4,9



Na podstawie 75 opinii
Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 25 ml, Spray, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,89 zł
3 275,60 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Amarige, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa2 191,00 zł/1l
219,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Pour Homme Edt 100ml1 686,00 zł/1l
184,50 zł
-15,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
168,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Spray, 1 szt.5 994,00 zł/1l
299,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa spray (200 ml)890,75 zł/1l
178,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 50 ml, Spray, 1 szt.
1 928,00 zł/1l
96,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cassia, Mięta, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Ambra, Mirra, Paczula, Wanilia, Spray
2 011,70 zł/1l
201,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
2 611,00 zł/1l
130,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

LAURA BIAGIOTTI Laura Tender EDT 75ml
1 744,00 zł/1l
130,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 75 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO..., 1 szt.
2 220,53 zł/1l
166,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
3 410,00 zł/1l
85,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LAURA BIAGIOTTI Roma Rosa EDT 25ml
2 478,00 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma 25ml, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Cassis, Sicily Bergamot, Mint, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza
5 044,80 zł/1l
126,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

LAURA BIAGIOTTI Roma Fiori Bianchi EDT 25ml
3 500,00 zł/1l
87,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
1 084,85 zł/1l
216,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel - Noa EDT 50ml
2 015,20 zł/1l
100,76 zł
Sprzedawca: Glampact

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 40 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
2 141,25 zł/1l
85,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LAURA BIAGIOTTI Laura Tender EDT 25ml
3 234,40 zł/1l
80,86 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Laura Biagiotti Roma Passione, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Mandarynka, Jaśmin, Różowy, White peony, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wanilia
7 531,50 zł/1l
753,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 886,67 zł/1l
141,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eden Classic Blase Woda toaletowa, 90ml
762,00 zł/1l
68,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ten owocowo-kwiatowy zapach to ciągłe dążenie do ideału kobiecości. Laura odzwierciedla wytworność, szyk i elegancję. Kobieta używająca tego zapachu od razu zwraca na siebie uwagę innych, podkreśla swój indywidualny i unikatowy styl oraz wnętrze. Niezwykle kobiece połączenie duszy i ciała oraz subtelność to symbole jakie nadała Laura Biagiotti temu wyjątkowemu zapachowi.
Nuta głowy: śliwka, nuty zielone, liczi, brzoskwinia, brazylijskie drzewo różane, bergamotka, arbuz
Nuta serca: róża, orchidea, konwalia, jaśmin, frezja, fiołek, cyklamen
Nuta bazy: bursztyn, wetyweria, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe, cedr
jpg LAURA BIAGIOTTI Laura EDT 25ml Laura Biagiotti 8011530001124
Producent : Laura Biagotti
Rodzaj : Woda Toaletowa
Pojemność : 25ml
Laura Eau De Toilette to owocowo-kwiatowy zapach odzwierciedlający wytworność, szyk i kobiecą elegancję. Niezwykle kobiece połączenie duszy i ciała oraz subtelność to symbole jakie nadała Laura Biagiotti temu wyjątkowemu zapachowi.
Nuty zapachowe :
-nuta głowy : lilia wodna, biała brzoskwinia, śliwka, różane drzewo
-nuta serca : frezja, rumianek, fiołek, irys, róża, jaśmin, cyklamen, orchidea, konwalia
-nuta podstawy : nuty owocowe, nuty drzewne, piżmo, paproć, sandałowiec, wanilia, cedr
Laura Biagiotti Laura Edt Spray
Uosabia wspaniałe uczucie snu i rzeczywistości.
Orzeźwiający, owocowy zapach sprawia, że ten produkt jest niezastąpionym klasycznym wyborem.
Charakterystyka:
Płeć: Damski
Typ: EDT (woda toaletowa)
Nuty zapachowe: Nuty głowy: melon, litchi, bergamotka;
Nuty serca: brzoskwinia, róża, lilie wodne;
Nuty bazy: drzewo sandałowe, wanilia, piżmo, ambra.
Rodzaj zapachu: kwiatowo-owocowy
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 25 ml
- Typ dozownika:
- Spray
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Woda toaletowa dla kobiet
liczi, śliwka, nuty zielone, brzoskwinia, bergamotka, arbuz, brazylijskie drzewo różane
ziemniak, fiołek, frezja, jaśmin, orchidea, konwalia, róża
drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo, wanilia, wetyweria, cedr
Perfumy damskie Laura Laura Biagiotti EDT 25 mlPozwól
zaskoczyć się
wm perfumom damskim Laura Laura Biagiotti EDT i celebruj swoją kobiecość dzięki ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Laura Biagiotti!
- Płeć: kobieta
- Typ: EDT (woda toaletowa)
Laura Biagiotti Laura woda toaletowa spray 25 ml
Pozwól, aby w Parfum Laura Biagiotti LA72 EDT zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Laura Biagiotti!
- Płeć: Dama
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa zapachu: Laura
- Typ zapachu: EDT
- Składniki:
- Woda (Aqua)
- Salicylan benzylu
- Benzoesan dietyloamino-hydroksybenzoiloheksylu
- Metoksycynamonian etyloheksylu
- Alkohol benzylowy
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
- Parfum
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Biagiotti Group Spa
Via Palombarese km 17.300 - Guidonia Montecelio
00012 - Roma
+390774571311
[email protected]
Laura marki Laura Biagiotti to kwiatowa kompozycja zapachowa dla kobiet, która zadebiutowała na rynku w 1994 roku. Lekki i świeży zapach, stworzony przez perfumiarkę Anne Flipo, celebruje delikatność, niewinność i czystość. Dzięki temu idealnie nadaje się zarówno na co dzień, jak i na romantyczne chwile. Głowa zapachu zachwyca świeżą, owocową mieszanką: brzoskwini, melona, litchi, nutami zielonymi, śliwką, bergamotką i brazylijskim różowym drzewem, które nadają zapachowi żywotność i lekkość. W sercu zapachu rozkwita delikatna kompozycja kwiatowa, zawierająca akordy frezji, fiołków alpejskich, konwalii, fiołków, orchidei, jaśminu i róży, które nadają perfumom kobiecość i romantyczny charakter. Ciepłe i zmysłowe nuty piżma, wanilii, drzewa sandałowego, cedru, ambry i wetiweru tworzą bazę zapachu, nadając mu głębię i trwałość. Laura to idealny wybór dla kobiet, które poszukują lekkiego, ponadczasowego zapachu, pełnego subtelnej elegancji i świeżości.
Laura Biagiotti Laura woda toaletowa 25 ml to świeży, zmysłowy damski zapach, który oddaje hołd kobiecości i zachwyca zarówno młode, jak i dojrzałe kobiety. Owocowe nuty głowy arbuza, soczystej brzoskwini i liczi łączą się z delikatnością róży i lilii wodnej. Akordy kremowej wanilii i aromatycznego drzewa sandałowego nadają zapachowi zmysłowej głębi. Żyj swoją czystą kobiecością ze wszystkimi jej aspektami. Orzeźwiający aromat jest idealny jako codzienny towarzysz i na każdą okazję.
Zapach dla młodej i romantycznej kobiety. Westchnienie pełne romantyzmu, pieszczota pełna miłości, aksamitny welon, który spoczywa na naszej nagiej skórze.
LolitaLand tej marki EDP, Lolita Lempicka. Kwiatowo-owocowy zapach wydany w 2018 roku. A zapach pobudza zmysły, wyobraźnię i podkreśla piękno kobiecej duszy. Nuty zapachowe: Nuty głowy: bellini, pieprz, włoska mandarynka, cytryna, grejpfrut, limonka, pomarańcza Nuty serca: arabski jaśmin, jaśmin, biała brzoskwinia, czarna porzeczka, magnolia, śliwka, nuty róży Nuty bazy: wanilia, białe piżmo, benzoin, lukrecja, drzewo sandałowe
- Model
- Laura
- Waga
- 0.11 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 25 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, benzylosalicylan, alfa-izometyl jonon, hydroksycytronelal, etyloheksyl metoksycynamonian, dietyloaminohydroksybenzoil heksylbenzoesan, cytronelol, alkohol benzylowy, BHT
- Producent
- Zakres dostawy
- 25 ml
- Grupy docelowe
- KobietyChłopcy
- EAN
- 8011530001124
- Numer producenta
- G0000370202
- Model
- Laura
- Waga
- 0.11 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 25 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, benzylosalicylan, alfa-izometyl jonon, hydroksycytronelal, etyloheksyl metoksycynamonian, dietyloaminohydroksybenzoil heksylbenzoesan, cytronelol, alkohol benzylowy, BHT
- Producent
- Zakres dostawy
- 25 ml
- Grupy docelowe
- KobietyChłopcy
- EAN
- 8011530001124
- Numer producenta
- G0000370202
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
1 735,33 zł/1l
130,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

