5,0



Na podstawie 28 opinii
Catania Originals von Schachenmayr (50g/125m) 404 beige
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,90 zł
625,49 zł / 1kg
+ 27,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schachenmayr Catania, 50g czarna przędza do robótek ręcznych625,49 zł/1kg
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Więcej informacji o reklamie
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska488,04 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Więcej informacji o reklamie
Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Przędza dziewiarska547,06 zł/1kg
27,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Więcej informacji o reklamie
Włóczka Schachenmayr Original Boston ( 00021 )474,90 zł/1kg
24,22 zł
Sprzedawca: QIKtech

Catania Originals von Schachenmayr, Baumwolle 208 sonne
664,71 zł/1kg
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 50 g miękkiej przędzy do robótek ręcznych w kolorze moreli
645,10 zł/1kg
33,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00130 Cream Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 254 Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00172 Silver Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
33,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00248 Linen Przędza dziewiarska
586,08 zł/1kg
30,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Lana Grossa ALTA MODA Cashmere 16 50 g super miękka dzianina osnowowa z bardzo cienkiej wełny merynosów z dodatkiem kaszmiru 110 m kolor 011 - nocny niebieski
1 654,00 zł/1kg
82,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Włóczka Rico Design Ricorumi DK 060 / czerń
276,00 zł/1kg
6,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Schachenmayr Catania Color 00218 Przędza dziewiarska
664,71 zł/1kg
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Bravo Baby 185, 50 g, naturalna włóczka do ręcznego dziergania
468,43 zł/1kg
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Schachenmayr Catania - wykonana w 100% z bawełny merceryzowanej
Popularna przędza bawełniana Catania marki Schachenmayr jest wykonana z wysokiej jakości bawełny czesanej, gazowanej i merceryzowanej i nadaje się zarówno do projektów szydełkowych, jak i dziewiarskich. Dzięki chłodnym i przyjemnym właściwościom użytkowym, Catania jest często używana do produkcji letniej odzieży i lekkich akcesoriów - nic dziwnego, ponieważ szeroka paleta kolorów z prawie 100 różnymi odcieniami z pewnością ma coś dla każdego. W szczególności fani amigurumi uwielbiają tę włóczkę i to nie tylko ze względu na ogromną gamę kolorów. Ważna uwaga: Aby zapobiec krwawieniu kolorów, najlepiej jest prać dzianinę Catania w temperaturze 60°C po raz pierwszy. W przypadku kolejnych prań należy przestrzegać określonej temperatury 40°C.
Catania uni jest certyfikowana zgodnie z normą OEKO-TEX Standard I00 I i nadaje się do produkcji zabawek (testowane zgodnie z normą EN 71-3:2019)
Kolory
96 różnych kolorów do wyboru
Próbka ściegu
10x10 cm: 26 oczek x 36 rzędów
Średnie zużycie materiału
Sweter 500g
Certyfikat
OEKO-TEX/STANDARD 100 - Testowany na obecność szkodliwych substancji
Długość lufy: 50g/125m
Skład: 100% bawełna
- czesana, gazowana i merceryzowana
- wełna o chłodnych i komfortowych właściwościach
- modna i łatwa w pielęgnacji
Rozmiar igły: 2,0 - 3,0 mm
Zużycie materiału Catania Schachenmayr:
Sweter damski z krótkim rękawem rozmiar 40 ok. 500 g
Ścieg: 10 x 10 = 26M x 36R
Ta popularna bawełniana przędza letnia jest wykonana z wysokiej jakości czesanej bawełna czesana, gazowana i merceryzowana Bawełny gazowanej i merceryzowanej i jest dostępna w ogromnej palecie 100 kolorów i 4 efektami neonowymi. Dzięki chłodnemu i wygodnemu materiałowi Catania jest często używana do produkcji letniej odzieży i lekkich akcesoriów Letniej odzieży i lekkich akcesoriów. 100% bawełna / bawełna / coton / katoen / Algod.n / cotone / Bomull
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Catania to wysokiej jakości 100% czesana, gazowana i merceryzowana przędza bawełniana. Jest dostępna w szerokiej palecie 100 odcieni i 4 neonowych efektach. Dzięki chłodnemu i wygodnemu dotykowi jest idealnym wyborem zarówno do robienia na drutach, jak i szydełkowania letnich ubrań i przewiewnych akcesoriów.
- Szerokość
- 0.06 m
- Długość
- 125 m
- Skład materiału
- 100% bawełna
- Kolor
- Beżowy
- Rodzaj materiału
- Bawełna
- Producent
- Schachenmayr
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 51 g
- EAN
- 4053859148894
- Numer producenta
- 9801210-00404
- Szerokość
- 0.06 m
- Długość
- 125 m
- Skład materiału
- 100% bawełna
- Kolor
- Beżowy
- Rodzaj materiału
- Bawełna
- Producent
- Schachenmayr
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 51 g
- EAN
- 4053859148894
- Numer producenta
- 9801210-00404
Pasuje również do tego

Schachenmayr Catania 00130 Cream Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals von Schachenmayr (50g/125m) 105 creme
645,10 zł/1kg
33,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 157 Przędza dziewiarska
605,69 zł/1kg
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 249 Przędza dziewiarska
723,53 zł/1kg
36,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
625,49 zł/1kg
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 50 g miękkiej przędzy do robótek ręcznych w kolorze moreli
645,10 zł/1kg
33,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00172 Silver Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
33,90 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 115 Przędza dziewiarska
723,53 zł/1kg
36,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 242 Przędza dziewiarska
605,69 zł/1kg
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 50 g przędzy do ręcznego dziergania Sun-Kissed
625,49 zł/1kg
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 50g czarna przędza do robótek ręcznych
625,49 zł/1kg
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 438 Przędza dziewiarska
605,69 zł/1kg
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals 426 brązowy
566,47 zł/1kg
30,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals von Schachenmayr, Baumwolle 429 anthrazit
605,69 zł/1kg
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 383 Przędza dziewiarska
664,71 zł/1kg
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals von Schachenmayr (50g/125m) 430 grün
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 254 Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 411 Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals von Schachenmayr, Baumwolle 384 capri
605,69 zł/1kg
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals von Schachenmayr, Baumwolle 393 graphit
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00402 Reseda Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 179 Przędza dziewiarska
625,49 zł/1kg
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00248 Linen Przędza dziewiarska
586,08 zł/1kg
30,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 1 motek (50 g) przędzy do ręcznego dziergania
703,73 zł/1kg
35,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 261 Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 412 Przędza dziewiarska
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals von Schachenmayr (50g/125m) 434 silber
645,10 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Catania Originals von Schachenmayr, Baumwolle 394 burgund
658,00 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00251 Fresia Przędza dziewiarska
566,47 zł/1kg
30,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość
Schachenmayr to najlepsza przędza. Wysoka jakość.
Oceniono dnia 26 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Dostarczone bardzo szybko, wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 7 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wysoka jakość
Bardzo ładna przędza kilka razy odtworzona zawsze chętnie ponownie
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość
Schachenmayr to najlepsza przędza
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość
Schachenmayr to najlepsza przędza
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
jakość
Schachenmayr to najlepsza przędza
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
jakość
Schachenmayr to najlepsza przędza
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
jakość
Schachenmayr to najlepsza przędza
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (turkusowy – 287)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Sage Green – 299)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg