Salvador Dali Laguna Edt Spray
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
116,70 zł
1 167,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Salvador Dali Pdt Spray 30ml34 275,00 zł/1l
1 028,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Pour Homme Edt 100ml1 686,00 zł/1l
184,50 zł
-15,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
168,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray2 893,60 zł/1l
434,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Salvador Dalí Dalissime EDT 30 ml W
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Pour Homme, woda toaletowa w sprayu
859,50 zł/1l
85,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dalí Dalilight EDT 100 ml W
672,00 zł/1l
67,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Dalissime Edt Spray
7 880,00 zł/1l
394,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Salvador Dalí Eau de Rubylips EDT 50 ml W
1 783,60 zł/1l
89,18 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Escada Bali Paradise Edt Spray
5 207,33 zł/1l
156,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Salvador Dali Dalilight Woda toaletowa, 50 ml
7 240,00 zł/1l
362,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 673,00 zł/1l
267,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annayake Omiyage Him EDT 100 ml M
2 688,60 zł/1l
268,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

YSL L'Homme Edt Spray
2 593,10 zł/1l
518,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Pour Homme Edt Spray
2 726,17 zł/1l
163,57 zł
Sprzedawca: Glampact

Givenchy Amarige EDT 100 ml W
3 220,90 zł/1l
322,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Penhaligon's Luna Edt Spray
9 103,50 zł/1l
910,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Baldessarini Ambre Men Edt Spray
1 991,56 zł/1l
179,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

A. Banderas The Icon Edt Spray
713,85 zł/1l
142,77 zł
Sprzedawca: Tersorte

Paco Rabanne 1 Million Edt Spray
7 970,67 zł/1l
239,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Laguna by Salvador Dalí to woda toaletowa dla kobiet, należąca do kategorii zapachów kwiatowo-owocowych. Ten kultowy zapach pojawił się na rynku w 1991 roku, a za jego kompozycją stoi perfumiarz Mark Buxton. Laguna to zapach, który przywołuje egzotykę odległych miejsc i oferuje harmonię świeżości oraz ciepła, idealną dla kobiet pragnących przygody i zmysłowości.Nuta głowy jest orzeźwiająca i pełna soczystych akordów ananasa, marokańskiej cytryny, grejpfruta, liścia galbanum, brzoskwini, śliwki, mandarynki i maliny, które tworzą tropikalny i rześki początek. W sercu zapachu rozwijają się delikatne akordy kwiatowe włoskiego irysa, brazylijskiego drzewa różanego, jaśminu, konwalii i egipskiej róży, które nadają mu romantyczną i elegancką głębię. Baza zapachu jest zmysłowa i ciepła, łącząc kokos, wanilię, madagaskarskie drzewo sandałowe, fasolki tonki, piżmo, paczulę, ambra i cedr, co zapewnia długotrwałe i bogate wrażenie. Laguna to perfumy dla kobiet, które chcą wyrazić swoją egzotyczną i żądną przygód stronę. Jej złożona i kusząca kompozycja sprawia, że jest to idealny wybór zarówno do codziennego noszenia, jak i na specjalne okazje, kiedy chcesz przyciągnąć uwagę i pozostawić niezapomniane wrażenie.
Salvador Dali Laguna Edt Spray
Salvador Dali Laguna Edt Spray
- Model
- Laguna
- Waga
- 0.333 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., AQUA (WODA/EAU), PARFUM (ZAPACH), OLEJEK ZE SKÓRKI CYTRYNY, LIMONEN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, ACETYL CEDRENE, OCTAN LINALILU, KUMARYNA, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, HYDROKSYCYTRONELLAL, PINEN, TRIMETYLOBENZENOPROPANOL, CYTRAL, OCETAN DIMETYLOFENYLETYLOWY, BETA-KARYOFILEN, KETONY RÓŻANE, OLEJEK ZE SKÓRKI CYTRUS AURANTIUM, CYTRONELLOL, OCETAN GERANILU, TERPINOLEN, OLEJEK/EKSTRAKT Z KWIATÓW RÓŻY, TERPINEOL, ALFA-TERPINEN, GERANIOL, OLEJEK Z LIŚCI MENTHA VIRIDIS, OLEJEK Z KWIATÓW PELARGONIUM GRAVEOLENS, KARWON.
- Producent
- Salvador Dali
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3701712310445
- Model
- Laguna
- Waga
- 0.333 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., AQUA (WODA/EAU), PARFUM (ZAPACH), OLEJEK ZE SKÓRKI CYTRYNY, LIMONEN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, ACETYL CEDRENE, OCTAN LINALILU, KUMARYNA, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, HYDROKSYCYTRONELLAL, PINEN, TRIMETYLOBENZENOPROPANOL, CYTRAL, OCETAN DIMETYLOFENYLETYLOWY, BETA-KARYOFILEN, KETONY RÓŻANE, OLEJEK ZE SKÓRKI CYTRUS AURANTIUM, CYTRONELLOL, OCETAN GERANILU, TERPINOLEN, OLEJEK/EKSTRAKT Z KWIATÓW RÓŻY, TERPINEOL, ALFA-TERPINEN, GERANIOL, OLEJEK Z LIŚCI MENTHA VIRIDIS, OLEJEK Z KWIATÓW PELARGONIUM GRAVEOLENS, KARWON.
- Producent
- Salvador Dali
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3701712310445
Pasuje również do tego

Salvador Dali Laguna Edt Spray
2 320,00 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

SodaStream Terra, Czarny, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
264,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Salvador Dali, Christmas - Dalilight, Eau De Toilette, For Women, 30 ml
1 864,33 zł/1l
55,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Houbigant Quelques Fleurs l’Original 100ml, Kobiety, 100 ml, Bergamot,Galbanum,Lemon,Tarragon, Goździk, Goździk, Jaśmin, Konwalia, Kwiat pomarańczy, Różowy, Tuberoza, Fioletowy, Ylang-ylang, Carnation,Clove,Jasmine sambac absolute,Lily of the valley,Orange blossom,Rose,Tuberose,Violet..., Cedr, Cyweta, Piżmo, Mech dębowy, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny
3 122,30 zł/1l
312,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Salvador Dali Dalissime Edt Spray
7 880,00 zł/1l
394,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 252,50 zł/1l
132,60 zł
-7,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Angel Schlesser Pour Elle Sensuelle EDP 100 ml W
600,00 zł/1l
60,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique AMETHYST, Kobiety, 100 ml, Jeżyna, Czarna porzeczka, Malina, Lilia, Piwonia, Różowy, Piżmo, Wanilia, Spray
1 154,50 zł/1l
115,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Półka kuchenna 22*18cm Wysuwane półki piekarnicze Biała półka do szafki
118,75 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 406,67 zł/1l
216,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Valentino Valentina 80ml edp
6 370,00 zł/1l
509,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Michael Kors Gorgeous!, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT ., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, LIMONENE,...
1 731,50 zł/1l
173,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 025,00 zł/1l
61,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Eau de Rubylips, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.
1 697,70 zł/1l
169,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
149,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 400,60 zł/1l
240,06 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

PKM S23-60 ABPX Range bonnet, 60 cm szerokości, 258 m³/h, wywiew i recyrkulacja, 3 poziomy mocy, technologia odciągu krawędziowego, czarny z aplikacją ze stali nierdzewnej
434,55 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do ESprzedawca: Stuebinger-Online

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Salvador Dalí Dalissime EDT 30 ml W
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l