Black & Decker FSMH13E10, Biały, Przyciski, 4,8 m, 1300 W, 25 s, 15 min

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

213,00 zł

560,53 zł / 1l

+ 10,90 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
7h 37m 50s

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Myjki parowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 zł
299,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m
Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m
2 329,60 zł/1l
1 164,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
406,10 zł
-47,00 zł
359,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 228
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Mop parowy, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Mop parowy, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
910,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
455,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Black & Decker FSM1616, Mop parowy, Biały, 5 m, 0,35 l, 1600 W, 230 V
Black & Decker FSM1616, Mop parowy, Biały, 5 m, 0,35 l, 1600 W, 230 V
1 008,54 zł/1l
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Black & Decker FSM1630, Mop parowy, 0,5 l, Niebieski, 6 m, 1600 W, 15 s
Black & Decker FSM1630, Mop parowy, 0,5 l, Niebieski, 6 m, 1600 W, 15 s
1 301,98 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
650,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Bissell Vac & Steam, Mop parowy, 1,35 l, Niebieski, Tytan, 7,6 m, 0,4 l, 1600 W
Bissell Vac & Steam, Mop parowy, 1,35 l, Niebieski, Tytan, 7,6 m, 0,4 l, 1600 W
2 269,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
907,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
366,66 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
674,97 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 153
279,99 zł
-10,00 zł
269,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Hoover Steam Capsule 2w1 Odkurzacz parowy 2w1 0,35 l 1700 W Niebieski, Zielony
Hoover Steam Capsule 2w1 Odkurzacz parowy 2w1 0,35 l 1700 W Niebieski, Zielony
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 121,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Zdjęcie produktu dla Black & Decker FSMH13151SM-QS, Pionowy odkurzacz, Niebieski, Srebrny, Biały, CE, 6 m, 175 mm, 330 mm
Black & Decker FSMH13151SM-QS, Pionowy odkurzacz, Niebieski, Srebrny, Biały, CE, 6 m, 175 mm, 330 mm
961,98 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
Używany
480,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Black & Decker FSMH1321JSM, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
Black & Decker FSMH1321JSM, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
2 254,96 zł/1l
1 127,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Polti Vaporetto SV440_Double, Mop parowy, 0,3 l, Fioletowy, Biały, Przyciski, 1500 W, Prąd przemienny
Polti Vaporetto SV440_Double, Mop parowy, 0,3 l, Fioletowy, Biały, Przyciski, 1500 W, Prąd przemienny
1 467,33 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
440,20 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla Dirt Devil Mop do podłóg i odkurzacz parowy ręczny DD7004 - Odkurzacz parowy 1300 W - nagrzewa się w 30 sekund - system mopujący z 4 nasadkami
Dirt Devil Mop do podłóg i odkurzacz parowy ręczny DD7004 - Odkurzacz parowy 1300 W - nagrzewa się w 30 sekund - system mopujący z 4 nasadkami
1 087,88 zł/1l
2,8Średnia ocena: 2,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Black & Decker Dampfbesen, 1600W
Black & Decker Dampfbesen, 1600W
995,98 zł/1l
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Hoover Steam Capsule CAN1700R 011, Mop parowy, 0,7 l, Zielony, Limonka, 6 m, 1700 W, 0,18 s
Hoover Steam Capsule CAN1700R 011, Mop parowy, 0,7 l, Zielony, Limonka, 6 m, 1700 W, 0,18 s
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
900,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

MOP PAROWY 10W1 1300W BLACK+DECKER FSMH13E10-QS


Odkryj rewolucyjne podejście do sprzątania domu z mopem parowym BLACK+DECKER FSMH13E10-QS! Ten zaawansowany mop parowy 10w1 to wszechstronne urządzenie, które zmieni Twoje codzienne obowiązki w szybkie i przyjemne doświadczenie. Dzięki mocy 1300W urządzenie błyskawicznie się nagrzewa w zaledwie 25 sekund, generując gorącą parę wodną o temperaturze do 120°C, która skutecznie eliminuje 99,9% bakterii i alergenów bez konieczności stosowania detergentów. Biała, elegancka obudowa z ergonomicznie zaprojektowanym uchwytem zapewnia komfortową obsługę podczas sprzątania, a przewód zasilający o długości 4,8 metra gwarantuje swobodę ruchów w całym domu.


