5,0



Na podstawie 2 opinii
SES Creative SES Children's Set of Four Eco Fingerpaints, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Zmywalny, 110 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,19 zł
101,81 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Farby do malowania palcami i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

KREUL MUCKI, Niebieski, Złoto, Różowy, Srebrny, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
133,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farby do malowania palcami Marabu 303000000085 KIDS, 35 ml, zestaw 6 różnych kolorów
197,53 zł/1kg
55,90 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farby do malowania palcami Klecksi próbka podstawowa 4 x 150 gramów
78,25 zł/1kg
50,86 zł
Sprzedawca: BEBELUC

KREUL MUCKI, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
124,99 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

ökoNorm farby do malowania palcami nawaro, zestaw 6 "Unicorn Norman" - czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, turkusowy, fioletowy
133,28 zł/1kg
146,34 zł
Sprzedawca: taleoo

KREUL 23050 Farba do malowania palcami "MUCKI" dla szczęśliwych dzieci 50 ml zestaw 6 sztuk
207,93 zł/1l
62,38 zł
Sprzedawca: TR8

Creative Deco Zestaw Farb Plakatowych | 20 ml x 12 Kolorów | Nietoksyczne | Podstawowe i Intensywne Kolory | Idealne dla Dzieci, Artystów
103,96 zł/1kg
51,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

KREUL Stoff-Fingerfarbe "MUCKI", 150 ml, 4er-Set
174,13 zł/1l
104,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SES Creative Washable Finger Paints (Pack of 4), Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Nietoksyczne, Zmywalny, Bezglutenowe, 145 ml
129,33 zł/1l
56,26 zł
Sprzedawca: VISO

KREUL 29103 KREUL farby do malowania palcami "MUCKI", zestaw do zabawy kolorami
141,80 zł/1l
70,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL MUCKI, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
122,08 zł/1l
73,25 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Maped M812510, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Zmywalny
117,44 zł/1kg
52,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Farba do malowania palcami - MAXI
70,59 zł/1kg
63,53 zł
Sprzedawca: BEBELUC

KREUL 23101, Biały, Bezglutenowe, 150 ml
221,40 zł/1l
33,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Eberhard Faber 578804, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Zmywalny, 100 ml
800,90 zł/1l
80,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

KREUL Finger Color "MUCKI", zestaw 5 x 50 ml
318,28 zł/1l
79,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Creative Deco Farby do Malowania Palcami | 6 x 40 ml | Intensywne Kolory | Bezpieczne i Nietoksyczne | Na Bazie Wody | Farby Plakatowe
241,58 zł/1l
57,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Staedtler 61 C2, Niebieski, Zielony, Żółty, Zmywalny, 75 ml
86,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler Noris Club 8801, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, 100 ml
880,30 zł/1l
88,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Kolor farby:
- Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty
- Pojemność zbiorniczka:
- 110 ml
- Kolor produktu:
- Wielobarwny
- Liczba dołączonych farb:
- 4 szt.
- Całkowita objętość:
- 440 ml
- Płeć dedykowana:
- Chłopak, dziewczyna
- Zalecany wiek (min):
- 2 lat(a)
- Zalecany wiek (max):
- 12 lat(a)
- Zmywalny:
- Tak
- Kraj pochodzenia:
- Holandia
- Szerokość produktu:
- 278 mm
- Głębokość produktu:
- 70 mm
- Wysokość produktu:
- 57 mm
- Zawartość opakowania:
- 4 x Fingerpaint
- Język UE TSD:
- Holenderski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański
- Ostrzeżenie UE TSD:
- Do stosowania pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej
- Odpowiedni tylko dla dorosłych:
- Nie
- Montaż wymagany:
- Nie
- Skrzynie wysyłkowe (wewnętrzne) na jedną skrzynię zbiorczą (zewnętrzną):
- 1 szt.
- Umiejętności uczenia się i szkolenia:
- Trening umiejętności motorycznych
- Ilość na paczkę:
- 4 szt.
- Szerokość opakowania:
- 278 mm
- Głębokość opakowania:
- 70 mm
- Wysokość opakowania:
- 57 mm
- Pojemność opakowania:
- 1375 cm³
- Waga wraz z opakowaniem:
- 692,7 g
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
- Produktów na palecie:
- 900 szt.
- Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):
- 311 mm
- Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 296 mm
- Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):
- 224 mm
- Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):
- 10,4 kg
- Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 15 szt.
- Pojemność skrzyni (zewnętrznej):
- 21000 cm³
- W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC):
- 18710341249264
- Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną):
- 15 szt.
- Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.:
- Nie
Zamów już dziś i rozwijaj kreatywność swojego dziecka! teraz i ciesz się wspaniałą zabawą!
{PRODUCT_NAME}
{PRICE}
{DESCRIPTION_TITLE}
{PRODUCT_DESCRIPTION}
{SPECIFICATIONS_TITLE}
- {COLOR_LABEL}: {COLOR}
- {MATERIAL_LABEL}: {MATERIAL}
- {DIMENSIONS_LABEL}: {DIMENSIONS}
- {WEIGHT_LABEL}: {WEIGHT}
- {MANUFACTURER_LABEL}: {MANUFACTURER}
{REVIEWS_TITLE}
{CUSTOMER_1}: {REVIEW_1}
{CUSTOMER_2}: {REVIEW_2}
{CUSTOMER_3}: {REVIEW_3}
{CTA_TEXT}
Farby do malowania palcami SES Creative Farby do malowania palcami to jedna z najbardziej znanych linii produktów SES Creative. Jakość, intensywność kolorów i zmywalność farb do malowania palcami SES sprawiają, że są one bezkonkurencyjne. Farby do malowania palcami z linii ECO to bardzo odpowiedzialny wybór, ponieważ przy wyborze wszystkich materiałów w jak największym stopniu uwzględniono ochronę środowiska. Wszystkie pudełka SES są wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu. SES ECO idzie o krok dalej. Proporcja naturalnych surowców jest jeszcze wyższa i jest plastik pochodzący z recyklingu
Specyfikacja
Wiek: 4-6 lat, 6-8 lat, 8-10 lat, 10-12 lat
Kolor: Wielokolorowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Płeć: Junior
Liczba sztuk w opakowaniu: 4 sztuki
Wymagane baterie: Nie
Cztery różne kolory farb do malowania palcami w słoiczkach o pojemności ok. 110 ml. Łatwe do zmywania z większości tkanin.
- 90% naturalnych surowców
- 50% plastikowych pojemników na farbę z recyklingu
- Opakowanie wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu
do malowania palcami
Zapoznaj swoje dziecko z przyjaznym dla środowiska sposobem zabawy! Produkty ECO są wytwarzane w dużym stopniu z zasobów naturalnych i wykorzystują plastik pochodzący z recyklingu. Ten fantastyczny zestaw farb do malowania palcami to świetny sposób na zachęcenie dziecka do kreatywności, jednocześnie dając mu trochę czasu na niechlujną zabawę! Łatwe do czyszczenia, farby te są super zmywalne, nietoksyczne i całkowicie bezpieczne dla dzieci. W czterech jaskrawych kolorach, zobacz jakie arcydzieła stworzy Twoje dziecko! SES jest specjalistą w dziedzinie zabawek kreatywnych od ponad 40 lat. Opracowujemy i produkujemy pełną gamę kreatywnych zabawek. Rozwój dziecka jest centralną koncepcją w rozwoju naszych produktów. Ponieważ rozwój jest ważny we wczesnych latach życia, ważne jest, aby dziecko miało możliwość rozwijania swoich talentów i wykorzystywania swojej kreatywności. Oprócz rozwijania kreatywności, bezpieczeństwo i jakość są najważniejszymi aspektami wszystkich naszych produktów! Każdego roku z naszej wiedzy korzysta ponad 14 milionów zadowolonych konsumentów w 70 krajach. Produkty, które opracowujemy, są niezbędne na różnych etapach rozwoju każdego dziecka.SES Creative Eco farba do malowania palcami 4 kolory. Kolor produktu: Wielokolorowy, Ilość farb w zestawie: 4 szt, Kolor farby: Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty. Szerokość: 278 mm, Głębokość: 70 mm, Wysokość: 57 mm. Zawartość opakowania: 4 x Fingerpaint. Nauka i trening umiejętności: Trening umiejętności motorycznych. Ilość w opakowaniu: 4 szt., Szerokość opakowania: 278 mm, Głębokość opakowania: 70 mm
Bądź kreatywnyi wypróbuj nową aktywność! Ten wysokiej jakości zestaw zawiera cztery pojemniki z farbami do malowania palcami, dzięki którym Twój mały artysta może zacząć rozwijać swoją kreatywność! Bezpieczne i nietoksyczne farby są dostępne w czterech kolorach. Świetny sposób na rozwijanie koordynacji ręka-oko i umiejętności motorycznych u dzieci, a także doskonałe zajęcie na deszczowy dzień lub imprezę. SES jest specjalistą w dziedzinie kreatywnych zabawek od ponad 40 lat. Rozwój dziecka jest centralną koncepcją w rozwoju produktów. Ponieważ rozwój jest ważny we wczesnych latach życia, ważne jest, aby dziecko miało możliwość rozwijania swoich talentów i wykorzystywania swojej kreatywności. Zawartość zestawu: 4 farbki w kolorach niebieskim, zielonym, czerwonym, żółtym: każda o pojemności 110ml.
Specjalne farby przeznaczone dla najmłodszych dzieci do malowania palcami. Farby są bezpieczne dla zdrowia i łatwe do zmywania z rąk i ubrań. Farby posiadają patent bezpieczeństwa ekologicznego, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla małych dzieci. Kategoria wiekowa: 2+ Rozmiar opakowania: 27,8 x 5,7 x 7 cm
Wszystkie opakowania SES są zawsze wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu. ITS ECO idzie jeszcze dalej. Odsetek naturalnych materiałów jest jeszcze wyższy i wykorzystuje się plastik z recyklingu. Palec do malowania to linia najbardziej znanych produktów SES creative.
Naturalna kolorystyka. Z ECO farbą do malowania palcami od SES. Wykonane w 90% z naturalnych surowców.
Ekologiczne farby do malowania palcami od SES. Dzięki farbom do malowania palcami dzieci mogą zostawiać bardzo różne ślady i malować w naturalny sposób. Kolory mają dobre krycie i łatwo się zmywają. Farba do malowania palcami firmy SES jest wykonana w 90% z naturalnych surowców i została niedawno oceniona jako "bardzo dobra" przez magazyn "Ökotest", a opakowanie jest wykonane z tektury pochodzącej z recyklingu. Wyprodukowano w Holandii.
- Zawartość
- 100 ml
- Wymiary
- 73x285 mm
- Długość
- 28 cm
- Skład materiału
- 100% poliester
- Zawiera baterie
- Nie
- Producent
- SES Creative
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.601 kg
- Zalecenia dotyczące wieku
- od 2 lat
- EAN
- 8710341249267
- Numer producenta
- 24926
- Zawartość
- 100 ml
- Wymiary
- 73x285 mm
- Długość
- 28 cm
- Skład materiału
- 100% poliester
- Zawiera baterie
- Nie
- Producent
- SES Creative
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.601 kg
- Zalecenia dotyczące wieku
- od 2 lat
- EAN
- 8710341249267
- Numer producenta
- 24926
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

