5,0



Na podstawie 27 opinii
KREUL 42850 Zestaw kolorowych okienek "Monster Party"
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
239,39 zł
498,73 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Farby witrażowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

KREUL Window Color, zestaw z dodatkowym kolorem
190,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Marabu Window Color Christmas, 2 stron(y), Dołączone farby, Chłopak, dziewczyna, Zestaw kolorowanek
452,00 zł/1l
67,80 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

KREUL 40151, Niebieski, Brązowy, Jasnozielony, Pomarańczowy, Czerwony, Biały, Żółty, Farba na bazie wody, Płynny, 125 ml, 12 szt.
170,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Marabu 0406000000125, Czarny, Złoto, Zielony, Czerwony, Srebrny, Biały, Farba na bazie wody, Płyn + żel, 25 ml, 6 szt.
3 756,80 zł/1l
93,92 zł
Sprzedawca: VISO

Marabou 04060 000 13894 Zestaw kolorów do okien "X-Mas" 10 x 25 ml
398,76 zł/1l
99,69 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 0306000000101, Czarny, Niebieski, Pomarańczowy, Czerwony, Biały, 12 szt.
410,52 zł/1l
197,05 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

folia 45007 Window Color Aktions-Set Window Color ANTIK
325,77 zł/1l
182,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Marabu 306000000100 Marabu KiDS Window Color, zestaw 10, różne kolory
221,21 zł/1kg
91,58 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 42853 KREUL Window Colour 'Hello Winter', zestaw
1 310,63 zł/1l
104,85 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 0306000000010 Zestaw farb do malowania na szybach Marabu KiDS „GOSPODARSTWO ROLNE”, 6 x 80 ml
413,75 zł/1l
198,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Viva Decor 800303800 ViVA DECOR Viva KIDS Zestaw kolorów do okien "Magia wróżek"
257,87 zł/1l
139,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Feuchtmann WINDOW CLAY, Różne kolory, Dziecko, Chłopak, dziewczyna, 3 lat(a), Niemcy, Trening umiejętności kreatywnego myślenia, Rozwój wyobraźni
239,30 zł/1l
71,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Window Color, Czarny, Farba szklana, Płynny, 80 ml, 1 szt.
663,75 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ViVA DECOR Kolor okienny 80 ml, błękitny
1 232,78 zł/1l
135,95 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
110,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Marabu fun&fancy 872, Żółty, Farba na bazie wody, 80 ml, 1 szt.
582,13 zł/1l
46,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KREUL 49840 Długopis brokatowy KREUL, zestaw 3 sztuk
686,67 zł/1l
61,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kreul 79413 Lakier 275 ml 1 szt.
297,82 zł/1l
81,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Marabu 10144802 Marabu Prinzessin Fenstermalfarben farbsortiert 6 x 25,0 ml
3 522,40 zł/1l
88,06 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 12300013856, Przezroczysty, 250 ml, 1 szt.
287,56 zł/1l
71,89 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Farby plakatowe metaliczne 6 kolorów 20ml
954,00 zł/1l
21,44 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,08 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Window Colour "Monster Party", zestaw
Straszne i piękne, przerażające potwory dla ekspertów Window Colour!
- przezroczysty kolor do zdzierania
- na bazie wody
- można mieszać ze sobą
- długa końcówka do rozprowadzania koloru
- łatwy w użyciu: Pokoloruj motyw na specjalnej folii - Pozostaw do wyschnięcia - Odklej folię
-poliuretan = Window Color 80 ml 1 x śnieżnobiały, pomarańczowy, metaliczny fioletowy, jasnozielony, brokatowa orchidea, czarny kontur, kolor nocnej poświaty,
- 1 x specjalna folia 350 x 200 mm, 1 x stabilna folia 350 x 200 mm, 150 kolorowych kamieni szlachetnych, szablony motywów, broszura z pomysłami
Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko zadławienia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.
Instrukcje dotyczące kolorów okien:
1. Narysuj kontury: Wstępnie narysuj pożądany motyw na specjalnej folii Glas Design lub szkle z kolorem konturowym Glas Design. Kolor konturowy nakłada się bezpośrednio z butelki. Pomaluj zamknięte linie konturowe, aby obrazki nie rozerwały się podczas odklejania. Pozostaw do wyschnięcia.
2. Kolorowanie: Wypełnij pola kolorów za pomocą Glas Design Window Color. Nałóż kolor obficie i bezpośrednio z butelki aż do krawędzi konturów. Kolory są początkowo mleczne, ale po wyschnięciu stają się przezroczyste i błyszczące.
3. Odklejanie: Jeden dzień po malowaniu, obraz może być ostrożnie usunięty z powierzchni. Obraz przylega samoczynnie. Jeśli obraz ma być kilka razy, należy go lekko zwilżyć.
Kreatywne wskazówki:
1. Efekty marmurkowania można tworzyć na przykład za pomocą wykałaczki, aby przyciągnąć kolory do siebie i wymieszać je ze sobą.
