4,6



Na podstawie 17 opinii
KARL KRÜGER, podgrzewacz do kąpieli wodnej, aluminium, 1 litr, średnica 13 cm, model 102836
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,51 zł
+ 50,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Garnki do mleka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KitchenAid - Rondel emaliowany 1,3L - kremowy600,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Rondel do mleka Orion Rondel do mleka ze stali nierdzewnej z bemarem 2,5 litra129,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Więcej informacji o reklamie
Riess garnek z wylewką Ø10cm 0,75 litra emaliowany Country Almliesel205,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
RIESS 0035-006, 0,5 l, Okrągły, Różowy, Emalia, Różowy, Emalia206,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ELO Stahlwaren 99414, 1,5 l, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Czarny, 16 cm
196,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Karl Krüger 2114, 1,6 l, Stal nierdzewna, Plastik, Stal nierdzewna, Czarny, Ceramika, Gaz, Halogen, Płyta jednolita
60,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Garnek do Gotowania Mleka Mleko z GWIZDKIEM Nierdzewny Podwójne Ścianki 2L
55,99 zł
Sprzedawca: TRAGAR

Garnek do mleka ze stali nierdzewnej 14cm Thermoboden również do płyt indukcyjnych 21306
229,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Krüger dzbanek na mleko ze stali nierdzewnej 1000ml 12cm
46,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karl Krüger 4142, 1 l, ML, Wielobarwny, 1 szt.
92,86 zł
Sprzedawca: Di-Life

Silit Achat Milchtopf mit Deckel, 14 cm 7115005757 4004633237570
189,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Garnek do gotowania mleka ORION ze stali nierdzewnej z gwizdkiem 1,5 L indukcja gazowa
79,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Garnek Do Gotowania Mleka Z Gwizdkiem Pokrywą 1,5L Nierdzewny Indukcja Gaz
63,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SlazTrade

Riess garnek do gotowania mleka z podwójnymi ściankami 1,5l R1951043
255,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

garnek na mleko 1,5 l ze stali nierdzewnej z gwizdkiem - odpowiedni na indukcję i gaz
54,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VikingHome

WMF 4000530526250, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Czarny, 189 mm, 140 mm, 160 mm
209,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Miejski dzbanek na mleko, stal nierdzewna, ø: 140 mm
113,89 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Dzbanek na mleko Wenecja 0,6 l 10 cm z uchwytem
195,73 zł
-103,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,22 zł
Sprzedawca: TR8

Tescoma PRESTO 728718.00 Kuchenka na mleko PRESTO z podwójnymi ściankami i pokrywką 16 cm, 2,0 l
343,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Karl Krüger 2114B, 1,6 l, Stal nierdzewna, Plastik, Stal nierdzewna, Czarny, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita
89,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czajnik do kąpieli wodnej wykonany z polerowanego aluminiumna ok. 1 litr - wysokość ok. 12,5 cm - czarna rączka
- Materiał: aluminium, polerowane
- Proste gotowanie zgodnie z zasadą bain-marie: zapobiega wykipieniu i przypaleniu, łatwe przygotowywanie potraw mlecznych, sosów i wyrafinowanych deserów, delikatne podgrzewanie potraw dla dzieci i dietetycznych, łatwe topienie kuwertury i czekolady
- Pojemność: 1 l
- Nadaje się do..: Wszystkie konwencjonalne typy płyt grzewczych z wyjątkiem indukcyjnych
Szczegóły techniczne:
Krüger 295 Aluminiowy czajnik do kąpieli wodnej 1,0 l, srebrny/czarny
Kuchenka bemarowa Krüger Gotowanie bez wykipienia i przypalania Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, z wyjątkiem indukcyjnych Materiał: aluminium Pojemność: ok. 1 litr Średnica: ok. 13 cm
KARL KRÜGER Czajnik do kąpieli wodnej aluminiowy 1 l Ø13cm
Karl Krüger 295 - Czajnik do kąpieli wodnej wykonany z polerowanego aluminium z czarną plastikową rączką na ok. 1 litr.
Gotuj bez rozgotowywania i przypalania. Dzięki temu garnkowi do gotowania na wolnym ogniu wreszcie będzie to możliwe.
Niezależnie od tego, czy chcesz zagotować mleko, czy roztopić czekoladę, wiele możliwości oferowanych przez ten garnek sprawi, że wszystko się powiedzie.
Cechy:
- Czajnik do kąpieli wodnej
- Polerowane aluminium
- Pojemność około 1,0 litra
- Czarny uchwyt z tworzywa sztucznego
- Rozmiar około: Średnica podstawy 11,5 cm
- Wysokość około: 12,5 cm
- Nadaje się do następujących typów płyt: płyta elektryczna, płyta szklano-ceramiczna, płyta gazowa (z wyjątkiem indukcji)
Zakres dostawy:
- nowy towar w oryginalnym opakowaniu zgodnie z powyższym opisem
- Materiał: aluminium, polerowane
- Proste gotowanie zgodnie z zasadą bain-marie: zapobiega wykipieniu i przypaleniu, łatwe przygotowywanie potraw mlecznych, sosów i wyrafinowanych deserów, delikatne podgrzewanie potraw dla dzieci i dietetycznych, łatwe topienie kuwertury i czekolady
- Pojemność: 1 l
- Nadaje się do..: Wszystkie konwencjonalne typy płyt grzewczych z wyjątkiem indukcyjnych
Aluminium, gotowanie bez kipienia i przypalania, nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych z wyjątkiem indukcji, można myć w zmywarce
Szczegóły techniczne:
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Nazwa marki | KARL KRÜGER |
| Kolor | aluminium |
| Mieszanka materiałów | Aluminium |
Krüger 295 Aluminiowy czajnik do kąpieli wodnej 1,0 l, srebrny/czarny
Kuchenka bemarowa Krüger Gotowanie bez wykipienia i przypalania Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, z wyjątkiem indukcyjnych Materiał: aluminium Pojemność: ok. 1 litr Średnica: ok. 13 cm
KARL KRÜGER Czajnik do kąpieli wodnej aluminiowy 1 l Ø13cm
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Karl Krueger
- Średnica
- 13 cm
- Pojemność
- 1 l
- Materiał
- Aluminium
- Kolor
- SrebrnyCzarny
- Kształt
- Okrągły
- Producent
- Karl Krueger
- Waga
- 0.338 kg
- EAN
- 4006776047818
- Numer producenta
- 102836
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Karl Krueger
- Średnica
- 13 cm
- Pojemność
- 1 l
- Materiał
- Aluminium
- Kolor
- SrebrnyCzarny
- Kształt
- Okrągły
- Producent
- Karl Krueger
- Waga
- 0.338 kg
- EAN
- 4006776047818
- Numer producenta
- 102836
Pasuje również do tego

KARL KRÜGER, podgrzewacz do kąpieli wodnej, pojemność 1,5 l, model 102837
126,95 zł
Sprzedawca: Di-Life

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Samsung Galaxy S22 / S22 Plus folia ochronna na aparat szklana folia ochronna na aparat szkło pancerne folia ochronna na aparat szkło pancerne 2 szt
38,35 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Wkład filtrujący AquaFloow 20x – zamiennik dla filtrów BRITA MAXTRA+, kompatybilny z dzbankami filtrującymi BRITA MAXTRA PRO All-in-1
185,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ELO Stahlwaren 99414, 1,5 l, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Czarny, 16 cm
196,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kinghoff Garnek Do Mleka 1L Kh-3108
79,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wózek na zakupy VOUNOT® z funkcją pokonywania schodów, wózek na zakupy typu „hak” z 3 kołami, wodoodporny, pojemność 32 l, kolor czarny
240,40 zł
-18,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
222,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Inteligentny robot odkurzający na mokro/sucho Robot automatyczny Funkcja mopowania Robot zamiatający Zamiatarka
147,06 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
304,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Antar AT51006, 136 kg, Możliwość złożenia, Aluminium, Czarny, Walker
579,00 zł
Sprzedawca: Rehavibe

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Lampa Zapachowa Olejek Zapachowy Nawilżacz Powietrza Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
14,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

vidaXL Budki dla ptaków 4 szt. Drewno 12x12x22 cm
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Klarstein Kominek dekoracyjny z płomieniami LED, Kominek elektryczny z ogrzewaniem, 1800W kominek elektryczny, Kominek ścienny z pilotem i timerem, Kominki elektryczne z obudową z MDF
899,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein

iMoshion® Powerbank 20000 mAh Czarny Funkcja szybkiego ładowania USB, USB typu C i Micro USB
142,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

EGB LED sople świetlne 40 stożków białe LED 4027236043409
127,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Remington H5600, Czarny, Różowy, Fioletowy, 20 szt., 600 s
235,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pawroy

parasol z oświetleniem LED wiszący parasol ogrodowy 300 cm - antracytowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

koc elektryczny sinnlein® 160 x 140 cm - bez wzoru Koc elektryczny z automatycznym wyłącznikiem Koc rozgrzewający XXL
187,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

1049 sztuk świecących naklejek, naklejki ścienne, naklejki do pokoju dziecięcego, księżyc i gwiazdy, fluorescencyjne naklejki ścienne
70,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Patelnia do serwowania Cheffinger Patelnia do duszenia Garnek do gotowania Indukcja Ø 24 cm Patelnia odlewana z aluminium
409,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FUXTEC wiertnica FX-EB152, 3KM, 3 swidry 100/150/200mm, kontrola oleju
770,00 zł
Sprzedawca: FUXPRO

Melitta 1023-06, Przelewowy ekspres do kawy, Kawa mielona, 1050 W, Czarny
280,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Nawóz ogrodniczy granulat uniwersalny Azofoska 5kg
13,12 zł/1kg
65,60 zł
Sprzedawca: 2Lucky
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
18%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
12%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czajnik jest świetny
To jest czajnik, jaki pamiętam z czasów NRD. Kupiłem już inne, ale nie były tak praktyczne jak ten.
Oceniono dnia 4 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt robi to, co powinien.
Co mogę o nim powiedzieć. Garnek robi to, co powinien i to jest dobra rzecz. Zobaczymy jak długo wytrzyma. Konstrukcja jest jak za czasów NRD. A te garnki wytrzymywały bardzo długo. :-))
Oceniono dnia 24 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Robi to, co obiecuje
Może to krok w przeszłość, ale mleko lub naczynia mleczne nie przelewają się. Świetnie, że kuchenka wciąż istnieje
Oceniono dnia 27 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Można polecić!
Ten ekspres do mleka nie był dostępny w sklepach. Dostawa była szybka, a cena w porządku, nawet z kosztami wysyłki.
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję
Wszystko jest w porządku, dokładnie to, czego potrzebuję
Oceniono dnia 23 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kuchenka
Odpowiedni rozmiar
Oceniono dnia 25 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko OK
Dobrze
Oceniono dnia 8 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zgodnie z opisem
Garnek jest zgodny z opisem, ale nie został jeszcze wypróbowany, ale powinien robić to, do czego służy, tylko uchwyt nie jest najbardziej stabilny lub trochę się chwieje, chociaż śruba jest mocno dokręcona... Został przetestowany i działa. Jak długo to potrwa, dopiero się okaże. Etykieta, o której niektórzy tutaj informowali, również była łatwa do usunięcia za pomocą benzyny lub masła i 24-godzinnego czasu ekspozycji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zbiornik paliwa 40 l Osculati 52.032.03
1 514,74 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver

Garnek do duszenia o średnicy 26 cm z pokrywką ze stali nierdzewnej Lagostina 012896031626
472,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Rondel Pentole Agnelli FAMA440, aluminiowy, średnica 40 cm
332,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

18 cm garnek ze stali nierdzewnej Lagostina 12896032318
257,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Piekarnik Agnelli Forno Versilia, średnica 28 cm, 28 cm
209,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Solo Stove Pot 1800



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
209,75 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Rondel do mleka Orion Rondel do mleka ze stali nierdzewnej z bemarem 2,5 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
129,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Rondel Orion Rondel ze stali nierdzewnej 12,5 cm 1 L ANETT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
89,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Seria prysznicowa Bateria z owalnym uchwytem Osculati 17.051.01
154,36 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver

Seria prysznicowa Bateria z uchwytem T Osculati 17.051.00
154,40 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver

Garnki do gotowania na mleku Rosmarino Pour&Cook II – 1,7 l, 14 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,38 zł
Sprzedawca: Vitapurliving

Garnek do gotowania mleka ORION ze stali nierdzewnej z gwizdkiem 1,5 L indukcja gazowa



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
79,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Naczynie żaroodporne Lava Stone Grape, 20 cm
131,92 zł
Sprzedawca: Vitapurliving

Rondel Joyfair 16cm ze stali nierdzewnej premium 1.8L z pokrywką
262,31 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Joyfair 24cm Premium 3-warstwowy garnek do makaronu ze stali nierdzewnej 5.6L Indukcja Można myć w zmywarce
312,41 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

TEAMFAR rondel 16cm stal nierdzewna ze szklaną pokrywką do wszystkich typów płyt 1.9L
269,32 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestawy talerzy i patelni kempingowych Nieprzywierające Plecakowe Piknikowe Gotowanie Ultralekkie Przenośne
298,39 zł
Sprzedawca: funnyshopping

Garnek do mleka Orion z uchwytami i powłoką granitową GRANDE 2,2 l
113,42 zł
-3,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Garnek do topienia wosku do świec, 900 ml, ze stali nierdzewnej, z łyżką i podziałką, idealny do produkcji świec
228,27 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Filtr wstępny do systemów uzdatniania wody, usuwający osady, 40-60 mikrometrów, obudowa ze stali nierdzewnej, wkład miedziany
394,80 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion