4,9



Na podstawie 12 opinii
Zawartość:
150 ml- 50 ml
- 150 ml
Rochas Rochas Man EDT 100 ml + EDT 50 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
221,85 zł
1 479,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX2 625,00 zł/1l
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia for Men EDT 150 ml M3 972,33 zł/1l
595,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 758,11 zł/1l
482,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Man, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin, Malina, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 762,10 zł/1l
176,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 015,50 zł/1l
201,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nikos Sculpture for Men EDT 100 ml M
1 015,00 zł/1l
101,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 070,70 zł/1l
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
3 924,20 zł/1l
392,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 974,30 zł/1l
297,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 733,30 zł/1l
273,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermès Eau D'Hermès EDT 100 ml UNISEX
3 068,90 zł/1l
306,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Diptyque Philosykos EDT 50 ml UNISEX
10 807,60 zł/1l
540,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne 1 Million Edt Spray
3 950,30 zł/1l
395,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Naseem Lamsa EDT W 30 ml
947,33 zł/1l
28,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Givenchy Amarige EDT 100 ml W
3 173,30 zł/1l
317,33 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw upominkowy dla mężczyzn EDT
lawenda, bergamotka
jaśmin, cedr, konwalia, malina, cappucino
drzewo sandałowe, paczula, bursztyn, wanilia
Rochas Man woda toaletowa spray 100ml zestaw 2 szt
- Model
- Rochas Man
- Waga
- 0.73 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3386460146883
- Model
- Rochas Man
- Waga
- 0.73 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3386460146883
Pasuje również do tego

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Man Intense, Woda perfumowana, 100ml
1 580,10 zł/1l
158,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 015,50 zł/1l
201,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Rochas - Man - Dla mężczyzn, 50 ml
4 191,40 zł/1l
209,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Rochas Man, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin, Malina, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 762,10 zł/1l
176,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
2 530,00 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
735,36 zł/1l
91,92 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Rochas Rochas Man EDT 100 ml + EDT 50 ml M
3 850,00 zł/1l
236,50 zł
-44,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
192,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 600,00 zł/1l
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

JOOP! All about Eve, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra sucha, Skóra normalna, Skóra wrażliwa
558,53 zł/1l
83,78 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 września 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w pełni mnie satysfakcjonuje.
Zawartość 0,05 l
Zapach można opisać tylko jako bardzo przyjemny. Nie do pobicia za tę cenę
Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 l
Oceniono dnia 7 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 l
Oceniono dnia 21 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 l
Oceniono dnia 18 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 l
Oceniono dnia 5 stycznia 2017 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 27 maja 2014 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 6 kwietnia 2014 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l