5,0



Na podstawie 2 opinii
Staedtler Mars micro 775 0.3mm, Czarny, Niebieski, Żółty, Czarny, B, 0,3 mm, Metal, 0,3 m
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,87 zł
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 24,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ołówki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
BIC Vulpotlood, 3H, Czarny, Plastik, Czarny, 0,7 mm, 12 szt.41,94 zł
Sprzedawca: MATFEL

Aristo AR23559, Czarny, Okrągły, 3 szt.
50,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw 3 ołówków automatycznych Rotring Tikky Czarne 0.35/ 0.5/ 0.7 mm
78,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Q-Connect® KF00391 Ołówki mechaniczne Kappa, 0,3 mm, HB, czarny
19,05 zł
Sprzedawca: VISO

Faber-Castell 136300, HB, Zielony, Plastik, 0,35 mm, 10 szt., PCW
21,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Faber-Castell 133496 FABER-CASTELL DBS Grip 1345+12 Minen 0,5 mm B
53,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler Triplus Micro 774, 0,5 mm, Trójkątny, Szary, Czarny, Metal, Wysuwane
26,99 zł
Sprzedawca: Shan

Zestaw 2 ołówków mechanicznych z wymiennymi końcówkami, HB, 0,5 +0,7 mm
28,74 zł
Sprzedawca: M_plus_L

FABER-CASTELL 134589 GRIP 1345 Ołówek mechaniczny B 0,5 mm
19,81 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pentel AM13-PRO2MP1EU Ołówek mechaniczny Pentel AM13, grubość ołowiu: 1,5 mm, ciemnoniebieski
26,59 zł
Sprzedawca: MATFEL

Ołówek mechaniczny Pentel GRAPHGEAR 500, grubość ołowiu: 0,3 mm
75,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Staedtler Mars technico 780, 1 szt.
69,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Ołówek mechaniczny BIC Matic, rozmiar ołowiu: 0,5 mm (5102545)
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Faber-Castell TK-FINE 9717, Zielony, Czarny, HB, 0,7 mm, 1 szt.
30,61 zł
Sprzedawca: VISO

Staedtler Mars Micro, Niebieski, Czarny, B, 0,9 mm, Okrągły, Metal
379,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Staedtler Mars micro 775 0.7mm, Czarny, Niebieski, Czarny, 0,7 mm, Metal, 0,7 m, Wykręcany
27,18 zł
Sprzedawca: PaperGod

Rotring 1904446, Czarny, Metal, Czarny, 0,7 mm
332,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler Mars Lumograph 6B, 6B, Niebieski, 1 szt.
9,94 zł
Sprzedawca: Shan

STAEDTLER Mars Micro 775 0,5 mm, niebieski - opakowanie 2 szt
99,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Staedtler Mars Lumograph 100, Wielo, Niebieski, 2 mm, 6 szt.
40,87 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Kolor produktu:
- Czarny, Niebieski, Żółty
- Kolory długopisu:
- Czarny
- Twardość:
- B
- Srednica grafitu:
- 0,3 mm
- Tworzywo końcówki:
- Metal
- Długość linii pisania:
- 0,3 m
- Ergonomiczny uchwyt:
- Tak
- Wbudowana gumka:
- Tak
- Typ gumki:
- Wykręcany
- Spinacz:
- Tak
- Tworzywo klipu:
- Metal
- Powierzchnia antypoślizgowa:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Nie zawiera:
- Lateks
- Ołówek automatyczny Mars micro 775 Staedtler.
- Do pisania i kreślenia.
- Metalowy klips, przycisk i końcówka.
- Pod przyciskiem znajduje się gumka.
- Zaopatrzony jest w system łatwego uzupełniania grafitów.
- Sprężynujący grafit i miękka, gumowana, antypoślizgowa obsadka.
- Chowana rurka prowadząca chroni końcówkę piszącą podczas przenoszenia.
STAEDTLER Mars Deutschland GmbH, Moosäckerstraße 3, 90427 Norymberga Modelina FIMO soft petrol 1 opakowanie
Pisz i rysuj z łatwością dzięki Staedtler Mars Micro Vulpotlood. Posiada metalowy klips, przycisk i końcówkę w kształcie ołówka. Dzięki pięknej kropce możesz bez wysiłku tworzyć linie o grubości 0,3 mm. Pióro wieczne można łatwo zabrać ze sobą w podróż, ponieważ ołówek jest chowany i chroniony przez metalowy piórnik. Dzięki temu grafit nie łamie się tak szybko.
Dzięki antypoślizgowej strefie uchwytu ołówek jest wygodny w trzymaniu.
S
pecyfikacja:
- Rozmiar kropki: 0,3 mm - Kodowanie kolorami ISO - Antypoślizgowa gumowa strefa uchwytu - Z metalowym klipsem, przyciskiem i kropką - Kieszonka - Bezpieczny dzięki chowanemu metalowemu etui na ołówekOłówek mechaniczny Mars micro 775 do rysowania i pisania z antypoślizgowym gumowym uchwytem. Sprężynujące ołówki. Sztywny cylindryczny korpus ołowiu jest idealny do linijki i szablonów. Dostarczany z oznaczeniami ISO i wymienną gumką. Metalowe klipsy, popychacze i końcówki. Posiada chowany metalowy przewód, który bezpiecznie mieści się w kieszeni. Dzięki wkładowi Mars Mirco Carbon 250 Thin można łatwo uzupełnić "12 na raz". Uzupełnianie za pomocą wkładu B. Grubość ołowiu: 0,3 mm.
Ołówek mechaniczny Mars micro
Ołówek mechaniczny do rysowania i pisania
- Kod kolorów ISO
- antypoślizgowa gumowa strefa uchwytu
- Metalowy klips, popychacz i końcówka
- możliwość schowania do kieszeni dzięki wysuwanej metalowej rurce ołowianej
- cylindryczny ołówek, idealny do linijki i szablonów
- odporny na złamanie dzięki sprężynowemu wkładowi
- możliwość ponownego napełnienia wkładami Mars micro carbon
- z gumką
- Ołówek mechaniczny Mars micro tip w pełni chowany wymienny wkład, ołów sprężynujący plastikowy korpus, antypoślizgowa gumowa strefa uchwytu dostępne oznaczenie ISO dostępna gumka, wymienna gumka klips łatwe uzupełnianie 12 szt. za jednym pociągnięciem kolor korpusu: niebieski grubość ołowiu: 0,3 mm twardość: HB
Ołówek mechaniczny STAEDTLER MARSMICRO niebieski HB 0,3 mm jest idealny do rysowania, pisania i szkicowaniaOłówek mechaniczny STAEDTLER MARSMICRO niebieski HB 0,3 mm to klasyk, który zachwyci każdy kreatywny umysł - niezależnie od tego, czy jesteś architektem, czy rysownikiem hobbystycznym, sprawia, że rysowanie odręczne jest równie łatwe, jak profesjonalne rysowanie za pomocą linijki i szablonu.Odporny na złamania dzięki sprężynowemu ołowiuJeśli często łamiesz przewody w swoim przyrządzie kreślarskim, z pewnością ucieszy Cię fakt, że ten model jest wyposażony w sprężynowy ołów. Jest on wyjątkowo wytrzymały i bardzo odporny na złamania, dzięki czemu nie musisz martwić się o irytujące złamania ołowiu.Gumowany uchwyt zapewniający dobre trzymanieAby zapewnić wygodne trzymanie produktu w dłoni podczas pisania, strefa uchwytu jest gumowana i posiada rowki. Przyrząd do pisania jest w ciemnoniebieskim kolorze. Dzięki obudowie wykonanej z wytrzymałego tworzywa sztucznego, model jest bardzo lekki i jednocześnie stabilny. Ołówek mechaniczny STAEDTLER MARSMICRO niebieski HB 0,3 mm posiada metalowy klips, który umożliwia przymocowanie go w dowolnym miejscu.Twardość ołowiu ma decydujące znaczenieStopień twardości artykułu to HB, co oznacza, że przyrząd piśmienniczy charakteryzuje się średnią twardością i szerokim zakresem zastosowań. Oznaczenie "HB" dla średniego stopnia twardości pochodzi z faktu, że H oznacza "twardy", a B