5,0



Na podstawie 12 opinii
Seria naczyń Ritzenhoff i Breker Szklanki do mleka w kwiaty Shanti
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
44,41 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Dzbanuszki na mleko i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Arendo dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej z miarką - dzbanek do spieniania mleka59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Więcej informacji o reklamie
Ritzenhoff i Breker Jasper czarny dzbanek 1,4 l140,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Seltmann Weiden Milchkännchen 0,12 l Marieluise Streublume 001.29813374,78 zł
Sprzedawca: Arthome

Więcej informacji o reklamie
Ritzenhoff i Breker nalewak do mleka Doppio czerwona porcelana 160ml70,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukiernica ORION Cukiernica + dzbanek na mleko + łyżeczka
242,97 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Nalewak do mleka, porcelana, 0,03 - 0,28 l, biały : Nalewak, 0,03 ltr., porcelana Wariant: Nalewak, 0,03 ltr.
7,83 zł
Sprzedawca: getgastro

Bianco Milchkrug, Inhalt: 0,25 Liter, Höhe: 100 mm, ø: 70 mm
22,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maxwell&Williams White Basics Okrągły dzbanek na mleko 110 ml
29,00 zł
Sprzedawca: Arthome

FIFTYEIGHT PRODUCTS T013201 FIFTYEIGHT Kännchen 350ml - Drollig weiß
280,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Porcelanowy dzbanek na mleko Orion Dzbanek na śmietankę Dzbanek na mleko Porcelana biała MONA 260 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Dzbanek na mleko ORION mały 0,21l
24,24 zł
Sprzedawca: VISO

Dzbanek na mleko ORION mały dzbanek na mleko w kształcie krowy 0,2l
264,97 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

CONTACTO Dzbanek do śmietanki, pojemność: 0,15 litra, wysokość: 65 mm
43,84 zł
Sprzedawca: getgastro

Seltmann Weiden Milchkännchen 0,20 l Sonate Nostalgie 001.218632
66,57 zł
Sprzedawca: Arthome

Villeroy & Boch Toy's Delight, Porcelana, Wielobarwny, Obraz, 0,5 l, Toy's Delight, 252 g
156,52 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Ritzenhoff i Breker Doppio antracytowy dzbanek na mleko 180 ml
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Porcelanowy nalewak do mleka zielony z serii Doppio 160 ml marki Ritzenhoff
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Villeroy&Boch - Mlecznik 270ml Mariefleur Gris Basic
128,97 zł
Sprzedawca: PorzellanExklusiv

Clayre & Eef Zestaw do mleka i cukru 12x9x8 / Ø 9x10 cm Beżowe ceramiczne kwiaty
124,08 zł
Sprzedawca: SellMore

Mleko Poetica, 150 ml
33,91 zł
Sprzedawca: Luis
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dzbanek na mleko Ritzenhoff & Breker "Shanti"
- Pojemność: 160 ml
- Wysokość: 7,5 cm
- Ø: 11,0 cm
- można myć w zmywarce
Dzbanek na mleko Ritzenhoff & Breker Shanti - egzotyczny akcent na stolik kawowy
Dzbanek na mleko Ritzenhoff & Breker Shanti wniesie odrobinę egzotyki na Twój stół dzięki kolorowemu wzornictwu inspirowanemu orientem. Ten uroczy dzbanek na mleko jest częścią popularnej kolekcji Shanti i zachwyca jasnymi kolorami i artystycznymi wzorami. Jest idealny do stylowego serwowania mleka lub śmietanki z kawą lub herbatą, dodając jednocześnie dekoracyjny akcent.
Wykonany z wysokiej jakości kamionki dzbanek na mleko jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także wyjątkowo wytrzymały i trwały. Nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i na specjalne okazje, a dzięki praktycznemu rozmiarowi jest łatwy w obsłudze. Dzbanek można myć w zmywarce, co sprawia, że czyszczenie jest wyjątkowo łatwe.
Szczegóły produktu w skrócie:
- Materiał: Wysokiej jakości kamionka, która jest solidna i trwała. Dzbanek można myć w zmywarce, co ułatwia czyszczenie.
- Wzór: Kolorowy, inspirowany orientem wzór z serii Shanti, który nada Twojemu stołowi żywy i egzotyczny charakter.
- Rozmiar: Praktyczny dzbanek na mleko, idealny do serwowania mleka lub śmietanki do kawy i herbaty.
- Funkcjonalność: Idealny do codziennego użytku, a także na specjalne przyjęcia kawowe. Kompaktowy rozmiar i ergonomiczny uchwyt zapewniają łatwą obsługę.
- Możliwość łączenia: Idealny do łączenia z innymi przedmiotami z serii Shanti w celu stworzenia harmonijnego i kolorowego nakrycia stołu.
Dodaj egzotycznego akcentu do swojego stolika kawowego dzięki dzbankowi na mleko Ritzenhoff & Breker Shanti i uzupełnij go innymi przedmiotami z kolekcji Shanti, aby uzyskać stylową i harmonijną aranżację stołu!
Seria zastawy stołowej Ritzenhoff i Breker Szklanki do mleka w kwiaty Shanti
Same kwiaty... Bez względu na to, na jaką okazję chcesz użyć tej romantycznie wyglądającej zastawy, emanuje ona radością życia. Czarujące kwiatowe dekoracje i jasne kolory zdobią każdy element, tworząc nostalgiczny, idylliczny klimat wiejskiego domu na stole. Funkcjonalny, prosty kształt łatwej w pielęgnacji porcelany mówi sam za siebie.
Firma Ritzenhoff & Breker GmbH & Co KGIndustriestrasse 21
33014 Bad Driburg
Swobodny, kreatywny, inspirujący: to wszystko elementy serii Doppio. Wyraźne linie, ogromny wybór kolorów i absolutnie ponadczasowy design sprawiają, że Doppio z zastawy stołowej staje się prawdziwym produktem lifestylowym. Wszystkie elementy są również dostępne pojedynczo i mogą być łączone w zestawy, które są tak wyjątkowe, jak Ty.
- Wylewka / nalewak do mleka
- Seria: Shanti Doppio
- Wymiary: 210 ml
- 1 szt
Nalewak Ritzenhoff & Breker Shanti Doppio
- Można myć w zmywarce
- Nie można używać w kuchence mikrofalowej
- Nie nadaje się do piekarnika
Wysokość: 8 cm
Szerokość: 7 cm
Długość: 11 cm
Kolor: Wielokolorowy
Materiał: Porcelana
Numer artykułu producenta: 42900
Waga: 0.2
Producent: Flirt by R&B
Seria: Doppio
Materiał: porcelana
Zmywarka: odpowiednia
Mikrofalówka: odpowiednia
Styl: Trend
Kolor: kolorowy
Kształt artykułu: stożkowy
Wymiary artykułu: 11 x 7 x 8
Typ produktu: Nalewak
Ritzenhoff & BrekerSHANTI dzbanek / nalewak do mleka z kwiatowym wzoremSeria SHANTI od Ritzenhoff & Breker zachwyca pięknym kolorowym kwiatowym wzorem. Talerze, kubki, a nawet dzbanek na mleko idealnie pasują do siebie kolorystycznie. Serie SHANTI i DOPPIO można również doskonale łączyć. Dzbanek serwuje zastrzyk mleka do kawy i herbaty, a także rozjaśnia dzień swoim designem!
- Wymiary
- 11 x 7,5 x 7,5 cm
- Wysokość
- 7 cm
- Szerokość
- 7 cm
- Długość
- 11 cm
- Pojemność
- 0.21 l
- Materiał
- Porcelana
- Model
- SHANTI
- Kolor
- Kolorowy
- Producent
- Ritzenhoff & Breker
- Waga
- 0.181 kg
- EAN
- 4006344042900
- Numer producenta
- 42900
- Wymiary
- 11 x 7,5 x 7,5 cm
- Wysokość
- 7 cm
- Szerokość
- 7 cm
- Długość
- 11 cm
- Pojemność
- 0.21 l
- Materiał
- Porcelana
- Model
- SHANTI
- Kolor
- Kolorowy
- Producent
- Ritzenhoff & Breker
- Waga
- 0.181 kg
- EAN
- 4006344042900
- Numer producenta
- 42900
Pasuje również do tego

Kaffeeservice 18 tlg. Double Shanti
405,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Doppio Shanti Zuckerdose
42,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flirt by R&B SHANTI, Porcelana, 14 cm, 80 mm
46,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritzenhoff & Breker VALENCIA , 4 os., Porcelana, Brązowy, Valencia, Okrągły, 26,5 cm
945,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Flirt by R&B SHANTI, 0,32 l, Wielobarwny, Porcelana, Kawa, 90 mm, 90 mm
30,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flirt by R&B SHANTI, 0,35 l, Wielobarwny, Porcelana, 110 mm, 110 mm, 90 mm
39,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flirt by R&B SHANTI, Porcelana, Wielobarwny, 50 mm, 50 mm, 60 mm, 1 jajko
19,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flirt by R&B SHANTI, Okrągły, Porcelana, Wielobarwny, 14 cm, 50 mm
29,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tafelservice 12 tlg. Double Shanti
655,33 zł
-38,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
616,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Seltmann Weiden 4003106978002, 6 os., Porcelana, Kremowy, Okrągły, 25 cm, 23 cm
1 343,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Flirt by R&B SHANTI, Okrągły, Porcelana, Wielobarwny, 23 cm, 60 mm
84,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flirt by R&B SHANTI, Okrągły, Porcelana, Wielobarwny, 16 cm, 20 mm
21,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritzenhoff i Breker z serii Doppio Shanti kolorowy talerz 6 szt
191,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
83,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Seltmann Weiden 4003106989824, 6 os., Porcelana, Biały, Okrągły, 20 cm, 14,5 cm
661,66 zł
Sprzedawca: Arthome

30 sztuk Serwis Combi Wariant Czerwony Porcelana 6 osób Filiżanki Spodki Talerze
410,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MamboCat

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
2,00 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Martom

Koala z dzieckiem
120,10 zł
-3,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,46 zł
Sprzedawca: MATFEL

Bezprzewodowe żelazko parowe LEHMANN PARGO ze stacją bazową, regulacja temperatury i ilości pary, prasowanie w pionie, blokada kapania, Anti-Calc
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

HOME DELUXE - Huśtawka Hollywood DESCANSO szara - 3-osobowa, szer./wys./gł. 115 cm x 195 cm x 198 cm, z uchwytem na kubek, poduszkami na siedzisko i oparcie I leżak ogrodowy leżak ogrodowy huśtawka leżak ogrodowy
2 406,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Arendo dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej z miarką - dzbanek do spieniania mleka
59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

HOMCOM Mini sztuczna choinka 60 cm Sztuczna jodła z 73 końcówkami, 8 jagód ostrokrzewu, choinka z bombkami, cementowa podstawa, dekoracja świąteczna do wnętrz, biura, salonu
126,94 zł/1kg
107,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Zestaw 12 szklanych miseczek LAV Vira: miseczki deserowe, miseczki na przekąski, miseczki na musli, Cerezlik
160,71 zł
Sprzedawca: nordicschiller

Dywan do salonu z wysokim włosiem, jednokolorowy design, długie runo, shaggy, nowoczesny i miękki, Rozmiar: 80 x 250 cm, Kolor: Czerwony
669,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpettex

Flirt by R&B SHANTI, 0,2 l, Wielobarwny, Porcelana, Kawa, 100 mm, 100 mm
27,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Seltmann Weiden Kaffeeservice 18-teilig Marieluise Weihnachten 001.716497
882,33 zł
Sprzedawca: Arthome

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

18-częściowy serwis kawowy Variant zielona porcelana 6 osób filiżanki spodki talerze
194,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znakomity
Doskonała jakość i piękno. Znowu i znowu z przyjemnością
Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kompletny i szybki
Najwyższa jakość łącznie z opakowaniem!
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Miła obsługa
Dobra jakość Cena ok
Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tak jak prosiłeś
Tak
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pokrywa dzbanka na mleko Delonghi Nespresso Ekspres do kawy Gran Lattissima EN640
147,41 zł
-10,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
137,09 zł
Sprzedawca: PG-Service

Arendo dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej z miarką - dzbanek do spieniania mleka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
129,95 zł
-33,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Arendo dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej z miarką - dzbanek do spieniania mleka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
59,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Zestaw porcelanowych dzbanków Wilmax do cukru i mleka z złotym akcentem, 2-częściowy
122,10 zł
Sprzedawca: Rheinline

Dzbanek ze stali nierdzewnej, 600 ml, srebrny, do cappuccino i spieniania mleka
219,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dzbanek na mleko Orion Spieniacz do mleka z uchwytem i skalą wykonany ze stali nierdzewnej 580 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Dzbanek ze stali nierdzewnej do spieniania mleka, pojemność 350 ml, z ozdobnym elementem w kolorze złota
863,19 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ritzenhoff i Breker Jasper czarny dzbanek 1,4 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
140,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dzbanek na mleko z solą Broste Copenhagen
81,81 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,18 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Szklany dzbanek pomiarowy o pojemności 210 ml z drewnianym uchwytem, dzbanek do mleka o pojemności 7 uncji, wykonany ze szkła borosilikatowego, z wylewką typu "V"
244,93 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Anpro dzbanek do mleka 350ml stal nierdzewna spienianie cappuccino latté czarny
205,49 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej o pojemności 400 ml, idealny do cappuccino
226,83 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dzbanek na mleko Orion Dzbanek na mleko Spieniacz do mleka z uchwytem i skalą wykonany ze stali nierdzewnej 350 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Zestaw Wilmax: cukiernica i dzbanek na śmietanę, 2 elementy, biały, porcelana
93,72 zł
Sprzedawca: Rheinline

Wilmax: zestaw cukrownica 340 ml i dzbanek do mleka 300 ml, 2-elementowy, biały, wykonany z porcelany
89,85 zł
Sprzedawca: Rheinline

Orion | Dzbanek CERAMICZNY na napoje kawę herbatę wodę kompot sok RETRO 480 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Biały ceramiczny dzbanek na mleko Orion dzbanek na mleko serce 120 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Orion | Zaparzacz do kawy - srebrny - 160 ml - stal nierdzewna - dzbanek do kawy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Porcelanowy dzbanek na mleko Orion Dzbanek na śmietankę Dzbanek na mleko Porcelana biała MONA 260 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Orion dzbanek ceramiczny na mleko czarny TEA TIME 100 ml
21,99 zł
Sprzedawca: Vilde