Mop parowy BLACK+DECKER FSMH13E10-QS wyróżnia się niezwykłą wszechstronnością dzięki aż 9 wymiennym akcesoriom w zestawie. W komplecie znajdziesz specjalną końcówkę do czyszczenia okien, idealnie sprawdzającą się przy myciu szyb i luster bez smug, końcówkę do dywanów umożliwiającą odświeżenie wykładzin i tekstyliów, szczoteczkę do czyszczenia fug i trudno ch miejsc, szmatkę do codziennego mycia podłóg oraz pędzelek do precyzyjnego czyszczenia. Każde z akcesoriów zostało zaprojektowane z myślą o konkretnym zastosowaniu, co pozwala na kompleksowe sprzątanie całego domu jednym urządzeniem.


Marka BLACK+DECKER od ponad wieku dostarcza innowacyjne rozwiązania dla domu, łącząc amerykańską jakość z europejskim designem. Linia produktów do sprzątania parowego BLACK+DECKER cieszy się uznaniem milionów użytkowników na całym świecie dzięki niezawodności, trwałości i skuteczności. Urządzenie wyposażone jest w szereg praktycznych funkcji: wbudowany wyłącznik zapewniający bezpieczeństwo, wskaźnik poziomu wody informujący o konieczności uzupełnienia zbiornika, diody LED oświetlające czyszczoną powierzchnię oraz intuicyjny panel sterowania z przyciskami umożliwiający łatwą obsługę.


Zastosowanie gorącej pary wodnej to najskuteczniejsza i najbardziej ekologiczna metoda czyszczenia dostępna na rynku. Mop parowy BLACK+DECKER nie pozostawia smug ani osadów chemicznych, jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych oraz chroni delikatne powierzchnie przed zarysowaniami. Urządzenie idealnie sprawdza się na podłogach twardych (panele, płytki, parkiet, kamień), dywanach, wykładzinach, oknach, lustrach, kafelkach łazienkowych, powierzchniach kuchennych oraz tapicerce. Para wodna penetruje mikroskopijne szczeliny, skutecznie usuwając brud, tłuszcz i mikroorganizmy, które tradycyjne metody pozostawiają nienaruszone.


Przy wadze zaledwie 1,75 kg mop parowy BLACK+DECKER jest niezwykle lekki i poręczny, co umożliwia łatwe manewrowanie nawet pod meblami i wokół przeszkód. Kompaktowa konstrukcja pozwala na wygodne przechowywanie urządzenia w każdej szafie. Produkt objęty jest gwarancją producenta BLACK+DECKER, a w zestawie znajduje się kompletny pakiet akcesoriów umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie sprzątania. To idealne rozwiązanie dla alergików, rodzin z małymi dziećmi oraz wszystkich, którzy cenią sobie czystość bez kompromisów.


  • Moc 1300W — szybkie nagrzewanie w 25 sekund i skuteczna para do 120°C
  • System 10w1 — jedno urządzenie do podłóg, okien, dywanów i tapicerki
  • 9 akcesoriów w zestawie — końcówka do okien, dywanów, szczoteczka, szmatka, pędzelek
  • Bez detergentów — ekologiczne czyszczenie wyłącznie gorącą parą wodną
  • Eliminacja 99,9% bakterii — naturalna dezynfekcja bez chemii
  • Przewód 4,8 m — swoboda ruchów w całym domu bez przedłużaczy
  • Waga tylko 1,75 kg — lekka konstrukcja ułatwiająca manewrowanie
  • Diody LED i wskaźnik wody — kontrola stanu urządzenia podczas pracy


Dane techniczne:

Moc: 1300W
Czas rozgrzewania: 25 sekund
Temperatura maksymalna: 120°C
Długość przewodu: 4,8 m
Waga: 1,75 kg
Kolor: biały
Liczba akcesoriów: 9 szt.
Typ sterowania: przyciski
Wbudowany wyłącznik: tak
Wskaźnik poziomu wody: tak
Diody LED: tak


