4,9



Na podstawie 137 opinii
Laura Biagiotti Roma 25ml, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Cassis, Sicily Bergamot, Mint, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
126,12 zł
5 044,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Amarige, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa2 191,00 zł/1l
219,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny25 582,50 zł/1l
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dior Diorella 100 ml, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Sicilian lemon, Wiciokrzew6 885,00 zł/1l
688,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
1 923,60 zł/1l
192,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cassia, Mięta, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Ambra, Mirra, Paczula, Wanilia, Spray
2 011,70 zł/1l
201,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
3 410,00 zł/1l
85,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
980,40 zł/1l
196,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 272,40 zł/1l
159,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Passione, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Mandarynka, Jaśmin, Różowy, White peony, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wanilia
7 531,50 zł/1l
753,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
1 735,33 zł/1l
130,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti RomamoR, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Jagody, Jeżyna, Jaśmin, Magnolia, Kwiat pomarańczy, Drewno kaszmirowe, Paczula, Wanilia
3 040,00 zł/1l
152,00 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

LAURA BIAGIOTTI Roma Rosa EDT 25ml
2 478,00 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Passione, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Mandarynka, Jaśmin, Różowy, White peony, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wanilia
4 269,00 zł/1l
213,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

LAURA BIAGIOTTI Roma Fiori Bianchi EDT 50ml
2 814,40 zł/1l
140,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Due Uomo woda toaletowa spray 90 ml
3 969,00 zł/1l
385,57 zł
-28,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
357,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
2 949,60 zł/1l
221,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Grejpfrut, Laur, Bazylia, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 172,64 zł/1l
146,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Lawenda, Drzewo sandałowe, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wetiwer
1 825,60 zł/1l
136,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gucci Rush 75ml, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Gardena, Wanilia, Paczula
4 265,33 zł/1l
319,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 25 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Bergamotka, Mięta
- Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
- Cassis, Sicily Bergamot, Mint
- Główne nuty zapachowe serca:
- Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- Jasmin, Rose, Tuberose, Carnation
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Myrrh, Grey Amber, Vanilla, Patchouli
- Typ dozownika:
- Spray
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Roma należy do zapachów orientalnych. Zawiera starożytny zapach balsamo, którego recepturę twórca odkrył na starożytnym papirusie. Flakon ma kształt starożytnych rzymskich kolumn, owiniętych w marmurowe opakowanie w jasnym morelowym kolorze. Poprzez Roma Laura Biagiotti wyraziła swoją miłość do wiecznego miasta, Rzymu, w którym mieszkała i pracowała od młodości.
Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do jakoby mramorového obalu ve světle meruňkové barvě. S Romou Laura Biagiotti vyjádřila lásku k věčnému městu, městu Římu, ve kterém žila a pracovala od svého mládí.
Woda toaletowa Roma marki Laura Biagiotti została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 25 ml.
Laura Biagiotti Roma Eau de Toilette 25 ml to korzenny, orientalny zapach dla kobiet. Uwodzicielski i nieodparty zapach został zainspirowany niezrównanym stylem Rzymu. Z bergamotką, czarną porzeczką, pomarańczą i mandarynką, zapach zaczyna się owocowo i świeżo i łączy się z kwiatowymi nutami serca kwiatu migdałowca, jaśminu, goździka, lotosu i konwalii. Zapach jest umiejętnie uzupełniony w bazie ciepłymi nutami bursztynu, drzewa sandałowego, paczuli, wanilii, piżma, mirry i cedru. Roma to atrakcyjny zapach, który podkreśla zmysłowość i elegancję każdej kobiety.
Laura Biagiotti Roma woda toaletowa spray 25 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 25 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Becopa_parfum
- Grupy docelowe
- KobietyDzieci
- EAN
- 4084500234260
- Numer producenta
- 46625
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 25 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Becopa_parfum
- Grupy docelowe
- KobietyDzieci
- EAN
- 4084500234260
- Numer producenta
- 46625
Pasuje również do tego

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
1 923,60 zł/1l
192,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
2 611,00 zł/1l
130,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
3 410,00 zł/1l
85,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 40 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
2 141,25 zł/1l
85,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 50 ml, Bergamotka, Cassia, Mięta, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Ambra, Mirra, Paczula, Wanilia, Spray
2 792,80 zł/1l
139,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 272,40 zł/1l
159,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Faber-Castell Connector, 24 szt.
155,17 zł/1kg
97,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ekspres do kawy MEDION z termosem i minutnikiem (ekspres do kawy z filtrem, 8 filiżanek, 1,2 litra, 900 W, 3 poziomy mocy, funkcja utrzymywania ciepła, minutnik, zabezpieczenie przed kapaniem, wyświetlacz, MD18458) stal nierdzewna
305,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Rower trójkołowy FableKids 5w1 Noemi szary | drążek do pchania, napęd do przodu i do tyłu
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Bifi Carazza XXL herbatniki pszenne z sosem salami do pizzy i serem 75g
137,60 zł/1kg
10,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 30 ml
9 754,33 zł/1l
292,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! Homme, Balsam po goleniu, Skóra normalna, 75 ml, Odżywiający, Kojąca, Allantoina, 36 mies.
977,07 zł/1l
73,28 zł
Sprzedawca: Glampact

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

LAURA BIAGIOTTI Roma Rosa EDT 25ml
2 478,00 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden 5th Avenue Woda perfumowana, 125 ml + Balsam do ciała, 100 ml
754,71 zł/1l
169,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Boss Bottled EDT 100 ml + DEO ve spreji 150 ml + SG 100 ml M
300,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
Używany
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RE-DRUK

Segregator D.RECT 10 sztuk (po 2 sztuki w każdym kolorze 5x2) | Segregator kartonowy A4 z plastikową perforacją z przezroczystą przednią okładką | Segregator plastikowy z folii PP | Perforowany - europerforacja
47,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lisciani 92956, Projektor do rysowania dla dzieci, 5 lat(a), Wielobarwny
106,51 zł
Sprzedawca: VISO

Ariana Grande Thank U Next Woda perfumowana, 50ml
3 071,20 zł/1l
153,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Laura Biagiotti Roma Żel pod prysznic 150 ml
388,07 zł/1l
58,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Klasyczne gry na 400 sposobów
98,61 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kołdra i poduszka dziecięca 100x135 cm – zestaw z mikrofibry, certyfikat OEKO-TEX
59,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie tak jak kiedyś
Zapach dotarł na czas, ale jestem rozczarowany. Jest bardzo cytrusowy. Kiedyś był słodszy i pachniał włoskim słońcem. Szkoda; ostatni raz go zamawiam. Opakowanie otwarte - więc nie ma możliwości zwrotu. Może spodoba się mojej siostrze, dziewczynie itp.
Oceniono dnia 17 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l