5,0



Na podstawie 1 opinii
Cilit Bang, Boden Multi-Fett, Środek do czyszczenia, cytryna,1,5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
66,84 zł
44,56 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Proszki do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Persil Colour Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 75 wsadów prania 4500g193,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nadwęglan sodu tlen aktywny pranie czyszczenie 1kg Nuvio28,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
W.Riese Colour Gel 50WL 2250ml42,95 zł/1l
96,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dash powder Alpen Frische 100WL94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heitmann Odplamiacz Galasowy ze szczotką, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
149,88 zł/1l
37,47 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Dr.Beckmann Magic Leaves Universal 25Stk
23,78 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Hoffmanns Gardinen Weiß-Spüler 500ml
163,68 zł/1kg
81,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Silan Aromatherapy Magic Magnolia 770ml
12,40 zł/1l
10,71 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Burti, Proszek, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)
258,50 zł/1kg
25,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heitmann, Express, Środek do czyszczenia zmywarek, 30g (PRODUKT Z NIEMIEC)
327,67 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frosch, Odplamiacz z mydłem galasowym, 75ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
267,87 zł/1l
20,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Silan Aromatherapy Magic Magnolia Płyn do Płukania 1,012L
24,01 zł/1l
24,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sofin, Plyn do plukania Perfume Bouquet, 2,5 l
6,42 zł/1l
16,06 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Heitmann, Pure Oxi Color, Odplamiacz do tkanin, 500g (PRODUKT Z NIEMIEC)
45,60 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Silan, Spring Lavender Plyn do plukania, 880 ml
21,17 zł/1l
18,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ecover, Płynny detergent do delikatnych tkanin, 1 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
85,54 zł/1kg
85,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dr.Beckmann Magic Leaves Color 25Stk
158,66 zł/1kg
79,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sofin, Skoncentrowany płyn do płukania Sensitive, 800ml
7,82 zł/1l
7,02 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,26 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dr.Beckmann 126809000 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL DEO & ROST Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml
152 142,85 zł/1kg
10,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dalli Color 100WL
19,11 zł/1kg
114,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cillit Bang Power Cleaner Floor and Multi Grease Citrus 1500ml
Cillit BANG Power Cleaner Floor and Multi Grease skutecznie usuwa przypalony tłuszcz, zaschnięty brud i uporczywe plamy w dowolnym miejscu w domu, wewnątrz i na zewnątrz. Bez wysiłku usuwa brud z podłóg, płytek, laminatu i wielu innych powierzchni.
Reckitt Benckiser Deutschland GmbH Darwinstraße 2-4 69115 Heidelberg
Niebezpieczeństwo!
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: Powoduje poważne uszkodzenie oczu,działa drażniąco na skórę.
Uwagi ogólne:Przed użyciemprzeczytać etykietę.Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.
Zapobieganie:Stosować rękawice ochronne i ochronę oczu/twarzy.
Reakcja:WPRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożniepłukaćwodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są, jeśli to możliwe.W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Przechowywanie:Nie dotyczy.
Utylizacja:Nie dotyczy.
Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
Cillit BANG Power Cleaner Floor and Multi-Fat skutecznie usuwa przypalony tłuszcz, zaschnięty brud i uporczywe plamy w każdym miejscu w domu. Bez wysiłku usuwa brud z podłóg, płytek, laminatu i wielu innych powierzchni. Moc czyszczenia Cillit BANG jest dostępna zarówno w postaci nierozcieńczonej, jak i rozcieńczonej z wodą.
Odpowiedni do
- Podłogi, laminat i płytki
- Powierzchnie robocze, powierzchnie ceramiczne, wyciągi kuchenne, piekarniki, płyty kuchenne i zlewozmywaki
- Krany, toalety, wanny, prysznice i kabiny prysznicowe
- Szafki i drzwi
- Patio, meble ogrodowe, rowery, grille i felgi
Nie stosować na:
Szklanych powierzchniach ceramicznych, aluminium, miedzi, mosiądzu, powierzchniach drewnianych, płytach halogenowych, gorących i ch powierzchniach
W zakres dostawy wchodzi:
Cillit Bang Power Cleaner Floor & Multi-Grease Power Citrus 1,5 litra
Usuwa brud i osad z kamienia, pozostwia higieniczną czystość.
Z mocą i cytryną w walce z uporczywym brudem na wszystkich podłogachŚrodek do czyszczenia podłóg POWER CITRUS firmy CILLIT BANG to prawdziwa potęga. Niezawodnie i skutecznie usuwa zapieczony tłuszcz, zaschnięty brud i uporczywe plamy na wszystkich podłogach w pomieszczeniach i na zewnątrz.WszechstronnyNierozcieńczony lub rozcieńczony wodą - środek do czyszczenia podłóg CILLIT BANG POWER CITRUS zawsze rozwija swoją pełną moc czyszczenia, aby bez wysiłku czyścić podłogi, płytki, ceramikę i laminat oraz usuwać brud. Ale nie zatrzymuje się również na powierzchniach roboczych, maskach wyciągowych, piekarnikach, płytach kuchennych i zlewach, ale czyści je dokładnie i niezawodnie, czyszcząc krany, toalety, wanny, prysznice i kabiny prysznicowe z taką samą mocą, jak meble ogrodowe, rowery, grille i felgi. Szklane powierzchnie ceramiczne, aluminium, miedź, mosiądz, powierzchnie drewniane, płyty halogenowe, gorące i uszkodzone powierzchnie.Uwaga na informacje dotyczące zagrożeń i bezpieczeństwa:Ostrzeżenia dotyczące zagrożeń:-Powoduje poważne uszkodzenie oczu.-Powoduje podrażnienie skóry.Informacje dotyczące bezpieczeństwa:-Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.-Nosić rękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu - W KONTAKCIE Z OCZAMI: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem - W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.Hasło ostrzegawcze: NiebezpieczeństwoKlasa zagrożenia/kategoria:- Działanie żrące/drażniące na skórę kat. 2-Poważne uszkodzenie oczu/działanie drażniące na oczy kat. 1
- Zawartość
- 1.5 l
- Składniki
- Cilit Bang Boden Multi-Fett to skuteczny środek do czyszczenia zapewniający skuteczną eliminację tłuszczu i brudu. Zawiera starannie dobrane składniki, w tym: kwas cytrynowy, alkohol denaturowany, substancje powierzchniowo czynne anionowe, środki konserwujące. Produkty marki Cilit Bang są gwarancją wysokiej jakości i efektywności w codziennym sprzątaniu.
- Producent
- Cilit Bang
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1500 g
- EAN
- 4002448049692
- Numer producenta
- 3010429
- Zawartość
- 1.5 l
- Składniki
- Cilit Bang Boden Multi-Fett to skuteczny środek do czyszczenia zapewniający skuteczną eliminację tłuszczu i brudu. Zawiera starannie dobrane składniki, w tym: kwas cytrynowy, alkohol denaturowany, substancje powierzchniowo czynne anionowe, środki konserwujące. Produkty marki Cilit Bang są gwarancją wysokiej jakości i efektywności w codziennym sprzątaniu.
- Producent
- Cilit Bang
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1500 g
- EAN
- 4002448049692
- Numer producenta
- 3010429
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H315: Działa drażniąco na skórę.
H318: Powoduje poważne uszkodzenie oczu.Pasuje również do tego

Intex skimmer zestaw do czyszczenia basenu odkurzacz podbierak siatka drążek teleskopowy 28002, 3-częściowy zestaw, uchwyt teleskopowy 2,39 m
138,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
223,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

3D licznik kroków z klipsem, prosty licznik kroków do chodzenia z dużym wyświetlaczem LCD, śledzący liczbę kroków, przebyty dystans i spalane kalorie, przeznaczony dla mężczyzn i kobiet
61,67 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Kaiser 2300646237, Naczynie do pieczenia muffinek, Prostokątny, Odlane aluminium, Powierzchnia karbowana, 230 °C, Czarny
85,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
461,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pilot SAMSUNG BN59-01315B
69,99 zł
Sprzedawca: Voko-Smile

Zasłona Store Langstore Jacquard Koblenz wys. x szer. 245 x 450 cm taśma marszczająca taśma uniwersalna biała wzór kwiatowy przezroczysta zasłona voile salon
220,81 zł/1m
540,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hoover H5WPBD610AMBC-S Pralka 10 kg 1600 obr./min Aplikacja hOn ActiveSteam
2 990,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw 2 poduszek hotelowych 80x80 cm, wykonanych z mikrofibry, przeznaczonych do spania, idealne dla alergików, certyfikat ÖKO-TEX
130,86 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Cilit Bang 5997321740690, 750 ml, Pianka, Butelka ze sprayem
15,01 zł/1l
12,95 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,26 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Karl szafa z drzwiami skrzydłowymi 120 cm biała
1 686,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,28 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Łóżko tapicerowane 90x200, kolor szary, z pojemnikiem na pościel, możliwość wykorzystania jako sofa, idealne jako łóżko dla gości, rozkładane
2 188,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Duży narożnik w kształcie litery U z funkcją spania, dwustronne poduszki, czarny
4 303,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ajax, Płyn uniwersalny, cytryna, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,41 zł/1l
72,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Szafa ALIGHTUP z 2 drążkami na wieszaki, system modułowy do samodzielnego montażu, półki, głęboka konstrukcja, 4 poziomy, 12 przegródek, wymiary: 108x47x142 cm, kolor: czarny i biały
231,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Dywan z wysokim włosiem Pokój dzienny Dywan futrzany imitacja skóry Kudłaty Puszysty
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Materac worek GINASO 140x200 cm z COCONUT 22cm
1 370,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL

Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 2224/10
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
995,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super Dziękuję
Wszystko super Dziękuję
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Proszek do prania kolorów Ariel Color+ Szybkie Rozpuszczanie 3,96 kg



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil proszek do prania tkanin białych i kolorowych uniwersalny zapachowy 10 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
7,00 zł/1kg

Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
7,00 zł/1kg

Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Proszek do prania 51 prań 2,55 kg - Dash
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,81 zł/1kg

Proszek do prania białego Ariel Universal+ Szybkie Rozpuszczanie 3,96 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Colour Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 75 wsadów prania 4500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
193,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
75,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,33 zł/1l

OXI WHITE - ekologiczny odplamiacz w proszku do białego
44,99 zł
Sprzedawca: ecoandmore

W.Riese Colour Gel 50WL 2250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
96,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,95 zł/1l

Persil Expert Freshness by Silan Proszek do prania tkanin białych, 990 g
98,80 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
98,80 zł/1kg

Dash powder Alpen Frische 100WL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sole 8002910029470



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kultige mexikanische Seife Zote Mydło Białe 400g z Aufhellerem
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve

Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,40 zł/1l

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nadwęglan sodu tlen aktywny pranie czyszczenie 1kg Nuvio
28,99 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Burti, Proszek, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
258,50 zł/1kg

Persil Universal Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 20WL 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
61,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dalli Color Plus 16WL
26,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,28 zł/1kg