4,8



Na podstawie 10 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Polti Vaporetto SV440_Double, Mop parowy, 0,3 l, Fioletowy, Biały, Przyciski, 1500 W, Prąd przemienny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
440,20 zł
1 467,33 zł / 1l
+ 4,24 zł za wysyłkę
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Myjki parowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau1 607,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bissell Vac & Steam, Mop parowy, 1,35 l, Niebieski, Tytan, 7,6 m, 0,4 l, 1600 W2 272,47 zł/1l
908,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Więcej informacji o reklamie
Shark S2001EU, Mop parowy, 0,5 l, Biały, Miedziany, 6,5 m, 1200 W, 120 V1 167,98 zł/1l
583,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Więcej informacji o reklamie
Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m2 231,30 zł/1l
1 115,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
356,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Zeegma Puur wielofunkcyjny odkurzacz parowy 1500W, lekki 2,6 kg
645,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Polti Vaporetto Smart 100_T, Cylindryczna myjka parowa, Niebieski, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stal nierdzewna, 1500 W, 4 bar
427,11 zł/1l
854,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hoover Miotła parowa 2w1 CA2IN1D 011 Niebieskozielona 0,35 l 1700 W 25 min
1 172,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
367,33 zł/1l
550,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Polti Vaporetto SV450_Double, Mop parowy, 0,3 l, Turkusowy, Biały, Obrotowy, 7,5 m, 1500 W
1 830,00 zł/1l
549,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Black & Decker FSMH13E10, Biały, Przyciski, 4,8 m, 1300 W, 25 s, 15 min
560,53 zł/1l
213,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Black & Decker FSM1616, Mop parowy, Biały, 5 m, 0,35 l, 1600 W, 230 V
1 008,54 zł/1l
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Ariete 4164/00, Mop parowy, 0,35 l, Biały, Jasny Niebieski, Obrotowy, 5 m, CE
809,09 zł/1l
283,18 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Mop parowy, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
910,00 zł/1l
455,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hoover Steam Capsule CAN1700R 011, Mop parowy, 0,7 l, Zielony, Limonka, 6 m, 1700 W, 0,18 s
902,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
678,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Concept CP2000, Przenośna myjka parowa, 0,4 l, Turkusowy, Biały, 5 m, 1500 W, 30 s
1 292,27 zł/1l
516,91 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Thomas Vaporo Buggy, Cylindryczna myjka parowa, 1,6 l, Niebieski, Biały, 5,8 m, IPX4, TUV
616,81 zł/1l
986,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Polti Vaporetto SV440_Double - codzienny pomocnik do czyszczenia podłóg
Miotła parowa i środek do czyszczenia rąk - 2 produkty w 1 do wszystkich zmywalnych powierzchni w gospodarstwie domowym.
Skuteczność w zwalczaniu zarazków i bakterii - para z miotły parowej Polti Vaporetto zabija i eliminuje 99,9%* wirusów, zarazków i bakterii.
Tylko woda z kranu - Filtr antywapienny zintegrowany z urządzeniem umożliwia korzystanie wyłącznie z wody z kranu. Filtr można łatwo wymienić
- Dwa produkty w jednym: mop parowy i przenośny odkurzacz parowy
- Gorąca para to najpotężniejsza broń przeciwko zarazkom, bakteriom i wirusom. Już jeden cykl czyszczenia eliminuje 99,9% zarazków, bakterii i wirusów.
- Rozpylacz dezodorantu do pomieszczeń Frescovapor. Pozostawia w pomieszczeniu bardzo przyjemny, świeży zapach.
- Najkrótszy czas nagrzewania: miotła parowa jest gotowa do użycia w zaledwie 15 sekund.
- Czyści 15 różnych powierzchni. Od parkietów, płytek i dywanów po urządzenia sanitarne, płyty kuchenne i inne.
*Miotła parowa Polti Vaporetto została przetestowana na najbardziej powszechnych bakteriach, takich jak Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis i Salmonella enterica. Zabija i eliminuje 99,9% wirusów, zarazków i bakterii.
Różne powierzchnie: 15 w 1 Dzięki podwójnemu trybowi miotły parowej i odkurzacza ręcznego można go używać do czyszczenia do 15 różnych powierzchni. | |
Duża dysza podłogowa Vaporforce Duża powierzchnia uwalniania pary w połączeniu z doskonałą elastycznością pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej ch miejsc | |
Czystość zawsze pod ręką W trybie przenośnego odkurzacza parowego i z dołączonym zestawem akcesoriów można czyścić i dezynfekować wiele różnych powierzchni. | |
Lekka, kompaktowa i łatwa w obsłudze Łatwy w manewrowaniu i obsłudze, dzięki czemu czyszczenie jest łatwiejsze i szybsze. |
| Wymiary produktu | 32 x 20 x 112 cm |
| Numer modelu | PTEU0274 |
| Kolor | Kolor fioletowy |
| Moc wyjściowa | 1500 W |
| Zasilanie | 220 V |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Promień działania | 750 centymetrów |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Poziom hałasu | 84 dB |
| Dalsze specyfikacje | Wysokie ciśnienie |
| Waga produktu | 2,4 kg |
- Model:
- Mop parowy
- Pojemność:
- 0,3 l
- Kolor produktu:
- Fioletowy, Biały
- Typ kontroli:
- Przyciski
- Wskaźnik gotowości do użycia:
- Tak
- Moc:
- 1500 W
- Źródło zasilania:
- Prąd przemienny
- Regulowana para:
- Tak
- Czyszczenie powierzchni:
- Goła podłoga, Dywan, Podłoga, Stopnie schodowe
- Liczba filtrów antywapiennych:
- 1
- Czas rozgrzewania:
- 15 s
- Promień działania:
- 7,5 m
- Wskaźnik pary:
- Tak
- Wyjmowany zbiornik wody:
- Tak
- Waga produktu:
- 2,4 kg
- Szerokość produktu:
- 320 mm
- Głębokość produktu:
- 200 mm
- Wysokość produktu:
- 1120 mm
- Liczba akcesoriów w zestawie:
- 11 szt.
Miotła parowa POLTI VAPORETTO SV440 DOUBLE
Miotła parowa z wbudowanym przenośnym odkurzaczem parowym. Nadaje się do wszystkich podłóg, w tym dywanów.
Cechy:
- Maksymalna moc: 1500 W
- Promień roboczy: 7,5 m
- produkt 2 w 1: miotła parowa i przenośny odkurzacz parowy
- Regulacja pary
- Wyjmowany zbiornik na wodę
- Wskaźnik gotowości pary
- Czas nagrzewania: 15 sekund
- Autonomia pracy: Nieprzerwana, ponieważ można ją stale uzupełniać
- Pojemność pojemnika na zanieczyszczenia: 0,3 litra
- Dozownik Frescovapor
- 11 akcesoriów w zestawie
- W zestawie filtr antywapienny
- Pozycja parkowania
- Wymiary (dł. x szer. x wys.): 32 x 20 x 112
- Waga: 2,4 kg
Ten lekki i poręczny przenośny odkurzacz parowy 2 w 1 "Vaporetto" SV440 z podwójną parą firmy POLTI umożliwia czyszczenie do 15 różnych rodzajów powierzchni: Parkietu, płytek, marmuru, dywanów itp. Pomaga również usunąć 99,9% wszystkich bakterii z powierzchni. Mop parowy posiada elastyczną szczotkę z dużym obszarem dostarczania pary, która pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej ch miejsc. Włosie na tylnej części szczotki nadaje parze właściwości ścierne, aby naprawdę poradzić sobie z przywartym brudem. Ściereczkę podłogową można nakładać i zdejmować bez użycia rąk. Zaledwie 15 sekund po włączeniu zielone światło sygnalizuje, że urządzenie jest gotowe do pracy. Dzięki dyfuzorowi Frescovapor zintegrowanemu ze szczotką, para miesza się z zapachem pomieszczenia, dzięki czemu Twój dom będzie nie tylko czysty, ale także pachnący.
- Kolor: szary i fioletowy
- Materiał: tworzywo sztuczne i stal
- Wymiary: 32 x 20 x 112 cm (dł. x szer. x wys.)
- Moc: 1500 W
- Pojemność zbiornika: 300 ml
- 2 produkty w 1: mop parowy i środek do czyszczenia rąk
- Dystrybutor dezodorantów Frescovapor
- Szybkie nagrzewanie w ciągu 15 sekund
- Filtr kamienia
- Akcesoria w zestawie:
- 1 x ściereczka do podłogi
- 1 x akcesorium do dywanów
- 2 x okrągła szczotka z nylonowym włosiem
- 1 x akcesorium do przyłączy
- 1 x koncentrator pary
- 1 x lanca parowa
- 1 x mała szczotka ze ściągaczką
- 1 x Sockette (osłona z mikrofibry do czyszczenia okien dla dyszy parowej w trybie przenośnym)
- 1 x wąż parowy
- 1 x odświeżacz do pomieszczeń Frescovapor
Bezprzewodowy: Nie
Nazwa produktu producenta: PTEU0274 Vaporetto SV440_Double
Rodzina produktów producenta: Mop parowy
Typ urządzenia: Mop parowy i ręczny odkurzacz parowy
Kolor produktu: Biały
Moc : 1500 W
Dodatkowe funkcje : Dyfuzor dezodorantu Frescovapor. Filtr kamienia. Promień roboczy 7,5 m.
Pojemność zbiornika na wodę: 0,3 litra
Szczotka w zestawie: Tak
Czas nagrzewania: 15 s
Dysza do mycia okien: Nie