KREUL MUCKI, Niebieski, Złoto, Różowy, Srebrny, Zmywalny, Bezglutenowe, 150 ml
133,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SES Creative Eco fingerpaint trendy, Niebieski, Różowy, Fioletowy, Żółty, Nietoksyczne, Zmywalny, Bezglutenowe, 110 ml
238,84 zł/1kg
164,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tritart Zestaw pdzli 25 sztuk - Zestaw pdzli syntetycznych - Pdzle akrylowe Akwarela - Zestaw pdzli do farb akrylowych - Zestaw pdzli akrylowych Malarstwo olejne
63,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

LogiLink PA0139, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Czarny
138,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

KREUL 23101, Biały, Bezglutenowe, 150 ml
221,40 zł/1l
33,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Farby do malowania palcami Marabu 303000000085 KIDS, 35 ml, zestaw 6 różnych kolorów
197,53 zł/1kg
55,90 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mata piankowe puzzle XL 150 x 150 x 1cm z obrzeżem - pianka EVA - różowa
78,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Oral-B Junior 4210201202318, Dziecko, Obrotowa szczoteczka do zębów, Bateria, 1 szt.
583,94 zł/1kg
583,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

STABILO woody 3 in 1, Wielobarwny, 10 szt.
73,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SES Creative My First 14441, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Fioletowy, Zmywalny, Bezglutenowe, 110 ml
83,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

EDUPLAY 240161 Pędzle z uchwytem kulkowym, wielokolorowe, 4 sztuki (1 zestaw)
117,59 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: KinderWonderland

LEGO 60238 City Zwrotnice, Zestaw Kolejowy dla Dzieci, Kompatybilny z Pociągiem Pasażerskim LEGO 60337, Prezent na Urodziny lub Mikołaja dla Chłopców i Dziewczynek od 5 lat
80,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pelikan 700405, Zestaw pędzli, Mieszany, Włosy kucykyka
26,45 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zestaw płócien do malowania Dionizos 12 sztuk - 30x40 cm - Wysokiej jakości bawełniane płótno do malarstwa akrylowego i olejnego - Wstępnie pomalowane i zagruntowane blejtramy
51,62 zł/1kg
54,72 zł
Sprzedawca: Dionizos

Creative Deco Zestaw Farb Plakatowych | 20 ml x 12 Kolorów | Nietoksyczne | Podstawowe i Intensywne Kolory | Idealne dla Dzieci, Artystów
103,96 zł/1kg
51,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
382,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
1 853,00 zł/1kg
185,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maped M812510, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Zmywalny
117,44 zł/1kg
52,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler Noris Junior, Dziecko, Proste cięcie, Pojedyńczy, Niebieski, Żółty, Metal, Praworęczny
25,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw 6 farb gwaszowych 7 Artists – farby do malowania palcami dla dzieci, nietoksyczne – 6 x 60 ml, przyjazne dla skóry, zmywalne / farby do malowania palcami dla dzieci od 3 lat / farby do malowania palcami dla dzieci, nietoksyczne
587,44 zł/1l
211,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Farba do malowania palcami - MAXI
70,59 zł/1kg
63,53 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Kuchnia drewniana XXL z oświetleniem LED, fartuszkiem i akcesoriami
538,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HyperMotion

LEGO City Ekspresowy pociąg pasażerski, Zabawka dla Dziecka do Budowania Zdalnie Sterowanej Kolejki dla Dzieci, Lokomotywa, Wagony, 24 odcinki torów i 6 minifigurek, Prezent dla 7-latka, 60337
597,11 zł
Sprzedawca: Lex_Hobby_Store

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

KREUL 23050 Farba do malowania palcami "MUCKI" dla szczęśliwych dzieci 50 ml zestaw 6 sztuk
207,93 zł/1l
62,38 zł
Sprzedawca: TR8

SES Creative My First 14413, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Bezglutenowe, 150 ml
58,76 zł/1kg
48,77 zł
Sprzedawca: VISO

Choinka bożonarodzeniowa i ozdoby choinkowe (26 szt.), Filcowa choinka dla dzieci, Dekoracje świąteczne (114 cm) – FELTPINETREE
60,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

LEGO® DUPLO® Kolejka parowa, 10874
634,81 zł
Sprzedawca: Brickcomplete_com

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 kwietnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Kolory świetnie zmywają się z ubrań!
Oceniono dnia 9 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

ARTEZA DIY farba akrylowa A408 fioletowa 118 ml
21,78 zł
Sprzedawca: NIKCORP
184,58 zł/1l

Zestaw do malowania twarzy - 15 kolorów, na bazie wody i zmywalny, przyjazny dla skóry i nietoksyczny, z 2 pędzlami, dla dzieci, na karnawał i Halloween
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
444,94 zł/1kg

Zestaw kolorów In The Dark Samoświecące fosforyzujące kolory do malowania ścian i ciała
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
309,07 zł/1kg

6-kolorowy zestaw do malowania twarzy i ciała, bezpieczny, szybkoschnący makijaż na Halloween dla dzieci i dorosłych, 30 g
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 916,67 zł/1kg

Zestaw 12 farb do malowania palcami
111,88 zł
Sprzedawca: MATFEL

Paletka paleta malarska szkolna do mieszania farb 22x17 cm plastikowa biała dla dzieci i uczniów
3,66 zł
Sprzedawca: Przydasie
732,00 zł/1l

Maped 907004, 2 lat(a), Plastik, Wielobarwny, 9 szt.
72,10 zł
Sprzedawca: MATFEL
106,03 zł/1kg

Farby do malowania palcami 6 kolorów po
44,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
103,79 zł/1kg

Farby do malowania palcami Keyroad 6 kolorów
24,72 zł
Sprzedawca: MATFEL
247,20 zł/1kg

Farby do malowania palcami 4 kolory x 50ml Astra Creativo
37,00 zł
Sprzedawca: MATFEL
127,59 zł/1kg

Farby do malowania palcami 6 kolorów 40ml
43,91 zł
Sprzedawca: MATFEL
1 097,75 zł/1l

Farby Do Malowania Palcami Psi Patrol 12 Kolorów 15 Ml
34,16 zł
Sprzedawca: MATFEL
113,87 zł/1kg