Elastyczna żywica krystaliczna Glass Flex 130 ml pozostaje miękka i elastyczna po wyschnięciu. Jest używana głównie do tworzenia malowanych wzorów i jest łatwa do rozprowadzenia za pomocą pędzla. Można na przykład stworzyć biżuterię opartą na ulubionym zdjęciu. Opakowanie zawiera żywicę i utwardzacz.
nazwy wariantów: 1 sztuka
Wariant: 1 sztuka
Rodzaj produktu: żywica krystaliczna
Dodatkowe informacje: nadaje się do elastycznej biżuterii
Cernit Translucent Glinka polimerowa Blueberry 56 g
569,64 zł/1kg
32,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-3%
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Cernit Polymer Clay N°1 Glinka polimerowa Pink 56 g
299,64 zł/1kg
19,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-15%
16,78 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Staedtler FIMO professional 8041, 1 szt.
189,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
86,21 zł
Sprzedawca: somnia24
Cernit Polymer Clay N°1 Glinka polimerowa Black 500 g
185,80 zł/1kg
92,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Cernit Polymer Clay Metallic Glinka polimerowa Copper 56 g
1 713,39 zł/1kg
95,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Elastyczna żywica krystaliczna Glass Flex 130 ml pozostaje miękka i elastyczna po wyschnięciu. Jest używana głównie do tworzenia malowanych wzorów i jest łatwa do rozprowadzenia za pomocą pędzla. Można na przykład stworzyć biżuterię opartą na ulubionym zdjęciu. Opakowanie zawiera żywicę i utwardzacz.
nazwy wariantów: 1 sztuka
Wariant: 1 sztuka
Rodzaj produktu: żywica krystaliczna
Dodatkowe informacje: nadaje się do elastycznej biżuterii
Ergonomiczny materac z zimnej pianki 90 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1906)Liczba wystawionych ocen: 1906
364,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Marker permanentny Pentel Green Label
113,61 zł/1m
155,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Pattex PXMT2, Czerwony, 1 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
40,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Długopis bejsbolowy Schneider Tops 505m czarny średni | 50 sztuk
51,55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-9%
46,86 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zestaw 6 szklanek do latte macchiato o pojemności 300 ml z uchwytem oraz 6 łyżeczek ze stali nierdzewnej Szklanki do kawy Szklanki do herbaty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sendez_GmbH
Krups SS-192581 Przycisk, przełącznik do np. młynka do kawy GVX112 GVX242
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bealife AR71 Sofa Dwuosobowa 180 cm w Ciemnoszary - Miękka Tkanina & Stabilna Konstrukcja z Bocznymi Kieszeniami
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
755,54 zł
Sprzedawca: Connected-Living
50 arkuszy folii transferowej do tatuażu na papier sublimacyjny DIY
200,22 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Remmers Farba nawierzchniowa biała RAL 9016 wiadro 2,5 l
76,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(66)Liczba wystawionych ocen: 66
192,00 zł
Sprzedawca: Surtep
Pebeo Studio Acrylics 500 ml, 30 Türkisblau
168,40 zł/1l
84,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
ROWENTA Hepa Filter für Bodenstaubsauger (Compacto Ergo) ZR 004501
47,38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10%
42,47 zł
Sprzedawca: PG-Service
Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 750 ml
125,63 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
94,22 zł
Sprzedawca: Artisan
Szafka kuchenna | Wymiary ok. H. 82 x W. 50 x. T. 46 cm | Szafka z trzema szufladami | Meble kuchenne - Esilo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VCM24
Rowenta Swift Power Cyclonic ZR904301, Filtr, Cylinder próżniowy, Rowenta, Swift Power Cyclonic MO291, MO292, MO293, RO291, RO293, RO295, RO298, TW291, TW292, TW294, TW297
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
81,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
2 953,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi
Staedtler FIMO 8704, 1 szt.
1 078,86 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
37,76 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Nóż odłamkowy 18 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Zestaw glinki polimerowej Shuttle Art, 60 kolorów, modelina utwardzana w piecu, 1,65 kg
383,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
232,24 zł/1l
Zestaw do modelowania z polimerowej gliny, 64 kolory, z akcesoriami. Masa modelująca z foremkami i narzędziami, nietoksyczna
375,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
214,33 zł/1kg
Masa modelująca, schnąca na powietrzu, 64 kolory, zestaw do modelowania, zestaw kreatywny dla dzieci, glina, miękka, elastyczna, nietoksyczna
254,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
565,93 zł/1kg
Elektryczny zamek magnetyczny do pojedynczych drzwi Siła trzymania 180 kg Tryb DC12V NC Zamek elektromagnetyczny ze stopu aluminium do drzwi przeciwpożarowych ze szkła, drewna i metalu
182,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
199,23 zł/1kg
Plastik Max 216 Rollen 1174
107,56 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Staedtler FIMO air basic 8101, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 24 h, 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
38,82 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
38,82 zł/1kg
Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
71,29 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
157,03 zł/1kg
Staedtler FIMO 8042-9, Glina garncarska, Czarny, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
39,45 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
174,56 zł/1kg
DAS F387600, Glinka do modelowania, Terakota, Dorosły, 1 szt., Saszetka, 1 kol.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,75 zł
Sprzedawca: MATFEL
33,75 zł/1kg
Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
58,30 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
194,33 zł/1kg
Cernit Polymer Clay Translucent Glinka polimerowa Glitter White 56 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
533,75 zł/1kg
Alabaster Modellgips 1x 1,5kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
17,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
5,78 zł/1kg
Creativ Company 78033, Zestaw do zabawy z modeliny, Półprzezroczysty, 1 szt., 130 °C, 56 g, 1 szt.
20,84 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
372,14 zł/1kg
Jovi 85O Glina samoutwardzalna Ochre 500 g 1 szt.
17,56 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
35,12 zł/1kg
Cernit Polymer Clay Metallic Glinka polimerowa Pearl White 56 g