4,9



Na podstawie 135 opinii
Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
130,55 zł
2 611,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dior Dolce Vita, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Magnolia, Cynamon, Cedr7,59 zł/1l
758,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 967,20 zł/1l
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk511,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cassia, Mięta, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Ambra, Mirra, Paczula, Wanilia, Spray
1 712,70 zł/1l
171,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma 25ml, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Cassis, Sicily Bergamot, Mint, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza
4 350,00 zł/1l
108,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
3 770,00 zł/1l
94,25 zł
Sprzedawca: MANADA

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 25 ml, Spray, 1 szt.
3 275,60 zł/1l
81,89 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

LAURA BIAGIOTTI Laura Tender EDT 75ml
1 745,73 zł/1l
130,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 50 ml, Spray, 1 szt.
1 931,00 zł/1l
96,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Passione, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Mandarynka, Jaśmin, Różowy, White peony, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wanilia
7 551,00 zł/1l
755,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
981,40 zł/1l
196,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti RomamoR, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jagody, Jeżyna, Jaśmin, Magnolia, Kwiat pomarańczy, Drewno kaszmirowe, Paczula, Wanilia
5 619,90 zł/1l
561,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 191,92 zł/1l
148,99 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

LAURA BIAGIOTTI Roma Fiori Bianchi EDT 25ml
3 726,80 zł/1l
93,17 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

LAURA BIAGIOTTI Roma Rosa EDT 25ml
2 378,00 zł/1l
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LAURA BIAGIOTTI Roma Fiori Bianchi EDT 50ml
2 533,60 zł/1l
132,13 zł
-5,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
533,50 zł/1l
106,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Grejpfrut, Laur, Bazylia, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 190,08 zł/1l
148,76 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
2 949,60 zł/1l
221,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg LAURA BIAGIOTTI Roma EDT 50ml Laura Biagiotti 8011530000431
Laura Biagiotti Roma wprowadzony został przez słynną włoską projektantkę mody jako hołd dla swojego ukochanego miasta. Bardzo romantyczna i zmysłowa kompozycja polecana zarówno na swobodne codzienne okazje, jak i na wieczorne spotkania "we dwoje".
Zapach orientalny, oddający emocje.
Nuty zapachowe
Nuty głowy: bergamotka, czarna porzeczka, mięta, różowy grejpfrut
Nuty serca: tuberoza, róża, konwalia, hiacynt, jaśmin
Nuty podstawy: ambra, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo, cybet, mech
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 50 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Bergamotka, Mięta
- Główne nuty zapachowe serca:
- Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
- Typ dozownika:
- Spray
Laura Biagiotti Roma Edt Spray
Woda toaletowa Laura Biagiotti Roma, spray, opakowanie F11B003-2A/F11B003N, zawierające 1 butelkę o pojemności 100 ml.
Woda toaletowa dla kobiet
czarna porzeczka, bergamotka, grejpfrut, mięta, hiacynt
goździk, jaśmin, konwalia, róża
bursztyn, drzewo sandałowe, paczula, piżmo, cywet, wanilia, gałązka śliwy (mech dębowy), mirra
Laura Biagiotti Roma woda toaletowa spray 50 ml
Pozwól, aby w Parfum Laura Biagiotti LAUROMF00100021 EDT zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Laura Biagiotti!
- Płeć: Dama
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa zapachu: Roma
- Typ zapachu: EDT
- Składniki:
- Woda (Aqua)
- Amyl cinnamal
- Benzoesan dietyloamino-hydroksybenzoiloheksylu
- Metoksycynamonian etyloheksylu
- Farnesol
- Cynamal heksylowy
- Limonen
- Linalool
- Cytral
- Benzoesan benzylu
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
- Parfum
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Biagiotti Group Spa
Via Palombarese km 17.300 - Guidonia Montecelio
00012 - Roma
+390774571311
[email protected]
Roma od Laura Biagiotti to orientalno-korzenny zapach dla kobiet, wprowadzony na rynek w 1988 roku. Ta ikoniczna kompozycja, inspirowana wieczną urodą i historią Rzymu, łączy w sobie świeżość, korzenność i głębokie, zmysłowe nuty, celebrując kobiecość i pasję. Zapach rozpoczyna się iskrzącymi i orzeźwiającymi akordami różowego grejpfruta, mięty, sycylijskiej bergamotki, czarnej porzeczki i hiacyntu, które natychmiast urzekają swoją świeżością i soczystością. Nutami serca perfum są kwiatowe, z wyraźnymi akcentami goździka, jaśminu, róży i konwalii, które wprowadzają do kompozycji delikatność i romantyczną elegancję. Baza zapachu jest bogata i ciepła, stworzona z połączenia rzadkich i zmysłowych składników, takich jak mirra, ambra, wanilia, drzewo sandałowe, mech, singapurska paczula, cywet i piżmo. Roma to ponadczasowy i wyrafinowany zapach, który doskonale oddaje esencję włoskiego stylu i elegancji, idealny dla kobiet, które chcą emanować pewnością siebie i zmysłowością.
Dotyk wieczności: kobieta Roma jest kobiecą i nowoczesną odkrywczynią. Zapach jest promiennie świeży dzięki górnym nutom czarnej porzeczki i owoców cytrusowych. Kwiat migdałowca w kwiatowej nucie serca oraz wanilia i nuty orientalne w uwodzicielskiej bazie.
Nuty głowy: Hiacynt, Mięta, Różowy Grejpfrut, Sycylijska Bergamotka, Czarna Porzeczka: Nuty środkowe: Róża, Konwalia, Jaśmin, Goździk: Nuty bazy: Cywet, piżmo, mirra, mech dębowy, paczula singapurska, drzewo sandałowe, wanilia, bursztyn
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
Biagiotti Roma Donna Edt 50 ml
Laura Biagiotti Roma Edt Spray F11B001-2A/F11B001N ITALIË karton @ 27 flakonów x 50 ml
- Wymiary
- 50 ml
- Model
- Roma
- Waga
- 0.23 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- SKŁADNIKI: ALKOHOL DENAT., WODA, PARFUM, LIMONEN, LINALOOL, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, ALPHA-IZOMETYLIONON, DIETYLAMINO HYDROKSYBENZOIL HEKSYL BENZOAN, KUMARYNA, CITRONELOL, CYTRAL, GERANIOL, BENZYLOCTAN, HEKSYL CYNAMAL, BENZYLCYNAMIAN, AMYLCYNAMAL, BENZYLACHOL, FARNESOL, BHT, CI 14700. ZAWIERA: ALKOHOL SD 39-C, WODA, KOMPOZYCJA ZAPACHOWA, LIMONEN, LINALOOL, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, ALPHA-IZOMETYLIONON, DIETYLAMINO HYDROKSYBENZOIL HEKSYL BENZOAN, KUMARYNA, CITRONELOL, CYTRAL, GERANIOL, BENZYLOCTAN, HEKSYL CYNAMAL, BENZYLCYNAMIAN, AMYLCYNAMAL, BENZYLACHOL, FARNESOL, BHT, BARWNIK CZERWONY 4
- Producent
- Zakres dostawy
- 50 ml
- Grupy docelowe
- KobietyDzieci
- EAN
- 8011530000431
- Numer producenta
- F11B001N
- Wymiary
- 50 ml
- Model
- Roma
- Waga
- 0.23 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- SKŁADNIKI: ALKOHOL DENAT., WODA, PARFUM, LIMONEN, LINALOOL, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, ALPHA-IZOMETYLIONON, DIETYLAMINO HYDROKSYBENZOIL HEKSYL BENZOAN, KUMARYNA, CITRONELOL, CYTRAL, GERANIOL, BENZYLOCTAN, HEKSYL CYNAMAL, BENZYLCYNAMIAN, AMYLCYNAMAL, BENZYLACHOL, FARNESOL, BHT, CI 14700. ZAWIERA: ALKOHOL SD 39-C, WODA, KOMPOZYCJA ZAPACHOWA, LIMONEN, LINALOOL, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, ALPHA-IZOMETYLIONON, DIETYLAMINO HYDROKSYBENZOIL HEKSYL BENZOAN, KUMARYNA, CITRONELOL, CYTRAL, GERANIOL, BENZYLOCTAN, HEKSYL CYNAMAL, BENZYLCYNAMIAN, AMYLCYNAMAL, BENZYLACHOL, FARNESOL, BHT, BARWNIK CZERWONY 4
- Producent
- Zakres dostawy
- 50 ml
- Grupy docelowe
- KobietyDzieci
- EAN
- 8011530000431
- Numer producenta
- F11B001N
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
1 796,60 zł/1l
179,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Scandal, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Butelka
612,45 zł/1l
122,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cassia, Mięta, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Ambra, Mirra, Paczula, Wanilia, Spray
1 712,70 zł/1l
171,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chopard, Wish, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 305,33 zł/1l
97,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

AIORBER 2-calowa samochodowa kamera samochodowa z trzema kamerami do pełnego nadzoru pojazdów 1080p HD z funkcją noktowizora, czarna
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

Laura Biagiotti Roma Żel pod prysznic 150 ml
388,47 zł/1l
58,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

IDENA latarnia na kiju LED 39 cm latarnia na kiju
30,22 zł
Sprzedawca: M_plus_L

MEDION E66476 Stereo Sound System (boombox, odtwarzacz CD, MP3, kaseta, przenośny odtwarzacz kasetowy dla dzieci, radio FM, AUX, słuchawki, zasilanie sieciowe i bateryjne) niebieski
457,05 zł
-18,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
439,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Olvy - urządzenie do nakręcania zegarków na 6 zegarków, oświetlenie LED, drewniane pudełko, wyjątkowo cichy silnik Mabuchi, elastyczna poduszka na zegarek, nakręcarka do zegarków
431,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Parasol plażowy 180 cm UV30 Beach, terakota
127,50 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Varta 4922121412, Jednorazowa bateria, Dwutlenek cynku i manganu (Zn/MnO2), 9 V, 2 szt., Wielobarwny, 48,5 mm
26,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Zestaw 4 sztuk nowoczesnych nóżek meblowych Sossai w kolorze matowej czerni, regulowanych na wysokość 100 mm – nóżki do szafek i cokołów
252,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unyqoos

Dior Sauvage, Mężczyźni, 60 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Pieprz, Bergamotka, Cytryna, Ambroxan, Drewniany
6 198,17 zł/1l
371,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bestron APM123W, Czarny, Biały, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
146,54 zł
Sprzedawca: TR8

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
3 770,00 zł/1l
94,25 zł
Sprzedawca: MANADA

Kronenburg pokrowiec ochronny na krzesło plażowe - 125 x 90 x 165/135cm - pokrowiec - wodoodporny - 2 zamki błyskawiczne - zielony
11 180,23 zł/1m²
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Mikser ręczny Philips HR 3741/00
157,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Zestaw 3 taśm fitness – taśma gimnastyczna i taśma oporowa 200 x 15 cm, elastyczna taśma sportowa do jogi, pilatesu, rozciągania, rehabilitacji i treningu siłowego, 3 poziomy oporu
63,37 zł
Sprzedawca: Koenig-Design

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
176,80 zł
-3,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: hatservice

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Laura Biagiotti Roma 25ml, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Cassis, Sicily Bergamot, Mint, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza
4 350,00 zł/1l
108,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach
Zawartość 0,1 l
Używam tych perfum już od kilku lat. Butelka o pojemności 100 ml wystarcza na prawie rok, ponieważ nie trzeba nakładać zbyt dużej ilości. Jestem bardzo zadowolona, a zapach jest naprawdę wspaniały.
Oceniono dnia 12 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemny zapach
Zawartość 0,1 l
Zapach jest bardzo zrównoważony i niezbyt przytłaczający. Pachnie bardzo świeżo i letnio. Duża butelka jest tylko nieznacznie droższa od małych, więc warto ją kupić. Absolutnie polecam!
Oceniono dnia 7 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To mój ulubiony zapach od wielu lat.
Zawartość 0,1 l
Bardzo trudno jest dostać ten zapach, cieszyłam się, że znalazłam go w Kauflandzie. Jest to oryginalny zapach. Został dostarczony w bardzo krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolona
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena i szybka dostawa
Zawartość 0,1 l
Używam tego EDT od dziesięcioleci. Przyjemny zapach wciąż inspiruje, więc po co zmieniać?
Oceniono dnia 19 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczone szybko, kupione tanio :-)
Zawartość 0,1 l
Moja żona jest zadowolona z tego produktu od lat. .... i podoba mi się zapach.
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony z tej oferty
Zawartość 0,1 l
Cieszę się, że udało mi się kupić te perfumy w tak przystępnej cenie. Dziękuję!
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moje ulubione perfumy
Zawartość 0,1 l
Masz na myśli piękne, które znam od 30 lat? Znowu i znowu
Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry i korzystny
Zawartość 0,1 l
Towar zgodny z opisem w uczciwej cenie i dostarczony bardzo szybko.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 816,10 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
384,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 847,70 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Kenzo Le Monde est Beau woda toaletowa spray 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
198,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 965,20 zł/1l

Dior Dolce Vita, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Magnolia, Cynamon, Cedr



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
758,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
7,59 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,50 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l