem czystej bieli) i przeprowadzić następujący test trwałości kolorów: rozpuścić 1 łyżeczkę proszku do odbarwiania w 100 ml gorącej wody i dokładnie namoczyć pranie w niewidocznym miejscu. Intensywny odbarwiacz Dr. Beckmann może być stosowany, jeśli:
- zaimpregnowane kolory nie zmieniają się podczas aplikacji i przez ok. 30 minut (nawet chwilowo - należy przestrzegać).
- oryginalne kolory nie zmieniły się po zmyciu i wysuszeniu.
W przypadku uporczywych przebarwień zalecamy odbarwianie w pojemniku, ponieważ dłuższy czas ekspozycji intensyfikuje proces odbarwiania.
Składniki:
< 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne; > 30% redukcyjne środki wybielające (ditionit sodu). Rozjaśniacze optyczne, substancje zapachowe, limonen, linalol.
Ostrzeżenie o niebezpieczeństwie:
UWAGA
Kontakt z kwasami uwalnia toksyczne gazy.
Powoduje poważne podrażnienie oczu.
Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie.
Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Adres firmy:
delta pronatura Dr.Krauss &. Dr.Beckmann KG
Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329 Egelsbach, Niemcy
Dr. Beckmann | Intensywny odbarwiacz do tkanin w proszku - 200 g - Skuteczny - Usuwanie kolorów - Pielęgnacja tkanin
Odkryj moc Intensywnego odbarwiacza Dr Beckmann, który został specjalnie opracowany, aby tchnąć nowe życie w Twoje tkaniny. Wystarczy jedna aplikacja, aby usunąć niechciane plamy i przywrócić pierwotną intensywność kolorów ubrań. Niezależnie od tego, czy pierzesz, czy pierzesz ręcznie, ten środek do usuwania kolorów zapewnia promienne rezultaty.
Przegląd produktów
Intensywny od plamiacz Dr Beckmann to wysoce skuteczny produkt w postaci proszku, który nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin. Niezależnie od tego, czy jest to ulubiona bluzka, czy nowe spodnie, ten środek do usuwania kolorów jest rozwiązaniem na niechciane przebarwienia. Unikalna formuła niezawodnie usuwa plamy i sprawia, że pranie znów wygląda jak nowe. Idealny do pielęgnacji tkanin w każdym domu.
Główne cechy i specyfikacja
Intensywny odbarwiacz oferuje liczne korzyści i jest łatwy w użyciu.
- Wszechstronne zastosowanie: Ten odplamiacz może być stosowany zarówno do prania w pralce, jak i do prania ręcznego, dzięki czemu masz swobodę wyboru w zależności od potrzeb.
- Skuteczne usuwanie kolorów: Specjalna formuła usuwa nawet uporczywe kolorowe plamy i zapewnia dokładne czyszczenie tkanin.
- Wspaniałe kolory: Oprócz usuwania plam, odświeżacz kolorów przywraca pierwotny blask kolorów tkanin, sprawiając, że wyglądają one żywo i świeżo.
Szczegóły techniczne:
- Waga: 200 g
- Hasło ostrzegawcze: Brak hasła ostrzegawczego
- wskazujące rodzaj zagrożenia: EUH206 Uwaga! Nie używać razem z innymi produktami, ponieważ mogą uwalniać się niebezpieczne gazy (chlor).
- Środki ostrożności: P301 + P310 W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/.../.
- Model: 4008455004280
- Wersja produktu: Intensywny odbarwiacz do tekstyliów w proszku
- Składniki: nie dotyczy
Zalety i zastosowanie
Intensywny odbarwiaczDr Beckmann to nowy wymiar pielęgnacji tkanin. Jest łatwy w użyciu i zapewnia imponujące rezultaty, które zrewolucjonizują Twoje pranie. Bez względu na to, czy chodzi o przypadkowe odbarwienia innych ubrań, czy o usuwanie uporczywych plam - ten odbarwiacz jest odpowiedzią na wszystkie problemy. Nie tylko poprawia wygląd ubrań, ale także wydłuża ich żywotność.
Zalety produktu:
- Skuteczne usuwanie plam: odplamiacz bez wysiłku usuwa nawet najbardziej uporczywe przebarwienia kolorystyczne.
- Przywrócenie oryginalnych kolorów: Twoje ubrania nie tylko będą wyglądać czysto, ale kolory zabłysną nowym blaskiem.
- Delikatne traktowanie: Nawet delikatne tkaniny, takie jak wełna i jedwab, mogą być bezpiecznie traktowane.
- Niezależny od temperatury:Intensywny odbarwiacz działa już od 30°C, oszczędzając energię.
- Produkt przyjazny dlaśrodowiska: Opakowanie jest wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, co przyczynia się do zrównoważonego wyboru.
Dlaczego warto wybrać ten produkt
Wybierz intensywny od barwiacz Dr Beckmann, aby zapewnić swoim tkaninom pielęgnację, na jaką zasługują. Dzięki skutecznej formule i łatwej aplikacji będziesz zachwycony rezultatami. Pożegnaj się z przebarwieniami i ciesz się promiennie pięknym praniem, które wygląda jak pierwszego dnia.
Dr. Beckmann z aktywnym tlenem usuwa plamy z czerwonego wina, kawy, herbaty, owoców i warzyw, a także plamy z soków, kakao i pleśni. Jest łagodny dla kolorów i tkanin. Nadaje się do tekstyliów nadających się do prania i nie.
Intensywny odplamiacz Dr. Beckmann usuwa przebarwienia i przywraca pierwotny kolor prania. Specjalne składniki usuwają przebarwienia i sprawiają, że ubrania po odbarwieniu wyglądają jak przedtem.
- Skuteczny od 30 stopni
- Odbarwia białe i trwałe tkaniny
- Stosować do prania ręcznego lub w pralce
Piktogramy ostrzegawcze:
Hasło ostrzegawcze: Uwaga
wskazujące rodzaj zagrożenia:
H319 Działa drażniąco na oczy.
wskazujące środki ostrożności:
P102 Chronić przed dziećmi.
P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe
. Kontynuować płukanie.
P337+P313 W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Dodatkowe informacje:
EUH031 Kontakt z kwasami uwalnia toksyczne gazy.
Należy używać tego produktu z zachowaniem ostrożności. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
Usuwa niepożądane przebarwienia i przywraca oryginalny kolor. Odpowiedni do wszystkich temperatur.
- Odbarwia białe i kolorowe tkaniny o trwałych kolorach
- Do odbarwiania w praniu ręcznym lub w pralce
- Usuwa również delikatne tkaniny, takie jak wełna i jedwab
- Testowany dermatologicznie pod kątem kompatybilności ze skórą
W zestawie:
1x Dr. Beckmann intensywny odbarwiacz 200g Do wszystkich tkanin + kolorów
Dr.Beckmann Intensywny odplamiacz 3w1 200g - Odplamiacz - Producent: delta pronatura Dr.Krauss und Dr.Beckmann KG Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329 Egelsbach --- Używaj odplamiacza ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. --- P102 - Chronić przed dziećmi, P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie, P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza --- EUH031 - W kontakcie z kwasami uwalnia toksyczne gazy, H319 - Powoduje poważne podrażnienie oczu
- Składniki produktu
- n/d
- Składniki
- Dr.Beckmann, Odplamiacz, 200g (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Model
- 4008455004280
- Producent
- dr. beckmann
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 200 g
- EAN
- 4008455004280
- Numer producenta
- 126798001
- Składniki produktu
- n/d
- Składniki
- Dr.Beckmann, Odplamiacz, 200g (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Model
- 4008455004280
- Producent
- dr. beckmann
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 200 g
- EAN
- 4008455004280
- Numer producenta
- 126798001
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P301 + P310: W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/.../.
P102: Chronić przed dziećmi.
Instrukcje dotyczące utylizacji
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 206: Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor).
H319: Działa drażniąco na oczy.Pasuje również do tego

