5,0



Na podstawie 5 opinii
Good & Cheap 1237020007 Sól regenerująca - 2 kg, gruboziarnista
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
5,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł-6%
2,80 zł / 1l
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
8h 26m 15s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Tabletki do zmywarki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól specjalna Finish 1,2 kg5,85 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Astonish | Tabletki do zmywarki - z nabłyszczaczem - All-in-1 - zapach Lemon Fresh - 42 sztuki - Płyn do mycia naczyń37 990,00 zł/1kg
39,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Finish Classic Reiniger Pulver 3 kg do zmywarki19,27 zł/1kg
58,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Frosch Tabletki do zmywarki Limonen 70 szt.45,36 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
6,66 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tabletki do zmywarki Fairy All-in-One Original - 100 sztuk
257,67 zł/1l
115,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Finish 8594002682736, Sól do zmywarek, 1,5 kg, 1 szt., Pudełko
15,56 zł/1kg
26,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Finish Quantum All in 1 Ultimate kapsulki do zmywarki fresh 50 sztuk
28,50 zł/1kg
69,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Metler

Dreft Platinum All in One Kapsułki do zmywarki, 75 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
157,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Kapsułki Do Zmywarki Fairy Platinum All In One Lemon 43 Szt
64,29 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: UniMarket

Good & Cheap 3119474009 Tabletki do zmywarek - 60 sztuk
24 980,00 zł/1kg
24,98 zł
Sprzedawca: Katomix

SOMAT Excellence Premium 5 w 1 Caps Kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 819 g (42 sztuki)
103,40 zł/1kg
85,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Frosch Limonkowe tabletki do zmywarki 50szt
48,88 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Somat, Sol do zmywarek, 1,5kg
13,19 zł/1l
19,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Finish Ultimate Plus kapsułki do zmywarki Powerball AiO lemon 62 sztuki
19,92 zł/1kg
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tabletki do zmywarki SOMAT All In 1 Extra 100szt
66,56 zł/1kg
139,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Somat Deo Duo Perls cytrynowo-pomarańczowy neutralizator zapachów 1 szt
267,50 zł/1kg
10,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Calgonit finish Środek do czyszczenia zmywarek Calgonit finish 250 ml
176,60 zł/1l
44,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Gut & Gunstig, All in one, Tabletki do zmywarki, 40 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
152,59 zł/1kg
152,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sól do zmywarek Salz 2kg - Gut&Gunstig
Sól do Zmywarek Salz 2kg - Gut&Günstig
Zapewnij swojej zmywarce optymalne i chronić ją przed szkodliwym wpływem twardej wody z solą do zmywarek Salz od Gut&Günstig. Ta wysokiej jakości sól, zapakowana w wygodne 2-kilogramowe opakowanie, została specjalnie opracowana, aby zmiękczać twardą wodę, co przyczynia się do zwiększenia skuteczności mycia i przedłużenia żywotności urządzenia.
Cechy produktu:
- Pojemność: 2 kg, idealna ilość, która zapewnia długotrwałe użytkowanie i wygodę bez konieczności częstego dokupywania.
- Skuteczność: Sól do zmywarek Salz efektywnie zmiękcza twardą wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia i innych minerałów, które mogą zaszkodzić zarówno zmywarce, jak i naczyniom.
- Ochrona: Regularne stosowanie soli chroni elementy grzewcze i wszystkie komponenty zmywarki przed korozją i nagromadzeniem kamienia, co przedłuża żywotność urządzenia.
- Czystość i higiena: Zapewnia lepsze efekty mycia i suszenia naczyń, pozostawiając je lśniące i bez smug.
- Uniwersalność: Sól jest odpowiednia do wszystkich typów zmywarek, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego gospodarstwa domowego.
- Ekologiczny wybór: Produkt jest bezpieczny dla środowiska i może być stosowany w ramach ekologicznych programów mycia.
Sposób użycia:
- Otwórz pokrywę zbiornika na sól w swojej zmywarce, zazwyczaj znajdującego się na dolnej części urządzenia.
- Używając dołączonego lejka lub bezpośrednio z opakowania, napełnij zbiornik solą do zmywarek Salz, unikając przepełnienia.
- Po napełnieniu zbiornika, upewnij się, że pokrywa jest dokładnie zamknięta, aby sól nie dostała się do innych części zmywarki.
- Ustaw zmywarkę zgodnie z zaleceniami producenta, uwzględniając twardość wody w Twoim regionie.
Z solą do zmywarek Salz od Gut&Günstig, możesz cieszyć się nie tylko czystymi i lśniącymi naczyniami po każdym cyklu mycia, ale również zapewnić swojej zmywarce długotrwałą ochronę i efektywność działania.
Ochrona przed osadzaniem się kamienia na zmywarce i naczyniach, czystość z gwarancją połysku, optymalne zmiękczanie wody, odpowiedni do wszystkich zmywarek, w pełni rozpuszczalna sól do odkamieniania wody. Delikatny dla zmywarki i zapewniający błyszczące naczynia. Opakowanie 2 kg.
O
pis artykułu: Sól do zmywarekZawartość opakowania
: 2 kg
: :
:Gg Geschirrspülsalz 2Kg Spezial Salz Gut&Amp;Gunstig
- Wysokość: 22.00
- Szerokość: 14.00
- Długość: 6.00
- Waga Netto: 2.000
- Waga Brutto: 2.144
- Jednostka miary: szt
By uniknąć osadzania się kamienia na naczyniach i we wnętrzu zmywarki, zmywanie powinno odbywać się w zmiękczonej wodzie.Sól do Zmywarek skutecznie zmiękcza wodę i poprawia wydajność detergentów, chroniąc naczynia przed plamami i zaciekami.Sól do zmywarek jest całkowicie wolna od zanieczyszczeń. Jej czystość zapewnia idealne działanie aparatu do zmiękczania wody wbudowanego w Twoją zmywarkę. Inne sole mogą zawierać zanieczyszczenia takie, jak żelazo i węglany, które powodują uszkodzenia mechanizmu do zmiękczania wody.
Waga: 2 kg
Ostrzeżenia: Trzymaj specjalną sól poza zasięgiem dzieci.
Regularnie sprawdzaj poziom wskaźnika soli. Zmiękczacz wody może działać prawidłowo tylko wtedy, gdy jest dostatecznie napełniony. Sól kuchenna nie nadaje się do zmiękczania w zmywarce, ponieważ w przeciwieństwie do soli specjalnej może zawierać nierozpuszczalne składniki, które mogą prowadzić do szkodliwych osadów. Opakowanie zawiera specjalną sól , która nie nadaje się do spożycia. Nie wolno go używać do spożycia przez ludzi ani do produkcji żywności.
Sól do zmywarek G&G Spezial Salz 2 kg z bardzo dużymi granulkami zmiękcza wodę, zapewniając optymalne działanie detergentu, a tym samym zwiększa ogólny efekt zmywania. Praktyczny otwór ułatwia dozowanie. Ta specjalna sól została opracowana wyłącznie do użytku w zmywarkach. Łatwo się rozpuszcza i chroni zmywarkę oraz naczynia przed osadzaniem się kamienia. Wszystkie zmywarki są wyposażone w tacę na sól, która zapobiega gromadzeniu się kamienia z wody wodociągowej na naczyniach i w zmywarce. Ta specjalna sól usuwa kamień z wody wodociągowej. Wskazówka : Jeśli zmywarka nie ma wskaźnika soli, zaleca się regularne uzupełnianie zbiornika soli. Sposób użycia : Dodaj specjalną sól do zbiornika soli zgodnie z zaleceniami producenta zmywarki i zamknij go. Przestroga : Nie używaj soli kuchennej i nie dodawaj proszku do zmywania do zbiornika soli. Sól nie nadaje się do spożycia ani do produkcji żywności. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli produkt dostanie się do oczu, należy dokładnie przepłukać je wodą. Nie połykać. W przypadku połknięcia produktu należy zwrócić się o pomoc lekarską. Zawartość i data produkcji są podane na opakowaniu. Zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji.
Gut & Günstig Special Salt oferuje 5-krotny efekt ochrony i pielęgnacji zmywarki. Zmniejsza osadzanie się kamienia i poprawia skuteczność zmywania, zapewniając lśniąco czyste naczynia.
- Zawartość
- 2 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Gut & Günstig
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 2000 g
- EAN
- 4311536956126
- Numer producenta
- 1237020007
- Zawartość
- 2 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Producent
- Gut & Günstig
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 2000 g
- EAN
- 4311536956126
- Numer producenta
- 1237020007
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P220: Trzymać z dala od odzieży i innych materiałów zapalnych.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H315: Działa drażniąco na skórę.Pasuje również do tego

Good & Cheap 2557061002 Nabłyszczacz - 1 litr
6,39 zł/1l
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Somat, Nabłyszczacz do zmywarki, 750ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
99,66 zł/1kg
76,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tabletki do zmywarki Fairy All-in-One Original - 100 sztuk
257,67 zł/1l
115,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kuschelweich Płyn Do Płukania Wilde Vanille 1 l
10,43 zł/1l
10,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Ręcznik papierowy Semy Top, składany w ZZ, 24 x 21 cm, 2-warstwowy, biały, 3200 arkuszy
179,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 24,5 cm
175,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VidaXL 272247, Poliester, 420 mm, 515 mm, 950 mm, 42 cm, 45 cm
1 708,99 zł
-64,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 644,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Sól specjalna Finish 1,2 kg
5,85 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
972,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
6,66 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Domestos, Płyn do czyszczenia toalet, Żółty, 750 ml
21,85 zł/1l
16,39 zł
Sprzedawca: VISO

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Good & Cheap 3119474009 Tabletki do zmywarek - 60 sztuk
24 980,00 zł/1kg
24,98 zł
Sprzedawca: Katomix

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Dreft Platinum All in One Kapsułki do zmywarki, 75 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
157,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kapsułki Do Zmywarki Fairy Platinum All In One Lemon 43 Szt
64,29 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: UniMarket

Odkurzacz bezprzewodowy Aiibot 8w1 76000Pa 600W 70Min, inteligentny wyświetlacz, szczotka antysplątaniowa, 3 prędkości, 1.8L pojemnik na kurz
639,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Hermia Concept, BNMPOLYWS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
177,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku.
Jestem zadowolony.
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Astonish | Tabletki do zmywarki - z nabłyszczaczem - All-in-1 - zapach Lemon Fresh - 42 sztuki - Płyn do mycia naczyń
39,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37 990,00 zł/1kg

Sól specjalna Finish 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,85 zł/1kg

Frosch Limonkowe tabletki do zmywarki 50szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,88 zł/1l

Finish Classic Reiniger Pulver 3 kg do zmywarki



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,27 zł/1kg

Somat Excellence 4w1 Tabletki do zmywarek 48 sztuk
64,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
67,00 zł/1kg

Frosch Tabletki do zmywarki Limonen 70 szt.
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,36 zł/1l

Tabletki do zmywarki Tabs 60szt x12g - Gut&Gunstig
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,75 zł/1l

Somat Giga+ Excellence 4w1 Tabletki do zmywarki, 75 sztuk
89,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
56,24 zł/1kg

FINISH Tabletki do zmywarki Quantum All-in-1 35 fresh



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,52 zł
Sprzedawca: Teosmart
151,24 zł/1kg

Good & Cheap 1237020007 Sól regenerująca - 2 kg, gruboziarnista



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
5,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2,80 zł/1l

Zapach do zmywarki Cytryna 2x60 Gut&Gunstig
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
343,50 zł/1l

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,66 zł/1kg

Somat Machine Cleaner, Tabletki do czyszczenia zmywarki, 3 x 20 g
17,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
224,88 zł/1kg