4,8



Na podstawie 29 opinii
CLEANmaxx - Bezprzewodowy myjka okienna, żółta
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
174,49 zł
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ściągaczki do wody i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Odkurzacz do okien na akumulator Brandson, 28 cm, z końcówką ssącą, butelką z rozpylaczem i ściereczką z mikrofibry, bateria 2200 mAh, do 30 minut pracy, zbiornik 60 ml, do czyszczenia kabin prysznicowych i luster, kolor biały223,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Więcej informacji o reklamie
Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Więcej informacji o reklamie
Myjka do szyb i okien ze spryskiwaczem153,00 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Więcej informacji o reklamie
Zestaw do czyszczenia okien CLEANmaxx | 7-elementowy zestaw do czyszczenia okien i powierzchni w domu174,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Window Cleaner Window Cleaner 2.0
220,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kärcher WV 2, Czarny, Żółty, 0,1 l, 28 cm, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, Litowo-jonowa (Li-Ion)
260,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Myjka do okien ALPINA
277,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Karcher KARCHER WV 2 Plus Multi Edition Window Cleaner - 1.633-662.0
412,37 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Bezprzewodowy odkurzacz do okien Kärcher WV 1 PLUS
499,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw odkurzacza do okien i wanny Nemo firmy Leifheit
331,21 zł
-11,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
319,33 zł
Sprzedawca: Landema

Kärcher WV 2 Plus N, Czarny, Żółty, 0,1 l, 28 cm, 105 m², Litowo-jonowa (Li-Ion), 3,1 h
553,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Myjka do okien Thomas WindowJet 2 w 1 28 cm niebieska (785201)
153,64 zł
Sprzedawca: Sotel

Ściągaczka do szyb Leifheit Window & Frame Cleaner L micro duo Telescope 210
82,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PAFEN

Bosch GlassVAC, Czarny, Czerwony, Srebrny, 0,1 l, 35 m², Litowo-jonowa (Li-Ion), 3,6 V, 2,17 h
366,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Einhell BRILLIANTO, Czarny, Czerwony, Plastik, 0,3 l, 28 cm, 28 cm, Litowo-jonowa (Li-Ion)
243,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz do okien TOOLCRAFT CWC-L0120 / TAWB-200 czarny, czerwony
141,79 zł
Sprzedawca: Sotel

Bradas ES9408
16,30 zł
Sprzedawca: Preis-Zone

Profesjonalna ściągaczka do szyb Vileda Window Cleaner z teleskopowym uchwytem
105,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mini magnetický čistič na okna
77,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Suszarka do prania Leifheit Professional 45 cm
151,78 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Poręczna myjka do okien do wszystkich gładkich powierzchni
- Zasilanie bateryjne - bez irytujących kabli
- Brudna woda jest zasysana bezpośrednio - koniec z kapaniem
- Z drążkiem teleskopowym do wysokich okien
- Z funkcją samoczyszczenia
Mycie okien bez kapania, zacieków i smug!
Odkryj plus czyszczenia okien i gładkich powierzchni w całym gospodarstwie domowym! Dzięki poręcznej bezprzewodowej myjce do okien "CLEANmaxx" możesz w mgnieniu oka zapewnić czyste okna i płytki w kuchni i łazience bez smug. Kapiąca woda i kałuże brudnej wody po myciu okien to już przeszłość: Woda czyszcząca jest usuwana bez smug i automatycznie odkurzana. Dzięki zasilaniu bateryjnemu bezprzewodowa myjka do okien "CLEANmaxx" jest wyjątkowo wygodna w użyciu i elastyczna.
W zestawie znajduje się drążek teleskopowy do wysokich okien, dzięki czemu można zapewnić czystość bez smug aż do narożników, nawet w tych problematycznych przypadkach. Późniejsze czyszczenie bezprzewodową myjką do okien "CLEANmaxx" jest dziecinnie proste i odbywa się za naciśnięciem jednego przycisku. Przy okazji: Bezprzewodowa myjka do okien "CLEANmaxx" błyskawicznie usuwa także rozlane płyny!
- Długość
- 28 cm
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Żółty
- Producent
- Cleanmaxx
- Zakres dostawy
- 1x płyn do mycia okien, 1x butelka z rozpylaczem, 1x drążek przedłużający, 2x ściereczki do wycierania, 1x ściągaczka z gumową krawędzią
- Waga
- 880 g
- EAN
- 4016471023048
- Numer producenta
- 02304
- Długość
- 28 cm
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Żółty
- Producent
- Cleanmaxx
- Zakres dostawy
- 1x płyn do mycia okien, 1x butelka z rozpylaczem, 1x drążek przedłużający, 2x ściereczki do wycierania, 1x ściągaczka z gumową krawędzią
- Waga
- 880 g
- EAN
- 4016471023048
- Numer producenta
- 02304
Pasuje również do tego

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
98,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

TOYA 52900, 10 szt.
58,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
47,23 zł/1m²
185,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

PremiumX FTA 531C Kabel Odbiornik DVB-C FullHD TV Cyfrowy USB SCART HDMI
403,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