Heitmann, Power, Odplamiacz, 250g
42,73 zł/1kg
44,99 zł
-71%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Katomix

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Opiekacz do kanapek Bestron XL, nieprzywierający opiekacz do 2 kanapek, z uchwytem cool-touch z klipsem blokującym, 900 W, kolor: miedziany
278,65 zł
-100,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,40 zł
Sprzedawca: TR8

SONGMICS Aksamitny wieszak na ubrania, zestaw 50 sztuk, wieszak, antypoślizgowy, mały drążek na krawaty, haczyk obrotowy 360°, grubość 0,6 cm, oszczędność miejsca, długość 43,5 cm
100,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Elektryczna pompka powietrza, wielofunkcyjna pompka do opon samochodowych LED, wyświetlacz cyfrowy, kompresor powietrza, pompka do opon samochodowych, motocyklowych i rowerowych, pompka do piłek
125,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

BiOHY płyn do mycia podłóg dla robotów mopujących, pielęgnacja podłóg, 1l BY01022001
83,16 zł/1l
83,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BiOHY

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Fisher-Price Mobilny miś marzeń 3 w 1
190,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Medisana FWS, Szary, 90 min, Elektroniczny, 30 °C, 100 W, Prąd przemienny
214,31 zł
-37,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
176,55 zł
Sprzedawca: artbook-service

SONGMICS Drewniany wieszak na garnitury Zestaw 20 wieszaków na kurtki z litego drewna Wcięcia na ramionach antypoślizgowe kurtki koszule spodnie 360° obrotowy haczyk biały CRW03W-20
337,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

KOTARBAU® Pokrywka Do Mikrofali Pokrywa Do Kuchenki Mikrofalowej Na Talerz Przezroczysta 245 MM
26,76 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Pieprz czarny Peugeot Kampot, pieprz najwyższej jakości, przyprawa, do młynka Peugeot, torebka 3 x 20 g, 42462
2 909,17 zł/1kg
174,55 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Sidol 126952003 Spray do piekarników
29,67 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,72 zł
Sprzedawca: Katomix

Varta 4922121412, Jednorazowa bateria, Dwutlenek cynku i manganu (Zn/MnO2), 9 V, 2 szt., Wielobarwny, 48,5 mm
26,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Zestaw igieł do szycia 55 sztuk na karcie
20,77 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Philips AquaClean CA6903/22 2x Antywapienny filtr wody, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plastik, Plastik, 2 szt., 70%, 130 mm
88,37 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Pilot SAMSUNG BN59-01358B, TM2140A
133,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

3Doodler Start Plus, Plastik kompostowalny, 0,77 mm, Druk w technologii FFF, 2,5 mm, 65 °C, 0,5 min
216,18 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

SoBuy NEW Fotel bujany z torbą (regulowany podnóżek), leżanka, fotel rozkładany, FST20-HG
429,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Szary, Liquid (ready to use), 0,25 l, 2 szt., 70%
131,22 zł/1l
65,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
84,89 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
157,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

COSTWAY rama huśtawki rama huśtawki metalowa rama do wiszącej huśtawki plac zabaw rama huśtawki ogrodowej 196x180x185cm (tylko rama huśtawki)
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

BEARWARE budzik analogowy bez tykania - półokrągły - jasne drewno - design retro - podświetlana tarcza z lampką - cichy - budzik podróżny - dźwięk alarmu - przycisk drzemki - zasilanie bateryjne
89,95 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
47,23 zł/1m²
185,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 57% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
57%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 29% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
29%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Robi to, co obiecuje
Uporczywe przebarwienia / plamy rdzy zniknęły. Został przetestowany na bawełnianym ręczniku
Oceniono dnia 1 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odbarwiacz
Doskonały, zawsze polecam
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
odbarwiacz
wszystko jest w porządku, bardzo dobry produkt
Oceniono dnia 4 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo słabo
Ten produkt jest zepsuty, nie jest wart swojej ceny, nie usuwa plam z ubrań, sprzedawca podaje fałszywe informacje i nie zwraca pieniędzy.
Oceniono dnia 14 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie działa
Niestety nie dotrzymuje obietnic, nigdy więcej nie kupię.
Oceniono dnia 6 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Persil proszek do prania tkanin białych i kolorowych uniwersalny zapachowy 10 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
7,00 zł/1kg

Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
7,00 zł/1kg

Proszek do prania 51 prań 2,55 kg - Dash
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,81 zł/1kg

Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
75,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,33 zł/1l

Persil Colour Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 75 wsadów prania 4500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
193,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,40 zł/1l

Dash powder Alpen Frische 100WL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Persil Expert Freshness by Silan Proszek do prania tkanin białych, 990 g
98,80 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
98,80 zł/1kg

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

W.Riese Colour Gel 50WL 2250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
96,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,95 zł/1l

Kultige mexikanische Seife Zote Mydło Białe 400g z Aufhellerem
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve

Sole 8002910029470



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Burti, Proszek, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
258,70 zł/1kg

Nadwęglan sodu tlen aktywny pranie czyszczenie 1kg Nuvio
28,99 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Proszek do prania sacco marsiglia 990g - Spuma di Sciampagna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,87 zł/1l

Persil Universal Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 20WL 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
61,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Proszek do prania Dalli Active Plus, 16WL, 1,04kg
26,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Odświeżacz koloru w proszku Dash 40WL
55,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dalli Color Plus 16WL
26,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,28 zł/1kg