marQus Solingen zestaw do manicure i pedicure - 12 elementów w poręcznym i miękkim etui z prawdziwej skóry - kompletny zestaw do pielęgnacji dłoni i stóp, zestaw do paznokci
599,98 zł
Sprzedawca: TR8

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 50 ml, Spray, 1 szt.
1 928,00 zł/1l
96,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Laura woda toaletowa dla kobiet 50 ml
2 727,40 zł/1l
136,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Laura Biagiotti Laura woda toaletowa dla kobiet 25 ml
3 394,00 zł/1l
84,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lacoste - Lacoste pour Femme EDP 50ml
2 725,00 zł/1l
136,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti - Laura large shower gel 150ml
360,33 zł/1l
54,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
3 410,00 zł/1l
85,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
2 611,00 zł/1l
130,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
46,96 zł
Sprzedawca: Mobileking

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
163,35 zł
Sprzedawca: EVELATUS

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 848,89 zł/1l
166,40 zł
Sprzedawca: Glampact

Money Maker portfel damski ze skóry naturalnej z ochroną RFID czerwony 9x3x13 portmonetka OPJ701R
108,74 zł
Sprzedawca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Mini prostownica do włosów, prostownica do włosów przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów, przenośna prostownica - MINISTYLE, kolor biały
46,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
1 759,40 zł/1l
175,94 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture Woda perfumowana, 30 ml
5 341,00 zł/1l
160,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Pokrowiec ochronny na Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Case Transparent Slim Cover Clear Case
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Steinborg toster na 4 kromki ze stali nierdzewnej | blat na bułki | 2x cyfrowy wyświetlacz z odliczaniem | obudowa cool-touch | tacka na okruchy | 1630 W |
211,17 zł
Sprzedawca: Enstore
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre perfumy
Zawartość 0,075 l
Jakość jest bardzo dobra. Perfumy pachną bardzo dobrze. Dostawa jest również szybka. Jestem bardzo zadowolony Zamówię ponownie i ponownie
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko było w porządku
Zawartość 0,025 l
Znam już te perfumy i kupiłem je w dobrej cenie, podoba mi się ich kwiatowy zapach.
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Zawartość 0,075 l
Przyszło szybko i bez problemów. Produkt jest prezentem, więc nie mogę nic więcej o nim powiedzieć.
Oceniono dnia 18 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 0,075 l
Towar w porządku! Cena jest odpowiednia. Dostawa była szybka
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny zapach
Zawartość 0,05 l
Moja żona używa go od lat i jest bardzo zadowolona.
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,025 l
Zawsze chętnie kupuję, a ten w dobrej cenie.
Oceniono dnia 30 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super okazja
Zawartość 0,075 l
Wszystko pasuje, opakowanie, produkt top...dostawa bezproblemowa/szybka...
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt zgodny z opisem.
Zawartość 0,075 l
Używam go od dłuższego czasu niemal codziennie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l