Zawartość zestawu:
Mop parowy BLACK+DECKER FSMH13E10-QS
Końcówka do czyszczenia okien
Końcówka do dywanów
Szczoteczka do czyszczenia
Szmatka do czyszczenia podłóg
Pędzelek
Instrukcja obsługi

CARUNO-2026-08-22-12:08:18

Sieciowy mop parowy FSMH13E10 Black&Decker ma kilka końcówek do różnych zadań, co sprawia, że jest niezwykle wszechstronnym sprzętem sprzątającym. 

Zasilany z sieci generator pary wodnej nie wymaga stosowania żadnych detergentów, a usuwa niemal 100% bakterii, zarazków i pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń. To bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. 

Urządzenie jest też łatwe w obsłudze i ergonomiczne. Wąska dysza sprawdza się przy usuwaniu kamienia i osadów. 

Okrągłe końcówki z różnym włosiem działają precyzyjnie na twardych i miękkich powierzchniach. 

Duża szczotka kwadratowa sprawdza się przy większych powierzchniach i trudnych zabrudzeniach. 

Podłużna wyspecjalizowana jest w szorowaniu fug i innych rowków. 

Miękka stopa do podłóg zastąpi tradycyjny mop, a po założeniu końcówki do dywanów, odświeży każdą wykładzinę.

Charakterystyka produktu:

  • Dezynfekcja bez środków chemicznych – unieszkodliwia 99.9% bakterii i zarazków
  • Wydajność – małe zużycie wody, brak detergentów to oszczędność pieniędzy i czasu
  • Szybkie uzyskanie suchej powierzchni – mycie parowe powoduje szybkie osuszanie sprzątanych elementów
  • Odkamienianie i długa żywotność – łatwy do napełniania duży zbiornik na wodę z systemem filtracji
  • Ruchoma głowica – pozwala na swobodną pracę w różnych kierunkach bez wyginania nadgarstka
  • Urządzenie 10 w 1 – wąska dysza do nadmuchiwania pary pod ciśnieniem kompatybilna z różnymi końcówkami
  • Okrągła szczotka do delikatnych materiałów – miękkie włosie pozwala na umiarkowane szorowanie, np. tapicerek
  • Okrągła szczotka do piecyków – mała nakładka ze szczotką do szorowania powierzchni ceramicznych i malowanych
  • Podłużna szczotka do fug – wydłużona szczotka do szorowania wzdłużnego rowków, fug i krawędzi
  • Duża szczotka – twarde włosie z tworzywa i ostra krawędź pozwala na szybkie i stanowcze czyszczenie
  • Ściągaczka do szyb – nakładka do nakładania pary na gładkie powierzchnie i ściągania wilgoci gumową raklą
  • Skarpeta na ściągaczkę – umożliwia wygodne mycie płaskich powierzchni jak szyby, kabiny prysznicowe czy lustra
  • Miękka nakładka do podłóg – mikrofibra nakładana na dużą stopę pozwalająca na sprawne mycie dużych powierzchni
  • Nakładka do dywanów – plastikowa rama dystansująca stopę z mikrofibrą skutecznie wytrząsa brud z wykładzin i dywanów


Kolor produktu:
Biały
Typ kontroli:
Przyciski
Długość przewodu:
4,8 m
Moc:
1300 W
Czas rozgrzewania:
25 s
Czas pracy:
15 min
Temperatura (maks):
120 °C
Wskaźnik pary:
Nie
Wskaźnik poziomu wody:
Tak
Wbudowany wyłącznik:
Tak
Diody LED:
Tak
Waga produktu:
1,75 kg
Liczba akcesoriów w zestawie:
9 szt.
Dołączony pędzelek:
Tak
Końcówka do dywanów:
Tak
Szczoteczka do czyszczenia:
Tak
Szmatka do czyszczenia:
Tak
Końcówka do czyszczenia okien:
Tak



Koniec z szorowaniem!
Dawno minęły czasy wiader, szmatek i ostrych chemikaliów: FSMH13E10 firmy Black+Decker wykorzystuje parę o wysokiej temperaturze do usuwania
99,9% wszystkich typowych zarazków domowych i pozostawia widocznie czyste podłogi bez smug, które są suche w ciągu kilku sekund.

