5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Zawartość:
30 ml- 30 ml
- 50 ml
- 100 ml
Salvador Dali, Christmas - Dalilight, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
55,93 zł
1 864,33 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Salvador Dali Pdt Spray 30ml34 275,00 zł/1l
1 028,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Pour Homme Edt 100ml1 686,00 zł/1l
184,50 zł
-15,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
168,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Giorgio Armani, Stronger With You, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 749,80 zł/1l
287,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Salvador Dali Laguna Edt Spray
1 585,00 zł/1l
158,50 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Salvador Dali Dalissime woda toaletowa dla kobiet 30 ml
3 015,67 zł/1l
90,47 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Salvador Dali Eau de Rubylips, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.
1 697,70 zł/1l
169,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Salvador Dali DaliA Woda Toaletowa, 30ml
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dalí Dalissime EDT 30 ml W
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Eau De Rubylips woda toaletowa 30 ml spray
1 314,00 zł/1l
39,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Salvador Dali Eau De Ruby Lips woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 389,80 zł/1l
69,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Salvador Dalí Dalilight EDT 100 ml W
672,00 zł/1l
67,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montana Parfum de Peau woda toaletowa dla kobiet 30 ml
1 848,33 zł/1l
55,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Taylor Passion woda toaletowa dla kobiet 74 ml
1 306,89 zł/1l
96,71 zł
Sprzedawca: Tersorte

Missoni Eau De Toilette, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Lilia, Pomarańczowy, Gruszka, Różowy pieprz, Frezja, Heliotrop, Piwonia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
2 935,60 zł/1l
146,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Cytryna, Pomarańczowy, Porzeczka, Cynamon, Konwalia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
1 986,40 zł/1l
99,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Salvatore Ferragamo, Incanto Amity, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
1 428,00 zł/1l
71,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dali, DaliA, Eau De Toilette, For Women, 8 ml
2 017,50 zł/1l
16,14 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Salvador Dali Pour Homme, woda toaletowa w sprayu
859,50 zł/1l
85,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dalilight to woda toaletowa dla kobiet od marki Salvador Dali.
Kwiatowo - owocowa kompozyja zapachowa wydana w 2011 roku.
Zapach dedykowany delikatnym Paniom o niebiańskiej duszy...
Nuta głowy: cytryna amalfi, mandarynka, czerwone jabłko
Nuta serca: jaśmin, lilia wodna, brzoskwinia
Nuta bazy: piżmo, cedr virginia, bursztyn
jpg Salvador Dali Dalilight 30ml edt Salvador Dali 3331438550100
Nuty zapachowe: lilia wodna, jaśmin, brzoskwina. Subtelne i zmysłowe aromaty piżma, ambry oraz drzewa cedrowego.
Salvador Dali, Christmas - Dalilight, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
Woda toaletowa Dalilight marki Salvador Dali została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 30 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Dalilight marki Salvador Dali została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Salvador DALI Dalilight woda toaletowa (30 ml) to słodki kwiatowy zapach dla kobiet. Grejpfrut, brzoskwinia, mandarynka amalfi, czerwone jabłko i mandarynka w nucie głowy z akcentami piżma, cedru Virginia i bursztynu sprawiają, że zapach jest zmysłowy i słodki jednocześnie. Zapach może być noszony na co dzień i ma letnią nutę. Zabawny flakon w kształcie całujących się ust przyciąga wzrok w każdej łazience i dlatego idealnie nadaje się na prezent.
Salvador Dali Dalilight Edt Spray
Nuty głowy: Czerwone jabłko, mandarynka, cytryna Amalfi: Nuty środkowe: Jaśmin, Brzoskwinia, Lilia wodna: Nuty bazy: Bursztyn, cedr wirginijski, piżmo
Wykwintny,
Salvador Dali Dalilight Edt Spray 85501 FRANCJA karton @ 1 butelka x 30 ml
- Wymiary
- 30 ml
- Model
- Dalilight
- Waga
- 0.04 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Salvador Dali Dalilight Woda toaletowa, 30ml
- Producent
- Salvador Dali
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 3331438550100
- Numer producenta
- JTI-110725141
- Wymiary
- 30 ml
- Model
- Dalilight
- Waga
- 0.04 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Salvador Dali Dalilight Woda toaletowa, 30ml
- Producent
- Salvador Dali
- Grupy docelowe
- KobietyKobiety
- EAN
- 3331438550100
- Numer producenta
- JTI-110725141
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Salvador Dali Dalissime Edt Spray
7 880,00 zł/1l
394,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Giorgio Armani Acqua Di Gioia 50ml edp
6 016,40 zł/1l
300,82 zł
Sprzedawca: Glampact

Salvador Dali Laguna Edt Spray
2 320,00 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 182,39 zł/1l
146,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armand Basi - In Red EDT 100ml
1 368,90 zł/1l
136,89 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 324,00 zł/1l
132,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Taylor Diamonds And Sapphires Woda toaletowa, 100 ml
736,70 zł/1l
73,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Salvador Dalí Dalissime EDT 30 ml W
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel Lou Lou Woda perfumowana, 30ml
2 831,67 zł/1l
89,71 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guy Laroche Fidji Woda perfumowana, 50ml
2 245,80 zł/1l
112,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Cytryna, Pomarańczowy, Porzeczka, Cynamon, Konwalia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
1 986,40 zł/1l
99,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Missoni Eau De Toilette, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Lilia, Pomarańczowy, Gruszka, Różowy pieprz, Frezja, Heliotrop, Piwonia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
2 935,60 zł/1l
146,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Paloma Picasso Woda perfumowana, 100ml
1 308,60 zł/1l
130,86 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 406,67 zł/1l
216,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Kobiety, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
1 799,50 zł/1l
179,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique, L'Amour, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 673,00 zł/1l
183,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 154,50 zł/1l
115,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Louis Scherrer Pop Delights 02 EDT 50 ml W
911,20 zł/1l
45,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cacharel, Anais Anais Premier Delice, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
2 746,30 zł/1l
274,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Armand Basi In Red Woda perfumowana, 100ml
1 446,10 zł/1l
144,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
1 605,10 zł/1l
160,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Ted Lapidus Rumba woda toaletowa dla kobiet 100 ml
810,00 zł/1l
81,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas, Byzance, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
2 667,75 zł/1l
106,71 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Salvador Dali Dalilight Woda toaletowa, 100ml
801,60 zł/1l
82,65 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cacharel Eden Woda perfumowana, 30ml
3 059,00 zł/1l
91,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lanvin Me woda perfumowana dla kobiet 30 ml
3 208,33 zł/1l
96,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Eau De Ruby Lips woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 389,80 zł/1l
69,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko i tanio
Zawartość 0,05 l
Piękny zapach. Tanio i szybko dostarczony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l