5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 2,5 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
270,86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
252,41 zł-18,45zł
100,96 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 17,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Bejca do drewna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Remmers HK-Lasur 2,5 L wiadro palisander77,97 zł/1l
194,92 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro Teak
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Opaque Colour Czerwony Brąz 0,75 L wiadro
75,84 zł/1l
86,87 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,88 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers – HK Lazura
262,60 zł/1l
26,26 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Trwały lakier ochronny UV biały 5 l
67,82 zł/1l
369,36 zł
-30,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
339,09 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Trwały lakier ochronny UV biały 2,5 l
0,07 zł/1l
181,14 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Bejca do salonu Wiadro 2,5 L Biały
75,96 zł/1l
189,90 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Uszczelniacz bezbarwny 750 ml
159,15 zł/1l
119,36 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect wassergrau 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers – HK Lazura Grey Protect
268,60 zł/1l
26,86 zł
Sprzedawca: Surtep
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] biały 2,5 l](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8ab6e19cfed5bdc7a499cc7624ad0364.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] biały 2,5 l
228,73 zł
Sprzedawca: Surtep
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] biały 750 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/184e479b5c8a72c435c53e716d010ffc.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] biały 750 ml
88,06 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur grey protect graphitgrau 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur dąb rustykalny 2,5 l
84,82 zł/1l
212,04 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers eco Trwały lakier ochronny biały 2,5 l
81,46 zł/1l
203,66 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro palisander
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Belinka Toplasur Lakier nawierzchniowy do starego drewna 2,5 l
224,94 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 3in1 (plus) 5 L Eimer Farblos
80,94 zł/1l
404,68 zł
Sprzedawca: Surtep

Belinka Toplasur Teak 5 l
408,78 zł
Sprzedawca: Artisan
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] mahoń 2,5 l](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f3b10e7cc9614a36c3aaa5763cbcc5d8.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] mahoń 2,5 l
228,73 zł
Sprzedawca: Surtep
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rozpuszczalnikowa powłoka kryjąca do wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni drewnianych
- Pigmentowany lakier alkidowy do stabilnych wymiarowo elementów drewnianych, takich jak okna lub drzwi oraz częściowo stabilnych wymiarowo elementów drewnianych, takich jak domki ogrodowe, rolety, dachówki, okiennice itp.
- Nadaje się również do nietrwałych elementów drewnianych, takich jak wiaty, panele drewniane, groble lub płoty.
- Lakier bardzo dobrze kryje na krawędziach dzięki wysokiej zawartości cząstek stałych.
- Nie stosować do pokrywania powierzchni podłogowych. Do podłóg należy wybrać Premium Floor Varnish lub Premium Hard Wax Oil.
Lakier specjalny 3 w 1 = podkład, warstwa pośrednia i warstwa końcowa
- Stosowany jako podkład, zmniejsza zabarwienie drewna do żółtego.
- Nadaje się do renowacji starych, zwietrzałych powłok.
- Dobra odporność na warunki atmosferyczne i kontrola wilgoci.
- Lakier jest bardzo łatwy w obróbce.
WSKAZÓWKA DLA RZEMIEŚLNIKÓW - W celu zapewnienia długotrwałej ochrony drewna na zewnątrz przed gniciem i sinizną należy najpierw nałożyć bezbarwny lakier REMMERS HK Lacquer Cream.
Jedwabiście błyszczący lakier nadający się również do zabawek dziecięcych
- Nie zawiera substancji biobójczych ani aromatów.
- Ma charakterystyczny zapach podczas malowania, który znika po wyschnięciu.
- Rzeczywisty wygląd powierzchni jest widoczny dopiero po około 2-3 tygodniach od aplikacji.
Jaka jest różnica między glazurą, farbą kryjącą i lakierem? Venti-lac 3w1 to lakier do drewna
- Cienkowarstwowy lakier do drewna - jest półprzezroczystą powłoką, to znaczy, że struktura drewna jest widoczna pod powłoką. Wchłania się w drewno, nie tworzy filmu na powierzchni. Oczywiście zależy to od grubości i liczby warstw. Z reguły lazury w ciemniejszych odcieniach są trwalsze niż jaśniejsze, ponieważ zapewniają lepszą ochronę przed promieniowaniem UV. Im ciemniejsza farba, tym więcej pigmentu i wyższa ochrona przed promieniowaniem UV.
- Glazura grubowarstwowa - ma więcej pigmentu, większe krycie, ale nadal widać słoje drewna. Istnieje również duże ryzyko, że farba może popękać i zacząć się łuszczyć. Podczas renowacji powierzchnię należy przeszlifować. Nie zalecana do niestabilnych elementów drewnianych (płoty, fasady, pergole).
- Farba kryjąca - tworzy jednolity kolor po malowaniu, pokrywa strukturę drewna. Stanowi bardzo dobrą ochronę przed promieniowaniem UV.
- Lakierobejca jest grubopowłokowa, tworzy na powierzchni film, który należy zeszlifować podczas renowacji.
- Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym centrum doradczym.
REMMERS Venti-lacquer 3in1 był wcześniej REMMERS Venti Decklack
- Nazwa tego produktu została zmieniona przez producenta w 2021 roku. Jego pierwotna nazwa brzmiała REMMERS Venti-Decklack/Venti-Lack - lakier kryjący do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Lakier może być stosowany przez każdego rzemieślnika i majsterkowicza
- Optymalna temperatura otoczenia i materiału powinna wynosić od +5°C do +25°C.
- Wilgotność podłoża powinna wynosić od 11 do 15% w przypadku elementów drewnianych stabilnych wymiarowo i maksymalnie 18% w przypadku elementów drewnianych niestabilnych wymiarowo.
- Malowana powierzchnia musi być sucha, czysta, wolna od tłuszczu i kurzu.
- Obszary zwietrzałe i zszarzałe należy przeszlifować aż do podłoża nośnego.
- Drewno iglaste o wysokiej zawartości żywicy i modrzew strugany szlifować papierem P80.
- Na zewnątrz zabezpieczyć drewno przed gniciem i sinizną bezbarwnym lakierem REMMERS HK Lacquer Cream.
- Wewnątrz malować w dobrze wentylowanym miejscu. Należy zapewnić dobrą cyrkulację powietrza, aby produkt mógł prawidłowo wyschnąć.
- Kolejną warstwę nakładać zawsze po całkowitym wyschnięciu poprzedniej.
- W celu ochrony krawędzi czołowych i ciętych należy zastosować powłokę ochronną REMMERS Crosscut Protection Coating, najlepiej dwukrotnie, aby zabezpieczyć drewno przed wnikaniem wilgoci.
- Lakiery na bazie żywic alkidowych mają tendencję do żółknięcia w miejscach, do których nie dociera światło dzienne, np. wewnątrz okien i drzwi - szczególnie w rowkach.
- Sprawdź przyczepność do podłoża za pomocą warstwy próbnej.
- Ostateczny wygląd można określić na podstawie powłoki próbnej. Wszystko zależy od rodzaju drewna, jego powierzchni, metody aplikacji i liczby nałożonych warstw.
1.po otwarciu puszki należy dokładnie wymieszać płynną zawartość. 2.lakier jest od razu gotowy do użycia - nie rozcieńcza się. 3.nakładać pędzlem lub wałkiem. 4.chronić powierzchnię przed czynnikami atmosferycznymi, bezpośrednim nasłonecznieniem i wodą podczas nakładania i schnięcia lakieru. 5.powierzchnia jest sucha na pył po około 4 godzinach, sucha w dotyku po 6-8 godzinach i nadaje się do ponownego malowania po około 24 godzinach (w optymalnych warunkach wilgotności i temperatury). 6.po prawidłowym wyschnięciu nałożyć drugą warstwę i pozostawić na taki sam czas schnięcia. 7.narzędzia używane do pracy należy czyścić rozcieńczalnikiem natychmiast po zakończeniu pracy.
Wydajność farby
- Przy nakładaniu jednej warstwy zużywa się ok. 50-70 ml/m2.
- Zużycie lakieru zależy od rodzaju i jakości drewna, jego obróbki i metody aplikacji.
- Dokładna ilość jest określana przez warstwę testową.
- Lepiej mieć wystarczającą ilość produktu niż nie mieć wystarczającej ilości - możesz zwrócić nieotwartą i nieuszkodzoną puszkę w ciągu 1 miesiąca od zakupu u nas lakieru. Po przedstawieniu dowodu zakupu, zwrócimy kwotę za lakier.
REMMERS Venti-lacquer 3in1 jest w następujących opakowaniach
- Oferujemy ten produkt w opakowaniach 0,75 l i 2,5 l.
Jak dbać o resztki lakieru?
- Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu.
- Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Po użyciu zalecamy natychmiastowe umycie narzędzi roboczych
- Narzędzia używane podczas pracy należy wyczyścić rozcieńczalnikiem natychmiast po zakończeniu pracy.
- W przypadku małych przesyłek (farby, elementy złączne, narzędzia, uszczelniacze, pianki, kleje) korzystamy z usług firmy transportowej, która dostarcza przesyłkę do domu lub na plac budowy. Informacje na temat wysyłki lub odbioru można znaleźć na stronie .
- Towary, których nie mamy w magazynie, dostarczymy w ciągu.
Starannie pakujemy wysyłane towary
- Blaszane pojemniki na farbę są delikatne i łatwo ulegają wgnieceniom, dlatego starannie pakujemy towary. Mniejsze puszki w karton, a większe w folię bąbelkową.
- Jesteśmy jednym z największych sprzedawców farb, lakierów, olejów i akcesoriów do drewna.
- Sami używamy tych produktów podczas instalacji, więc sprawdziliśmy, że działają.
- Maksymalnie zaopatrzony magazyn próbek w praskim Uhříněves.
- Dla tych, którzy nie są zarejestrowani jako przedsiębiorcy lub rzemieślnicy, mamy korzyści w postaci prezentów opartych na kwocie subskrypcji.
- Jesteśmy dostępni na naszej linii obsługi klienta codziennie i w weekendy - telefon komórkowy i czat.
dla zarejestrowanych budowlańców i rzemieślników mamy następujące korzyści:
- Bezpłatne szkolenia i inne regularne szkolenia od producentów farb.
- Wyposażymy Cię w próbki większości marek farb, olejów, lakierów i wosków, które oferujemy.
- na każdy produkt lakierniczy.
Dokumentacja techniczna
- Przed użyciem prosimy o zapoznanie się z informacjami o produkcie, można je znaleźć w kartach technicznych.
- Produkt zawiera substancje niebezpieczne, więcej informacji można znaleźć w kartach charakterystyki.
Zalety
- Chroni przed warunkami atmosferycznymi.
- Szerokie zastosowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz.
- Nadaje się do zabawek dla dzieci.
- 3 w 1 = podkład, warstwa pośrednia i warstwa końcowa w jednym opakowaniu.
Wady
- Nie stosować do pokrywania powierzchni podłogowych. Do tego typu powłok należy wybrać PREMIUM Floor Varnish lub PREMIUM Hard Wax Oil.
- Ostateczny wygląd uzyskuje się po około 2-3 tygodniach od aplikacji.
Rozpuszczalnikowy, nieprzezroczysty, pigmentowany lakier na bazie żywicy alkidowej do gruntowania, nakładania warstw pośrednich i nawierzchniowych.Obszary zastosowania :
- Drewno zewnętrzne
- Elementy drewniane stabilne wymiarowo: np. okna i drzwi
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane, altany ogrodowe
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, szkielety drewniane, wiaty, panele drewniane
- Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa
- Wolna od biocydów powłoka nawierzchniowa na impregnowane drewno, np. meble ogrodowe
- Również jako powłoka renowacyjna
- Nie nadaje się do malowania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.)
- Wysoka zawartość części stałych (high-solids) dla wysokiego krycia
- Odporny na blokowanie (zgodnie z wytyczną HO.03)
- Nie zawiera aromatów
- Niski stopień żółknięcia
- Łatwość aplikacji
- Dobre pokrycie krawędzi
- Odporność na warunki atmosferyczne i wilgoć
- Izolacja od składników drewna
Top coat Venti Powłoka nawierzchniowa, zawierająca rozpuszczalniki, bez aromatów, regulująca wilgotność, do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Obszary zastosowania Szczególnie do stabilnych wymiarowo elementów drewnianych, takich jak okna i drzwi, ale także wywietrzniki okienne, podbitki dachowe, pergole, płoty, wewnętrzne i zewnętrzne panele drewniane na drewnie iglastym i liściastym jako warstwa podkładowa, pośrednia i nawierzchniowa. Doskonale nadaje się również do renowacji nienaruszonych powłok. Właściwości produktu Trwały lakier na bazie żywicy alkidowej, dobrze wypełniający, spełniający najwyższe wymagania. Charakteryzuje się wysoką odpornością na kolor i warunki atmosferyczne, a także trwałą elastycznością i łatwą aplikacją. Aplikacja Pędzlem i wałkiem. Powierzchnia musi być czysta i wolna od tłuszczu, wosku i silikonu. Usunąć stare, luźne powłoki. Zwietrzałe powierzchnie drewniane muszą być...
- Zawartość
- 2.5 l
- Model
- Venti-Lack 3in1
- Kolor
- Biały
- Producent
- Remmers
- Liczba sztuk
- 1
- Miejsce użytkowania
- Wewnątrz
- Waga
- 3.26 kg
- EAN
- 4004707077774
- Numer producenta
- 0000270503
- Zawartość
- 2.5 l
- Model
- Venti-Lack 3in1
- Kolor
- Biały
- Producent
- Remmers
- Liczba sztuk
- 1
- Miejsce użytkowania
- Wewnątrz
- Waga
- 3.26 kg
- EAN
- 4004707077774
- Numer producenta
- 0000270503
Uwaga!
P301 + P312: W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.
P302 + P352: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/… .
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H304: Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.
H226: Łatwopalna ciecz i pary.Pasuje również do tego

WUNDmed® 04-031 WUNDmed® Wärmepflaster Nachfüllpack Wärmegürtel 04-031 weiß, 4 St.
28,91 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 5 l
84,59 zł/1l
422,96 zł
Sprzedawca: Surtep

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Remmers lakier do schodów i parkietów jedwabisty połysk bezbarwny 2,5 l
68,49 zł/1l
171,22 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers biały RAL 9016, wiadro 5 litrów
76,33 zł/1l
381,67 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 750 ml
125,63 zł/1l
94,22 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Farba nawierzchniowa biała RAL 9016 wiadro 2,5 l
76,80 zł/1l
192,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 Wiadro 5 L
85,75 zł/1l
428,74 zł
Sprzedawca: Surtep

Farba nawierzchniowa Remmers szary antracyt RAL 7016 wiadro 2,5 L
90,30 zł/1l
225,76 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro Teak
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 0,75 L wiadro
73,41 zł/1l
86,87 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,06 zł
Sprzedawca: Artisan

Mountfield Ibiza owalny – 3,20 x 6,00 x 1,50 m – szary, grubość ścianek 0,75 mm, z skimmerem i otworami na strumień wodny, szyny dolne, BEZ szyn górnych P1/P3
5 343,56 zł
Sprzedawca: Minitoys

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
99,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: anlund

3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Remmers HK-Lasur hemlock 2,5 l
0,07 zł/1l
181,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Szwedzki czerwony lakier nawierzchniowy wiadro 2,5 litra
87,82 zł/1l
230,67 zł
-11,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
219,56 zł
Sprzedawca: Artisan

TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, duży wielofunkcyjny bar ogrodowy drewniany stojak sprzedażowy
7 196,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Timbela

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

Wiadro Remmers HK-Lasur 5 L białe
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

HOME DELUXE - Zewnętrzna wanna z hydromasażem - Biały marmur plus stopnie i pokrywa termiczna - Wymiary 210 x 160 x 85 cm - Łącznie z ogrzewaniem, 27 dyszami masującymi i 9 źródłami światła I Zewnętrzna wanna z hydromasażem dla 3 osób
18 266,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Segway Navimow i105e, Kosiarka robot, 600 m², 18 cm, 2 cm, 6 cm, 500 m²
3 931,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Profhome Normvlies 299-150-9 Flizelina gładka 150 gr/m2 biała 168,75 m2
5,81 zł/1m²
980,73 zł
Sprzedawca: Profhome

Peszel 50mm 50m Ziemny Arot DVR QRK
4,20 zł/1m
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBH

Oliwka europejska - 2 szt - Olea europaea - Wysokość 90-100cm - ⌀21cm
305,90 zł
Sprzedawca: Bloomique

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WohnWunder

Basen okragly Mountfield METAL FRAME 3,66 x 0,91 m wzor wikliny (podwojny rattan)
422,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mountfield

AREBOS prysznic solarny 20 L prysznic ogrodowy prysznic basenowy prysznic zewnętrzny prysznic kempingowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa!
Zamierzam użyć lakieru Venti do pomalowania naszych okien i drzwi. Korzystałem już z produktów firmy Remmers do innych zastosowań i jak dotąd jestem bardzo zadowolony z ich jakości, wykończenia i trwałości. Mam nadzieję, że lakier Venti nie ustąpi im pod tym względem!
Oceniono dnia 24 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Remmers HK-Lasur 2,5 L wiadro palisander



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
194,92 zł
Sprzedawca: Uniqstone
77,97 zł/1l