2. Usuwanie po długim czasie: Z czasem motywy mogą stać się kruche i łamliwe. Zwilżenie obrazków ściereczką, uderzenie pary z żelazka (z pewnej odległości!) lub ostrożne podgrzanie suszarką do włosów sprawi, że obrazki znów staną się elastyczne. Skrobak do płyt ceramicznych może pomóc w ich usuwaniu.
Przykłady zastosowania:
- można nakładać na szkło, lustra, płytki, folię lub porcelanę
- Projektowanie obrazów okiennych
- obrazy można łatwo usunąć i ponownie udekorować bez pozostawiania śladów
Odpowiednie dla:
- Przedszkola
- Szkoły
- Hobbystów
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Zestaw farb do okien Monster Party. Eksperci od fajnych kolorów okiennych uwielbiają przerażające i piękne potwory z zestawu KREUL Window Color Set Monster Party. Kompletny zestaw KREUL Window Color jest idealny dla wszystkich małych i dorosłych kreatywnych osób, które chcą zacząć od razu. Ponieważ zawiera wszystko, czego możesz potrzebować, aby stworzyć własne jasne i kolorowe obrazy okienne: farby do okien, folie, motywy i jasne kamienie szlachetne do dekoracji. Własnoręcznie wykonane obrazy można przykleić na płaskie, gładkie powierzchnie w domu, takie jak szkło, lustro, folia i kafelki. A co najlepsze: naklejki można łatwo usunąć i ponownie ozdobić bez pozostawiania żadnych pozostałości. Jasne farby do okien w poręcznej butelce z cienką, długą końcówką malarską Zawiera szablony projektów z przerażająco pięknymi, przerażającymi potworami Dzięki farbie świecącej w ciemności możesz przywołać na szybach okiennych zabawnych przyjaciół-duchy, którzy świecą w ciemności Na bazie wody Wyschnięta farba ma lekką strukturę Aby uzyskać specjalny efekt, ostrożnie wciśnij kamienie szlachetne w jeszcze wilgotną farbę Można stosować na gładkich powierzchniach takich jak szkło, lustra, kafelki itp. Farby można ze sobą mieszać. Piękny marmurkowy efekt można uzyskać poprzez wcieranie farby w siebie za pomocą małego drewnianego patyczka (np. wykałaczki), zanim wyschną. Narysuj kontury motywu na specjalnej kartce, używając farby konturowej, i pozostaw do wyschnięcia na około 2 godziny. Użyj farby do okien, aby wypełnić obszary aż do krawędzi, nakładając farbę z butelki obficie. Pozostaw do wyschnięcia na około 24 godziny (w zależności od grubości farby). Delikatnie odklej obraz od folii i użyj go do dekoracji okna. Jeżeli motyw był kilkakrotnie, można zwiększyć jego przyczepność poprzez lekkie zwilżenie. Dekorację okienną można łatwo usunąć bez pozostawiania śladów, można ją ponownie wykorzystać w innym miejscu Sztywna blacha jest idealna do rzeźb mobilnych. Pozostaw wybrany motyw do wyschnięcia przed wycięciem go za pomocą blachy. Nadaje się do gładkich powierzchni, takich jak szkło, lustra, płytki i folia Zawartość zestawu: 5 kolorów okiennych po 80 ml: śnieżnobiały, pomarańczowy, jasnozielony, fioletowy, brokatowy storczyk 1 Farba konturowa 80 ml czarna 1 Farba świecąca w ciemności 80 ml żółta 1 Folia specjalna 35 x 20 cm 1 sztywna płyta 35 x 20 cm 150 kolorowych klejnotów Szablony projektowe Ulotka pomysłów
Window Color 80 ml każdy 1 x śnieżnobiały, kolor skóry, złoty żółty, różowy, jasnoniebieski, ciemnobrązowy, metaliczny fioletowy, brokatowy różowy, brokatowy srebrny, czarny kontur, 3 x specjalna folia, 150 kamieni szlachetnych, szablony motywów
Window Color Monster Party KREUL WINDOW COLOR Zestaw farb do malowania na szkle - dekoruj wewnątrz i na zewnątrz Zabawa nigdy się nie kończy, gdy mali projektanci dostaną w swoje ręce wspaniałe farby WINDOW COLOR. Na każdym oknie znajdziesz dekoracje z superbohaterami. Radość mam i tatusiów będzie ogromna. Zwłaszcza jeśli po prostu usuniesz i umieścisz motywy w innych miejscach. Super kreatywna zabawa dla wszystkich dzieci, które uwielbiają tworzyć wspaniałe efekty. Zestaw zawiera: 5 x WINDOW COLOR 80 ml - śnieżnobiały, pomarańczowy, jasnozielony, metaliczny fioletowy, brokatowy orchidea 1 x WINDOW COLOR 80 ml czarny kontur 1 x WINDOW COLOR 80 ml świecący w ciemności 150 okrągłych kolorówdżetów strass 1 x plastikowa mata 35 x 20 cm 1 x specjalny plastikowy arkusz 35 x 20 cm szablony wzorów instrukcje Charakterystyka Kolory są na bazie wody Odpowiednie do gładkich powierzchni, takich jak np. w przypadku malowania na specjalnych arkuszach z motywami należy pozostawić je do wyschnięcia na ok. 2 godziny, a następnie odkleić i przenieść w wybrane miejsce Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia
KREUL Window Color Monster Party, zestaw (57602121)
- Zawartość
- 480 ml
- Długość
- 20 cm
- Kolor
- Pomarańczowy
- Producent
- Kreul
- Liczba sztuk
- 7
- Waga
- 1.09 kg
- EAN
- 4000798428501
- Numer producenta
- 42850
- Zawartość
- 480 ml
- Długość
- 20 cm
- Kolor
- Pomarańczowy
- Producent
- Kreul
- Liczba sztuk
- 7
- Waga
- 1.09 kg
- EAN
- 4000798428501
- Numer producenta
- 42850
Uwaga!
Pasuje również do tego

Zestaw do projektowania szyb w kolorze XXL
248,61 zł/1l
179,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 42853 KREUL Window Colour 'Hello Winter', zestaw
1 310,63 zł/1l
104,85 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL Window Color, zestaw z dodatkowym kolorem
190,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Electronic Arts FC 24, PS5, PlayStation 5, dla wszystkich
115,55 zł
Sprzedawca: ak-trade

Okno Kolorowe Szkło Design Glitter World
367,13 zł/1l
176,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pelikan 720250, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Fioletowy,..., Farba akwarelowa, Twardy, 1 szt.
182,00 zł/1kg
50,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Tryb multiplayer, E10+ (powyżej 10 lat), Do pobrania
432,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,45 zł
Sprzedawca: somnia24

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Makita 198253-4 MAKPAC Gr.4 izolowany
371,73 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Arebos 4260627423392, Niebieski
630,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Dywan do salonu z wysokim włosiem, jednokolorowy design, długie runo, shaggy, nowoczesny i puszysty, Rozmiar: 140 x 200 cm, Kolor: Jasnoszary
429,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpettex

Nintendo Minecraft : Switch Edition, Nintendo Switch, Tryb multiplayer, E10+ (powyżej 10 lat)
134,99 zł
Sprzedawca: Gamefinity

Doniczka Prosperplast HEOS antracyt 46,8 cm
107,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MARPUCH_PL

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
1 461,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia

VINGO Inhalator Inhalatory nebulizator ultradźwiękowy inhalator ręczny nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

VidaXL 823272, 1 szt.
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

BUF BOOF® P100 Fotelik samochodowy i-Size R129 40–150 cm, obracany 360°, ISOFIX, ochrona boczna, funkcja leżenia do 165°, BlackBear
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BUF_BOOF

Topchances Zewnętrzne lampki solarne LED G40 wodoodporne do ogrodu, na wesele, balkon, do domu, na imprezę, do dekoracji świątecznych, ciepłe białe z 25 żarówkami (25 LED)
196,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Hasbro Furby Interaktywna zabawka pluszowa pomarańczowa wersja niemiecka HASF6744100
477,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tusz XL do HP 303 XL ENVY Photo 6220 6230 6232 7130 7134 7830 7100
45,00 zł
Sprzedawca: GP-TONER

Zestaw Leifheit CLEAN TWIST Mop dyskowy Ergo
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 996,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Drzewko wiśniowe do wnętrz i na zewnątrz, 180 cm, chłodna biel
171,50 zł
-5,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Jurhan

Simba 107174109 - 3 in 1 Schaukel, Seil vormontiert, Schaukelhöhe ca. 120cm, Sitzbreite 28cm
188,73 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam ten zestaw
Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć piękne obrazy okienne. Tylko kilka dodatkowych szablonów mogłoby być dołączonych, w przeciwnym razie najlepszy produkt. Znowu i znowu z przyjemnością
Oceniono dnia 23 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Z przyjemnością zamówię ponownie
super szybka wysyłka. Ponieważ jest to prezent, kolory są nadal testowane.
Oceniono dnia 19 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka, schludna dostawa
Uwielbiałem to wcześniej, a teraz mogę to zrobić ponownie dla mojego wnuka
Oceniono dnia 13 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładnie skonstruowany
Bardzo dobry
Oceniono dnia 16 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, dobra jakość
szybka dostawa, dobra jakość
Oceniono dnia 13 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko świetnie i szybka dostawa
Produkt jest zgodny z opisem
Oceniono dnia 14 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Byliśmy zachwyceni
Super produkt i świetna zabawa
Oceniono dnia 29 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Suber
Bardzo piękne i dobre do malowania
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

AK Interactive Deep Shades Deep Shade Medium 30 ml
57,73 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,15 zł
Sprzedawca: Social-Discount
1 805,00 zł/1l

AK Interactive 3. Generation Dark Grey
51,23 zł
Sprzedawca: Social-Discount

Zestaw do projektowania szyb w kolorze XXL



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
179,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER
248,61 zł/1l

Marabu 406000000128 Marabu Garden Fenstermalfarben farbsortiert 10x 25,0 ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
82,26 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,72 zł
Sprzedawca: MATFEL
306,88 zł/1l

Świetliki łodziowe, wypychany iluminator pokładowy, okno luku morskiego, okno portu morskiego, okno iluminatora łodzi, okno luku wentylacyjnego łodzi
757,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24
319,39 zł/1kg

Nowa szerokokątna tylna soczewka do samochodu Naklejka na szybę tylną podczas parkowania
81,33 zł
Sprzedawca: elezone
655,89 zł/1kg

Stitch i Angel Naklejki Do Kolorowania - Lisciani
67,79 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,26 zł
Sprzedawca: MATFEL
168,17 zł/1kg

Zestaw Minimarkerów 4 Szt. 3410/4C
72,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Żaluzja okna bocznego, żaluzja okna bocznego, żaluzja tylnego okna bocznego, żaluzja okna bocznego, żaluzja okna samochodowego
202,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
238,71 zł/1kg

Świąteczna dekoracja jelenia Znakomita urocza figurka łosia na biurko do dekoracji okna wystawowego
298,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Folia izolacyjna do okien, zestaw do izolacji okien, folia izolacyjna do okien, folia okienna do zimnego ciepła, zestaw do izolacji okien wewnętrznych, przezroczysta folia izolacyjna do okien
144,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
221,22 zł/1kg

Przycisk podnoszenia okna, naklejka na przycisk podnoszenia okna, osłona przycisku podnoszenia okna, dekoracja przycisku podnoszenia okna, wykończenie przycisku ze stopu aluminium, dekoracja wnętrza samochodu
132,40 zł
Sprzedawca: Zanjo24
2 942,22 zł/1kg

Żaluzja okienna, żaluzje okien bocznych, osłona otworu wentylacyjnego, osłona osłony okna, osłona osłony okna bocznego, osłona żaluzji okiennej
149,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24
250,84 zł/1kg

Spoiler okna bocznego, osłona żaluzji okna bocznego, rozdzielacz żaluzji okna bocznego, osłona żaluzji okna bocznego, osłona żaluzji okna bocznego, osłona spoilera okna bocznego
157,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
297,35 zł/1kg

Automatyczny podnośnik szyb, automatyczny podnośnik szyb, zamykacz szyb samochodowych, zamykacz szyb elektrycznych, zamykacz szyb zwijanych, sterowanie szybami samochodowymi
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24
457,46 zł/1kg

Woal okienny, zasłona okienna, zasłona okienna, panele okienne
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
51,75 zł/1m

Blokada skrzydła, blokada okna, blokada skrzydła okna, trwała blokada skrzydła, gładka blokada okna, akcesoria do okien
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 085,25 zł/1kg

Hak kabinowy, zatrzask okienny, haki okienne, zatrzask haka okiennego, akcesoria okienne
78,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24
280,71 zł/1kg

Przycisk przełącznika szyby, przycisk przełącznika szyby samochodowej, przełącznik szyby, przycisk podnoszenia szyby, pokrywa przycisku naprawy przełącznika szyby, części samochodowe
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
9 457,14 zł/1kg

Osłona przycisku przełącznika szyby, osłona przycisku przełącznika szyby, osłona przycisku naprawy przełącznika szyby, osłona przycisku naprawy przełącznika szyby, osłona przycisku wnętrza samochodu, części samochodowe
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
9 457,14 zł/1kg