MediaRange MRINK107, Połysk, 135 g/m², Atramentowa, A4, Biały, 100 ark.
426,07 zł/1kg
57,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Opviq, model Kumtel KTF-258, wentylator stojący, kolor biały, wykonany w 100% z ABS, wymiary: 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
416,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Apple iPhone 14 128 GB czarny
2 115,58 zł
-116,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 999,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Smartiee

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Tritart Watercolour Paper A4 300g - Din A4 - White 20 arkuszy - Blok akwarelowy do malowania - Gruby papier akwarelowy - Papier akwarelowy do akcesoriów malarskich - Blok papieru akwarelowego
112,73 zł/1kg
50,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Suszarka ścienna Rollfix 210 Longline
1 418,24 zł/1m
104,95 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

sinnlein® pluszowy koc grzewczy 180 x 130 cm szary testowany przez SÜD GS | elektryczny koc grzewczy z automatycznym wyłączaniem | przytulny koc | funkcja timera | 9 ustawień temperatury | możliwość prania w temperaturze do 40°C | cyfrowy wyświetlacz
191,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Kółka treningowe M-Wave, do rowerów dziecięcych, odpowiednie dla 12-20 cali
41,50 zł
Sprzedawca: VISO

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Telewizor Hisense 43E78HQ QLED - 43 cale (109 cm przekątnej ekranu) - 4K Smart-TV - ULtra HD / HDR / Potrójny tuner DVB-C/S/S2/T2 - Nagrywanie USB, Bluetooth, Alexa)
7 910,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Karnisz szklany 40-60cm 2 biały na karcie samoobsługowej
13,10 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Vileda Sunset, Stojak naścienny, Plastik, Stal, Biały, 1095 mm, 555 mm, 275 mm
63,35 zł/1m
75,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,68 zł
Sprzedawca: Lumarko

Osłona + szkło ochronne 2X dla Samsung Galaxy A15 4G/5G Etui pancerne na cały ekran
45,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Myjka do okien
Niedrogie urządzenie, które dobrze spełnia swoje zadanie. Ułatwia mi pracę podczas mycia okien.
Oceniono dnia 15 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Mycie okien jest łatwiejsze i szybsze. Jakość robi bardzo dobre wrażenie
Oceniono dnia 11 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Myjka do okien
Łatwo się z nim pracuje, jest wspaniały. Zmywa czysto. Jestem zadowolony.
Oceniono dnia 27 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odkurzacz do okien
Bardzo zadowolony, mam dużo okien więc produkt jest bardzo pomocny.
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa i dobra jakość. Top
Szybka dostawa i dobra jakość. Top
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nienaganna szybka dostawa
Zgodnie z opisem
Oceniono dnia 25 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cle
Świetny, działa cudownie.
Oceniono dnia 25 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko na wierzchu
super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Myjka do okien Karcher WVP 10 1.633-550.0
695,89 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

KOTARBAU® Ściągacz Silikonowy 59 CM Ściągaczka do Wody Guma do Ściągania Wody z Podłogi Posadzki Metalowa



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
150,40 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(240)Liczba wystawionych ocen: 240
139,00 zł
Sprzedawca: Lehmann

Odkurzacz do okien na akumulator Brandson, 28 cm, z końcówką ssącą, butelką z rozpylaczem i ściereczką z mikrofibry, bateria 2200 mAh, do 30 minut pracy, zbiornik 60 ml, do czyszczenia kabin prysznicowych i luster, kolor biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
223,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

KOTARBAU® Ściągacz Piankowy 60 cm Ściągaczka do Wody Guma do Ściągania Wody z Podłogi Posadzki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
112,39 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Myjka do okien WV 5 Ultra Care



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
402,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

KOTARBAU® Ściągacz Piankowy 75 cm Ściągaczka do Wody Guma do Ściągania Wody z Podłogi Posadzki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,24 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Odkurzacz do okien Kärcher WV 3 Comfort Precision+ Black 1.633-698.0
631,90 zł
-279,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
352,49 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Myjka do szyb i okien ze spryskiwaczem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,00 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

HEYNER® Ścierka do szyb o szerokości 25 cm, z teleskopowym trzonkiem o długości regulowanej w zakresie 70–125 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
100,32 zł
Sprzedawca: autoplus360

HEYNER® Wysuwany zmywacz do szyb z aluminium z 2 wkładami z mikrofibry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,61 zł
Sprzedawca: autoplus360

Myjka do okien WV 2 Universal Precision+ Black



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
301,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Zestaw AquaBlade nr 1 | Zestaw wycieraczek z silikonową krawędzią, myjką i zbiornikiem na wodę



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
154,83 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Ściągaczka prysznicowa Vacuum-Loc®
133,13 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

CLEANmaxx - Bezprzewodowy myjka okienna, żółta



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
174,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Zestaw do czyszczenia okien CLEANmaxx | 7-elementowy zestaw do czyszczenia okien i powierzchni w domu



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
174,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Myjka do okien WV 3 Comfort Care
291,00 zł
-34,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
256,54 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Myjka do okien WV 2 Universal Care Karcher



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
241,15 zł
-20,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
220,58 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Gourmetmaxx 1720, 170 mm, 350 mm, 170 mm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
174,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Elektryczna myjka do okien - bezprzewodowa MPM MDS-01
274,60 zł
-125,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,00 zł
Sprzedawca: MPM