oznacza "czarny". Ponieważ twardy wkład ma niewielką ścieralność, tworzy jaśniejsze, cieńsze linie niż miękkie wkłady o większej ścieralności. Te ostatnie są zatem oznaczane jako "czarne". wkłady "twardo-czarne" mają zatem średni stopień ścieralności. Dołączony wkład pisze z szerokością linii 0,3 mm. Nowe wkłady można oczywiście dodać w dowolnym momencie. Gumka w zestawieBłędy w pisaniu lub rysowaniu można szybko usunąć za pomocą tego ołówka, ponieważ gumka jest zintegrowana. Oznacza to, że możesz bardzo szybko usunąć swoje notatki i nadpisywać je tak często, jak chcesz.pasuje do tego, czego szukasz? Ołówek mechaniczny STAEDTLER MARSMICRO niebieski HB 0,3 mm można szybko i wygodnie tutaj online.Ołówek mechaniczny STAEDTLER MARSMICRO niebieski HB 0,3 mm to klasyk, który zachwyci każdy kreatywny umysł - niezależnie od tego, czy jesteś architektem, czy rysownikiem hobbystycznym, dzięki niemu rysowanie odręczne jest równie łatwe, jak profesjonalne rysowanie za pomocą linijki i szablonu.Jeśli często łamiesz ołówek w swoim przyrządzie do rysowania, z przyjemnością dowiesz się, że ten model ma ołówek sprężynowy. Aby zapewnić, że produkt wygodnie leży w dłoni podczas pisania, strefa uchwytu jest gumowana i zaprojektowana z rowkami. Przyrząd do pisania jest w ciemnoniebieskim kolorze. Obudowa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu model jest bardzo lekki i jednocześnie stabilny. Ołówek mechaniczny STAEDTLER MARSMICRO niebieski HB 0,3 mm posiada metalowy klips, który pozwala na przymocowanie go w dowolnym miejscu, a poziom twardości przedmiotu to HB, co oznacza, że przyrząd do pisania ma średnią twardość i szeroki zakres zastosowań. Oznaczenie "HB" dla średniego stopnia twardości pochodzi z faktu, że H oznacza "twardy", a B oznacza "czarny". Ponieważ twardy wkład ma niewielką ścieralność, tworzy jaśniejsze, cieńsze linie niż miękkie wkłady o większej ścieralności. Te ostatnie są zatem oznaczane jako "czarne". wkłady "twardo-czarne" mają zatem średni stopień ścieralności. Dołączony wkład pisze z szerokością linii 0,3 mm. Nowe wkłady można oczywiście dodać w dowolnym momencie. Upewnij się, że używasz odpowiedniej grubości, ponieważ gumka jest zintegrowana, dzięki czemu można szybko usunąć wszelkie błędy w pisaniu lub rysowaniu. Ołówek mechaniczny STAEDTLER MARSMICRO niebieski HB 0,3 mm można szybko i łatwo tutaj online.
Do pisania i rysowania Metalowy popychacz i końcówka. Bezpieczny w kieszeni dzięki wysuwanej metalowej rurce. Sztywna cylindryczna rurka ołowiana idealna do linijki i szablonów. Korpus o nieco większej średnicy dla lepszego chwytu i automatycznego chowania ołowianej rurki poprzez nacisk.
Ołówek mechaniczny Mars® micro. Łatwy do uzupełnienia do 12 sztuk za jednym pociągnięciem, konstrukcja mechanizmu podającego: Mechanizm pchający. Konstrukcja ołówka: dostępne oznakowanie ISO. Grubość ołowiu: 0,3 mm, oznaczenie twardości: B. Końcówka w pełni chowana. Wymienny wkład, wkład sprężynowy. Konstrukcja korpusu: Materiał korpusu: Plastik, Konstrukcja strefy uchwytu: Antypoślizgowa gumowa strefa uchwytu, klips, Dostępna gumka, Wymienna gumka, Kolor korpusu: Niebieski. Zawartość opakowania: Pudełko z 10 długopisami
Ołówek mechaniczny Mars® micro. Konstrukcja: w pełni chowana końcówka, wymienny ołówek, ołówek sprężynowy, mechanizm naciskowy. Materiał korpusu: Plastikowy korpus. Strefa uchwytu: Antypoślizgowa gumowa strefa uchwytu. Dostępne etykietowanie ISO. Dostępna gumka. Wymienna gumka. klips. Łatwy do uzupełnienia do 12 sztuk za jednym zamachem. Kolor korpusu: niebieski. Grubość ołowiu: 0,3 mm. Oznaczenie twardości: B
Do pisania i rysowania - klips - metalowy popychacz i końcówka. Bezpieczny w kieszeni dzięki wysuwanej metalowej rurce. Sztywny - cylindryczny ołówek - idealny do linijki i szablonów.
Staedtler Mars micro 775 0.3mm. Kolor produktu: Czarny, Niebieski, Żółty, Kolory pisania: Czarny, Twardość: B. Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
Ołówek mechaniczny STAEDTLER Mars micro 0.3mm
Twardość B, kod kolorystyczny ISO, antypoślizgowa gumowa strefa uchwytu, klips, popychacz i końcówka wykonane z metalu, odporne na złamanie dzięki sprężynowemu wkładowi, gumka niezawierająca PVC i lateksu
- Producent
- Liczba sztuk
- 61
- Waga
- 0.01 kg
- EAN
- 4007817708262
- Numer producenta
- 775 03
- Producent
- Liczba sztuk
- 61
- Waga
- 0.01 kg
- EAN
- 4007817708262
- Numer producenta
- 775 03
Pasuje również do tego

Staedtler 250 03-HB, HB, Szary, 0,3 mm
8,42 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler Mars micro 775 0.5mm, 0,5 mm, Czarny, Niebieski, Brązowy, Czarny, Metal, 0,5 m, Wykręcany
23,67 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Aristo AR23559, Czarny, Okrągły, 3 szt.
50,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Faber-Castell 136300, HB, Zielony, Plastik, 0,35 mm, 10 szt., PCW
21,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

STAEDTLER® 250 05-2H Wkład do ołówka Mars micro 0,5 mm 2H, 12 szt.
5,95 zł
Sprzedawca: Shan

11-częściowy zestaw do geometrii i rysowania z kompasem, gumką, trójkątem, linijką ...
67,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pajoma zestaw zapachów do pokoju Vanilla & Berries Vanilla & Berries z dodatkiem drewna 100ml
695,10 zł/1l
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
107,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Pilot FriXion Ball, Niebieski, 0,35 mm, 3 szt., 0,7 mm
25,64 zł
Sprzedawca: MANADA

Zestaw 3 ołówków automatycznych Rotring Tikky Czarne 0.35/ 0.5/ 0.7 mm
78,05 zł
Sprzedawca: somnia24

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
219 142,86 zł/1kg
115,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Staedtler Triplus Micro 774, 0,5 mm, Trójkątny, Szary, Czarny, Metal, Wysuwane
26,99 zł
Sprzedawca: Shan

Niania elektroniczna ZELURXX z kamerą, 2,8", monitorowanie temperatury, funkcja interkomu, noktowizor IR, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biała
198,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

Butelka uzupełniająca zapach do pomieszczeń pomarańcza mango, 500 ml
313,88 zł/1l
156,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,70 zł/1kg
21,87 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Febreze odświeżacz do tkanin Lenor Aprilfrisch
103,08 zł/1l
51,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Pilot 001489 Rollerball niebieski
231,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Bibs Colour, Klasyczny smoczek dziecięcy, Okrągły, Lateks
95,90 zł
-45%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SvetCumlikov

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Air Wick 3110884, Spray, 100 ml, Wewnętrzna, Niebieski, Biały, Butelka ze sprayem
307,10 zł/1l
30,71 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Rotho Albula Storage System 25L Antraciet
320,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

UHU Component Adhesive Plus instant 35g
3 201,67 zł/1l
57,63 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Lionelo Mika 2w1 Wózek wielofunkcyjny, fotelik samochodowy, spacerówka. Pokrowiec, pasek na ramię do transportu, materac, moskitiera, pokrowiec na nogi, wodoodporny materiał, gumowe koła
1 946,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

FABER-CASTELL 134589 GRIP 1345 Ołówek mechaniczny B 0,5 mm
19,81 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Febreze, Golden Orchidee, Wkład do odświeżacza, 20ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 804,50 zł/1l
56,09 zł
Sprzedawca: M_plus_L

NUK First Choice+ zestaw 3 szt. - niebiesko-biały, nie zawiera
164,58 zł
-6,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
158,26 zł
Sprzedawca: TR8

Boxstuff - Dymo LetraTag 91201 - S0721610 - taśma do etykiet - czarny na białym plastiku - 12 mm x 4 m - 3 sztuki
58,00 zł
Sprzedawca: Boxstuff

Schmatzfatz Easy, pojemnik na lunch bez BPA, na przekąski, do szkoły, na wycieczki, turkusowy
314,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Paca poliuretanowa tynkarska 120x1000 mm Polax
121,12 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group

33-częściowy zestaw do rysowania RAGI - ołówki, grafit, węgiel, gumka i akcesoria w etui, zestaw do kreatywnego szkicowania dla dzieci i dorosłych



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,90 zł
Sprzedawca: RAGI

Automatyczny ołówek rysik z temperówką + 12 wkładów Polax
36,56 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group

Zestaw ołówków automatycznych, 5,6 mm, akcesoria do rysowania z kolorowymi wkładami do malowania graffiti
141,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Zestaw metalowych ołówków mechanicznych Candies, ołówki artystyczne 0,5-0,9 mm, ołówki 2 mm, 420 ołówków, do pisania i rysowania
293,18 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw ołówków mechanicznych dla dzieci | 4 śliczne ołówki 2MM HB zestaw
243,29 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Profesjonalny 73-elementowy zestaw ołówków akwarelowych dla artystów i początkujących



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
255,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

25-częściowy zestaw ołówków mechanicznych metalowych 0,5 0,7 0,9 mm 2 mm ołówek sprzęgłowy grafitowe wkłady ołówkowe
241,42 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

72-częściowy profesjonalny zestaw ołówków do szkicowania i rysowania
297,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw ołówków artystycznych, opakowanie 5 sztuk, z 420 ołówkami, do pisania i rysowania
245,36 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw metalowych ołówków mechanicznych 0,5 mm 0,7 mm 480 końcówek HB 3 gumki 9 wkładów
226,96 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw ołówków mechanicznych 0,7 mm z metalowymi końcówkami HB 360 szt. 3 gumki, etui - do pisania i rysowania
205,92 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw ołówków z miotłą czarownicy 12 sztuk Halloweenowe przyjęcie dla dzieci
191,46 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

zestaw 6 SZTUK ołówków mechanicznych 0,7 mm z pastelowymi gumkami i przewodami HB&2B
184,45 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

4-częściowy zestaw metalowych ołówków mechanicznych 0,5 mm HB gumka 4B Rysowanie i pisanie
198,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

12 ołówków węglowych, elastyczne, gładko piszące, łatwe w użyciu, Charcole Art Supply do szczegółowego rysowania, szkicowania, malowania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,00 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Drewniany piórnik do szkicowania antyczny kwadratowy piórnik dla dzieci z litego drewna
127,00 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Temperówka do ołówków Spaceman kreskówkowa urocza bezpieczna elastyczna temperówka elektryczna do domu jasnoniebieska
125,00 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Ołówek automatyczny z rysikami 13 wkładów czerwony gruby grafit kolorowy do szkicowania pisania notatek
16,79 zł
Sprzedawca: Przydasie

Ołówek automatyczny z rysikami 13 wkładów żółty gruby grafit kolorowy do szkicowania notatek rysunku
16,79 zł
Sprzedawca: Przydasie