5,0



Na podstawie 4 opinii
Tusz do tekstyliów, kolory standardowe
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
203,95 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Pisaki do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zmywalne markery do tkanin, aktywowane ciepłem, do szycia, patchworku i rękodzieła, kolor niebieski, 2 sztuki439,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Zestaw kredek do tkanin, 20 kolorów, do precyzyjnych zdobień, odpornych na pranie, idealnych do malowania na tkaninach, do samodzielnych projektów203,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Markery do tekstyliów - Moxy18,90 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Maped® Creativ 906904 Maped® Creativ Malset MY FIRST MAGIC COLOR mehrfarbig42,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Markery do tkanin Beleduc
58,10 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marker tekstylny KREUL JAVANA "texi m "x medium", zestaw 12 sztuk
132,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Marabu 0119 00 080 Farba do tkanin Glitter 3-częściowy asortyment blistrów 3 x 3 mm(S)
49,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

KREUL 92769 KREUL Opak Medium Textilmarker gold 2,0 - 4,0 mm, 1 St.
14,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL Farba do tkanin JAVANA, zestaw kolorów podstawowych, 6 x 20 ml
102,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

KREUL 90771, 1 szt., Czarny, Fibre tip, Wielobarwny, Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu, Okrągły
11,47 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 92750 Marker do tkanin KREUL OPAK, okrągła końcówka, zestaw 5 sztuk
71,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L

edding 4500 długopis tekstylny cool assorted (pudełko 5 szt.)
53,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KREUL 92772, 1 szt., Czarny, Końcówka pociskowa, Czarny, Okrągły, Średni
29,39 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kredka do tkanin Nerchau Kolor: jasnoniebieski 21405056005-hellblau
24,71 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kreul 92666 Pisak do tkanin Turquoise 1 szt.
21,33 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Markery tekstylne 8szt
22,81 zł
Sprzedawca: VISO

marker 2738 Decorpen brązowy
4,13 zł
Sprzedawca: vikpap

Faber-Castell 4005401144250, Papierowe pudełko
60,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Popisovač kancelářský Centropen 4621, černý
15,73 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Popisovač na textil Centropen 2739, 3,9 mm, modrý
15,08 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Te markery tekstylne są dobrej jakości i mają mocny i trwały tusz. Mają podwójną kropkę, dzięki czemu można tworzyć zarówno cienkie linie 2,3 mm, jak i grubsze linie 3,6 mm. Po utrwaleniu kolory można prać w temperaturze 40°C. Zestaw zawiera 20 kolorów i oferuje szeroki zakres opcji.
Dzięki tym markerom możesz uwolnić swoją kreatywność i tworzyć piękne wzory na różnych materiałach tekstylnych
- dobra jakość
- Mocny i trwały tusz
- Podwójna kropka o grubości linii 2,3 mm i 3,6 mm
- zmywalny w temperaturze 40°C po utrwaleniu
- Opakowanie 20 kolorów
Gama trwałych tuszy do tekstyliów z podwójną, mocną końcówką filcową
Utrwalany żelazkiem, a następnie odporny na delikatne pranie w temperaturze 40°C.
Przed użyciem należy przymocować kolor do końcówki, energicznie potrząsając markerem kilka razy z końcówką skierowaną w dół.
Kredki do kolorowania tkanin 20 sztuk
n.d.
Wytrzymałe, dobrej jakości permanentne kredki do tekstyliów z podwójną końcówką, zmywalne w temperaturze 40°C po utrwaleniu.Ostrzeżenie: UwagaMoże powodować reakcję alergiczną skóry. (H317)Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. (H412)W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. (P101)Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. (P102)Dokładnie umyć ręce po użyciu. (P264)W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. (P302 + P352)W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. (P333 + P313)Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi przepisami. (P501)
20 FLAMASTRÓW TEKSTYLNYCH Z PODWÓJNĄ KOŃCÓWKĄ - JASNE KOLORY. Torba 20 flamastrów tekstylnych z podwójną końcówką. Te flamastry są idealne do dostosowywania i personalizowania wszystkich tekstyliów. Używaj kolorowych markerów do tekstyliów na jasnych tkaninach, są łatwe w użyciu, a rezultat z pewnością będzie ładny! . Aby utrwalić tusz markerów permanentnych na tkaninie, odczekaj 6 godzin, aż tusz wyschnie, a następnie użyj gorącego żelazka (na bawełnie lub pozycji 2). Prać w pralce na odwrotnej stronie w temperaturze do 40°C. Na skórze flamaster można zmyć mydłem. . Te flamastry są idealne do zajęć rękodzielniczych dla dzieci lub warsztatów rękodzielniczych z przyjaciółmi! . ZAWARTOŚĆ - 20 flamastrów tekstylnych z podwójną końcówką - jasne kolory. 20 trwałych flamastrów tekstylnych z podwójną końcówką. . DANE TECHNICZNE. - Ilość: 20 flamastrów tekstylnych - Kolor: jasny, wielokolorowy - Dwie końcówki: 3,6 mm i 2,3 mm - Pozostawić do wyschnięcia na 6 godzin przed utrwaleniem - Prasować, prać w temperaturze 40°.
- Wymiary
- 16 x 20 x 1,4 cm
- Producent
- Colortime
- Zakres dostawy
- 20
- EAN
- 5707167887714
- Numer producenta
- 55517199
- Wymiary
- 16 x 20 x 1,4 cm
- Producent
- Colortime
- Zakres dostawy
- 20
- EAN
- 5707167887714
- Numer producenta
- 55517199
Uwaga!
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Eko torba bawełniana BIO 38×42 cm – wielorazowa, wytrzymała torba na zakupy do miasta i codziennego użytku
8,09 zł
Sprzedawca: ALLBAG

Marabu 0314000000002, Beżowy, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Żółty, Farby do ubrań, 10 szt.
1 793,33 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

SINGER M2405, Biały, Półautomatyczna maszyna do szycia, Szycie, Czterostopniowy, Dźwignia, Obrotowy, Prąd elektryczny
700,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bawełniany fartuszek do malowania 42,5 x 54,5 cm Goki
35,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Pilot SAMSUNG BN59-01315B
69,99 zł
Sprzedawca: Voko-Smile

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Wytrzymała torba bawełniana bio 38×42 cm – ekologiczna torba na zakupy wielokrotnego użytku do miasta i na co dzień
3,75 zł
Sprzedawca: ALLBAG

Zestaw poduszek do siedzenia z palet 3 szt
Używany
214,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

tonies 01-0189, Zabawka pozytywka, 4 lat(a), Brązowy, Żółty
373,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pelikan Colorella Textile, Wielobarwny, Średni, Tkanina, Zawieszane pudełko, 12 szt.
41,55 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,98 zł
Sprzedawca: TR8

Krzesło kempingowe TRESKO® Składane do 200 kg | Krzesło składane z torbą termoizolacyjną, uchwytem na napoje i kieszenią boczną | Krzesło składane XXL z torbą transportową | Krzesło wędkarskie z wyściółką do użytku na świeżym powietrzu, wędkowania, festiwali i ogrodu
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Marabu 0119 00 080 Farba do tkanin Glitter 3-częściowy asortyment blistrów 3 x 3 mm(S)
49,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi

Zestaw do manicure Clauss BC-S10038, w etui z imitacji skóry, 8 elementów, czarny
81,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw do projektowania szyb w kolorze XXL
248,61 zł/1l
179,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Tefal Jamie Oliver E31006, Patelnia uniwersalna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Szkło
468,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Asmodee LUID0004, Gra planszowa, Przyjęcie, 10 lat(a), Gra rodzinna
84,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,04 zł/1kg
49,26 zł
Sprzedawca: somnia24

NORDIC SCHILLER Szklany czajniczek Premium, żaroodporny szklany czajniczek z pokrywką Czajniczek z wkładem filtrującym Teapot Thermo z filtrem ze stali nierdzewnej, Tea Mak
219,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

relaxdays tasownik kart 2 talie
206,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

100 płaskich papierowych talerzy białych kwadratowych 11 x 17 cm
12,28 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,60 zł
Sprzedawca: vikpap

Wielofunkcyjny młynek do kawy Elektryczny młynek do kawy Młynek do ziaren Młynek do przypraw Pulweryzator Szlifierka Narzędzie ze stali nierdzewnej Elektryczny młynek do kawy ziarnistej do domu
127,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Samochód zdalnie sterowany, model "Monster Truck"
179,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ESUN-EUROPE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko, tanio, dobrze....
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, dobra jakość (dużo malują, a długopisy zamawiałem już 4 razy!)... szybka, nieskomplikowana dostawa. Pełna ocena - bardzo zadowolony. Chętnie jeszcze raz!
Oceniono dnia 1 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super długopisy tekstylne
Bardzo ładne długopisy tekstylne
Oceniono dnia 27 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kredki do kolorowania tkanin z 2 końcówkami
Dokładnie tak, jak oczekiwano. Łatwe w użyciu. Dobra jakość.
Oceniono dnia 12 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zmywalne markery do tkanin, aktywowane ciepłem, do szycia, patchworku i rękodzieła, kolor niebieski, 2 sztuki
439,50 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Markery do tkanin, zmywalne pod wpływem ciepła, kolor biały, 200 sztuk. Precyzyjne oznaczanie do szycia i patchworku
403,13 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Marker do znakowania tkanin odporny na wysokie temperatury, wkłady do napełniania, 100 sztuk, czerwony, plastikowe końcówki. Precyzyjne znakowanie tkanin i odzieży
350,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw kredek do tkanin, 40 kolorów, do precyzyjnego zdobienia, odporne na pranie, idealne do malowania na tkaninach, w tym bawełnie, oraz do projektów DIY
236,16 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw kredek do tkanin, 20 kolorów, do precyzyjnych zdobień, odpornych na pranie, idealnych do malowania na tkaninach, do samodzielnych projektów
203,73 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 3 białych pisaków do tkanin, odpornych na pranie, z podwójną końcówką, do malowania na tkaninach i innych materiałach
195,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Maped® Creativ 906904 Maped® Creativ Malset MY FIRST MAGIC COLOR mehrfarbig
42,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Markery do tekstyliów - Moxy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,90 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 0119 00 080 Farba do tkanin Glitter 3-częściowy asortyment blistrów 3 x 3 mm(S)
49,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 011600080, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Żółty, Wielobarwny, 5 kol., Okrągły, 2 mm, 6 lat(a)
57,72 zł
Sprzedawca: MATFEL

Edding 4500, 1 szt., Fioletowy, Okrągła końcówka, 2 mm, 3 mm, 138 mm
8,70 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

edding 4600 długopis tekstylny brązowy
4,34 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

kredki neonowe do twarzy 6szt. przekładane FWC-6N
30,13 zł
Sprzedawca: Teosmart