Cechy szczególne: Dzięki podwójnej szczotce parowej i ręcznemu trybowi czyszczenia, Vaporetto SV440_Double umożliwia czyszczenie do 15 różnych powierzchni: Parkiet, płytki, marmur, dywany i wykładziny, płyty grzewcze, maski wyciągów, krany, baterie łazienkowe, fugi, okna i lustra, tapicerkę (sofy, fotele, poduszki i materace), drzwi i drzwiczki szafek, grzejniki, zasłony i ubrania, rośliny.
Światło parowe: Tak
Źródło zasilania: Zasilanie sieciowe
Ciśnienie pary: Nie dotyczy bar
Akcesoria w zestawie : 9 akcesoriów w zestawie: 2 ściereczki podłogowe, akcesoria do dywanów, okrągłe szczotki z nylonowym włosiem, akcesoria do fugowania, koncentrator pary, lanca parowa, mała szczotka z końcówką do mycia okien, gniazdo zasilania, elastyczny wąż parowy.
Polti | Mop parowy | PTEU0274 Vaporetto SV440_Double | Moc 1500 W | Ciśnienie pary Nie dotyczy bar | Pojemność zbiornika na wodę 0,3 L | BiałyPolti:
Producer product name - PTEU0274 Vaporetto SV440_Double
Producer product family - Steam mop
Opis ogólny:
kolor - White
Pojemność zbiornika na wodę - 0.3
Zarządzanie energią:
Moc - 1500
Praca:
Para pod ciśnieniem - Not Applicable
Technical details:
Producer - Polti
- Package features / Gross depth (mm): 230 mm
- Package features / Gross height (mm): 640 mm
- Package features / Gross width (mm): 220 mm
- Package features / Paper/Pasteboard: 2050.00 g
- Package features / Tare weight (kg): 2.05 kg
- Package features / Volume (m3): 0.032384 m³
- Package features / Embeeded battery: No
- Package features / WEEE tax: CL109:5:2017-04-01
- Package features / Packing quantity: 1 szt.
- Package features / Palette Qty: 53 szt.
- Technical details / Gross weight: 4.2 kg
- Technical details / Net weight: 2.15 kg
- Technical details / Inne funkcje: Frescovapor deodorant diffuser. Limescale filter. Working radius 7.5 m.
- Technical details / Akcesoria w zestawie: 9 included accessories: 2 floor cloths, rugs/fitted carpet accessory, round brushes with nylon bristles, accessory for grouting, steam concentrator, steam lance, small brush with window cleaning fitting, sockette, flexible steam hose.
- Technical details / Producer: Polti
- Design / Bezprzewodowy: No
- Producer product name: PTEU0274 Vaporetto SV440_Double
- Producer product family: Steam mop
- : 24 miesiąc
- Opis ogólny / Typ napędu: Steam mop and handheld steam cleaner
- Opis ogólny / kolor: White
- Opis ogólny / Pojemność zbiornika na wodę: 0.3 L
- Zarządzanie energią / Moc: 1500 W
- Zarządzanie energią / Źródło zasilania: Mains operated
- Zawartość opakowania / Dołączony pędzelek: Yes
- Zawartość opakowania / Końcówka do czyszczenia okien: No
- Praca / Czas rozgrzewania: 15 s
- Praca / Para pod ciśnieniem: Not Applicable bar
- Pozostałe właściwości / Funkcje regulowane: Thanks to the dual steam mop and handheld cleaner mode, Vaporetto SV440_Double lets you clean up to 15 different surfaces: parquet, tiles, marble, fitted carpets and rugs, hobs, extractor hoods, taps, bathroom fixtures, grouting, windows and mirrors, upholstery (sofas, armchairs, cushions and mattresses), doors and wardrobe doors, radiators, curtains and clothes, plants.
- Ergonomia / Wskaźnik pary: Yes
- Pojemność: 0,3 L
- Kolor: fioletowy
- Moc: 1500 W
- Antybakteryjne: zabija 99,99% najczęstszych bakterii
- Cechy:
- Wyjmowany zbiornik na wodę
- Lampka kontrolna
- Lekka przyczepność
- Napięcie: 220 V
- W zestawie: Szczotka
:
Producer product name - PTEU0274 Vaporetto SV440_Double
Producer product family - Steam mop
Opis ogólny:
kolor - White
Pojemność zbiornika na wodę - 0.3
Zarządzanie energią:
Moc - 1500
Praca:
Para pod ciśnieniem - Not Applicable
Technical details:
Producer - Polti
Polti SV440. Typ: Przenośny odkurzacz parowy, Pojemność: 0,3 l, Kolor produktu: Fioletowy, Biały. Moc: 1500 W. Promień działania: 7,5 m, Czas nagrzewania: 15 s. Szerokość: 320 mm, Głębokość: 200 mm, Wysokość: 1120 mm. Liczba dołączonych akcesoriów: 11 szt
Polti Vaporetto V440_Double - Odkurzacz parowy - Odkurzacz pionowy
POLTI STEAMER VAPEUR SV440_D
- Zawartość
- 0.3 l
- Kolor
- FioletowyBiały
- Producent
- Polti
- Moc
- 1500 W
- Waga
- 2.4 kg
- EAN
- 8007411011443
- Numer producenta
- PTEU0274
- Zawartość
- 0.3 l
- Kolor
- FioletowyBiały
- Producent
- Polti
- Moc
- 1500 W
- Waga
- 2.4 kg
- EAN
- 8007411011443
- Numer producenta
- PTEU0274
Pasuje również do tego