Faza nagrzewania w kilka sekund oszczędza energię
Miotła parowa FSMH13E10 jest napełniana wodą z kranu. Zbiornik mieści 380 ml. Z taką ilością wody myjka parowa pracuje przez około 15 minut. Miotła parowa nagrzewa się w mniej niż 25 sekund. To znacznie szybciej niż w przypadku porównywalnych urządzeń, które zwykle potrzebują kilku minut.

Wszechstronny i szybki do schowania
Dzięki wyposażeniu w liczne akcesoria nic nie stoi na przeszkodzie dokładnemu i higienicznemu czyszczeniu podłóg, blatów, kranów, płytek i mebli ogrodowych. Stopa czyszcząca obracająca się o 180° ułatwia wycieranie pod meblami lub w narożnikach. Uchwyt i stopę czyszczącą można zdemontować, dzięki czemu odkurzacz parowy można łatwo schować po zakończeniu pracy.





EBPP4100, SZPZ

Miotła

parowa Black + Decker

1300W 10w1

, 1 pad czyszczący, kabel 4,8m, różne akcesoria

-

FSMH13E10-QS1300W Miotła par

owa 10w1, 1 pad czyszczący, kabel 4

,8m, różne akcesoria od Black + Decker, z EAN: 5035048666036 i numerem artykułu Black + Decker: FSMH13E10-QS



mocne strony produktu:
Higienicznie czysty: Eliminuje 99,9% zarazków i bakterii domowych bez użycia chemicznych środków czyszczących na szczelnych podłogach.
Stopa czyszcząca: Obracająca się o 180° stopa czyszcząca ułatwia mopowanie pod meblami lub w narożnikach.
Faza nagrzewania: Gotowy do użycia w maksymalnie 25 sekund.
Kompaktowy: Odłączany uchwyt i stopa czyszcząca zapewniają oszczędność miejsca podczas przechowywania.
10in1: Nadaje się do czyszczenia podłóg, powierzchni roboczych, armatury, okien, płytek, mebli ogrodowych, piekarnika/kuchenki/grilla i wielu innych.

Zakres dostawy:
1 pad czyszczący z mikrofibry
Adapter akcesoriów
Szczotka szczelinowa
Mała szczotka
Duża szczotka
Szczotka druciana
Ślizgacz do dywanów
Ściągaczka do okien
Odświeżacz do tkanin





- Eliminuje 99,9% zarazków i bakterii bez użycia chemicznych środków czyszczących.
- Obracająca się o 180° stopa czyszcząca ułatwia wycieranie pod meblami lub w narożnikach
- Gotowy do użycia w 25 sekund
- Odłączany uchwyt i stopa czyszcząca zapewniają oszczędność miejsca
- 10 w 1: Nadaje się do czyszczenia podłóg, blatów, kranów, okien, płytek, mebli ogrodowych, piekarnika/kuchenki/grilla i wielu innych.




  • Długość kabla: 4,8 m
  • 1300 W
  • Kolor biały

Design

Kolor produktu
Kolor biały
Rodzaj sterowania
Przyciski
Długość kabla
4,8 m

Sterowanie zasilaniem

Zasilanie .*
1300 W

Moc wyjściowa

Czas nagrzewania Czas de
25 s
Czas pracy
15 min
Temperatura (maks.)
120 °C

Ergonomia

Światło de Wskaźnik gotowości pary de Wskaźnik gotowości pary*
Nie
Poziom wody Wskaźnik wody
Tak

Ergonomia

Zintegrowany włącznik/wyłącznik
Tak
Wskaźniki LED
Tak

Waga i wymiary

Waga*
1,75 kg

Zawartość opakowania

Liczba dołączonych akcesoriów
9 sztuk
Szczotka w zestawie
Tak
Przystawka do dywanów
Tak
Szczotka do czyszczenia
Tak
Ściereczka do czyszczenia
Tak
Dysza do czyszczenia okien
Tak


Dane opakowania



  • Ilość w opakowaniu: 1 sztuka



Jeśli lubisz dbać o każdy szczegół swojego domu i śledzić najnowsze trendy w produktach, które ułatwią Ci życie, kupuj Mop parowy Black & Decker FSMH13E10-QS 380 ml 1300 W w najlepszej cenie.

  • Moc: 1300 W
  • Typ: Mop
  • Pojemność:
    • 380 ml
    • 1 L
  • Zawiera: Akcesoria
  • Kolor: Niebieski/Biały


Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Black & Decker Europe
210 Bath Road, Slough, Berkshire, Wielka Brytania, SL1 3YD
SL1 3YD - Slough
+441753511234




Producent - BLACK & DECKER

  • Cechy opakowania / Głębokość brutto (mm): 702.00 mm
  • Cechy opakowania / Wysokość brutto (mm): 117.00 mm
  • Cechy opakowania / Szerokość brutto (mm): 193.00 mm
  • Cechy opakowania / Ilość w opakowaniu: 1.00 szt.
  • Cechy opakowania / Masa własna (kg): 0.5 kg
  • Cechy opakowania / Objętość (m3): 0.02 m³
  • Cechy opakowania / Wbudowany akumulator: Nie
  • Cechy opakowania / Podatek WEEE: CL109:4:2017-04-01
  • Cechy opakowania / Papier/tektura: 400 g
  • Cechy opakowania / Plastik (bez PET): 100 g
  • Cechy opakowania / Ilość palet: 109 szt.
  • Szczegóły techniczne / Waga brutto: 3,251 kg
  • Szczegóły techniczne / Waga netto: 2,75 kg
  • Szczegóły techniczne / Producent: BLACK & DECKER
  • Szczegóły techniczne / Nazwa produktu producenta: FSMH13E10-QS
  • Szczegóły techniczne / Rodzina produktów producenta: Mop parowy
  • Opis ogólny / Kolor: Biały/Niebieski
  • Opis ogólny / Typ napędu: Mop parowy i ręczny odkurzacz parowy
  • Opis ogólny / Pojemność zbiornika na wodę: 0.38 L
  • Zarządzanie energią / Moc: 1300 W


Black & Decker FSMH13E10-QS. Produkttyp: Stabstaubsauger. Menge pro Packung: 1 Stück(e)
Zawartość
0.38 l
Kolor
Biały
Moc
1300 W
Maksymalna temperatura
120 °C
Waga
1.75 kg
EAN
5035048666036
Numer producenta
FSMH13E10

Zawartość
0.38 l
Kolor
Biały
Moc
1300 W
Maksymalna temperatura
120 °C
Waga
1.75 kg
EAN
5035048666036
Numer producenta
FSMH13E10
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP
Zdjęcie produktu dla Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 228
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
406,10 zł
-47,00 zł
359,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Black & Decker FSMH13E5, Biały, Niebieski, 4,8 m, CE, 1300 W, 230 V, Goła podłoga, Stopnie schodowe
Black & Decker FSMH13E5, Biały, Niebieski, 4,8 m, CE, 1300 W, 230 V, Goła podłoga, Stopnie schodowe
531,43 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
191,19 zł
-5,19 zł
186,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Mop parowy, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Mop parowy, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
910,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
455,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 672
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Prześcieradło jersey 60x120 - 70x140 cm, 100% bawełna, białe
Prześcieradło jersey 60x120 - 70x140 cm, 100% bawełna, białe
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
46,58 zł
Sprzedawca: magita
Zdjęcie produktu dla Łóżko drewniane Flieks łóżko pojedyncze z listwową ramą i zagłówkiem, łóżko dziecięce z litego drewna sosnowego łóżko młodzieżowe 90x200cm
Łóżko drewniane Flieks łóżko pojedyncze z listwową ramą i zagłówkiem, łóżko dziecięce z litego drewna sosnowego łóżko młodzieżowe 90x200cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
483,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
Zdjęcie produktu dla Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 178
385,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz bezprzewodowy Aiibot 8w1 76000Pa 600W 70Min, inteligentny wyświetlacz, szczotka antysplątaniowa, 3 prędkości, 1.8L pojemnik na kurz
Odkurzacz bezprzewodowy Aiibot 8w1 76000Pa 600W 70Min, inteligentny wyświetlacz, szczotka antysplątaniowa, 3 prędkości, 1.8L pojemnik na kurz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 506
639,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200, 26,7 cm (10.5"), 1920 x 1200 px, 32 GB, 3 GB, Android 11, Grafitowy
Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200, 26,7 cm (10.5"), 1920 x 1200 px, 32 GB, 3 GB, Android 11, Grafitowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 159
3 909,23 zł
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510N, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 3 GB, Android 9.0, Czarny
Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510N, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 3 GB, Android 9.0, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
1 500,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Prąd elektryczny, Blad, Siatka, Czarny
Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Prąd elektryczny, Blad, Siatka, Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 139
565,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Blackview Tab 60 Pro Tablet Android 15, 12GB RAM + 128GB ROM/2TB TF, Tablet 10 Zoll z Widevine L1, Unisoc T606 Octa-core Gaming Tablet, Dual 4G SIM
Blackview Tab 60 Pro Tablet Android 15, 12GB RAM + 128GB ROM/2TB TF, Tablet 10 Zoll z Widevine L1, Unisoc T606 Octa-core Gaming Tablet, Dual 4G SIM
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 364
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
A black Steinborg mini oven with food inside, including toast on top, pastries on a rack, and a pizza on a baking tray.
Steinborg 3 w 1 mini piekarnik z rusztem | 20 litrów | piec do pizzy | piec konwekcyjny | 1300 W
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
296,58 zł
Sprzedawca: Enstore
Zdjęcie produktu dla Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2
Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 240
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla 3-pak wymiennych nakładek do mopa parowego Black + Decker FSM1610/FSM1630, nakładki zmywalne
3-pak wymiennych nakładek do mopa parowego Black + Decker FSM1610/FSM1630, nakładki zmywalne
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
91,79 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Adler AD 7049, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Miedziany, Prostokątny, Suchy, HEPA
Adler AD 7049, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Miedziany, Prostokątny, Suchy, HEPA
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
135,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Esperanza EKH008, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło, 2 stref(y), 2 stref(y)
Esperanza EKH008, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło, 2 stref(y), 2 stref(y)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 255
387,86 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Materac dziecięcy COZY 80 x 160 cm z pokrowcem do prania - Materac do łóżka dziecięcego
Materac dziecięcy COZY 80 x 160 cm z pokrowcem do prania - Materac do łóżka dziecięcego
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 110
519,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe
Zdjęcie produktu dla Inteligentny zegarek z pełnym ekranem dotykowym Sportowy zegarek fitness Ip67 Wodoodporny Bluetooth dla Androida Ios Mężczyźni Kobieta Smartwatche,
Inteligentny zegarek z pełnym ekranem dotykowym Sportowy zegarek fitness Ip67 Wodoodporny Bluetooth dla Androida Ios Mężczyźni Kobieta Smartwatche,
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
175,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
530,39 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Zestaw ochraniaczy sportowych Best HQ, dziecięce ochraniacze kolan, łokci i nadgarstków, rozmiar XS/S M
Zestaw ochraniaczy sportowych Best HQ, dziecięce ochraniacze kolan, łokci i nadgarstków, rozmiar XS/S M
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
108,68 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 219
84,89 zł
-5,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Wodoodporny ochraniacz na materac 180 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
Wodoodporny ochraniacz na materac 180 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 959
189,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 412
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 699
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Recenzje klientów

Na podstawie 4 opinii
Oceniono dnia 14 listopada 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Najlepszy produkt
Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 października 2022 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0
Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
1 917,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
1 278,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały
COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 zł
409,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
-16,75 zł
318,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
2 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
449,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
249,97 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
439,95 zł
-10,00 zł
429,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
346,75 zł
-11,29 zł
335,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
216,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
469,39 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 zł
299,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
361,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE
723,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,95 zł
-15,77 zł
224,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli
Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy