Miody
299 wyników
Więcej informacji o reklamie

Open Food 9421023629244, B, 332 kcal, 82,1 g, 82,1 g, 0,9 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
523,79 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: BRAT_PL
952,35 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Miód Manuka 550+250g PROPHARMA
269,29 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: BRAT_PL
938,29 zł/1kg

Miód gryczany mały - Schronisko Bukowina



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,19 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,95 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,13 zł/1l

Miód faceliowy 710 ml/1kg -Schronisko Bukowina
58,89 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
82,94 zł/1l

Manuka Health Mgo 550+ Miód Manuka 500 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
781,76 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
1 563,52 zł/1kg

Hoyer 4002029030538, 250 g, Słoik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,75 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
91,00 zł/1kg

Allos 305272, Miód z kwiatu polnego, 250 g, EU organic
29,21 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
116,84 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Miody i nie tylko
Zyskaj więcej
Hoyer 4002029064014, Miód manuka, 96 g, Nowa Zelandia, Pudełko



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,30 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
58 300,00 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Miód Manuka 100+500g PROPHARMA
199,29 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: BRAT_PL
362,35 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Miód akacjowy z plastrami 350 g
57,50 zł
+ 19,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: eMarlenka
164,29 zł/1l

Hoyer 4002029030545, Miód z kwiatu polnego, 250 g, Słoik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,75 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
91,00 zł/1kg

Manuka Health MGO 250+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 250 mg/kg, Słoik



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
152,62 zł
-18,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
133,70 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
472,44 zł/1kg

Manuka Health MGO 400+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 400 mg/kg, Słoik



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
228,31 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
913 239,96 zł/1kg

SYROP Z AGAWY345 g (250 ml) - ALLOS
25,56 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,89 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: taleoo
99,56 zł/1l

Sofko Pfefferoni, łagodny 620g
18,72 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,80 zł/1kg

Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
225,27 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,09 zł/1kg

BREITSAMER HONIG 846465 BREITSAMER HONIG Imkergold Honig, 1,5 kg
114,64 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: somnia24
76,43 zł/1kg

Langnese Minis Landhonig złoty kremowy maślany żółty 5x20g
10,19 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
101,90 zł/1kg

Langnese Honey Sticks ekspozytor z 80 porcjami pałeczek 640g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
95,21 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,77 zł/1kg

Hellma 60118763 Pałeczki z miodem 100 x 8,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
143,75 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: somnia24
179,69 zł/1kg

Open Food 4023300492135, A, 500 g, 302 kcal, 1264 kJ, 75,2 g, 75 g
28,07 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,14 zł/1kg

Włoski miód kasztanowy, 500 g (Miele di Castagno)
48,50 zł
+ 20,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
97,00 zł/1l

Pyłek pszczeli 1kg pszczelarstwo miodowe, Pasieka Słodka Kraina



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
80,00 zł
+ 16,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 października
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary
105,26 zł/1l

Miód pomarańczowy Brezzo, 500g
51,90 zł
+ 20,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
103,80 zł/1kg

Włoski miód akacjowy, 500 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,00 zł
+ 20,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
144,00 zł/1l

Miód cytrynowy | Miód i marmolada



3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
53,00 zł
+ 20,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
106,00 zł/1kg

Grecki miód tymiankowy z Krety 270 g – naturalny miód
39,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,00 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Aleora
179,25 zł/1l

MIÓD SPADZIOWY ZE SPADZI IGLASTEJ400 g - PASIEKA PUCER
79,66 zł
+ 21,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
199,15 zł/1kg

Pałeczki ImmenhofHoney 80 x 8 g (0,64 kg)
164,06 zł
+ 64,10 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Pantry_Intl
256,34 zł/1kg

MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
360,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Bionic

Alce Nero 305320, Miód kasztanowy, 400 g, Włochy, 331 kcal, 1408 kJ, 83 g
47,14 zł
+ 21,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,85 zł/1kg

Mid z lasu dbowego
125,72 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: MadiHealth
251,44 zł/1kg

Mid jukataski



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: MadiHealth
218,00 zł/1kg

Miód zimowy - pomarańcza i migdał 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,88 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
107 519,99 zł/1kg

Larnac Miód Manuka MGO 120+, 250g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
82,49 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
329,96 zł/1kg

HOYER - Miód zimowy orzech & cynamon - 250g
26,88 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
107,52 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Pyłek pszczeli 1kg pszczelarstwo miodowe, Pasieka Słodka Kraina



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
80,00 zł
+ 16,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 października
Sprzedawca: Sweet_Land_Apiary
105,26 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Miód malina leśna 710 ml/1kg - Schronisko Bukowina
60,99 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,90 zł/1l
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Cena
- poniżej 50 zł
- 50 – 70 zł
- 70 – 80 zł
- 80 – 100 zł
- powyżej 100 zł
–
- Wszystkie oferty
Marka
- Manuka Health
- Sweet Land Apiary
- Larnac
- Open Food
- Brezzo
- Alce Nero
- Allos
- Apicoltura Brezzo
- Apicoltura Rossi Novaro
- Aromataste
- BACÓWKA
- BIENEN SCHMIDT
- Bio-Zentrale Naturprodukte GmbH
- Bona
- Boznar
- Breitsamer
- Breitsamer + Ulrich
- Dallmayr
- Darbo
- DENNREE
- Diveevo
- EDE
- Franc Soba
- Fulmer
- Giuliano Tartufi
- Gold Grelia
- Gra
- Gramm
- GymBeam
- Haddrell’s of Cambridge
- Hellma
- ImkerPur
- Kanakis
- Langnese
- Manuka Kontor
- Maple Joe
- Meligyris
- Merkloos
- MIELIZIA
- MOTHER EARTH
- MR.POLBEE
- Naturata
- Nestlé
- ORO
- Öz Natur
- Pagnani Tartufi
- PASIEKA PUCER
- PASIEKA SIENKIEWICZ
- Primizie Paris
- Promienie Słońca
- PROPHARMA
- R. Feldt
- Rioba
- Schronisko Bukowina
- SONNENTOR
- Steens Furniture A/S
- Steens Honey
- Tantely
- TGQ
- Toros Dağı
- TRANZALPINE (miód manuka)
- Unilever
- Wilhelm Hoyer
Kategoria
- Miody
- Dżemy
- Kremy orzechowo-czekoladowe
- Pozostałe smarowidła na chleb
- Masło orzechowe
- Melasa z trzciny cukrowej
- Margaryny
Recenzje klientów
& więcej