Grafner mobilny odkurzacz piorący odkurzacz do tapicerki odkurzacz do dywanów odkurzacz przenośny 450W odkurzacz do czyszczenia na mokro/sucho odkurzacz do usuwania plam urządzenie czyszczące
851,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

XMTECH 72W Ściemnialna lampa sufitowa LED Nowoczesna lampa sufitowa ze zdalnym sterowaniem Przedpokój Salon Sypialnia Lampa IP44 Wodoodporna
161,42 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: HKGaga

Półka stojąca MARSA z trzema półkami – Uniwersalna półka stojąca, idealna do łazienki i pralni, w kolorze białym. Doskonała do pomieszczeń gospodarczych
521,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 145,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
530,53 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

heimtexland ® Koc SUPER SOFT Flanell Koc domowy XL Koc na sofę Narzuta Uni Typ380 Antracytowy Szary 200 x 150 cm
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

NOSIDEŁKO DLA DZIECKA 2w1 - MoMi COLLET SZARE - KAPTUR HIPOALERGICZNE
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Zestaw pojemników na odpady, 4 sztuki, 25l, BINI
163,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Esperanza EKH008, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Szkło, 2 stref(y), 2 stref(y)
425,07 zł
Sprzedawca: QIKtech

Zamrażarka Gorenje FN4172CW, pojemność: 194 litry, odwracalne zawiasy drzwi, biała
1 639,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Monix M530004, 10 l, Stal nierdzewna
379,78 zł
-22,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
357,63 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Polti Vaporetto SV450_Double, Mop parowy, 0,3 l, Turkusowy, Biały, Obrotowy, 7,5 m, 1500 W
1 830,00 zł/1l
549,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Ozdoba pod choinkę TolleTour, sztuczne futro, biały, okrągły, 78 cm. Idealna jako dywanik, podkładka filcowa, dekoracja świąteczna pod choinkę, imitująca śnieg
112,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
1 438,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Esstisch >Bomuli< in Weiß - 180x75x90cm (BxHxT)
1 115,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Zeegma Puur wielofunkcyjny odkurzacz parowy 1500W, lekki 2,6 kg
645,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

Kurtyna świetlna HI gwiazdki Fairy 90 LED
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply

Uchwyt do telewizora Uniwersalny uchwyt ścienny do telewizora o wadze do 35 kg i przekątnej od 13 do 42 cali
32,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Jasnoszary, MONOLITH 84
3 099,00 zł
Sprzedawca: masseno

Karl szafa z drzwiami skrzydłowymi 120 cm biała
1 686,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Samsung GU43AU7179U, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Szary
2 443,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lekki i poręczny
Udało mi się wyczyścić nim płytki w łazience aż po sufit, dobrze sprawdza się w narożnikach, płytki podłogowe schną stosunkowo szybko. Wkładanie części z mikrofibry nie jest łatwe, ale zbiornik na wodę
Oceniono dnia 20 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Polityczne 2 w 1
Super.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
-16,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
318,25 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
409,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
449,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
249,97 zł/1l

Myjka parowa 2w1 2500W 1,6L 15 akcesoriów do podłóg i tapicerki



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
315,00 zł
Sprzedawca: raum-blick
196,87 zł/1l

Odkurzacz PIORĄCY Parowy 1650W 15KPA PARA 100°C 4 Tryby Samoczyszczenie Kalorik SVC2100
599,00 zł
Sprzedawca: KDX-GROUP

Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(172)Liczba wystawionych ocen: 172
439,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
429,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(172)Liczba wystawionych ocen: 172
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(386)Liczba wystawionych ocen: 386
379,99 zł
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
346,75 zł
-11,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,46 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(172)Liczba wystawionych ocen: 172
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
216,64 zł/1l

giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
469,39 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
2 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Sprzedawca: Olvy

Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
1 917,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 278,66 zł/1l

Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Sprzedawca: Olvy

Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
349,99 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
339,99 zł
Sprzedawca: Lubluelu-DE
679,98 zł/1l

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH