5,0



Na podstawie 19 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Dr. Oetker DR OETKER Kastenform 25cm BackLiebe E. blau
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
151,58 zł
+ 55,12 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe formy do pieczenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kwadratowa forma do pieczenia Rosmarino BakerPRO - 28 cm93,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitapurliving

Więcej informacji o reklamie
Forma do pieczenia drożdżówek Treccia Silikomart217,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej informacji o reklamie
Okrągła czarna forma do ciasta SAVARIN102,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Karl Krüger 147/32B Emaliowana forma do pieczenia chleba i ciast "Husum", 32 cm141,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dr. Oetker 4044935023686, Foremka do ciasta o pojemności funta, Prostokątny, 400 °C, Czarny, Czarny, Niemcy
159,70 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

RIESS Königskuchenform 30x10 cm sw 106977 9003064061964
159,16 zł
Sprzedawca: Di-Life

Riess mini naczynie do piekarnika czarna emalia
136,62 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Kaiser Classic 2300621395, Forma do ciasta, Okrągły, Aluminium, Stal, Płaska powierzchnia, 230 °C, Czarny
92,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dr. Oetker Silikon-Obstkuchenform Flexxible Love Platinsilikon Ø28x3,5cm
111,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Banquet forma szklana żaroodporna do chleba pasztetu 28,5x12 cm 40982
39,75 zł
Sprzedawca: VISO

Dr. Oetker 1448, 230 °C, Czarny, 310 mm, 1 szt.
83,16 zł
Sprzedawca: Di-Life

Zenker 6529, Forma do ciasta, Okrągły, Powierzchnia karbowana, 230 °C, Czarny, Stal
225,98 zł
-13,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
212,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lares Backrahmen flach, eckig 6012/Abverkauf nur solange Vorrat reicht
75,29 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

silikonowa forma do pieczenia bochenków
126,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dr Oetker Tradition mini forma do ciasta z owocami, Ø 22 cm x 3,5 cm
158,07 zł
-15,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,38 zł
Sprzedawca: TR8

Forma do ciasta Pyrex 23 cm
38,19 zł
Sprzedawca: VISO

Forma do pieczenia Pyrex 33 x 23 cm
60,72 zł
Sprzedawca: potz-tech

Forma do ciasta / forma do chleba MasterClass - 24 x 16 cm
123,11 zł
-15,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,99 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Forma do ciastek MasterClass - 27 x 20 cm
64,28 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Patisse forma do pieczenia 2 bagietek 38x17cm P03663
79,00 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rozmiar: 25 cm Opis produktu Forma do pieczenia bochenków Dr. Oetker 25 cm BACK LIEBE (ilość: 1 sztuka) Niezastąpiona dla mistrzów piekarstwa: ta 25-centymetrowa forma do pieczenia bochenków z emaliowanej serii premium BACK LIEBE marki Dr. Oetker oferuje wystarczająco dużo miejsca na wspaniałe biszkopty i inne słodkie ciasta. A dzięki odporności na temperaturę do 400°C i doskonałemu przewodzeniu ciepła, forma premium może być również używana jako forma do pieczenia chleba. Odporna na odpryski i zarysowania emaliowana powłoka jest szczególnie praktyczna - ciasto można łatwo wyjąć, a formę można następnie włożyć bezpośrednio do zmywarki. Seria Back-Liebe spełnia swoją obietnicę: "Jakość to najlepszy przepis" Przybliżone wymiary: długość: 25 cm, szerokość: 11,5 cm, wysokość: 7 cm" Doskonałe przewodzenie ciepła dzięki powłoce z emalii kwarcowej" Odporne na przecięcia i zadrapania, odporne na kwasy owocowe" Można myć w zmywarce" Emalia z serii Premium Baking-Liebe Z Dr. Oetkerem pokładasz zaufanie w rodzinnej firmie, która od ponad 125 lat traktuje swoich konsumentów w szczególny sposób. Wszystkie formy do pieczenia i przybory kuchenne Dr. Oetker są testowane i certyfikowane we własnej kuchni testowej Dr. Oetker. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie jakości i niezawodności, na przyborach kuchennych Dr. Oetker zawsze można polegać. Informacje prawne .
Forma do bochenka Dr. Oetker 25 cm, solidna forma do pieczenia chleba, forma do wilgotnych ciast i obfitych chlebów, seria emaliowana Baking Love, ilość: 1 sztuka Nadaj kształt: Emaliowana forma do pieczenia bochenków o długości 25 cm jest idealna do pachnących biszkoptów, które są również pełne smaku ::: Dla smakoszy: Wyśmienite ciasta i obfite chleby powstają same dzięki wysokiej jakości formie do pieczenia z serii premium baking love marki Dr Oetker ::: Zakres dostawy: 1 x 25 cm forma do pieczenia bochenków - od Dr. Oetker Rozmiar: 25 cm Opis produktu Forma do pieczenia bochenków Dr. Oetker 25 cm BACK LIEBE (ilość: 1 sztuka) Niezastąpiona dla mistrzów pieczenia: ta 25-centymetrowa forma do pieczenia bochenków z emaliowanej serii premium Baking Love od Dr. Oetker oferuje wystarczająco dużo miejsca na wspaniałe biszkopty i inne słodkie ciasta. A dzięki odporności na temperaturę do 400°C i doskonałemu przewodzeniu ciepła, forma premium może być również używana jako forma do pieczenia chleba. Odporna na odpryski i zarysowania emaliowana powłoka jest szczególnie praktyczna - ciasto można łatwo wyjąć, a formę można następnie włożyć bezpośrednio do zmywarki. Seria Back-Liebe spełnia swoją obietnicę: "Jakość to najlepszy przepis" Przybliżone wymiary: długość: 25 cm, szerokość: 11,5 cm, wysokość: 7 cm" Doskonałe przewodzenie ciepła dzięki powłoce z emalii kwarcowej" Odporne na przecięcia i zadrapania, odporne na kwasy owocowe" Można myć w zmywarce" Emalia z serii Premium Baking-Liebe Z Dr. Oetkerem pokładasz zaufanie w rodzinnej firmie, która od ponad 125 lat traktuje swoich konsumentów w wyjątkowy sposób. Wszystkie formy do pieczenia i przybory kuchenne Dr. Oetker są testowane i certyfikowane we własnej kuchni testowej Dr. Oetker. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie jakości i niezawodności, na przyborach kuchennych Dr. Oetker zawsze można polegać. Informacje prawne .
Kastenform 25cm Profi blau
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld
Dla smakoszy i entuzjastów pieczenia - do aromatycznych biszkoptów i wilgotnych, puszystych chlebów pełnych smaku Gładka jak szkło emaliowana powierzchnia jest całkowicie odporna na przecięcia i zarysowania Emaliowana forma do pieczenia ma bardzo dobre właściwości nieprzywierające, które ułatwiają wyjmowanie z formy Najlepsze wyniki pieczenia dzięki doskonałemu przewodzeniu ciepła dla równomiernego przyrumienienia na całej powierzchni
Odporna na temperaturę do 400°C Szczelne dno Całkowicie odporna na kwasy owocowe Można myć w zmywarce Wyprodukowano w Niemczech Materiał: blacha stalowa z powłoką emaliowaną Zakres dostawy: 1 x forma do pieczenia bochenków (ok. 26,5 x 7,5 x 11 cm) - Dr. Oetker, wraz z książeczką z przepisami
Pieczenie bez narożników i krawędzi - emaliowana forma do pieczenia bochenków Dr. Oetker BackLiebe jest wykonana z jednej formy i zachwyca nawet profesjonalistów doskonałymi wynikami pieczenia. Niezniszczalna powierzchnia - z powłoką z emalii kwarcowej - umożliwia krojenie w formie i zapewnia łatwe wyjmowanie ciasta, a także oszczędza czas podczas późniejszego czyszczenia.
- Odporna na przecięcia i zadrapania powłoka nieprzywierająca - Łatwa do czyszczenia - Dobry efekt nieprzywierający - Długość: 25,0 cm - Szerokość: 11,0 cm - Wysokość: 7,2 cm
Od teraz każdy bochenek chleba i każde ciasto będzie wyglądać jak profesjonalista, ponieważ forma do pieczenia Dr. Z foremką do ciasta Dr. Oetker z serii emalii premium "Back-Liebe" każde ciasto będzie udane: Jest to możliwe dzięki specjalnemu uszczelnieniu formy emalią kwarcową. Gładka jak szkło powierzchnia jest całkowicie odporna na przecięcia i zarysowania, dzięki czemu zawartość można kroić bezpośrednio w formie. Doskonałe przewodzenie ciepła przez materiał zapewnia równomierne przyrumienienie podczas pieczenia. Bardzo dobre właściwości nieprzywierające ułatwiają wyjmowanie z formy. Czyszczenie jest również dziecinnie proste dzięki możliwości mycia w zmywarce.
Dr Oetker forma do pieczenia bochenków emaliowana 25cm
Forma do pieczenia bochenków Dr. Oetker z serii Back Liebe Materiał: emalia kwarcowa Kolor: niebieski Wymiary: 25 x 7,5 cm Można myć w zmywarce Zawiera książeczkę z przepisami
- Średnica
- 25 cm
- Materiał
- Szkło
- Kolor
- Ciemnoniebieski
- Kształt
- Okrągły
- Producent
- Powłoka nieprzywierająca
- Tak
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.865 kg
- EAN
- 4044935023679
- Numer producenta
- 2367
- Średnica
- 25 cm
- Materiał
- Szkło
- Kolor
- Ciemnoniebieski
- Kształt
- Okrągły
- Producent
- Powłoka nieprzywierająca
- Tak
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.865 kg
- EAN
- 4044935023679
- Numer producenta
- 2367
Pasuje również do tego

Dr. Oetker Springform Back-Liebe Emaille Ø26cm emailliert schwarz
175,19 zł
Sprzedawca: Di-Life

Dr. Oetker 4044935023686, Foremka do ciasta o pojemności funta, Prostokątny, 400 °C, Czarny, Czarny, Niemcy
159,70 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Dr. Oetker DR OETKER Springform 28cm BackLiebe E. blau
190,01 zł
Sprzedawca: Di-Life

Dr. Oetker 1102, Forma do ciasta z klamrą, Okrągły, Niebieski, 260 mm, 260 mm, 1 szt.
249,98 zł
Sprzedawca: TR8

Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
157,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Forma do ciasta Gugelhupf Dr. Oetker, emaliowana, średnica 24 cm, model 169315, produkt z wady (!)
181,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dr. Oetker 2399, Forma do chleba, Prostokątny, Czarny, 350 mm, 1 szt.
260,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dr. Oetker DR OETKER Gugelhupf 22cm BackLiebe E. blau
155,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Obstkuchenform 28cm Profi blau
157,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kaiser 2300621210, Płachta ocynowana, Czarny, Niemcy, 11 mm, 30,8 mm, 7,59 mm
60,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

RIESS Königskuchenform Stahlblech emailliert 25x10 cm schwarz / weiß schwarz mit weißen sprenkel
153,96 zł
Sprzedawca: Di-Life

Dr. Oetker 4044935023624, Forma do ciasta, Okrągły, 400 °C, 75 mm, 26 cm, 1 szt.
285,55 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Dr. Oetker tortownica Ø 24 cm BACK-LIEBE EMAILLE, forma do pieczenia z odpornym na przecięcia i zadrapania płaskim dnem z emaliowaną uszczelką, okrągła forma do pieczenia z pierścieniem z blachy stalowej (kolor: niebieski)
235,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Forma do wieńców Frankfurter 26cm profesjonalna niebieska
173,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Citrus limon Lunario 140–170 cm – prawdziwe drzewo cytrynowe – cytryna czterosezonowa, owocująca przez cały rok, śródziemnomorska roślina doniczkowa
325,23 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Zenker 4526, Forma do ciasta, Prostokątny, Płaska powierzchnia, 400 °C, Czarny, Stal
233,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dr. Oetker Bundt Form Ø 18 cm BACK-LIEBE EMAILLE, forma do pieczenia z odporną na przecięcia i zadrapania emaliowaną uszczelką, forma do pysznych ciast (kolor: niebieski)
320,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Oetker tortownica Ø 18 cm BACKLIEBE EMAILLE, forma do pieczenia ciast okrągłych, forma do pieczenia ciast z dnem emaliowanym odpornym na przecięcia i zadrapania, forma z zabezpieczeniem przed przeciekaniem (kolor: niebieski)
253,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Podwójna płyta grzewcza na podczerwień FIRST FA-5096-7, 2800 W, do 300 °C, termostat, ceramika szklana, czarny/stal nierdzewna
803,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mandarynka Satsuma (Citrus unshiu) – mrozoodporne drzewko mandarynkowe o wysokości 70–100 cm wraz z donicą – roślina doniczkowa, owoce jadalne
148,20 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Samsung EE-UC10J, Adapter USB, 3,17 g, Biały
6 910,00 zł/1m
69,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zenker Brotbackform oval Dein Brot!, 26,5x16,5cm, Emaille
136,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vilde stojak na ociekacz do naczyń Stojak na ociekacz do naczyń w kolorze CZARNYM Ociekacz do naczyń 42,5x29,5x19 cm
54,99 zł
Sprzedawca: Vilde

COMPO 2224512004 COMPONawóz do roślin cytrusowych, 500 ml
137,14 zł/1l
68,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
46,96 zł
Sprzedawca: Mobileking

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
8,72 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQ-Toro emaliowana żeliwna kokilka z pokrywką, 4,0 litry - Ø 24 cm, zapiekanka, brytfanna
196,98 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Drzewko cytrynowe Meyer 70–100 cm – Citrus limon Meyer z kwiatami i owocami, odporna na zimę roślina cytrynowa do domu i na balkon
147,76 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Forma do pieczenia
Używam tej formy do pieczenia od dłuższego czasu i teraz absolutnie musiałem mieć kolejną. Ponieważ regularnie piekę chleb, mogę tylko polecić ten produkt.
Oceniono dnia 21 maja 2016 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonała forma do pieczenia
Dostarczona, wyczyszczona, wysuszona, natłuszczona i natychmiast użyta. Upieczono chleb o podstawowej wadze 500 g. Ta forma jest do tego idealna. Chleb można było łatwo wyjąć z formy. Kupiłbym tę formę ponownie w dowolnym momencie.
Oceniono dnia 27 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Forma do pieczenia bochenków Dr Oetker
Świetna forma do ciasta, można ją nawet myć w zmywarce. Kupię również inne formy Dr Oetker.
Oceniono dnia 15 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybkie i nieskomplikowane przetwarzanie
Super forma do pieczenia chleba w bardzo dobrej jakości! Piękny design w ciemnoniebieskim kolorze.
Oceniono dnia 31 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczny
Bardzo ładna i dobra forma do pieczenia. Jestem bardzo zadowolona
Oceniono dnia 12 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealne
Formy do pieczenia Dr Oetker są zawsze świetne!
Oceniono dnia 4 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wielka satysfakcja.
Jako prezent wielka przyjemność.
Oceniono dnia 19 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Forma do pieczenia Dr Oetker
Bardzo dobra.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Serenk Fun Cooking 11-calowa nieprzywierająca forma do tarty, okrągła forma do quiche i ciast, odlewana z aluminium z powłoką granitową, można myć w zmywarce, kolor żółty



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
120,42 zł
Sprzedawca: BiggBrands_EU

Formy do pieczenia ciast Patelnia grillowa Patelnia do smażenia z powłoką nieprzywierającą 9-otworowa Patelnia do smażenia z powłoką nieprzywierającą w kształcie serca Mini muffinki
116,10 zł
Sprzedawca: Easybuy

Joyfair kwadratowa forma do pieczenia ze stali nierdzewnej 21x21x5 cm z powłoką nieprzywierającą



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
252,21 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ruszt chłodzący ze stali nierdzewnej TEAMFAR 29,7 x 22,8 x 1,5 cm do pieczenia, grillowania, chłodzenia
226,83 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

8 sztuk świątecznych foremek do ciastek Linzer Zestaw foremek do pieczenia DIY ze stali nierdzewnej
241,28 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Aluminiowa, regulowana, nieprzywierająca forma do pieczenia
312,54 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw naczyń do zapiekanek ze stali nierdzewnej Homikit prostokątna forma do ciasta zestaw 2 32,5 x 25,5 x 8 cm
383,41 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw silikonowych szpatułek Walfos odpornych na wysoką temperaturę 600°F, czarny (5 szt.)
226,63 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 2 kwadratowych foremek ze stali nierdzewnej 15x15x5cm Można myć w zmywarce
226,83 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Forma do pieczenia bagietek Silikonowa blacha do pieczenia Bułka do chleba Długi bochenek chleba Hot dog Izolujący klips do rąk Pędzel do oleju
240,85 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Silikonowe foremki do pączków zestaw 3 6 wgłębień nieprzywierająca forma do pieczenia 260 ℃ odporna na ciepło
226,39 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Silikonowe foremki do pączków 6 wgłębień Forma do pieczenia nieprzywierająca 260 ℃ Odporna na ciepło
225,52 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw stojaków na ciasta ze stali nierdzewnej 38,6 x 28,4 cm, zestaw 2 szt
214,73 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

TEAMFAR zestaw 3 okrągłych form do pieczenia ze stali nierdzewnej z nieprzywierającą powłoką 10/16/20 cm
219,54 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Walfos silikonowe pokrętło do pokrywek żaroodpornych 4-pak
212,54 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Forma silikonowa Litera Żywica UV Forma DIY Biżuteria Rzemiosło Żywica Liczby Forma
198,11 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

10-częściowy zestaw wykrawaczy do gwiazdek ze stali nierdzewnej do świątecznych ciastek i herbatników
205,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Onader okrągła kratka chłodząca ze stali nierdzewnej zestaw 2 27cm można myć w zmywarce
205,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Silikonowa forma do pieczenia mini muffinek, zestaw 12 sztuk w 4 kolorach, odporna na ciepło i bezpieczna dla żywności
198,04 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Silikonowa forma do mini bundt cake zestaw 24 form do pieczenia Ø 6,5 cm, wysokość 3,5 cm (8
194,86 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion